• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

پرسش و پاسخ در رابطه با مشکلات زناشویی و زفاف( قوانین در پست اول)

۳-مرداد-۱۳۹۸, ۰۱:۱۹ عصر
ارسال: #4951
RE: پرسش و پاسخ در رابطه با مشکلات زناشویی و زفاف( قوانین در پست اول)
Masi71
واقعیت اینه که همه چیز به همون روح و روحیه بستگی داره وقتی فکرت درگیر باشه ناخودآگاه توی اون قصیه ضعیف میشی و کلا تمایل ازبین میره
از نظرم حتما اول مشکل به هم ریختگی ذهنی و آشفتگی روحیتونو حل کنید قطعا بعد از حل شدن این مشکل اوضاع بر وفق مراد پیش میره دوستم
نقل قول
 سپاس شده توسط ساحلی ، Masi71
۶-مرداد-۱۳۹۸, ۰۱:۵۵ عصر
ارسال: #4952
سلام خانم مشاور .جواب منو ندادید واسه  سرد مزاجی خانمم؟راه حل؟

نقل قول
۶-مرداد-۱۳۹۸, ۰۴:۱۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-مرداد-۱۳۹۸ ۰۴:۱۶ عصر توسط ساحلی.)
ارسال: #4953

(۲-مرداد-۱۳۹۸ ۰۲:۳۹ عصر)'75199-نوعروس' نوشته است:  سلام خانم مشاور .در پاسخ به سوالتون که گفتید آیا قبل از بارداری هم  خانمم سرد مزاج بوده یا خیر  باید بگم بله.ایشون از همون اوایل نامزدی و دوران عقد اصلا تمایلی به این موضوع نشون نمیداد.ومن فکر میکردم از سر خجالت این رفتار رو داره.طوری که حتی در دوران دو ساله  عقد جلو من لباس عوض نمیکردو میگفت زشته.... من تمام این رفتارها رو بحساب نجابت ایشون میگذاشتم. اما بعد از عروسی هم متاسفانه این رفتارها ادامه داشت.تا الان که 6 سال داره میگذره.نمیدونم چرا ولی با هیچ چیزی و هیچ کاری ایشون تحریک جنسی نمیشن.خودشم میگه دست از این کارها بردار منم همینم.میگه من اصلا نیازی به ارضا شدن ندارم و کلا از س ک س بدش میاد.البته سه ماه پیش غده تیروئیدش رو عمل کرد و اونو برداشت .از اون زمان به بعد  هم کم حوصله تر شده و هم نسبت به مسایل جنسی بدتر شده طوری که حتی جای خوابش رو جدا کرده.به نظرتون آیا این عمل تیروئید تو رفتارش تاثیر داشته؟خواهش میکنم یه راه حل اساسی بهم بگید چون واقعا دیگه منم تحمل ندارم و مدام بحثها و مشاجراتمون سر این موضوع داره بیشتر میشه.

دوست عزیز من مشاور یا متخصص در این موضوع نیستم و فقط تجربیات شخصی خودم رو میگم 

با توجه به داستان هایی که شما تعریف میکنید به نظرم بهترین راه حل رفتن پیش یک مشاور و بعدش یک سکس تراپیست هست 
چون این مشکل خانم شما ظاهرا خیلی ریشه ای هست و من تجربه ای ندارم 

(۲-مرداد-۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ عصر)'Masi71' نوشته است:  نه همسرمم خوبه الان از لحاظ روحی بهم ریختم ولی از اول ازدواجم اینطوری بودم

عزیزم میتونی به یک سکس تراپیست مراجعه کنی خیلی میتونه کمکت کنه 

خدایا شکرتتصویر: /images/smilies/new/lub.png

نقل قول
 سپاس شده توسط Masi71
  • گروه ژ
۶-مرداد-۱۳۹۸, ۰۶:۵۰ عصر
ارسال: #4954
ساحلی جان منم دنبال ی دکتر خوبم اگه کسی میشناسه ممنون میشم معرفی کنه
نقل قول
 سپاس شده توسط زندگی سالم
۷-مرداد-۱۳۹۸, ۰۲:۲۷ صبح
ارسال: #4955

(۲۵-تير-۱۳۹۸ ۰۹:۵۱ صبح)'75199-نوعروس' نوشته است:  سلام.من 36 سالمه وخانمم 28. 6ساله که ازدواج کردیم ویه پسر 3.5ساله هم داریم.مشکلم اینه که خانمم سرد مزاجه.از همان دوران نامزدی تا الان .هر کاریشم میکنم درست نمیشه.دکتر هم نمیاد و میگه من مشکلی ندارم.کلا از س ک س بدش میاد و میگه این یه کار مسخرن.ومیگه من اصلا نیازی به ارضا شدن و میل جنسی و ارگاسم ندارم.دیگه واقعا خسته شدم.حتی اجازه نمیده بدنشو لمس کنی.از بوسیده شدن بدش مییاد.تاحالا کلی باهاش حرف زدم و خیلی مراعاتش رو میکنم اما گوشش به این حرفها بدهکار نیست.خواهش میکنم راهنماییم کنید اخه من خیلی دوسش دارم

این خیلی عالیه که شما دنبال راه حل هستید و عشقتون به میزان رضایت جنسیتون وابسته نیست ، من تخصصی ندارم اما به نسبت دیده هام و اینکه خودم یک زنم ، توصیه ام به شما اینه حمایت صد د صدیتون رو از همسرتون دریع نکنید ، باهاش حرف بزنید در مقام کسی که کنارشید نه به صورت بازخواست ، حتما حتما اول به یک روانکاو مراجعه کنید ، احساسم بهم میگه مشکل خانم شما ریشه ی بسیاااار عمیقی داره ، خود من خیلی نیاز جنسی پایینی دارم ، به واسطه ی شعل همسرم که ممکنه حتی چندین ماه پشت سر هم نباشه من اصلا احساس کمبود نمیکنم ، خیلی به ندرت پیش میاد که واقعا بخوام شروع کنم یا اگر احیانا به ارگاسم نرسم ناراحت نمیشم ، من خیلی درونگرا هستم و این میتونه یکی از دلایلش باشه ، اما در مورد خانم شما با توجه به انزجارش از این مساله و تجربیات خودم دوتا احتمال میدم ، یکی اینکه تو بچگی خانومتون مورد ازار جنسی قرار گرفتن ، یا کلا گرایشات دیگه ای دارن که به خاطر جو خفقان تو ایران خیلی ادم ها حتی خودشون هم نمیتونن متوجه گرایش واقعی خودشون بشن تا اخر عمر ، فقط این رو بدونید اگر واقعا عاشقش هستید باید خیلیییی صبور و محکم کنارش راه درمان رو طی کنید ، فقط برام سوال شد ، با این شرایط چطور بچه دار شدید ؟ برخورد خانمتون با بارداری و زایمان چطور بود ؟

در این زمانه ی بی های و هوی لال پرست ، خوشا به حال کلاغای قیل و قال پرست ، به شب نشینی خرچنگ های مردابی ، چگونه رقص کند ماهی زلال پرست 
نقل قول
 سپاس شده توسط زندگی سالم
۷-مرداد-۱۳۹۸, ۰۹:۳۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-مرداد-۱۳۹۸ ۰۹:۳۸ صبح توسط زندگی سالم.)
ارسال: #4956

(۶-مرداد-۱۳۹۸ ۰۶:۵۰ عصر)'Masi71' نوشته است:  ساحلی جان منم دنبال ی دکتر خوبم اگه کسی میشناسه ممنون میشم معرفی کنه

بچه ها این پیج ارگانیک مایندد مطالب خوبی میزاره ! حتما دنبالش کنید 
organic_minded

میتونید از اینجا وقت مشاور بگیرید ولی فکر نمی کنم ارزون باشه ! حدود 200 یا 300 هست ساعتی ( من قبل عید تماس گرفتم )
سکس تراپیست هم دارن ، زنگ بزنید بپرسید

سالم تغذيه كن ، سالم زندگى كن
عروس آینده ...
نقل قول
۱۶-مرداد-۱۳۹۸, ۰۶:۴۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-مرداد-۱۳۹۸ ۰۶:۴۹ صبح توسط B and I.)
ارسال: #4957

سلام
واسم یه سوالی ایجاد شده،اگر کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم
راستش من زیاد از پیش نوازی لذتی نمیبرم برای همینم واژنم خشک میمونه ... و همیشه باید از لوبریکانت استفاده کنیم
خب من فکر میکردم این قضیه طبیعیه تا اینکه دیروز دوستم میگفت اصلا از لوبریکانت استفاده نمیکنن
من یکم نگران شدم..
الان مشکل از بدن‌منه ترشحاتش کمه؟ یا صرفا به خاطر اینکه پیش نوازی زیادی نداریم؟
کلا ایرادی داره که دائما ارتباط همراه با لوبریکانت باشه؟
ممنون میشم راهنمایی کنین

گر مرا هیچ نباشد نه به دنیا نه به عقبا
چون تو دارم همه دارم دگرم هیچ نباید
***شدم خانوم خونه ی خودم***
نقل قول
 سپاس شده توسط زندگی سالم ، minoo1121
۱۶-مرداد-۱۳۹۸, ۰۹:۵۳ صبح
ارسال: #4958

عزیزم به نظر من به خاطر اینکه قبلش خوب تحریک نمیشی ، ترشحات کمتر
ولی به نظرم اگه در سک-س مشکلی برات پیش نمیاد ! خب مشکلش چیه ؟! حساس نباش

چون فکر میکنم یه عده کلا ترشحاتشون کمتر ! و این فکر نمی کنم مشکل باشه ! بدن با بدن فرق میکنه !
ولی برای امتحان چند دفعه قبل از سک-س پیش نوازی داشته باش ببین چطوریه

سالم تغذيه كن ، سالم زندگى كن
عروس آینده ...
نقل قول
 سپاس شده توسط B and I
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام