• چم

پرسش و پاسخ آموزش خیاطی با متد گرلاوین

۲۷-مهر-۱۳۹۲, ۰۴:۰۵ عصر
ارسال: #11

RE: پرسش و پاسخ آموزش خیاطی با متد گرلاوین
(۲۷-مهر-۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ عصر)elooo نوشته است:  مریم گل جون چندتا سوال فنی؟
نمدونم جاش همینجاس یانه اگه اشتباه کردم بگو پاکش کنمConfused

من دارم دوره نازک دوزو میرم .
بنظرت لازمه دوره شلوار دوزو سرمه و منجق..برم؟
شهریه هاش خیلی بالاست.Huh
بنظرت اگه دورم کامل شه نمتونم تو همین نت آموزش شلوارو مدلای مختلف مقنعهو یا لباس مجلسیای ساده رو یاد بگیرم؟
یا مثلا ی لباس ک تو بازار ببینم میتونم الگوشو بکشم خودم .میتونم سر دربیارم؟Undecided
درضمن من ترجیح میدم بعد نازک دوز فقط ژورنالو برم چون عاشقشمممممممSmiling

New2
قربونت بشم عزیزم جاش همین تاپیک پرسش و پاسخ هست کارت درسته

عزیزم به نظر من بعد از دوره نازک دوز و ضخیم دوز حتما دوره زورنال رو بگذرون چون همه ما زن هستیم و بالاخره به لباس مجلسی نیاز داریم تو مراسمات مختلف پس خیلی به صرفه تر است اگر دوره اش رو بببنی و مدل دلخواهت رو خودت بتونی بدوزی
همراه با ژورنال دوره سرمه دوزی و سنگی دوزی کلا کار دست روی لباسم بگذرون و همچنین گل سازی برای لباس مجلسی
اینها همه برای لباس مجلسی کاربرد دارن و بالاخره دوره اش رو بگذرونی ضرر نمی کنی
در مورد شلوار به خودت بستگی داره اما من اگر به جات بودم نمی گذروندم آخه تو فرهنگ ما چند تا شلوار بیشتر که مصرف نداره شلوار راسته ، شلوار برمودا ، شلوارک ، شلوار راحتی یا پیژامه ، دامن شلواری اینها رو هم که تو سایت هست و شلوار راسته و یک مدل شلوار دیگه رو هم من الگوش رو بزودی خواهم گذاشت شما الگو رو یاد بگیری از پس بقیه الگو ها بر خواهی آمد ، به نظر من هزینه اضافی است برای گذروندن دوره شلوار دوز ، بازم خودت بهتر می دونی دوستم
اگر هدفت از فراگرفتن هنر خیاطی و گذروندن انواع دوره ها اینه که وارد کسب و کار بشی خب لازمه بگذرونی اما فقط بابت اینکه خودت از نظر خیاطی مستقل بشی و کارهای دوختت رو خودت انجام بدی این دوره شلوار دوز هزینه اضافه است
کتاب شلوار دوز هم بیرون هست می تونی تهیه کنی همه الگوهاش و توضیحاتش داخلش هست

موفق باشی دوستمNew1New1New1

منتظر یه معجزه از طرف خدا هستم .....یقین دارم که یک روز خوب اونو بهم هدیه می ده Angel

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
نقل قول
 سپاس شده توسط sombol ، عسل بانووو ، shadmehr20
۲۷-مهر-۱۳۹۲, ۰۴:۵۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-مهر-۱۳۹۲ ۰۹:۱۵ عصر توسط maryamgol.)
ارسال: #12

[quote='nani1991' pid='2556059' dateline='1382186340']
مگه تو دوره های نازک دوزی شما ، شلوار آموزش نمیدن؟!!!!
منم میرم نازک دوزی ولی شلوارم یادمون دادن. هر جور شلواری که بگی

New2
عزیزم تو دوره کار آموزی من شلوار دو سه تا بیشتر یاد ندادن ، دوره شلوار دوز به صورت تخصصی هم هست که هرکس بخواد می تونه دوره اش را جداگانه بگذرونه مثل دوره ژورنال ، شلوار دوز هم دوره تخصصی داره

منتظر یه معجزه از طرف خدا هستم .....یقین دارم که یک روز خوب اونو بهم هدیه می ده Angel

نقل قول
 سپاس شده توسط nani1991 ، عسل بانووو ، shadmehr20
۲۷-مهر-۱۳۹۲, ۰۶:۳۴ عصر
ارسال: #13
مرسی مریم گل جووون خیلی لطف کردی واقعا ممنونم
نقل قول
 سپاس شده توسط maryamgol
  • خرید اقساطی
  • ارشادی
۲۸-مهر-۱۳۹۲, ۱۰:۵۹ صبح
ارسال: #14
میسیییییییییییییی از راهنماییت عزیزممممممممم
بووووووووس

خدایا زندگیمونو حفظ کن...
نقل قول
 سپاس شده توسط maryamgol
۱-آبان-۱۳۹۲, ۰۹:۱۶ صبح
ارسال: #15
سلام مریم گل جون
واقعا از تاپیکی که زدی ممنونم
منم به خیاطی علاقه زیادی دارم و میخوام با آموزشای شما دوست عزیز شروع کنم
فقط میشه دوخت شلوار دمپا یاد بدین
ممنون از لطفت

06❤ 02❤ 1392

خدایا راضیم به رضای توBlush
نقل قول
 سپاس شده توسط maryamgol
۳-آبان-۱۳۹۲, ۱۲:۱۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-آبان-۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ صبح توسط maryamgol.)
ارسال: #16

(۳۰-مهر-۱۳۹۲ ۰۷:۴۵ عصر)nani1991 نوشته است:  خانومای خیاط یه سوال؟
لباسی که کلا لای حریر بش چسبونده شده رو میشه با اب شست؟ جدا میشه لای حریرش؟

بله عزیزم می شه لباسی که حریر لایه بهش چسبوندن شست ، جدا هم نمی شه منتها نباید با آب گرم بشوری ، بعد از خشک شدن لباس اتو کنی مثل اولش می شه و مشکلی پیش نمی یاد

موفق باشی گلم : love:New1New1

(۱-آبان-۱۳۹۲ ۰۹:۱۶ صبح)ayda نوشته است:  سلام مریم گل جون
واقعا از تاپیکی که زدی ممنونم
منم به خیاطی علاقه زیادی دارم و میخوام با آموزشای شما دوست عزیز شروع کنم
فقط میشه دوخت شلوار دمپا یاد بدین
ممنون از لطفت

سلام عزیزم New2
خوشحالم که آموزشها باعث شده دوستان عزیزم سرشوق بیان و بدنبال یادگیری الگو و برش و دوخت لباس برای خودشون باشن
انشاءالله شما و همه دوستان موفق باشند در این زمینه New1
چشم عزیزم بسیاری از دوستانم درخواست آموزش الگوی شلوار داشتن New1
بنابراین چون هنوز تعداد دامن ها چندتایی مونده و مدلهای ژورنالی هم داریم بنابراین درخواست دوستان رو اجابت می کنم و این هفته که آموزش بگذارم سه شنبه 7 آبان انشاءالله آموزش الگوی شلوار را خواهم گذاشت که خیلی الگوش عالی و تن خور شلوار بسیار زیباست و خیلی مورد تائید خودم هست و امتحانش رو پس داده Angel

بشتابید روز سه شنبه 7 ابان آموزش الگوی شلوار راسته خوش ایست زنانهNew1New1Big GrinBig Grin

نقل قول
 سپاس شده توسط nani1991 ، m.n ، نهال 333 ، sombol ، مریم دختر شهریور ، رویای آبی ، ayda ، sarah ، عسل بانووو ، shadmehr20
۴-آبان-۱۳۹۲, ۰۳:۴۲ عصر
ارسال: #17
سلام مریم جون .من اموزش های شما رو دیدم بسیار عالیه.حلا میخوام برا خودم دامن ترک شانل رو بدوزم.چه پارچه ای بگیرم که دامن همین طوری بشه ؟اگه میشه زودتر جوابمو بدی ممنون میشم.
نقل قول
۵-آبان-۱۳۹۲, ۰۱:۳۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-آبان-۱۳۹۲ ۰۱:۳۶ صبح توسط maryamgol.)
ارسال: #18

(۴-آبان-۱۳۹۲ ۰۳:۴۲ عصر)mah92 نوشته است:  سلام مریم جون .من اموزش های شما رو دیدم بسیار عالیه.حلا میخوام برا خودم دامن ترک شانل رو بدوزم.چه پارچه ای بگیرم که دامن همین طوری بشه ؟اگه میشه زودتر جوابمو بدی ممنون میشم.

عزیزم اگر منظورت اون عکس مدل دامن ترک شانل به رنگه قرمزه ، من فکر میکنم جنسش کتان کش کاغذی باشه

اما پیشنهاد من برای جنس پارچه دامنی

کرپ گاباردین
کرپ باربی
کرپ ناتاشا

این 3 پارچه ای که گفتم ایستش برای دامن عالیه حالا هر مدلی که بخواهی بدوزی تنوع و رنگ بندی هم که الحمدلله زیاده تو بازار

فقط پارچه های کرپ خب می دونی که براق نیستن البته توجه کنید که کرپ باربی و کرپ ناتاشا پشت پارچه یکم حالت ساتنی داره تقریبا

( در کت دامن ها می شه از پشت پارچه استفاده کرد و ترکیب کرد )

اگر می خواهی حالت مجلسی داشته باشه می تونی از ساتن تافته استفاده کنی یکم مجلسی تره به خاطر براقیت پارچه
موفق باشی عزیزمNew1New1New1

نقل قول
 سپاس شده توسط zi zi ، عسل بانووو ، shadmehr20
۵-آبان-۱۳۹۲, ۰۳:۰۸ عصر
ارسال: #19
مریم جون ممنون از راهنماییت.فقط1سوال دیگه برای این دامن چند متر باید پارچه بگیرم؟
نقل قول
 سپاس شده توسط maryamgol
۵-آبان-۱۳۹۲, ۰۸:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-آبان-۱۳۹۲ ۱۱:۴۰ عصر توسط maryamgol.)
ارسال: #20

mah92 عزیزم ، ببین این مدل ترک شانل شبیه همون دامن ترک ساده است فقط تفاوتش در اینه که در قسمت زانو ترک شانل تنگ است و رو به پایین گشاد می شه بنابراین متراژ پارچه مصرفی هم مثل هم هستند و بستگی داره که تعداد ترک هات چند تا باشه
و قد دامنت را چه اندازه ای در نظر بگیری ، من دو تا متراژ با توجه به تعداد ترک ها برایت نوشتم

دامن 6 ترک ( 2/5 قد پارچه ) دامن 8 ترک ( 3 قد پارچه )

نقل قول
 سپاس شده توسط shadmehr20
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام