• گل سنتر
  • تشریفات صدف

پاک سازی پوست

۱۸-دي-۱۳۹۶, ۱۰:۴۰ صبح
ارسال: #721
RE: پاک سازی پوست
خب کاری که آرایشگاه ها میکنن رو میشه تو خونه با هزینه کمتر انجام داد! آرایشگاه و خونه فرقی نداره اگه با کمی تحقیق بدونید چی استفاده کنید

ممنونم بخاطر لحظه لحظه هایی که کنارم ماندی
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۱۸-دي-۱۳۹۶, ۰۵:۳۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-دي-۱۳۹۶ ۰۵:۴۱ عصر توسط (کژال).)
ارسال: #722
(۱۸-دي-۱۳۹۶ ۰۱:۰۴ صبح)'عروس ملوس زیبا' نوشته است:  
(۱۷-دي-۱۳۹۶ ۱۰:۰۰ عصر)'(کژال)' نوشته است:  پاکسازی پوست تو ارایشگاه واقعا تاثیر خوبی داره و به نظر من تو خونه با ماسک های خونگی اصلا نمیشه اونکارو انجام دادتصویر: /images/smilies/new/huh.png
من قبل از عروسیم 3 بار رفتم پاکسازی رو پوستم در حد معجزه بود
نمیدونم چرا انقد تنبل شدم
کژال جان میشه بگی کدوم آرایشگاه و اینکه بگی دقیقا چه نوع پاکسازی؟آخه من خیلی وقته میخوام برم اماهمش میترسم بدتر شه چون تو آرایشگاه انجام میدن

عزیزم من سلاطین رفتم
تو مرزداران
خیلی خوب بودتصویر: /images/smilies/new/wink.png
من دوبار پاکسازی رفتم و یک بار ابرسانی
کلا گفتم سه ماه دیگه عروسیمه و خودشون گفتن چه کار کنم
یه خانومی به اسم ماهرخ
خیلی مهربون و با حوصله بود

(۱۸-دي-۱۳۹۶ ۱۰:۳۶ صبح)'سودی عروس' نوشته است:  من با شکره قهوه ای و عسل هفته ای دو بار پوستم رو پاکسازی می کنم بسیارر مفید هست
امتحان کنید

عزیزم نسبتاشونو میگی؟

(۱۸-دي-۱۳۹۶ ۱۰:۴۰ صبح)'سمین گلی' نوشته است:  خب کاری که آرایشگاه ها میکنن رو میشه تو خونه با هزینه کمتر انجام داد! آرایشگاه و خونه فرقی نداره اگه با کمی تحقیق بدونید چی استفاده کنید

نه عزیزم
تو آرایشگاه برای پاکسازی و آبرسانی از دستگاه استفاده میکنن

عروسی 2 /96/6
بی نهایت دلتنگ عروسیمم
شدم همون پرنسس رویاهامتصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
۸-فروردين-۱۳۹۷, ۰۵:۰۲ عصر
ارسال: #723
سلام
کسی توی کرمان برا پاکسازی ارایشگاه یادکتر خوب سراغ داره؟تصویر: /images/smilies/new/angel.png

دوست عزیز به آرزوهای قشنگت برسی...یه دونه صلواتم برای آرزوهای من بفرست
نقل قول
۲۷-فروردين-۱۳۹۷, ۰۴:۱۲ عصر
ارسال: #724
 تصویر: ./uploads/201804/post_87886_1523882566_32e20c5af63850413b19f62badc2e17a.attach
نقل قول
۲۸-فروردين-۱۳۹۷, ۰۲:۰۸ عصر
ارسال: #725
(۸-فروردين-۱۳۹۷ ۰۵:۰۲ عصر)'nasimnasim' نوشته است:  سلام
کسی توی کرمان برا پاکسازی ارایشگاه یادکتر خوب سراغ داره؟تصویر: /images/smilies/new/angel.png

نیاز به دکتر و اینا نداره یه اسکراب مناسب پوست میخواد یه ماسک مناسب پوست و یه آبرسان هفته ای یکبار 8 هفته انجام بشه. پوست زنده میکنه

لباس عروسم اجاره میدم کار مزون تاج محل.تاپیک اجاره لباس عروس
ص46
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290
۲۹-فروردين-۱۳۹۷, ۰۲:۲۰ عصر
ارسال: #726
من خیلی وقته که پاکسازی پوست میرم سالن هور و خیلی هم راضیم انقدر پوستم زنده شده و متفاوت از قبل
​کلا قبلا خیلی پوست خشک و مرده ایی داشتم حتی ارایش روی پوستم خوب نمیشد ولی الان پوستم خیلی صاف شه خیلی راضیم
​واقعا میگن توی جوانسازی پوست تاثیر داره قبلا هرکی منو میدید میگفت واای چرا پوستت افتاده یا شکسته شدی انگار بخاطر اینکه پوستم تیره شده بود و من تازه ارایش هم زیاد نمیکردم ولی خب پوستم خشک بود اما حالا همه میگن پوستت هیلی خوب شده صورتت خیلی جوان شده

بلخره عقد کردم
انتخاب هام:
آتلیه : زئوس
آرایشگاه : ستاره محبی
تالار : الماس (عااالی)
آرایشگاه مردونه : دیپلمات
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۳۱-فروردين-۱۳۹۷, ۰۹:۱۷ صبح
ارسال: #727

(۲۸-فروردين-۱۳۹۷ ۰۳:۰۸ عصر)'پنجره خاطرات' نوشته است:  
(۸-فروردين-۱۳۹۷ ۰۶:۰۲ عصر)'nasimnasim' نوشته است:  سلام

نیاز به دکتر و اینا نداره یه اسکراب مناسب پوست میخواد یه ماسک مناسب پوست و یه آبرسان هفته ای یکبار 8 هفته انجام بشه. پوست زنده میکنه

میشه لطفا بگین از کجا باید نوع مناسب برا پوستمون رو پیدا کنیم؟

t.me@lovely_theme
خیال روی تو در هر طریق  همره ماست 
نسیم موی تو پیوند جان آگه ماست
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام