• گل سنتر
  • مزون فابرا

پزشکهای اصفهان

۲۱-مهر-۱۳۹۷, ۱۰:۰۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-مهر-۱۳۹۷ ۱۰:۲۱ عصر توسط MaHrOoOo.)
ارسال: #701

RE: پزشکهای اصفهان
(۲۱-مهر-۱۳۹۷ ۱۲:۵۴ صبح)'saahaar banoo' نوشته است:  سلام خانم های عزیز میشه یه دکترررر عااااالی برای رژیم و تغذیه معرفی کنید و یه متخصص کلیه ممنون میشم ازتون

راستی بهترین دکتر زنان به نظرتون کدوم هست من اقوام همه رفتن عراقی و خیلی راضی بودن خواستم ببینم شما هم میگین خوبه یا نه؟

سلام عزیزم.من تجربه شخصی ندارم ولی تو اصفهان اینها رو شنیدم

دکتر بهمن محمدی
اطلاعات تماس 03136282727
03136282728
03136291500
اصفهان، روبروی اورژانس بیمارستان شریعتی، مجتمع فراز، واحد 502

دکتر مجید کلاه دوزان :
اصفهان
خیابان شمس آبادی - روبروی اورژانس عیسی بن مریم - خیابان پارس غربی - مجتمع پزشکی مریم - بلوک ۲ - طبقه ۴ -کلینیک سلامت ایرانیان
وب سایت کلینیک : http://www.salamatiranian.com/
۰۳۱-۳۲۳۵۲۹۹۹
۰۳۱-۳۲۳۵۷۹۹۹
برنامه کاری مطب:
شنبه تا چهارشنبه ساعت : 8 الی 1 ظهر و 3:30 الی 8:30 عصر
پنج شنبه ساعت : 3:30 الی 8:30 عصر

حمید کوچه باغی
 اصفهان، خیابان توحید میانی، جنب بانک پاسارگاد
راه های ارتباطی
تلفن: 03132217599/03136267613

تصویر: images/smilies/exclamation.gifتصویر: images/smilies/exclamation.gifتصویر: images/smilies/exclamation.gifتصویر: images/smilies/exclamation.gifتصویر: images/smilies/exclamation.gifتصویر: images/smilies/exclamation.gifتصویر: images/smilies/exclamation.gifتصویر: images/smilies/exclamation.gifتصویر: images/smilies/exclamation.gifتصویر: images/smilies/exclamation.gifتصویر: images/smilies/exclamation.gifتصویر: images/smilies/exclamation.gifتصویر: images/smilies/exclamation.gifتصویر: images/smilies/exclamation.gifتصویر: images/smilies/exclamation.gifتصویر: images/smilies/exclamation.gifتصویر: images/smilies/exclamation.gifتصویر: images/smilies/exclamation.gifتصویر: images/smilies/exclamation.gif
برای کلیه باز چند نفر رو تجربه داشتیم

محمدابراهیم اردستانی (بابام پیشش میرفت)
اصفهان
۰۳۱-۳۶۲۰۶۱۰۸
برنامه کاری مطب:
همه روزه بجز دوشنبه و پنج شنبه ساعت : 3 بعد از ظهر

عنایت الله ایزدی (خواهرم پیشش میرفت تو بچگی)
اصفهان خیابان شمس آبادی - روبروی بیمارستان سینا - اول کوچه انصاری 3136 3236 -031 موبایل 09131000345 -

محمد هاتف خرمی (بابام اردیبهشت پیشش عمل پروستات کرد)
اصفهان
خیابان سجاد - خیابان ارباب - جنب دندانپزشکی روزبه
۰۳۱-۳۲۳۴۶۴۴۵

تصویر: images/smilies/exclamation.gifتصویر: images/smilies/exclamation.gifتصویر: images/smilies/exclamation.gifتصویر: images/smilies/exclamation.gifتصویر: images/smilies/exclamation.gifتصویر: images/smilies/exclamation.gifتصویر: images/smilies/exclamation.gifتصویر: images/smilies/exclamation.gifتصویر: images/smilies/exclamation.gifتصویر: images/smilies/exclamation.gifتصویر: images/smilies/exclamation.gifتصویر: images/smilies/exclamation.gifتصویر: images/smilies/exclamation.gifتصویر: images/smilies/exclamation.gifتصویر: images/smilies/exclamation.gifتصویر: images/smilies/exclamation.gifتصویر: images/smilies/exclamation.gifتصویر: images/smilies/exclamation.gif

دکتر زنان به نظرم سلیقه ای هست.چون بعضی ها دوست دارن مطب شلوغ باشه و فکر میکنن یعنی دکتر خوبیه که شلوغه.بعضی ها دوست دارن خلوت باشه و تا رسیدن به مطب برن داخل.بعضی ها دوست دارن دکتر همه چی داشته باشه.بعضی ها فکر میکنن اگه دکتر سونوگرافی و اینها داشته باشه ، داره ازشون پول زور میگیره.بعضی ها دوست دارن دکترشون همیشه معاینه کنه و پاپ اسمیر بگیره.بعضی ها دوست دارن فقط برای دکتر حرف بزنن و اصلاً نگاهشون نکنه.خلاصه این ارسالهایی که من قبلاً توش دکتر زنان معرفی کردم.روی لینک ها کلیک کنی میان
در مورد دکتر عراقی هم ، هم تعریف شنیدم هم انتقاد.به خصوص به خاطر شلوغی و اخلاق دکتر

لینک
لینک
لینک

برای مهمان شدن روی صندلی داغ بهم پیام خصوصی بدینتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
پیج اینستاگرامم
aminimahroo
نقل قول
 سپاس شده توسط saahaar banoo
۲۲-مهر-۱۳۹۷, ۰۴:۵۲ عصر
ارسال: #702
ممنونممم عزیزم خیلی لطف کردی
کاش برای دکتر رژیم کسی میشناخت که کدوم بهتره برای مامانم میخوام اضافه وزن شدید دارن

آشنایی ................ 12 بهمن 1394

بله برون .................. 27 اسفند 1394

جشن عقد................ 11 تیر 1395

عروس 28 بهمن تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط MaHrOoOo
۲۲-مهر-۱۳۹۷, ۰۷:۴۳ عصر
ارسال: #703
من به خاطر سوزش و خارش برای ویزیت رفتم مطب دکتر الهه امیری
اینترنتی نوبت گرفتم که خوب بود
بیش از حدم معطل نشدم درحد 45 دیقه
خانوم دکتر اخلاقش خوب بود و مطبش تمیز و مرتب بود
اول معاینه کرد بعدم که رفتیم اتاقش صحبت کردیم واسه سوالاتم و بهم گفت مشکلی ندارم
درکل من راضی بودم
حالا واسه بارداری چجوری باشه نمیدونم
مرسی از مهروجون که معرفیش کرده بود

بالاخره اسمش ظهور کرد تو شناسنامه م
دوستی:92/8/10
عقد:95/11/15
عروسی:97/6/9تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط saahaar banoo ، MaHrOoOo
  • پیانو
  • اساطیر
۲۳-مهر-۱۳۹۷, ۱۰:۰۰ صبح
ارسال: #704
(۲۲-مهر-۱۳۹۷ ۰۷:۴۳ عصر)'Sepid72' نوشته است:  من به خاطر سوزش و خارش برای ویزیت رفتم مطب دکتر الهه امیری
اول معاینه کرد بعدم که رفتیم اتاقش صحبت کردیم واسه سوالاتم و بهم گفت مشکلی ندارم
درکل من راضی بودم

من بیشتر برای این میخوام که قبل باردادی برم پیشش و برای تعیین جنسیت میخوام یه دکتر خوب باشه

سپیده شما دکتر رژیم و تغدیه خوب نمیشناسی؟

آشنایی ................ 12 بهمن 1394

بله برون .................. 27 اسفند 1394

جشن عقد................ 11 تیر 1395

عروس 28 بهمن تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط Sepid72
۲۳-مهر-۱۳۹۷, ۱۰:۰۶ صبح
ارسال: #705
(۲۳-مهر-۱۳۹۷ ۱۰:۰۰ صبح)'saahaar banoo' نوشته است:  
(۲۲-مهر-۱۳۹۷ ۰۷:۴۳ عصر)'Sepid72' نوشته است:  من به خاطر سوزش و خارش برای ویزیت رفتم مطب دکتر الهه امیری
درکل من راضی بودم

من بیشتر برای این میخوام که قبل باردادی برم پیشش و برای تعیین جنسیت میخوام یه دکتر خوب باشه

نه عزیزم نمیشناسم متاسفانه
به مهرو پیام خصوصی بده

بالاخره اسمش ظهور کرد تو شناسنامه م
دوستی:92/8/10
عقد:95/11/15
عروسی:97/6/9تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
۲۳-مهر-۱۳۹۷, ۱۲:۳۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-مهر-۱۳۹۷ ۰۱:۱۳ عصر توسط MaHrOoOo.)
ارسال: #706

(۲۲-مهر-۱۳۹۷ ۰۴:۵۲ عصر)'saahaar banoo' نوشته است:  ممنونممم عزیزم خیلی لطف کردی
کاش برای دکتر رژیم کسی میشناخت که کدوم بهتره برای مامانم میخوام اضافه وزن شدید دارن

خواهش میکنم عزیزم.ان شاءالله زود وزن کم کنن.یک دفعه یادم اومد تو کوچه خودمون دکتر هست که یک بار رفتم پیشش خیلی سال پیش ولی چون میخواست با لیزر هم روی بدن کار کنه بابام گفت نه.خیلی سال پیش رفتم پیشش فکر کنم شاید 10 سال حتی.برای اینکه روی خودم حساس شده بودم.مثلا 57 بودم میخواستم بشم 55تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifولی سرش خیلی شلوغ و ازش راضی هستن.از روش کار الانش خبر ندارم ولی فکرکنم 3 تا دکتر هستن که همزمان روی مراجعه کننده کار میکنن
فرزاد احمدی
دروازه شیراز - ابتدای چهارباغ بالا - کوی ۳۹ - پلاک ۶۶
۰۳۱-۳۶۶۲۵۶۲۸
۰۹۱۳-۳۸۹-۸۹۵۹
ساعات کار مطب:
روزهای زوج عصرها از 2:30 تا 19
روزهای فرد صبحها از 8:30 تا 13

درکل من راضی بودم

خواهش میکنم عزیزم.خدا رو شکر راضی بودی.مرسی تجربه ات رو گفتیتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

(۲۳-مهر-۱۳۹۷ ۱۰:۰۰ صبح)'saahaar banoo' نوشته است:  من بیشتر برای این میخوام که قبل باردادی برم پیشش و برای تعیین جنسیت میخوام یه دکتر خوب باشه

برای تعیین جنسیت تو مطب نرگس علیان یادم نوشته بود.خواهرم معاینات و مراقبت بارداریش پیش ماه منیر جعفری بود 5 سال پیش ولی به خاطر اینکه مثلاً میخواست صرفه جویی کنه، شب زایمانش یه دفعه رفت شریعتی و پیش دکتر غروی زایمان طبیعی کرد.بعد زایمانش هم یکی دو بار رفت پیشش.راضی بود.چند روز پیش هم تو مهدکودک پسرش با یکی از خانم ها داشته صحبت میکرده ، گفته که دو تا بچه هاش رو پیش همین خانم دکتر زایمان کرده.اولی پسر دومی دختر.مشکل ناباروری هم داشته و دومی رو میخواسته دختر بشه و شده.حالا نمیدونم دیگه کار خدا بوده یا واقعاً خانم دکتره بلد بوده بچه اش دختر بشهتصویر: images/smilies/biggrin.gif
سیده حسنی غروی
03136252852
خیابان حکیم نظامی-چهار راه دقیقی(امین)ابتدای محتشم کاشانی-مجتمع معین-طبقه اول

اگه تلگرام داری و دوست داری، بهم تو خصوصی آی دی تلگرامت رو بده تا چند تا گروه شلوغ پلوغ خانمانه رو بهت معرفی کنم.

برای مهمان شدن روی صندلی داغ بهم پیام خصوصی بدینتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
پیج اینستاگرامم
aminimahroo
نقل قول
۱۲-دي-۱۳۹۷, ۰۷:۳۴ عصر
ارسال: #707
سلام دوستان.کسی میدونه تو کلینیک پوست و مو و لیزر بیمارستان الزهرا اصفهان چه خدماتی ارائه میشه؟اطفا اگه کسی اطلاع دقیقی داره جواب بده.ممنون
نقل قول
۲۵-دي-۱۳۹۷, ۰۳:۲۸ عصر
ارسال: #708
سلام دوستآن یه دکتر خوب برای کوچک کردن سینه میخوام.ممنون

از خودت شروع میکنم تا به خودت برسم
ساده میگویم
عاشقت شده ام
همین...
نقل قول
۲۹-دي-۱۳۹۷, ۱۲:۵۹ عصر
ارسال: #709
سلام دوستان الان بهترین دکتر برای عمل بینی تو اصفهان به نظرتان کدام دکتر؟ ممنون
نقل قول
۲۹-دي-۱۳۹۷, ۰۳:۰۸ عصر
ارسال: #710

(امروز ۱۲:۵۹ عصر)'elham_zamani' نوشته است:  سلام دوستان الان بهترین دکتر برای عمل بینی تو اصفهان به نظرتان کدام دکتر؟ ممنون

سلام عزیزم.بهترین و بدترین نداریم.عمل بینی به سلیقه و هزینه و زمان و خیلی چیزهای دیگه میتونه مربوط باشه.باید بری همه شون رو ببینی و باهاشون حرف بزنی.ببینی کدوم به دلت می شینه

پیج اینستاگرامم
aminimahroo
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام