• آرایشگاه گیوا
  • گل سنتر

پذیرایی روز خواستگاری

۱۹-مرداد-۱۳۹۷, ۰۳:۱۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-مرداد-۱۳۹۷ ۰۳:۱۸ عصر توسط parisakhanoom.)
ارسال: #1661
RE: پذیرایی روز خواستگاری
(۱۹-مرداد-۱۳۹۷ ۱۲:۱۳ عصر)'maria69' نوشته است:  سلام سلام
برا دختر داییم یه خواستگار سطح بالا داره میاد و از من خواسته برا پذیرایی کمکش کنم میشه راهنمایی کنید؟؟
اول اینکه وقتی اومدن از شربت دو نوع استفاده میکنیم شربت رو با شیرینی که خریدیم تعارف کنیم؟؟؟
دوم اینکه میوه رو از قبل رو میز تو ظرف میوه خوری میزاریم اما وقتی میخواییم بچینیم تو بشقابشون خب ظرف خالی میشه چکار کنیم؟؟
سوم اگه داماد شیرینی اورد با چای و شکلات و قند تعارف کنیم ؟؟

Delara

Delara

ما که کلا روز خواستگاری شیرینی نمیدیم میگن به خاطر اینه که شیرینی رو وقتی میدن که عروس بله رو گفته و اینجور به نظر میاد که عروس بله رو گفت از همون اولتصویر: images/smilies/biggrin.gif نمیدونم برای شما هم همین طوره یانه ولی شیرینی که داماد میاره رو نباید بیارین.میوه هم بالاخره یه اندازه ای بزارین تو ظرف که خالی نشه دیگه یا اگر ظرفتون کوچیکه یه ظرف بزرگتر بزارین

خدایا شکرت به خاطر همه چیز
نقل قول
 سپاس شده توسط MH:) ، Hodaa37
۱۹-مرداد-۱۳۹۷, ۰۳:۲۶ عصر
ارسال: #1662
Smile RE: پذیرایی روز خواستگاری
برا دختر داییم یه خواستگار سطح بالا داره میاد و از من خواسته برا پذیرایی کمکش کنم میشه راهنمایی کنید؟؟
اول اینکه وقتی اومدن از شربت دو نوع استفاده میکنیم شربت رو با شیرینی که خریدیم تعارف کنیم؟؟؟
دوم اینکه میوه رو از قبل رو میز تو ظرف میوه خوری میزاریم اما وقتی میخواییم بچینیم تو بشقابشون خب ظرف خالی میشه چکار کنیم؟؟

Delara

Delara

سلام!
انشالله به خیری و خوشی.تصویر: /images/smilies/new/angel.png
منم فکر میکنم شربت رو به تنهایی یا همراه شیرینی خشک ترجیحا یا شیرینی های رسمی تعارف کنید
میوه هم ما تعارف میکنیم بعد هم ظرفش رو پر میکنیم دوباره میاریم تعارف میکنیم تویمهمانی ها به نظرم همون یکبار که تعارف کنید کافیه لازم نیست ظرف خالی رو روی میز قرار بدین.
اگر داماد شیرینی آورده بعد از شربت که چای تعراف میکنید شیرینی های خودشون رو تعارف کنید یا اول شیرینی بعد هم چای.
هر طور ک راحتین این کارها رو انجام بدین و خیلی استرس نداشته باشین چون از همه چیز بدتره.تصویر: images/smilies/biggrin.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط K.L.S
۲۰-مرداد-۱۳۹۷, ۰۶:۱۳ صبح
ارسال: #1663

Delara

Delara

عزیزم میتونید دو تا ظرف میوه درست کنید ، که این مشکل حل بشه 
البته که اگر تعداد مهمونا زیاد باشه ظرف میوه خالی میشه 
ولی اگر تعداد مهمون ها کم باشه ظرف خالی نمیشه 
من نمی دونم رسم تون چجوریه ولی رسم نیست شیرینی رو اول تعارف کنید 
میتونید اگر می خوایید خیلی خفن برخورد کنید شیک براشون درست کنید.

سالم تغذيه كن ، سالم زندگى كن
عروس آینده ...
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh ، K.L.S
  • بیکیوت
۲۰-مرداد-۱۳۹۷, ۰۷:۲۳ صبح
ارسال: #1664

(۱۹-مرداد-۱۳۹۷ ۱۲:۱۳ عصر)'maria69' نوشته است:   شربت رو با شیرینی که خریدیم تعارف کنیم؟؟؟
ظرف خالی میشه چکار کنیم؟؟
سوم اگه داماد شیرینی اورد با چای و شکلات و قند تعارف کنیم ؟ 

شربت رو بهتره  که با شیرینی تعارف کنید و یک مدل باشه بهتره نیازی نیست دو مدل باشه
نگرانی در مورد خالی شدن ظرف میوه , میتونید دوتا ظرف میوه آماده کنید اونی که جلو مهمو ها هستند رو دست نزنید و یه ظرف دیگه نزدیک صندلی میزبان و یا روی اپن آشپزخونه بزارید و میوه ها رو که چیدید  تو ظرفشون بزارید جلوشون , اینطوری ظرف خالی نمیشه  و هم اینکه ظرف به اون سنگینی رو هم بلند نمیکنید 
معمولا درستش اینکه که چیزی رو که مهمان میاره رو به خودش هم تعارف میکنن در آواخر مراسم میتونید این کار رو هم بکنید و دلیل بر بله و مثب بودن جلسه نیست اصلا ( گذشت اون زمان ) و میتونید با چای تعارف کنید براشون 

instagram : hadisam_2               +فرهنگ تشکر زدن  
نقل قول
 سپاس شده توسط marjantt ، MH:)
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام