• مرضیه محمدی
  • لی لی رضایی

پرسش و پاسخ قانون جذب

۱۹-آذر-۱۳۹۲, ۰۷:۰۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-بهمن-۱۳۹۳ ۰۹:۵۷ عصر توسط Dante.)
ارسال: #1

پرسش و پاسخ قانون جذب
خانمهایی که دوست دارن درمورد قانون جذب و جذب گروهی صحبت کنن تو این تاپیک بدون استرس از اسپم بودن, می تونید باهم صحبت کنید HeartHeart

"تاپیک قانون جذب چیست و نحوه استفاده از آن" مثل قبل بصورت موضوعی با جملات تاکیدی و مطالب مرتبط ادامه پیدا می کنه.

✿ ✿ ✿ دوستای گلم اگر نبودم, می تونید منو تو سایت زیورآلات پرتره یا قانون جذب پیدا کنید ✿ ✿ ✿
نقل قول
 سپاس شده توسط nafiss ، mimche ، khoshhalam ، perlamato ، bonny lady ، J.1986 ، نیکی‏ ‏هستم ، الی جوجه ، قاصدک .. ، زن باران (مهتاب65) ، Judy ، sahar31 ، mohadeseh71 ، اورانوس ، س.م ، mariaa ، آوینا ، beheshte ، baran.aram ، سوگلي جون ، Beh.Naz ، سعیده پیروز ، nasrin jun ، خوش شانس ، bahar1365 ، tarlan 66 ، pink lady ، عروس خوشحال ، suroor ، baharibaran30 ، گل نسرین ، kimiasokoot ، سراب ، سراب ، sara queen ، یاسمینا ، NIKI JOON ، nirvana r ، رخشان ، atiyeh.mgh ، رها92 ، مهلین ، 3tayesh_t ، شفاف ، secret ، nonoo ، pishi68
۱۹-آذر-۱۳۹۲, ۰۷:۲۲ عصر
ارسال: #2
RE: گفتگوی آزاد قانون جذب
به نظر من اسم گروه همدل خیلی بهتر تا گروه با هم

93/06/30
Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط khoshhalam ، J.1986 ، نیکی‏ ‏هستم ، angel66 ، nafiss ، الی جوجه ، قاصدک .. ، mimche ، bahar 92 ، sefid barfy ، elza ، Miss Doris ، زن باران (مهتاب65) ، parvazeh ، neda khanom ، Judy ، baharibaran30 ، sahar31 ، mohadeseh71 ، اورانوس ، mamoosh ، س.م ، mariaa ، jennnifer ، آوینا ، سرور ، beheshte ، baran.aram ، elma-e ، haniye71 ، سعیده پیروز ، paryaaaa ، bahar1365 ، tarlan 66 ، رویای آبی ، pink lady ، Fatema414 ، bonny lady ، نگار خانوم ، عروس خوشحال ، suroor ، ana_fara24 ، iviahSa ، گل نسرین ، sadaf20 ، سراب ، solmaz68 ، ســـاناز ، sun daughter ، *عروس برفی* ، maedesaber2 ، m khanumi ، neda22 ، سمیر ، paria khanoom ، ashegh-7 ، لنگه دمپایی ، SaBooRa ، saraya ، pishi_gogoli ، شکوفه صورتی ، رخشان ، mina89 ، نجوا89 ، masi37 ، shima.sa ، فرانک2 ، منایی ، negin1991 ، مهتاب جون ، مریم 68 ، love-me1 ، نسیم بهاری ، xSaMiRax ، رها92 ، parinaz va mohammadjavad ، Sara koochooloo ، ElM!ra ، HANIYA ، goldokhtar2 ، hiva73 ، janan joon ، Alicee ، Asal AP ، aros tak ، ham nafas ، 3tayesh_t ، imanz ، helmabanoooo ، secret ، damla ، pishi68
۱۹-آذر-۱۳۹۲, ۰۷:۳۶ عصر
ارسال: #3
من خیلی دلم میخواد به خواستم برسم و اعتقاد دارم که اگر دیگران هم برامون دعا کنن و بخوان خیلی مفید هست به دعا کردن دیگران و خوب خواستن ١٠٠درصد اعتقاد پیدا کردم

من از هر رنجشی در امانم.
خوشبخت ترین و ثروتمندترین و سلامت ترین و شادترین و پرشانس ترین هستم 

نقل قول
 سپاس شده توسط قاصدک .. ، mimche ، Judy ، mohadeseh71 ، beheshte ، خوش شانس ، سراب ، ELI71 ، hiva73 ، 3tayesh_t ، mahboob21 ، LaBelle ، pishi68 ، یار پنهان
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۱۹-آذر-۱۳۹۲, ۰۸:۱۳ عصر
ارسال: #4
حتما باید انلاین باشیممم؟

Big Grin.....
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، سراب
۱۹-آذر-۱۳۹۲, ۰۸:۱۷ عصر
ارسال: #5
آخ جوون چه تاپیکه خوبییییییییییییییییییییی

خیلی کار خوبی کردید که گروهو یکی کردید

عاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااشقتم خدا جووووون وااسه دااشتن عشقم Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط Judy ، سراب ، سراب ، سراب ، hiva73 ، pishi68
۱۹-آذر-۱۳۹۲, ۰۸:۳۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-آذر-۱۳۹۲ ۰۸:۳۷ عصر توسط parvazeh.)
ارسال: #6
بچه ها من یه نفرو می خوام جذب کنمEmbarrased ولی خودش خبر نداره منظورم یه جذبی انجام بدم که اون از من خوشش بییادمیشه با نوشتن به فرشته نگهبانش جذبش کنم؟New2

سال96میشه سال رسیدن من و تو بهم باشه
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، لنگه دمپایی ، hiva73 ، Alicee ، barun ، shabikhanoom ، imanz ، mahboob21 ، 3tayesh_t ، pishi68
۱۹-آذر-۱۳۹۲, ۰۸:۴۰ عصر
ارسال: #7
پروازه چون منم چند سال پیش همین حالت الان تورو داشتم وبه قول دوستامون که از جذب تجربه دارن اگه کسی که میخوای جذبش کنی به تو علاقه ای نداشته باشه یا بدش بیاد جذب باعث دوری بیشتر اون یه نفر از تو میشه و به قول بچه ها مثه این میمونه که به یک نفر روزی هزار بار زنگ بزنی خب کلافه میشه دیگه!
دوستم اینو خودم کاملا تجربه کردم که میگم
خودتو به خدا بسپار اگه خدا بخواد همون کسی که دوسش داری میاد سمتت ولی اینبار با اجازه خدا

نامزدی 94/5/1
عقد 94/7/2 روز عید قربان
عروسی 95/1/5
همه چی عالی تر از عالی برگزار شد خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط elahe... ، سراب ، سراب ، arghavantree ، لنگه دمپایی ، باران طلایی ، anix ، ماهی قرمز ، fatima.s ، رها92 ، مهدا ، hiva73 ، اشی ، Alicee ، barun ، قرمـــ♥ــــــز ، نیکو68 ، 3tayesh_t ، imanz ، mahboob21 ، شفاف ، secret ، ته دیگ جون ، pishi68 ، یار پنهان
۱۹-آذر-۱۳۹۲, ۰۸:۵۶ عصر
ارسال: #8
دوست گلم چیزی که من گفتم اتفاقی بود که کاملا خودم حسش کردم تجربه ش کردم فکر کن 1.5 سال رو یک نفر کار کردم تموم راههای جذب رو رفتم ولی نشد و الان از خدا ممنونم که نشد!!!!!واسه همین بعدها فهمیدم که اگه کسی ازتون خوشش نمیاد اونو با جذب تحت فشار نزارین . باید جذب همسر مناسب رو انجام بدی تا خدا خودش بهترین رو بهت بده که شاید بهترین هم همون باشه که خودت میخوای
ولی در مورد شما که میگی به نظرم به فرشته عشقش نامه بنویس
فرشته ها معجزه می کنن فقط باید ایمان داشته باشی که جواب میگیری

نامزدی 94/5/1
عقد 94/7/2 روز عید قربان
عروسی 95/1/5
همه چی عالی تر از عالی برگزار شد خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط bahar 92 ، lidaaa ، سراب ، سراب ، لنگه دمپایی ، باران طلایی ، fatima.s ، Alicee ، barun ، قرمـــ♥ــــــز ، نیکو68 ، imanz ، mahboob21 ، 3tayesh_t ، ته دیگ جون ، pishi68 ، **Mahshid**
۱۹-آذر-۱۳۹۲, ۰۸:۵۹ عصر
ارسال: #9
سلام دوستای خوووشششگلم
خیلی خووبه که با همیم... ممنون از خاطره عزیزHeart و دانته جووونHeart

دوستای گلمممم منو یادتون نررررررررههههههه
خیلی خیلی انرژی + میخااااامممم
از امشب نامه نوشتن رو شروع میکنم برای جناب استاد...
من مطمئنم که همه چیز به زوووووووووووووووووووووووودی همونطوری میشه که من میخااااااااااااااااامممممم....New1New1New1New1

برای شــــادمانی، تندرستـــــی، توانـــــگری و عشــــق پایــــدارم سپــــاس می گــــذارمNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط mohadeseh71 ، khoshhalam ، nafiss ، Judy ، parvazeh ، neda khanom ، سراب ، سراب ، لنگه دمپایی ، باران طلایی ، barun ، imanz ، mahboob21 ، 3tayesh_t ، pishi68
۱۹-آذر-۱۳۹۲, ۰۹:۱۳ عصر
ارسال: #10
به این فکر کنید کسی رو که میخواید جذب کنید اگه به شما علاقه نداشته باشه,این ازدواج موجب خوشبختی شما نمیشه! ازدواج با همسر مناسب و خوشبختی رو از خدا بخواید,خوشبختی از همه چیز مهمتره,وقتی یه کم بگذره اینو کامل متوجه میشید.

تمام خوشی ها و خوشبختی ها به سمت من آمدند,
من خوشبختی و سعادت بیکران و موفقیت رو بدست آوردم در کاری که همیشه آرزوم بود مشغول شدم،
کائنات عزیز ازتون ممنونم که با خواسته های من هماهنگید و منو به هرچه که میخوام میرسونید Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط elahe... ، neda khanom ، tarlan 66 ، سراب ، xSaMiRax ، باران طلایی ، fatima.s ، قرمـــ♥ــــــز ، ته دیگ جون ، Taraneh_Payiz ، pishi68
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام