• آذینرو
  • آرایشگاه مدیس

پلوپز و آرام پز

۳۰-خرداد-۱۳۹۰, ۰۲:۱۴ عصر
ارسال: #1
پلوپز
میشه لطفا پلوپز خوب معرفی کنید
نقل قول
 سپاس شده توسط فروشگاه اینترنتی می شاپ ، Maryam290
۳۰-خرداد-۱۳۹۰, ۰۲:۱۹ عصر
ارسال: #2

RE: پلوپز
انگار پلوپز دیجیتالی پارس خزر از همه بهتره
نقل قول
 سپاس شده توسط maral70 ، reyhaneh25 ، Maryam290
۳۱-خرداد-۱۳۹۰, ۰۱:۲۲ عصر
ارسال: #3
خیلی عالی بود مرسی ساراجون New1New1 هم خوشگله هم قیمتش خیلی مناسبه،انتخاب ته دیگش از همه با حالتر بود مرسی عزیزم، راستی نمیدونی فقط رنگ سفید رو داره یا نه؟
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۳۱-خرداد-۱۳۹۰, ۰۱:۲۹ عصر
ارسال: #4
ارکیده جون من پلوپز دیجیتالی مارک General گرفتم.بخارپز و آرام پز هم هست! 13 تا منوی پخت غذا داره و حتی سرخ کن هم داره و چند مدل ته دیگ داره و .... آمریکایی هم هست 160 تومن گرفتم میگن مارکش خیلی خوبه.

دوست داشتن از عشق برتر است....
نقل قول
 سپاس شده توسط zari jon ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، Maryam290
۱-تير-۱۳۹۰, ۰۲:۰۰ عصر
ارسال: #5
(۳۱-خرداد-۱۳۹۰ ۰۱:۲۹ عصر)vidooo نوشته است:  ارکیده جون من پلوپز دیجیتالی مارک General گرفتم.بخارپز و آرام پز هم هست! 13 تا منوی پخت غذا داره و حتی سرخ کن هم داره و چند مدل ته دیگ داره و .... آمریکایی هم هست 160 تومن گرفتم میگن مارکش خیلی خوبه.

مرسی عزیزم از راهنماییت،بچه ها برام دعا کنید وقت پیدا کنم برم خرید یه عالمه وسیله رو لیست کردم که بخرم ولی سرم خیلی شلوغهSad
نقل قول
۱-تير-۱۳۹۰, ۰۲:۱۲ عصر
ارسال: #6

(۱-تير-۱۳۹۰ ۰۲:۰۰ عصر)ارکیده نوشته است:  
(۳۱-خرداد-۱۳۹۰ ۰۱:۲۹ عصر)vidooo نوشته است:  ارکیده جون من پلوپز دیجیتالی مارک General گرفتم.بخارپز و آرام پز هم هست! 13 تا منوی پخت غذا داره و حتی سرخ کن هم داره و چند مدل ته دیگ داره و .... آمریکایی هم هست 160 تومن گرفتم میگن مارکش خیلی خوبه.

مرسی عزیزم از راهنماییت،بچه ها برام دعا کنید وقت پیدا کنم برم خرید یه عالمه وسیله رو لیست کردم که بخرم ولی سرم خیلی شلوغهSad

یه توصیه! سخت نگیرید و به سلیقه ماماناتون اعتماد کنید. بذار یه چیزایی رو هم اونا بگیرنHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط ghazalpoush ، گل جان ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، Maryam290
۱-تير-۱۳۹۰, ۰۲:۴۸ عصر
ارسال: #7
(۳۱-خرداد-۱۳۹۰ ۰۱:۲۲ عصر)ارکیده نوشته است:  خیلی عالی بود مرسی ساراجون New1New1 هم خوشگله هم قیمتش خیلی مناسبه،انتخاب ته دیگش از همه با حالتر بود مرسی عزیزم، راستی نمیدونی فقط رنگ سفید رو داره یا نه؟

آره عزیزم. فقط سفید داره. فقط هم 8 نفرس.
نقل قول
۲-تير-۱۳۹۰, ۱۲:۲۵ عصر
ارسال: #8
مرسی Zoha جون از توصیه ات ولی مامان من مریضن و خونه نشین CryingCryingCryingCryingCrying، 2تا خواهر دارم ولی اونا هم هیچکدومشون تو شهر ما زندگی نمیکنن واسه همین من مجبورم همه کارامو خودم تنهایی انجام بدم عزیزم! از خدای بزرگ میخوام به همه پدر و مادرها سلامتی و طول عمر با عزت بده و همه بیماران رو شفا بده.
نقل قول
 سپاس شده توسط miss69 ، shahrbanoo ، ملكه ، نیروانای ، آرامشه خیال ، Rainbow68 ، *خانوم گل* ، نگاران ، virzhil ، Bluegirl ، mina91 ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، mah pari joon ، Maryam290
۲-تير-۱۳۹۰, ۱۲:۳۱ عصر
ارسال: #9
مرسی Zoha جون از توصیه ات ولی مامان من مریضن و خونه نشین CryingCryingCryingCryingCrying 2تا خواهر هم دارم که تو شهر ما زندگی نمیکنن واسه همین مجبورم همه کارها رو خودم تنهایی انجام بدم Huh از خدای مهربون میخوام که به همه پدر و مادرها سلامتی وهمینطور طول عمر بده تا بچه هاشونو تولباس عروس و دامادی ببینن و همه مریضها رو شفا بده.
نقل قول
 سپاس شده توسط نارینه ، sun-sun ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، Maryam290
۲-تير-۱۳۹۰, ۰۲:۰۰ عصر
ارسال: #10
ایشالا.
ما هم اکثر خریدا رو خودمون رفتیم. یه جاهایی هم من رفتم کمک برای خرید جهاز ، اصلا مامان سیندرلا نیومد.
نقل قول
 سپاس شده توسط mah pari joon ، zahra.zarei ، Maryam290
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام