• گل سنتر
  • آرایشگاه گیوا

پاک سازی پوست

۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۲:۰۷ عصر
ارسال: #731
RE: پاک سازی پوست
(۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۱۱:۴۳ صبح)'Zhinaa' نوشته است:  اگر دکتر مجرب و خوبیه به حرفش اعتماد کن
ولی اگر از این دکتر است که فقط می خواد پول بگیره نه نکن
متخصص ؟ اصولا متخصص ها حرفاشون درسته و دنبال اذیت کردن بیمار نیستن

راسش تعریفش رو زیاد شنیدم، ولی خیلی مرددم. نمی دونم این کار رو انجام بدم یا کلا به یه کلینیکی برم و پاکسازی پوست انجام بدمتصویر: images/smilies/huh.gif

New1
نقل قول
۳-مرداد-۱۳۹۷, ۰۹:۴۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-مرداد-۱۳۹۷ ۱۰:۲۳ صبح توسط sarv.)
ارسال: #732
RE: پاک سازی پوست
(۳-خرداد-۱۳۹۶ ۰۲:۳۴ عصر)'marzie.eshgh' نوشته است:  
(۲۱-فروردين-۱۳۹۶ ۱۲:۱۵ عصر)'minilina' نوشته است:   

یه جای خوب معرفی کنید من میخوام برم پاکسازی بچه ها قیمتشم بگید لطفا

شما جایی برای پاکسازی پیدا کردین؟

سلام دوستان ..من قبلا هم در زمینه پاکسازی اطلاعاتی گذاشته بودم و حتی شماره داده بودم 
فقط اینو بگم من دهساله دیگه دکتر پوست نمیرم و پوستمو خدا رو شکر با پاکسازی و البته کرم هایی که میدن نگه داشتم 
البته باید دید توقعتون چیه 
من با در نظر گرفتن ارث ژن و تغذیه و استرس و و ورزش و پولی و بودچه ای که براش میگذارم توقعاتمو کنترل میکنم 
نمیگم دکتر پوست خوب نیست اما برای موارد خاص 
من  برای پاکسازی از جلسه ای ده هزارتومن توی عمرم شروع کردم تاااا ......2 میلیون تومن 
ببينيد بعضي ها فقط با يک برند کار ميکنند و يا بعضي ها ترکيبي و اتز هر برندي يه چيزشو کار ميکنن
اما برندايي که من رفتم و نسبتا راضي بودم
اسکين کد فيتومر سوييس لاين گينو موراد
اگه درست بگم سوتيس و استادرم و اينا بوده
که البته من با استادرم حال نميکنم .نميگم بد يا خوبه ...من دهسال پيش تجربش کردم و الان حس خوبي ندارم بهش
پاکسازيها کلا از چلسه اي حداقل 120 شروع ميشه و بيشتر هم ميشه بستگس داره چه کاري و چه ماسکي و حتي چه دستگاهي استفاده کنيد
شايد با دستگاه ابرساني هم کنه البته در کنار کاري که با دست براتون ميکنن
يا انواع نور بگذارند
خلاصه بايد برين و خودتون حسش کنيد و بعد انتخاب کنيد
من فقط معرفي ميکنم حتي به خاهرم تضمين نميدم چون سيستم بدني وپوستتونو نميشناسم
و البته هر جايي رو که تعريفشو بشنوم ميرم و تجربش ميکنم
ولی الان با توجه به قیمت دلار و بالا رفتن هزینه ها واقعا سخته 
ولی 2 نفر رو میشناسم که با توجه به پولی که میگیرن انصافا درمان خوبی هم میدن و خوبیشم اینه تا حدودی از وسایل و دستگاههای امروزی هم استفاده میکنن..من خودم با شناختی که از حال و نیاز پوستم دارم پیششون میرم
من در کنار پاکسازی و ماساژی که میرم خودمم توی خونه از مواد ساختنی مثل زردچوبه و عسل و يخ و سيب زميني و خيار و ...حتي سفيداب و چیزای دیگه که تاپیکشم هست بنظرم استفاده میکنم و البته کرم دور چشم و لایه بردار هامیزنم که البته خودم با تجربه خودم توی این پاکسازيها و بعضا جاهایی که رفتم تهیه میکنم و دکتر نمیرم که بنویسه و یا دادم برام اوردن ..
اگر تلفن یا اطلاعاتی خاستین خصوصی پیام بدین ..اینجا نمیگزارم که فک نکنید تبلیغه .هر دو. شرقند ...یکی رسالت .و یکی سمت شریعتی .ابندای سید خندان سر همت روبه روی پارک کوروش ..اونطرفاست و اونکه تجربش نکردم سمت غرب احتمالا ..چون میخاست سالن بگیره دقیق نمیدونم 
اینو یادتون باشه هزینه درست کردن برای پوست یه سرمایه گذاریه 
شما از سی سالگی به پوستت برسی وقتی یه خانم چهل ساله میشی پوستت مثل سی ساله هاس 
من اینو تجربه کردم که میگم 
انتظار معجزه نداشته باشین با چهار جلسه پاکسازی رفتن و هزینه کردن و یا وسطش رها کنید و ناامید بشین و یا هیچ کرمی توی خونه نزنید ..باید هوم کر داشته باشین 
باید مدام رسید ..بوقتش می فهمین چه نتیجه ای در درازمدت براتون داشته 
من در خدمتم 
الهی پوستتون مثل ماه بدرخشه و هممون با سیرت زیبا صورت زیبا هم داشته باشیم 

سلام مجدد

نقل قول
 سپاس شده توسط جوجه خوشگله
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام