• سمیرا مرتضوی
  • لی لی رضایی

پاک سازی پوست

۲۷-شهريور-۱۳۹۰, ۱۰:۱۲ صبح
ارسال: #11
RE: پاک سازی پوست در آرایشگاهها روز قبل از عروسی
قبلنا برای پاک سازی با بخور و یه وسیله که جوشای زیر پوستی رو از زیر پوست در می آوردن که اصلا کار خوبی نیست چون بخور دادن باعث میشه که منافذ پوست باز بشه و کم کم اگه اینکار تکرار بشه پوست ظاهر خوبشو از دست میده. اما الان اکثرا آرایشگاها از ماسک صورت برای پاکسازی استفاده می کنن که شاید سطح پوست رو شفاف تر بکنه اما با جوشای زیر پوستی کاری نمی تونه بکنه. من خودم تصمیم دارم چند جلسه پیش دکتر پوستم برم میکرودرمی که قبلا هم این کارو کردم که باعث لایه برداری خیلی سطحی میشه و مثل روشهای دیگه(پیلینگ و...) پوست رو قرمز و متورم نمیکنه. البته همراه با میکرودرمی باید کرمهای مخصوص ماساژ صورت توی خونه هر شب استفاده کرد که نتیجه رو خیلی خیلی بهتر میکنه. در ضمن من دارم قرص ویتامین سی هر روز و دی هفته ای یه بار هم یه ماه قبل عروسی مصرف می کنم که اونم برای پوست خیلی خوبه. کلا میخوام بگم هر کس قلق پوست خودشو بهتر می دونه بهتره کارایی که خودمون میتونیم رو انجام بدیم. مثل رعایت تغدیه مثلا بادوم زمینی و چیپس و پفک و اینجور چیزا ماه آخر نخورریم. آرایشگاه هم روز آخر یه ماسک بذاره بد نیست ولی پوست با یکی دو روز رسیدگی خیلی تغییر نمی کنه.
نقل قول
 سپاس شده توسط asalii
۲۷-شهريور-۱۳۹۰, ۱۰:۳۰ صبح
ارسال: #12

بچه ها من بر اثر کار و خستگی زیر چشمام گود افتاده چیکار کنم؟!!!!!
نقل قول
۲۷-شهريور-۱۳۹۰, ۰۸:۴۳ عصر
ارسال: #13
دختر بهار جون میشه آدرس دکترت بگی ،کارش خوبه؟ مرسییSmiling

همیشه هر چیزی را که دوست داریم به دست نمی آوریم،
پس بیاییم آنچه را که به دست می آوریم دوست بداریم.
نقل قول
  • تشریفات وندا
  • اساطیر
۲۷-شهريور-۱۳۹۰, ۱۰:۲۸ عصر
ارسال: #14
zoha جون کرم دور چشم خیلی کمک میکنه از الان بزن که تا عروسیت تاثیرش و بذاره ولی اصلا نگران نباش ارایشگرا میدونن چی کار کنن.

انقدر باورت دارم که وقتی میگویی افتاب...گرم میشوم
نقل قول
 سپاس شده توسط zoha
۲۸-شهريور-۱۳۹۰, ۱۰:۵۷ صبح
ارسال: #15
بهاره جون اکثر دکترای پوست این دستگاه رو دارن. نمی دونم کدوم منطقه ای من خونمون سمت تجریشه دکترم هم ولنجکه مطبش بهت نزدیکه اونجا که آدرسشو بدم؟ بعد از اینکه پوستت رو با میکرو درمی لایه برداری کردی حتما کرم ضد آفتاب یادت نره اصلا بهتره بعدش چند روز جلوی آفتاب نری. بعد هم با فواصلی که دکترت می گه چند بار دیگه هم بری.
zoha جون به نظر منم کرم دور چشم قوی بزن دوبار در روز صبح و شب. بعد هم به نظرم همه کاراتو تند تند انجام بده واسه ده روز آخر زیاد کار نداشته باشی که هم استرس نگیری هم استراحت کافی داشته باش. Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط zoha
۲۸-شهريور-۱۳۹۰, ۰۸:۳۸ عصر
ارسال: #16
میشه ادرس وتلفنش بدی عزیزم ممنون میشم.New1

نقل قول
۲۸-شهريور-۱۳۹۰, ۰۸:۵۸ عصر
ارسال: #17
(۲۷-شهريور-۱۳۹۰ ۱۰:۱۲ صبح)دختر بهار نوشته است:  قبلنا برای پاک سازی با بخور و یه وسیله که جوشای زیر پوستی رو از زیر پوست در می آوردن که اصلا کار خوبی نیست چون بخور دادن باعث میشه که منافذ پوست باز بشه و کم کم اگه اینکار تکرار بشه پوست ظاهر خوبشو از دست میده. اما الان اکثرا آرایشگاها از ماسک صورت برای پاکسازی استفاده می کنن که شاید سطح پوست رو شفاف تر بکنه اما با جوشای زیر پوستی کاری نمی تونه بکنه. من خودم تصمیم دارم چند جلسه پیش دکتر پوستم برم میکرودرمی که قبلا هم این کارو کردم که باعث لایه برداری خیلی سطحی میشه و مثل روشهای دیگه(پیلینگ و...) پوست رو قرمز و متورم نمیکنه. البته همراه با میکرودرمی باید کرمهای مخصوص ماساژ صورت توی خونه هر شب استفاده کرد که نتیجه رو خیلی خیلی بهتر میکنه. در ضمن من دارم قرص ویتامین سی هر روز و دی هفته ای یه بار هم یه ماه قبل عروسی مصرف می کنم که اونم برای پوست خیلی خوبه. کلا میخوام بگم هر کس قلق پوست خودشو بهتر می دونه بهتره کارایی که خودمون میتونیم رو انجام بدیم. مثل رعایت تغدیه مثلا بادوم زمینی و چیپس و پفک و اینجور چیزا ماه آخر نخورریم. آرایشگاه هم روز آخر یه ماسک بذاره بد نیست ولی پوست با یکی دو روز رسیدگی خیلی تغییر نمی کنه.

خانمم ویتامین سی و دی می خورین؟چه مدت باید اینا خورده شن؟قرص ویتامین ای چی ؟اونم انگار خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟مرسی
نقل قول
۲۸-شهريور-۱۳۹۰, ۱۱:۰۳ عصر
ارسال: #18
zoha joon agar net kamtar biay zire cheshymatonam god nemishe
نقل قول
۲۹-شهريور-۱۳۹۰, ۰۸:۳۷ صبح
ارسال: #19
بهاره جونم اسمشون خانم دکتر مرزبان هستش. توی یه آرایشگاه کارای پوست انجام میده. شماره آرایشگاه 22727493 هستش. خیلی از کار خانم دکتر راضیم. برای میکرودرمی اونموقع که من میرفتم پیشش جلسه ای 25 می گرفت.
----------------------
رزا جون منم میخواستم بنویسم ای نوشتم دی عزیزم. اره ای برای پوست خوبه همون رو منظورم بود هفته ای یه بار باید خورد چون مثل بقیه ویتامینها محلول در آب نیست و محلول در چربیه و اضافیش دفع نمیشه. اما بقیه ویتامینا مثل سی اضافیش دفع میشه. قرص ویتامین خوردن اونم ای و سی همه عمر میشه مصرف کرد. حالا بعد عروسیت سی رو هم بکن 3-2 روز درمیون. من واسه پوستم هم یه سرم گرفتم که توش ویتامین ای داره که قابل جذب از طریق پوسته. اما هنوز فرصت نکردم ازش استفاده کنم.
نقل قول
 سپاس شده توسط Roza
۲۹-شهريور-۱۳۹۰, ۰۲:۲۷ عصر
ارسال: #20
مرسی عزیزم برا دور چشمم میخوام برم دکتر تا یکم خسته میشم زود چروک میشه وگود میافته، مطبش نمیدونی کجاست؟ مرسیییی عزیزمNew1

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام