• علیوثوق
  • موزیک احسان امینی

پرسش و پاسخ نقاشی روی پارچه

۳-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۱۱:۵۱ صبح
ارسال: #221
RE: پرسش و پاسخ نقاشی روی پارچه
(۱۷-اسفند-۱۳۹۴ ۰۳:۱۹ عصر)hosna135 نوشته است:  سلام دوستای خوبم
میشه لطف کنید راهنماییم کنید که یه مارک خوببرای دورگیر پارچه بهم معرفی کنید

سلام گلم
رپین مارک ایرانی ولی قابل قبولی هست

بع امید خدا در حال تالیف کتاب بافتنیم هستم، ممنون میشم اگع کسی تجربع ای دارع باهام درمیون بذارع

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
نقل قول
۱۱-مرداد-۱۳۹۵, ۰۳:۲۶ عصر
ارسال: #222
سلام خانم گلا.وقتتون عسل
خیلی خوشحال شدم دیدم تو این سایت یه همچین تاپیکی هست چون چند ساله به نقاشی روی پارچه علاقه مندم اما هذبار نشده که استارتو بزنم الانم چنتا سوال دارم ممنون میشم از محبتتون راهنماییم کنید.
من میخام یه طرحیرو مثلا با مداد روی پارچم بکشم و فقط دورگیری کنم ینی روی یه پارچه ی زمینه سفید با رنگ مشکی روی طرحم رو دورگیری کنم.ایا ماژیکی هست که داخلش رنگ پارچهباشه و کار قلمو رو بکنه و براحتی بتونم باهاش دورگیری رو انجام بدم؟اخه من تا حالا اصلا قلمو دست نگرفتم و حس میکنم دورگیری با قلموخیلی سخته و خطهام یه دست نمیشه و بریده بریده میشه.
برای این کار از ماژیک سیدی استفاده کردم حتی پشتش رو هم اتوی داغ زدم اما بعد ازشستشوماژیک سیدی خیلی کمرنگ میشه.یه ماژیکی هم به اسم ماژیک نقاشی روی پارچه گرفتم که بنفش هست و روش نوشته:textile اما با اون هم روی پارچه که کشیدم رنگ تا یک سانت پخش میشو و بعد از شستشو هم با وجودیکه پشت پارچرو اتوی خشک داغ زدم تا رنگ ثابت بشه باز هم رنگش کمرنگ شد؟
اگه قرار باشه رنگ کمرنگ بشه که پس چطور روی مانتو و شال رو نقاشی میکنن؟اصولا باید رنگ ثابته ثابت بمونه دیگه؟
خانم گلا راهنماییم کنین لطفا
نقل قول
۲۴-مرداد-۱۳۹۵, ۰۱:۵۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-آبان-۱۳۹۵ ۰۴:۵۶ عصر توسط admin3.)
ارسال: #223
سلام دوستان
نقاشی روی پارچه مقوله ساده ای نیست که درقالب عکس و متن قابل یادگیری باشه و حتما باید عملا آموزش داده شود تا شاهد کارهای حرفه ای باشید
من به صورت تخصصی نقاشی روی پارچه رو در آموزشگاه مکعب تهران و بصورت مجازی با فیلم در سطح کشور آموزش میدهم در صورتی
یادداشت مدیریت : آدرس اینستاگرام در سایت نزارید
نقل قول
۲۸-دي-۱۳۹۵, ۰۱:۱۸ عصر
ارسال: #224
سلام من میخوام پارچه مبلامو رنگ کنم چی کار کنم چقدر رنگ میخواد چقدر هزینه میبره مبلم هفت نفرست کلاسیک ممنون میشم راهنماییم کنید
نقل قول
۹-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۵:۵۷ صبح
ارسال: #225
خانما میشه کمکم کنید
یه لباس مجلسی مشکی دارم که روش حریر کار شده داره
میخوام بدونم میشه با رنگ اکریلیک مشکی براقش کرد که تو شب بدرخشه یا نه؟
نقل قول
۲۷-فروردين-۱۳۹۷, ۰۷:۴۴ صبح
ارسال: #226
RE: آموزش نقاشی روی پارچه
(۲۶-شهريور-۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ عصر)'negar*' نوشته است:  
(۲۶-شهريور-۱۳۹۲ ۰۱:۴۰ عصر)'tutia' نوشته است:  کسی میدونه برای تیشرتی که با لباسشویی شسته شده و عکس چاپی رو لباس کمرنگ شده و رفته چیکار باید کرد؟
من این تیشرتمو خیلی دوس دارم .یکی پوشیدش بعد خواسته باکلاس بازی دربیاره بشوره با ماشین شسته چاپ روش رفته.صد دفعه هم گفتم لباسای منو اگه پوشیدین نشورین.فک میکنن یه بار لباسو پوشیدی بشوری یعنی خیلی تمیزی و باکلاسی.اه اه اه

عزیزم اگه طرح روش حالت پلاستیکی داره ازینایی که با اتو میچسبن که دیگه نمیشه کاریش کرد ... اما اگه رنگه و حجم مشخصی نداره میتونی راحت روشو نقاشی کنی مثه اول بشه

(۲۶-شهريور-۱۳۹۲ ۱۰:۱۱ عصر)'nirvana r' نوشته است:  سلام نگار جون

مثله اینکه تو بچه ها شما از همه واردتری Angel

من یه پالتوی مشکی دارم ...پارچه اش هم تقریبا مثله نخی میمونه و ضخیمه

مشکیه...یه تیکه ی کوچولوش مثله اینکه زیر آفتاب مونده باشه به قرمزی میزنه...با رنگ پارچه(اکرلیک) میتونم درستش کنم؟

دوستم رنگ اکرلیک وقتی که خشک میشه اون تیکه ی پارچه سفت میشه انگار که بهش لایی چسب زده باشی یا مثلا یه لایه نازک چیزی چسبونده باشی

نمیدونم در چه حدیه قرمزی .... اگه زیاد باشه و بخوای مشکیش کنی تابلو میشه

ولی میتونی اون تیکه رو طرح بندازی با رنگ سفید یا نقره ای یا هر رنگی که خودت دوست داری ... مثه یه طرح ترنج یا طرح فانتزی

ببنید دوستان رنگ چاپ پارچه مخصوصه نمیشه الکی هر رنگی رو بزنید خوب پاک میشه یا ترک میخوره
رنگ مخصوص چاپ پارچه و بیندر اینجا داره به قیمت عمده هم میده خیلی مناسب موسسه نام آوران 09123224467  وپیام رسانشون 09013211313 است

تصویر: images/smilies/heart.gif
موفق باشید

نقل قول
۲-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۴:۱۷ عصر
ارسال: #227
RE: آموزش نقاشی روی پارچه
(۵-شهريور-۱۳۹۲ ۱۱:۵۴ عصر)'negar*' نوشته است:  
(۵-شهريور-۱۳۹۲ ۰۹:۵۸ عصر)'مه سیما' نوشته است:  رفتم بیندر خریدم
حالا باید با رنگ مخلوط کنم؟
چقدر؟
یا قبلش باید بزنم خشک بشه روش رنگو بزنم؟

با رنگ باید قاطی کنی دوستم
یک سوم حجم رنگ رو بیندر بزنی بعد مخلوط کن .. یکم رنگتو روشن نشون میده ولی خشک که بشه دوباره همون رنگ قبلی میشه و بیندر بی رنگ میشه

مرکز فروش بیندر ، چسب بیندر - بیندر پارچه - بیندر سفال : 09123224467  و تلگرامشون: 09013211313

نقل قول
۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۴:۲۷ عصر
ارسال: #228
بیندری که از این شرکت بگیری 09123224467 نیازی به قاطی کردن چیزی درش نیست
برای اکلیل هم بگین چسب اکلیل میخواین
نقل قول
۹-دي-۱۳۹۹, ۰۱:۴۸ عصر
ارسال: #229
سلام دوستان اگه نقاشی روی پارچرو با رنگ اکرولیک انجام داده باشیم میتونیم برای تثبیت بیشترش بعد خشک شدن نقاشی یه لایه چسب dm5 رو بزنیم روی نقاشیمون؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام