• مرضیه محمدی
  • لی لی رضایی

پرسش و پاسخ در ارتباط با تزیین خرید عقد و عروسی

۱۰-اسفند-۱۳۹۵, ۰۸:۰۷ عصر
ارسال: #41
RE: پرسش و پاسخ در ارتباط با تزیین خرید عقد و عروسی
بچه ها قیچی تزیین شده اماده هم هست؟؟؟؟
از کجا باید بخرم؟؟؟؟

خواستگار 95/11/8
بله برون   95/12/20 
عقد 95/12/28 شب میلاد حضرت زهرا(س)
عروسی 97/5/19
خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط MH:)
۲۰-مرداد-۱۳۹۶, ۰۵:۰۴ عصر
ارسال: #42
 سلام نمىدونستم سوالمو کجا بپرسم. واسه رقص چاقو کیا مىرقصن؟؟ عروس هم مىرقصه با چاقو؟؟

اشنایی کاملا سنتی : 12/ 6/ 95
بله برون و نامزدی : 26/ 9/ 95
عقد : 1 / 6 / 96
شهر: آبادان . آرايشگاه: الماس شهر -> فوق العاده بود
کيک و شيرينى : قنادى روز --> خيلى بد
اتليه: پاريس . فيلم بردار: نوبل--> توى مجلس که بد بود
نقل قول
۲۰-مرداد-۱۳۹۶, ۰۵:۳۹ عصر
ارسال: #43
(۲۰-مرداد-۱۳۹۶ ۰۵:۰۴ عصر)'fatemeh.k' نوشته است:   سلام نمىدونستم سوالمو کجا بپرسم. واسه رقص چاقو کیا مىرقصن؟؟ عروس هم مىرقصه با چاقو؟؟

خود عروس که نه
عروسی خواهرم من رقصیدم با چاقو

عروس خوشبخت 2 شهریور 96تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
  • اساطیر
  • گروه ژ
۵-شهريور-۱۳۹۶, ۰۱:۳۶ عصر
ارسال: #44
(۲۰-مرداد-۱۳۹۶ ۰۵:۰۴ عصر)fatemeh.k نوشته است:   سلام نمىدونستم سوالمو کجا بپرسم. واسه رقص چاقو کیا مىرقصن؟؟ عروس هم مىرقصه با چاقو؟؟

خواهر آقا داماد معمولا رقص چاقو رو میره و عروس خانوم هم برای اینکه شاباش بگیره از داماد رقص چاقو میره قبل از برش کیکAngel
نقل قول
۱۵-آبان-۱۳۹۶, ۰۴:۵۳ عصر
ارسال: #45
(۱۵-آبان-۱۳۹۶ ۰۴:۰۴ عصر)'kati kiti' نوشته است:  خانما من یه مشکلی دارم نمیدونم کجا باید مطرح کنم
چندوقت دیگه عقد میکنم، قراره مراسم توی تالار داشته باشیم، ولی یه مشکلی هست، اقوام ما یه رسمی دارن که شب عروسی کادوهاشونو میدن، یعنی عصر که سفره عقد پهن میشه کادو میدن و شب هم عروسیه، یعنی توی عقدکنون کادو نمیدن!!!! بخاطر همین مادرم میگه چندروز قبل جشن عقد بریم محضر عقد کنیم و فقط درجه یک ها باشیم و سال بعد که میخواهیم عروسی بگیریم سفره عقد بندازیم و اونجا اقوام بیان و کادو بدن، من دوست دارم عقد واقعیم سره سفره ای باشه که دوسش دارم نه توی محضر، بدمم میاد دوبار سر سفره عقد بشینم، خیلی دارم غصه میخورم، مادرم میگه اگر توی جشن عقد سفره بندازی از اقوام کسی کادو نمیده و تو جلوی خانواده شوهر سرافکنده میشیتصویر: /images/smilies/new/crying.png
راهنماییم کنید چه کنمتصویر: /images/smilies/new/crying.png

عزیزم به نظرم توی همون تالار که جشن عقد دارین مثلا یک ساعت قبل از شروع جشن توی قسمتی که سفره عقد و اینا دارن عقد کنید فقط  اقوام درجه یک بگید که مثلا زودتر بیان موقع عقد   حالا اگه تعدادشونم خیلی کمه مهم نیست بقیه مهمونا سر جشن بیان یا اینکه به همسرتون بگید که همچین رسمی دارید 

خب خداروشکر عکاسی اسپرتمم تموم شد تصویر: /images/smilies/new/lub.png
آتلیه : آرته 
آرایشگاه : نسیم عقیلی
تشریفات : رنسانس 
جهیزیه : 60 درصد 
نقل قول
 سپاس شده توسط سوگند ۹۷
۱۱-آذر-۱۳۹۶, ۱۲:۰۱ صبح
ارسال: #46
(۱۰-آذر-۱۳۹۶ ۰۱:۲۲ عصر)'zitana' نوشته است:  من زیاد تو این چیزا وارد نیستم.. میشه راهنماییم کنین لطفا؟
ما رسم نامزدی و ضیغه نداریم.. بعد از خواستگاری و بله برون و آزمایش و اینا عقد میکنیم.
حالا یه سوالی:
این مراسم عقد معمولا چطوریه؟
یعنی فقط محضر میرن و بعدش باید چیکار کرد؟ خونواده عروس شام میده؟ خونواده دوماد چطور؟
و اینکه اگه قرار باشه جشن عقد بگیریم... بعد از محضر مستقیم میریم تالار؟

ما اینجوری بودیم که رفتیم محضر با بزرگترای فامیل دوطرف حدود 20 نفر، بعد عقد ما یه رستوران گرفته بودیم ازینا که سالن جدا واسه مراسم دارن، همه اومدن اونجا، بچه هاشون و بقیه ای هم که محضر نبودن خودشون اومدن اونجا و ما شام دادیم و بعد رفتن 

دوستان لطفا برای من و عشقم هم دعا کنید تصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
۱۲-آذر-۱۳۹۶, ۱۲:۱۳ عصر
ارسال: #47

(۱۲-آذر-۱۳۹۶ ۱۱:۵۱ صبح)'zitana' نوشته است:  
(۱۱-آذر-۱۳۹۶ ۱۲:۰۱ صبح)'Mehrave o Mohsen' نوشته است:  
(۱۰-آذر-۱۳۹۶ ۰۱:۲۲ عصر)'zitana' نوشته است:  من زیاد تو این چیزا وارد نیستم.. میشه راهنماییم کنین لطفا؟
ما رسم نامزدی و ضیغه نداریم.. بعد از خواستگاری و بله برون و آزمایش و اینا عقد میکنیم.
حالا یه سوالی:
این مراسم عقد معمولا چطوریه؟
یعنی فقط محضر میرن و بعدش باید چیکار کرد؟ خونواده عروس شام میده؟ خونواده دوماد چطور؟
و اینکه اگه قرار باشه جشن عقد بگیریم... بعد از محضر مستقیم میریم تالار؟

ما اینجوری بودیم که رفتیم محضر با بزرگترای فامیل دوطرف حدود 20 نفر، بعد عقد ما یه رستوران گرفته بودیم ازینا که سالن جدا واسه مراسم دارن، همه اومدن اونجا، بچه هاشون و بقیه ای هم که محضر نبودن خودشون اومدن اونجا و ما شام دادیم و بعد رفتن 

ینی دیگه واسه عقد جشن و تالار و اینا نگرفتین درسته؟؟ پس آتلیه هم نرفتین؟ 
من‌نمیخوام جشن بگیرم ولی دوس دارم‌بعد از عقد آتلیه برم.. اون چطوری میشه؟
و اینکه شام رو خونواده دختر به هر دو طرف میده؟ یا هرکسی فامیلای خودشو شام‌میده؟

عزیزم میتونید بعد عقد برید آتلیه چند تا عکس بندازید شام عقد با خانواده دختره اگه مراسم نامزدی ندارید هر دو خانواده دعوت کنید 

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط zitana
۱۲-آذر-۱۳۹۶, ۱۲:۳۱ عصر
ارسال: #48
(۲۰-مرداد-۱۳۹۶ ۰۵:۰۴ عصر)'fatemeh.k' نوشته است:   سلام نمىدونستم سوالمو کجا بپرسم. واسه رقص چاقو کیا مىرقصن؟؟ عروس هم مىرقصه با چاقو؟؟

الان که خیلی از عروسا هم میرقصن . ببین دلت چی میگه تصویر: /images/smilies/new/hehe!.png

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام