• مهناز
  • آرایشگاه گیوا

پلوپز و آرام پز

۷-تير-۱۳۹۰, ۰۳:۴۲ عصر
ارسال: #21

RE: پلوپز
آخه میخوام بدونم که وسیله بیخودی نخرم من قابلمه های خوبی خریدم میخوام بدونم اگه کار همون قابلمه میخواد انجام بده نخرم،ومن پلوپز فقط با ته دیگش میشناسم ،اگه ته دیگ خوب نده بدردم نمیخوره
نقل قول
۷-تير-۱۳۹۰, ۰۸:۴۲ عصر
ارسال: #22

بنظرم پلوپز برای کارمندا و اونایی که خیلی تو چلو درست کردن وارد نیستند خیلی خوب باشه. دوستم پلوپز پارس خزر داره. برامون درست کرد، ته دیگش خیلی خوشگل بود Smile
نقل قول
۱۵-تير-۱۳۹۰, ۱۲:۵۲ صبح
ارسال: #23
خالم با پلولپز پارس خزر ،روی درجه 3 ته دیگ زد در حد المپیک!
برام جالب بود.
نقل قول
  • تقی زاده
  • پیانو
۱۶-تير-۱۳۹۰, ۰۱:۰۹ عصر
ارسال: #24
سلام بچه ها بالاخره من امروز موفق شدم پلوپز بخرم همون دیجیتالی پارس خزر 102 تومان شد،مرسی از راهنمایی همتونNew1New1New1
نقل قول
۱۶-تير-۱۳۹۰, ۰۱:۴۱ عصر
ارسال: #25

پلوپز پارس خزر استیل هم داره یا فقط سفید؟من که گیج شدم باید هم رنگش هم مارکشون هم به کاراییشون دقت کنم!!مامانم میگه هر وسیلهایت یه رنگ داره میشه!!من مخلوط کنم فیلیپس برداشتم سفید پلوپز هم پارس خزر میخوام که الان سفید اما آب پرتقال گیری فیلیپس سفیدش نپسندیدم اون یکی مدلش پسندیدم که مشکیه!!!آخه مشکی با کدوم وسیلم ست میشه!!!خواهرم میگه کنوود بردارم که استیل!!آخه یخچالم لباسشویی استیل برمیدارم،اما نمیدونم کنوود خوبه یا نه؟؟گیج شدم!!هر وسیلم یه رنگ و یه مارک داره میشه خل شدم،کمکم کنید ،شماها چیکار کردید؟
نقل قول
۱۶-تير-۱۳۹۰, ۰۱:۵۱ عصر
ارسال: #26
پارس خزر فقط سفید داره عزیزم به نظر من که شیکه کاراییش هم که ثابت شده هست ولی کنوود هم تو وسایل آشپزخونه مارک خیلی معتبریه زیاد به خودت سخت نگیر خانمی تازه حتی اگه مشکی هم برداری فکر کنم با استیل ست میشه، راستی شما که همه وسایل اشپزخونت سفیده پس چرا خودتو ناراحت میکنی مشکی و سفید و میتونی با هررنگی ست کنی مگه نه بچه ها؟! ( شایدم من خیلی بی سلیقه هستمHuhHuh)
نقل قول
۱۶-تير-۱۳۹۰, ۰۱:۵۹ عصر
ارسال: #27

یخچال و لباسشویی وماکروفر استیل میخوام بردارم ،سرویس آشپزخونه رو هم سفید گرفتم،میخواستم لوازم برقی مثل پلوپز ،آب پرتقال گیری استیل بردارم که کنار سرویس آشپز خونه که سفید بیشتر به چشم بیاد،که فهمیدم پلوپز پارس خزر استیل نداره!!آخه شنیدم پلوپز پارس خزر خوبه،من تو وسایلم رنگ مشکی ندارم اگه آب پرتقال گیریم مشکی بر دارم بد میشه،من همه چیو استیل وسفید ست کردم،حالا چیکار کنم ،یعنی پلوپز یه مار کدیگه مثل بلک واد دکر که استیل داره بردارم؟؟
نقل قول
۱۶-تير-۱۳۹۰, ۰۲:۰۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-تير-۱۳۹۰ ۰۲:۰۸ عصر توسط ارکیده.)
ارسال: #28
کنوود هم پلوپز دیجیتال مثل پارس خزر داره که استیله مارکBEEM هم پلوپز دیجیتال داره استیل، هر جور دوست داری عزیزم انتخاب کن فقط حرص نخور چون این روزا خیلی زود میگذره و خاطراتش( چه خوب چه بد) میمونه
نقل قول
۱۶-تير-۱۳۹۰, ۰۲:۱۶ عصر
ارسال: #29

کنوود یا بیم ته دیگهای خوبی مثل پارس خزر درست میکنه؟؟
نقل قول
۱۶-تير-۱۳۹۰, ۰۲:۴۴ عصر
ارسال: #30
نمیدونم عزیزم ولی یه فروشنده دیشب که ما رفته بودیم خرید میگفت پلوپز پارس خزر از همه انواع خارجیش بهتره!!!!!!!!!!!!!!!!
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام