• باغ vp
  • آرایشگاه مدیس

پارس چوب ترنج

۲۵-آبان-۱۳۹۳, ۰۳:۱۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-آبان-۱۳۹۳ ۱۲:۵۲ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
پارس چوب ترنج
شرکت پارس چوب ترنج با بیش از نیم قرن تجربه در زمینه مبلمان راحتی و کلاسیک در خدمت شماست تا سبک تازه ای از مبلمان را ارائه دهد.
این مجموعه با تهیه مستقیم محصولات از کارخانه خود در تلاش است بهترین کیفیت را با مناسبترین قیمت در اختیار نوعروسان عزیز قرار دهد.
لازم بذکر است مراجعه کنندگانی که از طریق این سایت با ما آشنا شده باشند بطور میانگین بین 15% الی 35% از تخفیف بهره مند می گردند.
با مشاهده محصولات ما در مجموعه بازار مبل و مقایسه قیمت آنها،با تماس خواهید گرفت.
جهت بازدید از مراحل تولید و روند تکمیل کالاها، کارخانه در روزهای سه شنبه پذیرای شما دوستان گرامی میباشد.

http://www.fua-co.com
تلفن :
02166685110
02166694233
آدرس :
تهران - یافت آباد - بلوار معلم - میدان معلم - ساختمان ترنج - گالری مبل ترنج
فکس :
66685109

[تصویر: پارس چوب ترنج]

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

سپاس شده توسط tala680067 ، nonoo ، *آوا* ، zahra.v ، nasibe_603 ، Babal ، fafar :)
۲۶-آبان-۱۳۹۳, ۱۲:۵۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-آبان-۱۳۹۳ ۰۱:۱۶ عصر توسط پارس چوب ترنج.)
ارسال: #2
RE: پارس چوب ترنج

مبل مدل پارادوکس که قیمت فروشش تو نمایشگاه ترنج 14/000/000 تومن هست اما برای سایت مبلغ 8/900/000 تومن در نظر گرفته شده.

سلام عزیزان. اولین پست پارس چوب ترنج رو میذارم و از عروس خانمهایی که از مجموعه ما خرید داشتن درخواست میکنم بیان و نظرشون رو بگن.اگر سوال و پرسشی داشتین من در خدمتتون هستم. با هر کدوم از شماره ها هم که تماس بگیرین خودم جواب میدم.

این مبل دو نفره پارادوکس هستش که هر کسی بنا به سلیقه اش میتونه یا شزلون رو انتخاب کنه یا کاناپه دو نفره رو.
راستی هم رنگ چوب و هم رنگ پارچه رو طبق نظر و دکوراسیون منزلتون میتونین تغییر بدین.

این هم صندلی میزبانه که پشتش تماما منبته. کنار کار که قرار بگیره بسیار شکیل و چشمگیر میشه
ست غذاخوری و سرویس خواب هم داره که تو پستهای بعدی براتون میذارم

www.fua-co.com
جدیدترین مبلمان راحتی و کلاسیک
از سایت ما دیدن کنید. مجموعه ای از مدرن ترین مبلمان روز با قیمتهایی باور نکردنی.
تخفیفات ویژه برای عروس خانمها
 سپاس شده توسط saharj00n ، re.ha ، sepideh... ، tala680067 ، loyalgirl ، life.for.life ، nonoo ، Banuye-ehsas ، shamim111 ، zahra_bannooo ، meno ، عروس ماه ، nooshi151 ، tootak ، *آوا* ، یاسی-1 ، nasibe_603 ، عروس خانوم پاییز ، choobin ، Babal ، bily ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، nahid90 ، reyhan-etoiles ، A.Bidel ، fafar :) ، آرشیدا 66 ، kimiya-m ، nasemma ، خاله
۲۶-آبان-۱۳۹۳, ۰۳:۴۴ عصر
ارسال: #3

مبلمان راحتی طرح ونیز که قیمت فروشش 4/600/000 تومن بوده و برای سایت3/450/000 تومن شده

www.fua-co.com
از سایت ما دیدن کنید. مجموعه ای از مدرن ترین مبلمان روز با قیمتهایی باور نکردنی.
 سپاس شده توسط saharj00n ، tala680067 ، nonoo ، روژین 2589 ، Banuye-ehsas ، عروس ماه ، nooshi151 ، ماه وش ، sepideh... ، tootak ، *آوا* ، zahra.v ، re.ha ، nasibe_603 ، choobin ، Babal ، sima 22 ، پریچهر25 ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، رها آریایی ، A.Bidel ، fafar :) ، آرشیدا 66
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۶-آبان-۱۳۹۳, ۰۸:۳۴ عصر
ارسال: #4
سلام
نمایشگاه مصلی که فردا باز میشه شما غرفه دارید؟؟؟

عروس 7 خرداد 1394

از تمام لحظه ها با تو بودن را دوست دارم.

دوستان عزیز من تو کار تزیین کیک هستم، اینم آدرس اینستام هست
anil.cake
 سپاس شده توسط پارس چوب ترنج ، zahra 72
۲۶-آبان-۱۳۹۳, ۰۸:۴۶ عصر
ارسال: #5
مدلهاتون خیلی زیبا هستن چطور میشه از نزدیک دیدشون؟

هنوز هیچ کاری نکردم New2
 سپاس شده توسط پارس چوب ترنج
۲۶-آبان-۱۳۹۳, ۱۰:۴۳ عصر
ارسال: #6
سلام

لطف می کنید بفرمایید قیمت سرویس خواب دو مدل پارادوکس و گل رز چقد میشه؟ همینطور جنس کار چطوره؟ هم چوب هم پارچه؟ مرسی
۲۷-آبان-۱۳۹۳, ۱۰:۰۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-آبان-۱۳۹۳ ۱۰:۲۰ صبح توسط پارس چوب ترنج.)
ارسال: #7
hedieh.sh : سلام خانوم گل. نه عزیزم تو این نمایشگاه غرفه نداریم. ولی انشاالله تو نمایشگاه بهمن ماه شرکت میکنیم.

روژین 2589: ممنون از لطفت عزیزم. آدرس ما هست یافت آباد، بلوار معلم، میدان معلم، ساختمان ترنج، گالری مبل ترنج.

shamim111 : گلم تو پست بعدی هم عکساشون رو میذارم، هم قیمتاشون رو. یه توضیحی هم در مورد کار میدم.

سرویس خواب طرح پارادوکس که قیمت فروش شش میلیون و هشتصد تومن بوده و با تخفیف سایت شده پنج میلیون و پانصد تومن.
شامل تخت دو نفره، 2عدد پاتختی، میزآرایش+صندلی
چوبش راش هست، کلاف تخت MDF هست. رنگ چوب و پارچه رو به سلیقه خودتون میتونین انتخاب کنین،جنس پارچه رو هم همینطور. ما با رنگ چوب سفید-کاراملی خیلی خوب فروش داشتیم.

سرویس خواب طرح گل رز شامل تخت دو نفره، دو عدد پاتختی،میزآرایش+صندلی
که قیمت فروش شش میلیون و ششصد تومن بوده و برای سایت مبلغ پنج میلیون و هفتصد تومن در نظر گرفته شده.
مشخصات این کار از قبیل چوب و پارچه و کلاف مثل کار پارداوکسه.

www.fua-co.com
 سپاس شده توسط عروس ماه ، ماه وش ، زیبای خیلی خفته ، saharj00n ، nooshi151 ، shamim111 ، tootak ، *آوا* ، zahra.v ، صفا جون ، nasibe_603 ، mah.sa ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، fafar :) ، artlux ، nasemma
۲۷-آبان-۱۳۹۳, ۱۲:۲۰ عصر
ارسال: #8
عزیزم صندلی میزبان پارادوکس چند درمیاد دونه ای؟

تورا عفو میکنم که انگونه که من میخواستم نبودی
تورا عفو و ازاد میکنم...Heart
۲۷-آبان-۱۳۹۳, ۱۲:۲۳ عصر
ارسال: #9
(۲۷-آبان-۱۳۹۳ ۱۲:۲۰ عصر)عادله خانم نوشته است:  عزیزم صندلی میزبان پارادوکس چند درمیاد دونه ای؟

قابل شما رو نداره خانوم.
هر یه دونه اش یه تومن درمیاد.

www.fua-co.com
 سپاس شده توسط عادله خانم ، zahra.v
۲۷-آبان-۱۳۹۳, ۰۳:۱۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-آبان-۱۳۹۳ ۰۳:۱۸ عصر توسط ماریان67.)
ارسال: #10
سلام
قیمت مدل کوبیسمو مدل برانچ رو میشه بگین؟
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام