• باغ vp
  • آرایشگاه مدیس

پرسش و پاسخ در ارتباط با تزیین خرید عقد و عروسی

۱-شهريور-۱۳۹۳, ۱۰:۳۳ صبح
ارسال: #11
RE: پرسش و پاسخ در ارتباط با تزیین خرید عقد و عروسی
با سلام به همه دوستان،من خیلی به این مسائل وارد نیستم.خواستم از شما کمک بگیرم.میخواستم بدونم برای عقد غیر از حلقه و ساعت خرید دیگه ای هم انجام میشه؟؟؟ساعتم مثل حلقه عروس و دوماد دست هم میکنن یا ؟؟؟؟؟؟ConfusedConfusedHuh
خریدای عروسی که گفته شده طی مراسم خاصی به هم میدن؟؟؟//DodgyDodgyHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhخیلی گیج شدم!!!!!!!!!!!!!کمک
نقل قول
 سپاس شده توسط فروزان 1369 ، nasibe_603
۱-شهريور-۱۳۹۳, ۰۳:۱۶ عصر
ارسال: #12
بچه ها من مهر ماه عقد امه. حدودا 6 ماهه که نامزدیم و واسه بله برون انگشتر و پیرهن و کیف و کفش و روسری و قرآن آوردن. عقد جداس و عروسی هم سال دیگه اس. حالا واسه خرید عقد چی باید برام بخرن؟ ما چی واسه دوماد بخریم؟

شروع عاشقی شوملی: 79/4/17
شروع دوستی: 87/4/14
عقد: 93/7/17
عروسی: 94/12/29
...........................
خدایا شکرت...
بالاخره عروس آخرین روز سال94 شدم
جهیزیه: 90 %
خونه: 90 %
تالار: باغچه مینو
آتلیه: بیان
خواننده: Dj سامان
نقل قول
۹-شهريور-۱۳۹۳, ۰۱:۲۷ عصر
ارسال: #13
برای آقایون:حلقه،کت شلوار،ست اصلاح وبهداشتی،ادکلن،ساعت،کفش،جوراب
برای عروس:حلقه،چادر عقد ،لباس عقد(اگه جشن دارید مجلسی اگه نه یه لباس مناسب محضر)کفش،قران،آیینه شمعدون،طلا،مانتو و شلوار و کفش واسه بیرون ،ساعت،ست ارایشی بهداشتی
البته خیلیا فقط بعضی از این چیزا رو میگیرن بقیه شو واسه عروسی میگیرن.واجباش حلقه،ساعت،لباس واسه محضر یا جشنه.بعضیام میگن عروس باید تو آینه خودش نگاه کنه حتما Big Grin واسه همین آینه و شمعدون هم میخرن.
نقل قول
 سپاس شده توسط .pARIYA ، اِلی
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۴-شهريور-۱۳۹۳, ۰۱:۳۱ صبح
ارسال: #14
بچه ها چرا هیشکی نمیاد اینجا جواب بده؟Sad
1 ماه دیگه قراره عقدمونهEmbarrased ولی برای بله برونمون هیچییییییییییییی بجز یه انگشتر نشون نیاوردنSad:
وقتی از در اومدن تو خونه وقتی دیدیم دستشون خالیه همه کوپ کردیمSad ولی من به خودم دلداری میدادم که حتما تو ماشین گذاشتن و میخوان بعد بله گرفتن برن بیارن!Huh ولی ضحی خیال باطلCrying
خلاصه بعدا من به نامزدم گلگی کردم که آبروم جلو مهمونا رفت و ... اونم گفت ما رسم نداریم برای بله برون! برای خواهرشم میگفت کسی نیاورده همچین چیزی!Undecided میگه برای عقد میارن!
خلاصه گذشت و تا الان من سوالم اینه که الان باید چی برام بیارن؟ اگه همون روز عقد بخوان پارچه چادری بیارن من کی بدم بدوزن که سر عقد سرم باشه؟Huh
یکی کمک کنه خواهشاSad

♥¸.`♥ ¸.´♥¸♥¸.`♥ ¸.´♥¸♥¸.`♥ ¸.´♥¸♥¸.`♥ ¸.´♥¸♥¸.`♥ ¸.´♥¸♥¸.`♥ ¸.

____♥♥♥_____♥♥♥_____
__♥_____♥_♥_____♥___
__♥______♥______♥___
___♥___________♥____
_____♥_______♥______
_______♥___♥________
_________♥__________
نقل قول
 سپاس شده توسط .pARIYA
۱۴-شهريور-۱۳۹۳, ۰۹:۰۶ صبح
ارسال: #15

(۱۲-شهريور-۱۳۹۳ ۰۵:۲۶ عصر)yalda.najva نوشته است:  بچه ها یه سوال دارم. عقد و عروسی ما جداس. دیدن عقدی که جمع میشه رو خانواده عروس میبرن و هرطور بخوان خرجش میکنن؟ یا مال عروس داماد باهمه و باهم مشترک خرجش میکنن؟ اگه جای سوالم اینجا نیست بهم بگین کدوم تاپیک برم؟

عزیزم اینجا بپرس

http://www.nowaroos.com/Thread-%D9%87%D8...09?page=38

مریم جان تا حالا اینجوری ندیدما ولی فک کنم دیگه برات چادر اماده بیارن .گل هم که میشه همون دست گلت برای جشنNew2

New1
نقل قول
 سپاس شده توسط maryam_68
۱۵-شهريور-۱۳۹۳, ۰۹:۱۰ صبح
ارسال: #16
ما قراره تو همون مراسم بله برون یه عاقد هم دعوت کنیم که بیاد عقدمون کنه.در این صورت باید تمام این خریدهایی که گفتین رو به خریدهای بله برون اضافه کنم؟
نقل قول
 سپاس شده توسط annet ، s a m i r a
۱۵-شهريور-۱۳۹۳, ۰۵:۲۹ عصر
ارسال: #17

رویا جان شما فقط خرید عروسی کنید کافیه گلم

New1
نقل قول
 سپاس شده توسط s a m i r a
۱۶-شهريور-۱۳۹۳, ۰۸:۱۹ عصر
ارسال: #18
رویا جان اینجوری یه سری از خرید هات حذف میشه که .حیفه
نقل قول
۱۹-شهريور-۱۳۹۳, ۰۹:۴۸ صبح
ارسال: #19
ما تصمیم گرفتیم به شیوه سنتی برای خرید های عقد طبق کشون راه بندازیم.میخوایم کت ترمه بدیم بدوزن تن چند تا از پسرهای فامیل کنیم،خریدها رو هم بزاریم تو سینی های مسی،بگیرن رو سرشون. 2 3 نفرم که ساز های محلی میزنن پشت سرشون راه بیفتن .فقط اگر جایی رو میشناسین که این کت های ترمه رو اجاره بدن دیگه خیلی هزینه نشه برای خرید و دوختشون؟

آرایشگاه :مرضیه محمدی
تشریفات: ژمیس
لباس؟
آتلیه: انسی دوست
گل:اسپرینگ
موزیک: هرمان

خدا جونم مرسی که داری
من و عشقم رو بعد از 5 سال بهم میرسونیNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط .pARIYA ، فتانه66
۱۹-شهريور-۱۳۹۳, ۰۸:۲۱ عصر
ارسال: #20
سمیرا جون فکر خیلی جالبیه و خیلی قشنگ میشه.فقط کسی که اون سینی ها رو میگیره باید حسابی تمرین کنه البته اگر بخوان بچرخونن چون مهارت لازم داره.حتما قبلش باهاشون تمرین کن.اگه سفره خونه آشنا سراغ دارید میتونید ازشون برای چند ساعت لباساشون رو بگیرید.یا با یه سفره خونه صحبت کنید ممکنه کرایه بدن.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام