• نسیم عقیلی
  • هیژا

پرسش و پاسخ در ارتباط با تزیین خرید عقد و عروسی

۲۰-شهريور-۱۳۹۳, ۰۴:۴۵ عصر
ارسال: #21
RE: پرسش و پاسخ در ارتباط با تزیین خرید عقد و عروسی
سمیرا جون منم خیلی دوست دارم همیشه هم مد نظرم بوده به مامان میگم میگه سینی مسی خیلی سنگینه از کت و کول می افتن ..
میخام توی سینی اولم کله قند و تزیینات دیگه بذارم اگه میشه بهم کمک کنید بگید چی بذارم بهتره و تزینشون چه جوری باشه ؟
میشه بهم کمک کنید

«اللهم اغفر لی الذنوب التی تحبس الدعا»
خدایا! ببخش آن گناهانیم را که دعایم را حبس کرده است...
نقل قول
 سپاس شده توسط rihanna72 ، nasibe_603
۲۱-شهريور-۱۳۹۳, ۰۵:۲۰ عصر
ارسال: #22
(۱۹-شهريور-۱۳۹۳ ۰۸:۲۱ عصر)فتانه66 نوشته است:  سمیرا جون فکر خیلی جالبیه و خیلی قشنگ میشه.فقط کسی که اون سینی ها رو میگیره باید حسابی تمرین کنه البته اگر بخوان بچرخونن چون مهارت لازم داره.حتما قبلش باهاشون تمرین کن.اگه سفره خونه آشنا سراغ دارید میتونید ازشون برای چند ساعت لباساشون رو بگیرید.یا با یه سفره خونه صحبت کنید ممکنه کرایه بدن.

مرسی خانومی اصلا به فکر خودم نرسیده بودNew1

آرایشگاه :مرضیه محمدی
تشریفات: ژمیس
لباس؟
آتلیه: انسی دوست
گل:اسپرینگ
موزیک: هرمان

خدا جونم مرسی که داری
من و عشقم رو بعد از 5 سال بهم میرسونیNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط فتانه66 ، nasibe_603
۱۷-آذر-۱۳۹۳, ۰۹:۵۲ صبح
ارسال: #23
بچه ها چرا اینجا کسی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من موندم تزیین رو چیکار کتم سبد دارم اما تریین گل طبیعی هیلی هزینه ش برای من میره بالا نمیدونم با چی تزیین کنم که شیک هم بشه

You are my Man
You are may Half
نقل قول
  • تقی زاده
  • گروه ژ
۲۲-دي-۱۳۹۳, ۰۵:۴۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-دي-۱۳۹۳ ۰۹:۵۴ عصر توسط فتانه66.)
ارسال: #24
عزیزم به عهده خانواده داماده اما میتونید هزینه رو از آقا داماد بگیرید و خودتون انجام بدید که باب میلتون باشه.بعضی ها هم که براشون خیلی مهمه خودشون هم یه هزینه ای رو دارن تا چیزای اضافه تر که دوست دارن رو انجام بدن مثل گیفت و اینا اگر داماد نخواد هزینه کنه

نگین جون میتونی با تور و روبان و... تزیین کنی چند تا نمونه میذارم امیدوارم به دردت بخوره Wink
[تصویر: پرسش و پاسخ در ارتباط با تزیین خرید عقد و عروسی]

نقل قول
 سپاس شده توسط zahra_yuksel ، nasibe_603
۱۳-بهمن-۱۳۹۳, ۰۴:۵۴ عصر
ارسال: #25
سلاااااااااااااام دوستان و نوعروسهای عزیز
منم به خواست خدا دارم به زودی عروس میشم
بچه ها چندتا سوال داشتم لطفاً منو راهنمایی کنید... مرسی
1- میخوام سفره عقد خیلی ساده تو خونه خودمون بچینم خرید عقد هم برای بعد از صیغه اینها هست در واقع سر عقد فقط خانواده خودم و همسرم و عاقد هستند ولی دوست دارم این سفره زیبا چیده بشه در عین حال ساده و جمع و جور بنظرتون به ااینها که میاند سفره عقد میچینند بگم بیاند بچینند دوست دارم شیک باشه و خیلیم بلدن یستم چیا باید باشه و...بالاخره قراره ان شاالله اولین و قشنگترین خاطره زندگی مشترکمون بشه
2- قند و پارچه قند ساب هم لازمه توی اصفهان از کجا میتونم تهیه کنم یا معمولاً چه مغازه هایی دارند؟
ممنون
نقل قول
۱۳-بهمن-۱۳۹۳, ۰۵:۰۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-بهمن-۱۳۹۳ ۰۵:۰۵ عصر توسط فتانه66.)
ارسال: #26
سلام عزیزم چرا نمیرید محضر یه دفعه ای.محضرا خودشون سفره عقدای خوشگل دارن جای نشستن مهمون هم دارن.بعد از عقد اگر میخواد مراسم شام و اینا باشه یا برید رستوران یا برگردید خونه خودتون.اینطوری خیلی ارزونتر از اومدن عاقد به خونه و چیدن سفره عقد تو خونه هم در میاد.کثیف کاری تو خونتون هم نمیشه.
نقل قول
 سپاس شده توسط arame1
۱۵-بهمن-۱۳۹۳, ۰۹:۴۵ صبح
ارسال: #27
(۱۳-بهمن-۱۳۹۳ ۰۵:۰۴ عصر)فتانه66 نوشته است:  سلام عزیزم چرا نمیرید محضر یه دفعه ای.محضرا خودشون سفره عقدای خوشگل دارن جای نشستن مهمون هم دارن.بعد از عقد اگر میخواد مراسم شام و اینا باشه یا برید رستوران یا برگردید خونه خودتون.اینطوری خیلی ارزونتر از اومدن عاقد به خونه و چیدن سفره عقد تو خونه هم در میاد.کثیف کاری تو خونتون هم نمیشه.

توی خونه هم جا برای میهمانان هست ولی دوست دارم خصوصی باشه و چون دوست دارم دفعه اول که باشوشویی محرم میشم توی نوع پوشش و آرایش موو... آزادتر باشم و در کل تو خونه آزادتر هستم و....
حالا نمیدونم شایدهم برم محضر مرسی از راهنماییت عزیزم
نقل قول
 سپاس شده توسط فتانه66
۱۵-بهمن-۱۳۹۳, ۰۱:۱۴ عصر
ارسال: #28
(۱۳-بهمن-۱۳۹۳ ۰۴:۵۴ عصر)arame1 نوشته است:  سلاااااااااااااام دوستان و نوعروسهای عزیز
1- میخوام سفره عقد خیلی ساده تو خونه خودمون بچینم خرید عقد هم برای بعد از صیغه اینها هست در واقع سر عقد فقط خانواده خودم و همسرم و عاقد هستند ولی دوست دارم این سفره زیبا چیده بشه در عین حال ساده و جمع و جور بنظرتون به ااینها که میاند سفره عقد میچینند بگم بیاند بچینند دوست دارم شیک باشه و خیلیم بلدن یستم چیا باید باشه و...بالاخره قراره ان شاالله اولین و قشنگترین خاطره زندگی مشترکمون بشه
2- قند و پارچه قند ساب هم لازمه توی اصفهان از کجا میتونم تهیه کنم یا معمولاً چه مغازه هایی دارند؟
ممنون

خانمی توی اصفهان نمیدونم کجاست ولی اینهایی که میفروشند خودشون هم میان میچینند.سفره قند ساب و... هم خودشون دارند.منم توی خانه عقد گرفتم.البته من حدودا 50 نفر مهمان دعوت کردم ولی از محضر خیلی خیلی بهتره
نقل قول
 سپاس شده توسط arame1
۱۵-بهمن-۱۳۹۳, ۰۹:۰۱ عصر
ارسال: #29
(۱۳-بهمن-۱۳۹۳ ۰۴:۵۴ عصر)arame1 نوشته است:  سلاااااااااااااام دوستان و نوعروسهای عزیز
ممنون

عزیزم منم تو خونه بود عقدم. البته حدود 30 نفر بودیم. ما سفره ی عقد رو کلا خودمون چیدیم. برای سفره ی قند ساب از همون پارچه ی سفره عقد که ساتن سفید جنس خوب بود استفاده کردیم و دورش هم یه تور کتون کلفت به عرض 10 سانت که مامانم از خارج از کشور خریده بود دوختیم .موقع قند سابیدن هم جوری سفره رو گرفتن بالا سرم که تورش به سمت پایین باشه تا تو فیلم بیافته. ساده و خوب بود. اگه قراره از بیرون بگی برای چیدن سفره عقد بیان خب خودشون برات می ارن. ولی ما حدود 1 ماه مشغول کارهای سفره عقد بودیم خیلی خوب بود Smile
قند هم می تونی از شیرینی فروشی ها بخری.قند عروسی رو دارن. یه جای دیگه هم که می تونی بری جاهایی هست که لوازم سفره عقد می فروشن. ببین بورس کالاهای عروس کجاست معمولا همون جاها یه سری ازین مغازه ها هم هست

18 اردیبهشت 93 عقد
10 آذر 93 شروع زندگی مشترک
18 اردیبهشت 94 عروسی
Heart تا همیشه
نقل قول
 سپاس شده توسط arame1 ، Fahime
۴-اسفند-۱۳۹۳, ۰۷:۲۵ عصر
ارسال: #30
سلام دوستان میدونم اینجا جاش نیست این سوالو بپرسم اما ممنون میشم اگه چیزی میدونید جواب بدید.واسه عید اول عروس رسمه چی بیارن واسش?البته ما نامزدیم و اول فروردین روز عقدمونه.میشه عید اولم.ممنون میشم جواب بدید

اگر دیگران را با زیباترین منشها و صفات بخوانیم چیزی از ارزش ما نمی کاهد بلکه او را دلگرم ساخته ایم آنگونه باشد که ما می گویم . ( اُرد بزرگ)
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام