• دکتر فاطمه خانی زاده
  • مدیس

پرسش و پاسخ درباره درست کردن حنا

۹-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۱:۰۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۱۱:۰۵ صبح توسط سمیراسارا.)
ارسال: #21
RE: پرسش و پاسخ درباره درست کردن حنا
مرسی هانی جووووووون. متوجه شدم!
یه سی مدل ها هم هست شکل قلب هستن بنظرت از اونا درست کنم راحتره؟؟ آخه شاغلم تا 4:30 شرکتم. بعدشم که با همسری میریم دنبال کارای عروسی و اینا

6 خرداد عروس ملوس شدمNew1
همه چیز عالی بود.
خدایا شکرت
نقل قول
۲۴-خرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۰۲ عصر
ارسال: #22
سلام بچه ها.
میشه نسبت دقیق چسب چوب،حنا و روغن رو که واسه اون گل ها لازمه بهم بگید؟از هر کدوم چقدر؟من حدود 2، 3 ماه قبل عروسیم میخوام بدرستم.
چسب باید اندازه حنا باشه؟یا بیشتر؟یا کمتر؟روغن اگه خیلی بشه مشکلی نداره؟نمیخوام ترک بخوره

اگه خدا بخواد قراره بشم عروس 94/1/23Angel
تا اونروز میخوام امضام همین باشه
"خدایا به امید تو"
نقل قول
۲۶-خرداد-۱۳۹۳, ۰۱:۰۷ عصر
ارسال: #23
(۱۸-خرداد-۱۳۹۳ ۱۲:۳۱ عصر)زهرا 19 نوشته است:  سلام بچه ها من یه سوال داشتم برای تزیین حنابندان این حناها رو حتما باید خودت درست کنی یا میشه از یه جایی خرید میشه جواب بدین

دوست عزیز میتونی خودت درست کنی .
البته اکثر گل فروشی ها یا حتی بعضی از جاهایی که سفره عقد میچینن و بعضی تشریفات ها و کسانی که جهیزیه تزیین میکنن حنا هم درست میکنن . البوم دارن . میبینی و انتخاب میکنی .New1

خـ ـدايـ ـا ...
يــا بـ ـزن جلـ ــو ..
يــا خيلــ ـي بــرگــ ـردون عقبــ ـــــ !!
اينجـاي زندگي
خيلــ ـي دلــ ــم از بعضيــ ـا گــرفتــ ــه ...

برای برآورده شدن حوائج همه نو عروسها ... صلوات ...
نقل قول
 سپاس شده توسط زهرا 19
۱۱-تير-۱۳۹۳, ۱۲:۴۱ عصر
ارسال: #24
بچه ها من یه سوال دارم . اگه حنا بندون نگیرم بد می شه ؟ راستش فکر می کنم حوصله چند تا مراسم رو نداشته باشم؟
نقل قول
۱۱-تير-۱۳۹۳, ۱۲:۴۹ عصر
ارسال: #25
دوستم الان معمولا این برنامه ها کنار رفته ولی زیبایی برنامت به همینه بگیری بهتره

گاهی باید به بعضیا بگی شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیر! شخصیت من چیزیه که من هستم، اما برخوردم بستگی داره به اینکه "تو" کی هستی!!
نقل قول
۲۳-تير-۱۳۹۳, ۰۲:۲۲ عصر
ارسال: #26
(۸-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۶:۲۸ عصر)*hani* نوشته است:  سمیرا جان چرا نتونستی ؟
نه دست رنگ نمیشه عزیزم .

اعظم جان من وقتی که هنوز خشک نشده بودن پاشیدم روش . بعد هم یه اسپری براق کننده زدم تا موندگار شن . البته یه سری اسپری های براق کننده هم هستن که خودشون توش اکلیله .

اسپری براق کننده از کجا باید تهیه کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آینده ای خواهم ساخت که گذشته ام جلویش زانو بزند
نقل قول
۴-مرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۰۶ صبح
ارسال: #27
سلام بچه ها جونم یه ایده اومده تو ذهنم نمیدونم شدنیه یا نه میخوام سوال کنم ازتون به نظرتون حنارو میشه تو قالبای کوچولوی سیلیکونی قالب زد؟؟؟بعد خشک بشه و توی جعبه خوشگل بذاریم و یاد بود بدم واسه حنابندونم به نظرتون میشه؟
نقل قول
 سپاس شده توسط عسل جان
۴-مرداد-۱۳۹۳, ۱۲:۵۳ عصر
ارسال: #28
(۲۵-تير-۱۳۹۳ ۰۹:۵۷ عصر)medisa نوشته است:  سلام دوستای گلم
برای اینکه حنا ترک نخوره باید چی کار کرد؟؟؟؟؟؟

من تجربه ای تو این زمینه نداشتم و همه رو از همین تابیک یاد گرفتم و با تجربه ی خودم هم دونستم که چه جوری ترک نخوره
من رو حناهام بعد درست کردن چسب چوب زدم . بعدش که شیشه ای شد اصلا ترکی دیده نشدNew2

گاهی باید به بعضیا بگی شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیر! شخصیت من چیزیه که من هستم، اما برخوردم بستگی داره به اینکه "تو" کی هستی!!
نقل قول
 سپاس شده توسط عسل جان
۲۵-مرداد-۱۳۹۳, ۰۵:۳۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-مرداد-۱۳۹۳ ۰۵:۳۸ عصر توسط vialand.)
ارسال: #29
بچها یه سوال بپرسم میشه دعوام نکنید و مسخرم نکنید حنارو ادم خودشم میتونه درست کنه موادشو یا نه ؟
اگه میشه ادم خودش درست کنه لطفا بگید چطوری و با چه وسایلی ممنون دوست جونام
نقل قول
 سپاس شده توسط عسل جان
۲۶-مرداد-۱۳۹۳, ۱۲:۳۷ عصر
ارسال: #30
عزیزم من قالب از لوازم قنادی خریدم

تمام نازت را یکجا میخرم تو فقط قول بده
صدای خنده هایت را به کسی نمیفروشی
عروسیمو جذب میکنمLub
نقل قول
 سپاس شده توسط آنجلیک ، عسل جان
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام