• لی لی رضایی
  • تقی زاده

پرسش و پاسخ در رابطه با مشکلات زناشویی و زفاف( قوانین در پست اول)

۲۴-آذر-۱۳۹۲, ۰۱:۳۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-بهمن-۱۳۹۳ ۰۲:۲۷ عصر توسط khoshhalam.)
ارسال: #1

پرسش و پاسخ در رابطه با مشکلات زناشویی و زفاف( قوانین در پست اول)
بنا به درخواست بچه ها و اعتقاد مدیرا که همچین تاپیکی رو لازم دونستن
و چون تاپیک قبلی که با عنوان زفاف بود به علت رعایت نکردن بچه ها در طرح بعضی مسائل بسته شد با مسئولیت خودم این تاپیکو به صورت آزمایشی میزنم با یه سری قوانین سخت گیرانه Smiling
اگه رعایت شه و بچه ها همکاری کنن میمونه

نکته اول:
به صورت علمی و سوالی مشکلتونو مطرح کنید مثل اینکه رفتین دکتر
در یکی دو خط و بین کلمات مورد دار نقطه بذارید
پستتون فقط شامل سوال باشه نه درد و دل و تعریف و مقایسه و ...

نکته دوم
برای جواب دادن به سوالها از نظر علمی snow چون تخصصشو داره به صورت علمی و
miss bride
بخاطر اطلاعات بالاش جواب بدن
و
baran 68
و
ailineto
بخاطر اطلاعات بالاشون جواب بدن

maryamini
http://www.nowaroos.com/User-maryamini--26994
(اطلاعات بالا و رشته ی تحصیلی مرتبط)
بجز این 4 نفر هیچ کس اجازه جواب دادن به سوالاتو نداره بقیه ام اگه مدرک خاصی داشتن اسمشو بهم بگن تا همینجا اعلام کنم و به بچه ها بعد از تایید مدیرا کمک کنه

اگه کسی مشکل مشابهی داره میتونه تشکر بزنه و گذاشتن هر نوع اسپمی ممنوعه

فقط تاپیک به صورت سوال و جواب پیش میره

دلیل اینکه تو بحث آاد زده شد بخاطر مخفی بودنش از دید مهمان هاست ولی ازونجا که جز عضوها آقایون زیادیم هستن سعی کنید لحنتون مناسب باشه و هر سوالی مطرح نشه و یه حریم مشخص داشته باشه که مشکلی پیش نیاد که بتونیم اینجا رو نگه داریم
[color=#87CEFA]
[size=medium]

با تچکر Big GrinNew1

اینجا بیشتر برای مشکلات اول ازدواجه که برای بچه ها پیش میاد
برای سوالات و مطالب خاص میتونید به سایتهای تخصصی مراجعه کنید مث
http://tanzimkhanevadeh.ir/
http://www.otagh-khab.ir , ...

فروشگاه تم تولد آوای شادی ،برگزاری جشنی متفاوت مطابق با سلیقه شما
سایت نوزاد، جشن تولد کودک،فروشگاه تم تولد آوای،شادی
انواع سفارشات برای جشن سیسمونی،دندانی فارغالتحصیلی،و سالگرد ازدواج پذیرفته میشود
نقل قول
 سپاس شده توسط ایگال ، yarauf ، RL92 ، hannah ، pegah91 ، negar* ، nazgol22 ، خوشگل خانم ، miss bride ، س.م ، آنجلیک ، مهتاب69 ، ITGirl ، *مریم ، jupiter ، elii92 ، sepideh aero ، سراب ، tarlan 66 ، سمانه* ، kimiasokoot ، Fatema414 ، اشکی ، ay naz ، khatooon ، elham64 ، xxmahyaxx ، Cinderella4 ، elina20 ، محسا ، فلفل بانو ، eliela ، nooshi151 ، niousha200 ، a66818 ، مژي ، دختر شایسته ، مهرنــــــاز ، عکاسباشی ، reyhane-74 ، Shadi95 ، جنت ، icegirl ، sara-nazi ، iravana ، پريسان ، 3tayesh_t ، doublebangs ، من و خودم ، Razdar ، ne-gin-00 ، efeta ، ♥باران♥ ، پر خانوم ، -parisa- ، ana110 ، ستاره سرخ ، nhajifoghaha ، Maryam290 ، نسترن 2016 ، sanazjoonn
۲۴-آذر-۱۳۹۲, ۰۶:۱۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-آذر-۱۳۹۲ ۰۷:۵۸ عصر توسط miss bride.)
ارسال: #2

RE: پرسش و پاسخ در رابطه با مشکلات زناشویی و زفاف( قوانین در پست اول)
ترانه جان تا اونجا که من می دونم درد هنگام د خ و ل یا به علت خشکی واژنه که باید با مصرف ژل های روان کننده برطرف بشه یا ریشه تو ناخودآگاه زن داره.به این صورت که خانم هنگام د خ و ل عضلات واژن و ناحیه تناسلی خودشو منقبض می کنه.کاملاااااا غیر ارادی. درمان این مورد همون طور که نازگل جون گفت نیاز به مشاوره و شاید استفاده از دارو داره.

پرده های ارتجاعی هم موقع نزدیکی درد ایجاد می کنند.که با ژل لیدوکائین درمان میشه.

ترانه در مورد واژینیسم اینجا بخون:
http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%D9%8...8%A8%D9%84

ﺣﺴﻮﺩﻡ، ﺣﺘﯽ ﺁﺭﺯﻭِ ﺩﺍﺷﺘﻨﺖ ﺭﺍ ﻫﻢ ﺑﻪ ﮐﺴﯽ ﻧﻤﯽ ﺩﻫﻢ!Lub
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، happily_diba ، negar* ، مهتاب69 ، taraneh91 ، ITGirl ، shadow ، سراب ، نازی خانم ، khatooon ، baran.bahar ، boobe ، فلفل بانو ، elaheh_109 ، hiva73 ، a66818 ، mahta_65 ، helin ، Cinderella4 ، پريسان ، 3tayesh_t ، Razdar ، ne-gin-00 ، ana110 ، Maryam290 ، Sara niki
۲۴-آذر-۱۳۹۲, ۰۷:۳۴ عصر
ارسال: #3
miss bride ؟
ژل روان کننده برای من باعث سوزش خیلی زیاد میشه.
البته من هنوز رابطه مو کامل نکردم اما هرباز خواستم اقدام کنم، از ژل استفاده کردم و سوزشش زیاد بود تا حدی که کلا رابطه رو از بیخ و بن تعطیل کردیم.
راه حل دیگه ای هست؟ یا سوزش به خاطر عفونت میتونه باشه؟ من شمالم آخه. احتمال قارچ و اینا زیاده.

من که عاشق نوعروسم! شما چطور؟! Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط shadow ، سراب ، khatooon ، پريسان ، رها 92 ، hiva73 ، a66818 ، mahta_65 ، hayahoo ، Razdar ، ne-gin-00
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۲۴-آذر-۱۳۹۲, ۰۷:۴۸ عصر
ارسال: #4

عزیزم بدون زل روان کننده نمتونی مثلا همسرت نمتونه حداقل 30 دقیق فقط باهات عشق باری کنه که خودش خود بخود اون ناحیه خیس بشه ولعرش راحت ایجاد بشه وژل نخواد...؟

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط miss bride ، negar* ، talatom ، سراب ، Simin.Sk ، لنگه دمپایی ، khatooon ، hiva73 ، a66818 ، hayahoo ، Razdar ، ne-gin-00 ، Maryam290
۲۴-آذر-۱۳۹۲, ۰۸:۰۲ عصر
ارسال: #5

سیمین ممکنه به ترکیباتش حساسیت داشته باشی.انواع ژل هارو استفاده کردی سوزش داشتی؟مثلا این خوب نبوده برات:
http://www.tbazar.com/Default.aspx?tabid...Id=1528088
این ضد سوزش و خارش و آنتی باکتریاله.ضدعفونی می کنه.

عفونت هم که یه سری علائم از جمله خارش سوزش و ترشح داره.نمی دونم اینارو داری یا نه؟ اگه عفونت داشته باشی موقع نزدیکی سوزش داره حتی بدون ژل.

نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، negar* ، سراب ، Simin.Sk ، جوجوی مسعود ، khatooon ، hiva73 ، a66818 ، hayahoo ، Cinderella4 ، پريسان ، 3tayesh_t ، Razdar ، ne-gin-00 ، Maryam290 ، افسانه سایه
۲۵-آذر-۱۳۹۲, ۰۹:۰۵ صبح
ارسال: #6

(۲۵-آذر-۱۳۹۲ ۱۲:۳۶ صبح)مهتاب69 نوشته است:  ما الان 1ساله رابطه کامل داریم

من از رابطمون راضیم و تقریبا جز اینکه من ا ر ض ا نمیشم مشکلی نداریم

میخواستم بدونم چرا

یعنی کاملا بعدش میل من فروکش میکنه ولی چیزی که مثل سستی بدن باشه یا مثل آقایون باشه نه

ممنون میشم راهنماییم کنید....

عزیزم منظور شما از ارضا چیه....منظورت همون مایع خیلی زیادی که میگن مثل حس اداره وزیاد میاد..؟
اگه اینکه این خیلی مهم نیست اگه همون حست فروکش شه دگه نیاز نداشته باشی واعصابت بهم نریزه که حس کنی همش نمیه کاره رها شدی..واینکه گریت بگیره خیلی احساستی بشی..خوابت بگیره....ایناهم تاحئودی نشان ارضاست
بعدشم عزیزم شما میتونید زمان عملتون کلا حداقل به 30 تا 40 دقیق برسونید
استفاده ار چند پوزیشن حین رابطه وحداقل 20-25 دقیقیه عشق بازی قبل از عمل اصلی خیلی موثره چون وقتی فقط مرد در پوزیشین بالا رو زن باشه خیلی سریعتر ارضا میشیه اما اگه در حین رابطه وسطش پ.زیشن عوض کنید وزن رو مرد قرار بگیره مرد دیرتر ارضا میشه ورابطه خیلی طولانی تر میشی وزن هم بخاطر طولانی بودن رابطه حتی از مسیر دخول هم ارضا میشه..واینکه اگه مرد خواست سریع ارضا بشه میتونه ا ل ت خارج کنه ویکم بازن عشق بازی کنی چندین پ.زیشن عوض کنه تا رابطه طول بکشه وزن ارضا بشه اگه بارم زمان طولانی شد ونشد با تحریک کلیتوریس ویا نقطه جی زن ارضا کنه
واینکه زن تمام نقاط حساس جنسیش به مرد حین عشق بازی بگه ..که از گردن لاله گوش کشاله ران زیر بغل.بالای ناف .باسن س ی ن ه ها وخیلی جاها دگه میتونه باشه ماساز هرچند وقت یکبار زن توسط مرد وبرعکس توسط روغن ها به صورت دورانی هم خیلی حس خوبی به طرفین میده ورابطه طولانی تر میکنه...اکثر خانمها وقتی رابطه طولانی بشه ارضا میشین
واینکه قبل عمل اصلی اگه مردبا دست اون ناحیه واژن زن تحریک کنه خیلی اثر داره تا زن بیشتر تحریک بشه اون محل بیشتر خیس ولغزنده برای عمل اصلی بشه
ماساز جنسی
http://www.beytoote.com/wedlock/learn/ma...rried.html
7 نشانه ارضای جنسی زنان
حتی اگر رساندن یک زن به ارگاسم خیلی سخت نباشد , به نظر میرسد آقایان عموما در مورد اینکه آیا خانمهایشان در مورد یک کورس جنسی ارضاء شده اند یا نه مشکل دارند.

حالا دیگر خواهید دانست

بسیار خوب , من آماده ام تا به شما در مورد این مسئله که ... فلان چیز در فلان زمان چه معنی ای دارد کمک کنم.نگران نباشید مطمئنم که شما کارتان را خوب انجام می دهید. اما اغلب آقایان نیاز دارند در مورد ارضای خانمشان مطمئن شوند. من حدس میزنم
اینکه خانمهایشان بگویند : عزیزم من خیلی ارضاء شدم. با مدام بپرسید ارضاء شدی ؟ زیاد جالب نیست. در اینجا علائم نه چندان واضح را بیان می کنم که نشاندهنده آمادگی خانمتان برای سکس است. و اینکه نسبت به اعمال سکسی شما رضایت دارد.

1- نوک پستانها سفت میشود
با اینکه ممکن است خانمتان سرد و یا عصبی باشد سفت شدن نوک پستانها به همراه چند نشانه دیگر نظیر نفس نفس زدن
بهیجان آمدن و ادای کلماتی مثل آره ! آره ! دارم میام ! ممکن است نشاندهنده این باشد که خانمتان قطعا ارضاء شده است

2-احساساتی میشود
وقتی به دوستانم می گویم که دوست دخترم بعضی وقتها بعد از معاشقه گریه می کند طوری نگاهم می کنند که انگار من آدم مونگولی هستم. اما واقعیت این هست که گاهی اوقات ارگاسم یک زن چنان موجی از احساس با خود به همراه می آورد که
او شروع به گریه کردن می کند.در اینجا یک نکته هم هست. اگر خانمتان بعد از رسیدن به ارگاسم دچار ضعف می شود یا مثل
یک دختربچه به گریه می افتد ( که خودش یک علامت است ) , نگران نباشید , این بدین خاطر است که احساس خیلی خوبی دارد
و صد البته خوب ارضاء شده است.

3- به خواب میروند
البته بیشتر مردم تصور میکنند این حالت درمردان بیشتر نمایان میشود اما در حقیقت این چنین نمی باشد به خاطر داشته باشید اگر زن شما بعد از برقراری رابطه جنسی به خواب رفت و پشتش را به شما کرد بی احترامی از جانب او تلقی نکنید این خود نشانه خوبی از ارضاء شدن آن میباشد

4-نیاز به آغوش صمیمی : بعد از به ازگاسم رسیدن مایلند که شما محکم آنها را در آغوش بگیرید این کار احساس خوبی به آنها دست میدهد و به عنوان خاتمه کار مفید میباشد

5-نمیتواند راه برود: بعد از به ارگاسم رسیدن به علت لرزش پاها قادر به راه رفتن نمیباشد لرزش پاها و بدن بدین معنی است که شما بعنوان یک مرد وظیفه خود را به نحو احسن انجام داده اید

6-نمیتواند در موردش حرف نزند : اگر خانمتان پس از اتمام کار نتوانست در مورد سکس با شما صحبت نکند یا برخی مواقع حرفهای حین سکس را تکرار میکند این نشانه خوبیست

7-لبخند رضایت : شما میدانید راجع به چه چیزی میگویم زمانی که خانمتان تا مدتی بر اساس بوجود آمدن حس خوبی که تسبت به شما بعد از انجام سکس و به ارگاسم رسیدن دارند لبخند بر لب دارد

پس این علایم همشون میشه باشه وحتما نباید انتظار تخلیه اون مایع شبیه به مردها داشته باشیم..همین که دگه کافی باشه وسیر بشیم واحساس رصایت کنیم وحس نیمه کارشدن نداشته باشیم هم خوبه..خیلی زنها اصلا همچین حسی ندارند فقط دوست دارند رابطه تمام بشه ومرد کارش تمام کنه بره ..چون مردشون براشون زمان نمیذاره اونان ارضا نمیشن واین ربطه براشون یجور رابطه اجباری که روزمره وباید فقط انجام بشه واین خیلی بده

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط negar* ، miss bride ، Alice13 ، shadow ، minanaz ، مهتاب69 ، hannah ، ماهی قرمز ، sadaft ، سراب ، حباب ، FaRzAnEh 731 ، nazanin bano ، SaraRad ، فندق ، آزاده ی علی ، khatooon ، mina_v ، س.م ، loosi mey ، ماه عروس ، Bernadet ، Moonlight ، Baby jon ، Cinderella4 ، اسكارلت ، فلفل بانو ، سمیراسارا ، farzaneh_del ، nilouf ، hiva73 ، a66818 ، mahta_65 ، عاشق مادرم ، hayahoo ، maryam_68 ، yas MIN ، parisa-kz ، پريسان ، 3tayesh_t ، ana110 ، زمرد_شوشو ، هنگامهه ، Razdar ، Eliii liii ، ne-gin-00 ، autumn.girl ، niliya 71 ، mehrnoosh.goli ، محدثه خانوم ، سین جین ، Maryam290 ، رویا منوچهری ، sanazjoonn ، K.L.S ، Zahra-74
۲۶-آذر-۱۳۹۲, ۱۲:۵۶ صبح
ارسال: #7

(۲۵-آذر-۱۳۹۲ ۱۱:۱۰ عصر)ITGirl نوشته است:  سلام
یه سوال داشتم
من وهمسرم سعی کردیم به تدریج ارتباطمون رو بیشتر کنیم البته من چون تا نصف هفته خونه نیسم باهمسرم کمتر از بقیه خانمهای خونه دار رابطه داشتم
سوالم این هس که الان بعد از گذشت 2ماه از ازدواجمون ایا باید یه رابطه کامل رو باهم داشته باشیم؟ایا باید جلو عقب به صورت عمیق انجام شه؟؟؟ من خیلی ناراحتم گرچه تعداد دفعات رابطمون به طور متوسط 2یا 3 بار در هفته هس ولی فک میکنم باید الان تا انتها داخل شه!!! ایا فکرم اشتباه هس؟

من شنیدم تا 5ماه درد وجود داره ایا درسته؟؟؟

من هنگام رابطه تا حدی که ا ل ت همسرم داخل میره بعد یک آن وارد جای میشه که بیشتر شبیه یه دروازست ویه سوزش عجیب و دردناک رو حس میکنم وبعدش با دخول درد همچنان هس ولی قابل تحمل میشه کسی میدونه این ناحیه که ایقد وحشتناکه دردش کجاست؟؟؟؟؟

من هنگام رابطه وحشتناک احساس ادرار میکنم به حدی که قطع میکنم ومیرم به کارم میرسم!!!! این عمل باعث میشه یه کم از هیجانم کم کنه ایا راهی برای کنترل این جریان هس؟؟؟؟

عزیزم دو تا سوال اولت تجربیه که من نمی دونم جوابشوBig Grin
دوستای دیگه که تجربه دارن پاسخ گو باشن لطفاShy

اما در مورد حس ادرار.به خاطر فشار به مثانه این حس به وجود میاد.بهتره حتما قبل شروع رابطه بری WC. عضلات ناحیه تناسلیت رو هم با ورزش کگل تقویت کن که کنترل بیشتری داشته باشی و هی پانشی وسط کار در بری Tongue چون هم خودت سرد میشی هم همسرت.

نقل قول
 سپاس شده توسط shadow ، negar* ، سراب ، khatooon ، hiva73 ، پريسان ، Razdar ، سپيدار ، ne-gin-00 ، Maryam290 ، sanazjoonn
۲۶-آذر-۱۳۹۲, ۰۱:۳۹ صبح
ارسال: #8

(۲۶-آذر-۱۳۹۲ ۰۱:۱۷ صبح)mehrana نوشته است:  که این ژل روانکننده رو باید اطراف دهانه واژن زد؟؟؟ اگه بره داخل واژن مشکلی پیش میاره؟؟؟ میشه به آ.لت مرد هم ژل رو زد؟؟؟؟

سوال دیگه ام نشانه های عفونت چیه؟؟؟من سوزش ندارم خارشم ندارم فقط در هفته 1 یا 2 بار خارش دارم شاید 2،3 هفته ایی یه بار یه مایع لزج سفید رنگ به همراه ادرارم دفع کنم اینا نشانه ی عفونت یا قارچ هست؟؟؟؟اصلا تشخیص عفونت و قارچ رو دکتر با چشم تشخیص میده یا با سوال پرسیدن راجب علائم؟؟؟
ببخشید سوالام زیاد شد فقط پاسخی جا نمونه مرسی

خب واسه اینکه سوالی جا نمونه:

1. طرز استفاده از ژل روان کننده
موردی نداره اگه داخل واژن بره.خودش ضد عفونی کننده است.مدل زرد ایموشن خوبه سوزش نمیاره بچه ها هم استفاده کردند راضی بودند.آ ل ت مرد هم ژل بزنی بهتره، روان تر میشهBig GrinWink

2.نشانه های عفونت
عفونت باکتریال:خارش، سوزش و تورم مهبل، ترشحات آبکی خاکستری، بوی نامطبوع ماهی،درد حین ادرار کردن یا مقاربت
عفونت قارچی:سوزش و خارش حتی هنگام ادرار کردن یا مقاربت،ترشحات سفید متراکم پنیری شکل،بوی خفیف
عفونت تریکوموناسی(انگل):خارش و سوزش و تورم شدید مهبل،ترشحات کف آلود خاکستری یا زرد - سبز،بوی نامطبوع ماهی،درد حین ادرار کردن یا مقاربت جنسی

3.نحوه تشخیص عفونت
دکتر هم معاینه میکنه هم سوال می پرسه.معاینه واسه عفونت هم ربطی به باکره بودن یا نبودن نداره.دهانه واژن و ترشحات رو نگاه می کنه.گاهی ممکنه از ترشحات نمونه برداری کنه و واسه آزمایشگاه بفرسته.ولی 90% موارد نیاز به آزمایشگاه نداره و از روی علائم به راحتی میشه تشخیص داد.

نقل قول
 سپاس شده توسط shadow ، mehrana ، عسل بانو. ، nazgol22 ، *FaRzAnEh* ، سراب ، khatooon ، hiva73 ، hayahoo ، Cinderella4 ، مری22 ، parisa-kz ، پريسان ، 3tayesh_t ، Razdar ، ne-gin-00 ، نفس حسین ، Maryam290 ، Zahra-74
۲۶-آذر-۱۳۹۲, ۰۱:۰۴ عصر
ارسال: #9

دوستای عزیزم اول تاپیک گفتم توی قوانین که فقط سه نفر هستن که تایید شدن برای پاسخ به سوالا
فقط اونا جواب بدن
بقیه اگه مدرک خاصی دارن بهم پیام خصوصی بدن تا اسم اونام بذارم
این سری بدون اخطار پاکسازی کردم ولی بعد از این طبق قانونایی که اول تاپیک نوشتم عمل میشه

فروشگاه تم تولد آوای شادی ،برگزاری جشنی متفاوت مطابق با سلیقه شما
سایت نوزاد، جشن تولد کودک،فروشگاه تم تولد آوای،شادی
انواع سفارشات برای جشن سیسمونی،دندانی فارغالتحصیلی،و سالگرد ازدواج پذیرفته میشود
نقل قول
 سپاس شده توسط ITGirl ، negar* ، RL92 ، خوشگل خانم ، nazgol22 ، mehrana ، miss bride ، سراب ، pari87 ، hayahoo ، پريسان ، Razdar ، ne-gin-00 ، Maryam290
۲۶-آذر-۱۳۹۲, ۰۷:۲۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-آذر-۱۳۹۲ ۱۲:۵۷ صبح توسط nazgol22.)
ارسال: #10

(۲۶-آذر-۱۳۹۲ ۰۳:۱۴ صبح)sanazii68 نوشته است:  سلام بچه ها
من و همسرم عقدیم و رابطه کامل نداریم
ارضا شدن بدون دخول آسیبی به پرده میزنه آیا؟؟!!!! Sad

نه عزیزیم اصلا بدون د خ ول اسیپی به پرذه نمیرسه نترس گلم مگه طورب باشه که خیلی نردیک یا خودت وارنت باشه Smiling

(۲۵-آذر-۱۳۹۲ ۱۱:۱۰ عصر)ITGirl نوشته است:  سلام
یه سوال داشتم
من وهمسرم سعی کردیم به تدریج ارتباطمون رو بیشتر کنیم البته من چون تا نصف هفته خونه نیسم باهمسرم کمتر از بقیه خانمهای خونه دار رابطه داشتم
سوالم این هس که الان بعد از گذشت 2ماه از ازدواجمون ایا باید یه رابطه کامل رو باهم داشته باشیم؟ایا باید جلو عقب به صورت عمیق انجام شه؟؟؟ من خیلی ناراحتم گرچه تعداد دفعات رابطمون به طور متوسط 2یا 3 بار در هفته هس ولی فک میکنم باید الان تا انتها داخل شه!!! ایا فکرم اشتباه هس؟

من شنیدم تا 5ماه درد وجود داره ایا درسته؟؟؟

من هنگام رابطه تا حدی که ا ل ت همسرم داخل میره بعد یک آن وارد جای میشه که بیشتر شبیه یه دروازست ویه سوزش عجیب و دردناک رو حس میکنم وبعدش با دخول درد همچنان هس ولی قابل تحمل میشه کسی میدونه این ناحیه که ایقد وحشتناکه دردش کجاست؟؟؟؟؟

من هنگام رابطه وحشتناک احساس ادرار میکنم به حدی که قطع میکنم ومیرم به کارم میرسم!!!! این عمل باعث میشه یه کم از هیجانم کم کنه ایا راهی برای کنترل این جریان هس؟؟؟؟

اره باید رابطه کامل کنین ..
عزیزم نگران نباش کم کم گتکل میشه هر ذفعه بیشتر سعی کنید..
کم کم بذارین تا اخر واد بشه اما بستگی به پوریشن ممکنه گاهی بیشتر بره گاهی کمتر..
پوزیشنها مختلف اینکار راحتر میکنه
اون ناحیه سخت من حدس میرنم قسمتی ار پرذه باشه یا اینکه وارن هنور تنگ باشه ولی بارم دقیق نمدونم چیه ولی برای خیلیها دیدم اینجوری بوده ار جمله خودم واون ناحیه سخت بوده وکم کم ار بین رقته
عزیزم اون ادرات نشون دهنده ارضاشدنته....Big Grinخیلی ادمها دوست دارن به اون مرحله برست بعد تو میخوایی ار بین ببریش..Big Grin
عزیزم پوریشن خیلی مهمه چندبار حین رابطه پوریشن عوض کن رابطه طولانی کن قبل عمل اصلی حداقل 30-20 ذفیفه
عزیزم تو افراد مختلف فرق داره بعضی ها تا چندماه درد دارند یعضی ها فقط یک ماه

(۲۶-آذر-۱۳۹۲ ۰۶:۵۱ عصر)shide Ahmadi نوشته است:  ببخشید یه سوال من بعد از عروسی 2-3 ماه طول کشید که رابطه داشتم با همسرم اما اصلا خونریزی نداشتم ولی وحشتناک درد داشتم الانم هنوز بعد از 3 سال لحظات اول عین اولین بار درد دارم اما بعدش خوب میشه به نظرتون علتش چیه؟

عزیزم این دردها طبیعه مخصوصا تو سال اول اردواج بخاطر تنگی وارن...

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط miss bride ، hayahoo ، Cinderella4 ، 3tayesh_t ، ana110 ، Razdar ، ne-gin-00 ، Maryam290
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام