• مرضیه محمدی
  • مهناز

پاک سازی پوست

۱۴-شهريور-۱۳۹۰, ۰۲:۱۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-شهريور-۱۳۹۰ ۰۲:۱۸ عصر توسط arous.)
ارسال: #1
پاک سازی پوست در آرایشگاهها روز قبل از عروسی
می خواستم نظرتون رو در مورد پاک سازی پوستی که آرایشگاه قبل از عروسی انجام میدن، بدونم؟من شنیدم برای بعضی از پوستها اصلا خوب نیست و نمی سازه و باعث جوش زدن و خراب شدن پوست میشه آیا این درسته؟
نقل قول
 سپاس شده توسط رضوانه
۱۴-شهريور-۱۳۹۰, ۰۲:۳۱ عصر
ارسال: #2
RE: پاک سازی پوست در آرایشگاهها روز قبل از عروسی
عزیزم به نظرم خوب نیست اگه پوستت خوبه و مشکلی نداره این کارو نکن ولی اگه پوستت خیلی خشکه چند روز قبل عروسی مرتب بوخور بابونه بده من واسه نامزدیم این کار و کردم پوستم عالییییییی شده بود. الورا هم خیلی پوست و شفاف میکنه

انقدر باورت دارم که وقتی میگویی افتاب...گرم میشوم
نقل قول
۱۵-شهريور-۱۳۹۰, ۱۰:۴۴ صبح
ارسال: #3
به نظرم برای این کارا پیش یه متخصص پوست برید بهتره بچه ها

آرام نیست در همه عالم به اتفاق
ور هست در مجاورت یار محرمست
نقل قول
 سپاس شده توسط Eliii liii
  • تقی زاده
  • گروه ژ
۱۵-شهريور-۱۳۹۰, ۱۲:۳۰ عصر
ارسال: #4
هر کس خودش پوست خودش رو میشناسه. من پوستم به هوا هم حساسه. دیوونم کرده. شوهرم وقتی ریش داره عذاب وجدان داره چون قرمز میشم Big Grin هر روز باید شیو کنه!
به کرم پودر و اینا هم حساسه. هر بار میرم حمام مامانم روبالشیم رو درمیاره و میشوره! یعنی هر 3-2 روز یه بار!! خونه دوستام که میرم شبها روی بالششون ملافه پهن میکنن برام که پوستم الوده نشه. خلاصه منو دیوونه کرده! اگه برم برای پاکسازی روز عروسیم یا خشک میشه پوستم یا جوش میزنه یا هزار تا درد بی درمون میگیره Sad

خدایا به همه سلامتی بده. Heart
نقل قول
۱۵-شهريور-۱۳۹۰, ۰۲:۱۰ عصر
ارسال: #5
خوب فقط بخور خالی بده خیلی پوست رو آروم میکنه

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
 سپاس شده توسط ninamehri1988
۱۶-شهريور-۱۳۹۰, ۰۹:۲۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-شهريور-۱۳۹۰ ۰۹:۳۰ صبح توسط arous.)
ارسال: #6
ممنون از راهنمایهاتون دوستان عزیز ،متاسفانه منم پوست فوق العاده حساسی دارم و فکر میکنم پاکسازی پوست توی آرایشگاه برام ریسک باشه ....اما بعضی از دوستام میگن اگه به آرایشگاه بگی که نمی خوای برات انجام بدن قبول نمیکنن که آرایشت کنن؟؟؟؟؟؟

(۱۴-شهريور-۱۳۹۰ ۰۲:۳۱ عصر)هستی جون نوشته است:  عزیزم به نظرم خوب نیست اگه پوستت خوبه و مشکلی نداره این کارو نکن ولی اگه پوستت خیلی خشکه چند روز قبل عروسی مرتب بوخور بابونه بده من واسه نامزدیم این کار و کردم پوستم عالییییییی شده بود. الورا هم خیلی پوست و شفاف میکنه

عزیزم آلورا را چطوری استفاده میکنی من از صابونهایی استفاده میکنم که محتویاتش آلورا داره؟

(۱۴-شهريور-۱۳۹۰ ۰۲:۲۷ عصر)fafa نوشته است:  من واسه مراسم عقدم این کارو کردم البته پیش یکی از همکارام که متخصص پوسته خیلی کمکم کرد 2 جلسه هم میکرو درم کردم.پوستم جوش نداره ولی باز هم خیلی شفاف و خوب شده بود.توی آرایشگاه خانومی باید حتما بدونی از چی استفاده میکنن و دوره کاملشو دیدن یا نه...
پوستت چه طوریه عزیزم؟

عریرم میشه آدرس وشماره تلفن متخصصی که رفتی رو بهم بدی؟
نقل قول
۱۶-شهريور-۱۳۹۰, ۰۶:۵۱ عصر
ارسال: #7
نه عزیزم الورای طبیعی از عطاریا بگیر . یه برگ بزرگه که لاش یه مایعیه اون و میمالی به صورتت

انقدر باورت دارم که وقتی میگویی افتاب...گرم میشوم
نقل قول
۱۷-شهريور-۱۳۹۰, ۰۸:۵۷ صبح
ارسال: #8
(۱۶-شهريور-۱۳۹۰ ۰۶:۵۱ عصر)هستی جون نوشته است:  نه عزیزم الورای طبیعی از عطاریا بگیر . یه برگ بزرگه که لاش یه مایعیه اون و میمالی به صورتت

ممنون از راهنماییت عزیزم
نقل قول
۲۷-شهريور-۱۳۹۰, ۱۲:۱۳ صبح
ارسال: #9
salam mage paksazi chi kar mikone ke baraye poostaye hasas khub nist?laye bardariam mikoneiHuh
نقل قول
۲۷-شهريور-۱۳۹۰, ۰۷:۱۶ صبح
ارسال: #10

به فارسی اگر بنویسید حتما دوستان شما رو راهنمایی میکنند.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام