• تشریفات پلک
  • آرایشگاه مدیس

ویداس

۲۲-آذر-۱۳۹۶, ۱۰:۱۲ صبح
ارسال: #161
RE: ویداس
ویداس مارک متوسطیه و خیلی آیتم داره. ولی ساخت چین و ایران هست. اما کیفیت جنس هایی که من دیدم از این مارک خوب بود. مخصوصا چای ساز خوبی داره.

آزیتا تهرانی نیکو
نقل قول
۲۸-بهمن-۱۳۹۷, ۰۸:۲۱ عصر
ارسال: #162
سلام دوستان عزیز
فروش اینترنتی محصولات ویداس در ارزان ترین فروشگاه لوازم خانگی در ایران
جهت مشاهده لیست قیمت و دانلود کاتالوگ محصولات ویداس به سایت لوازم خانگی خانه آرزو مراجعه کنید.
http://khaneharezoo.ir/Main/brand/vidas
تلفن تماس: 09901545007 آقای خدادادی

نقل قول
۶-فروردين-۱۳۹۹, ۰۷:۲۳ عصر
ارسال: #163

سلام . ویداس اصلا مارک نیست . تاجرهای ایرانی به کارخونه های درجه ۳ چین سفارش میدن براشون جنسی بزنه با فلان دلار قیمت با اسمی که خودشون انتخاب میکنن . یه مدتی تو ایران با قیمت خوب و سود خوب میفروشن . به همون کارخونه میتونن سفارش بدن جنس رو با ۵ برابر قیمت اون یکی بزنه ! اما این کارو نمیکنن. خلاصه بعد چند سال که یکی یکی خراب میشه و گندش درمیاد، به همون کارخونه میگن حالا اسم روشو عوض کن .
من همزن و چای ساز و مخلوط کن آسیاب ویداس خریدم اول ، بعد یک سال هرسه صو دوباره خریدم یه مارک خوب . چای ساز کتریش شکست گفتن کتری شو نداریم . همزنش دنده هاش خراب شد ۳ بار بردم نمایندگی تعمیرات تومشهد ازم پول گرفت اما هیچ تغییری نکرد نیمه جون بروم نیمه جون برگردوندم . مخلکط کن اش خراب نشد اما ۲ بار استفاده کردم دیدم موز ها اندازه یه فندق! شیر جدا! آسیابشو نگوووو موسیر ورقه شده ی خشک ریختم توش تیغ بچرخ موسیرها همون جوری بچرخ. ردش کردم رفت ازشرش راحت شدم .

پولاتونو تو حوب آب نریزین .
چای سازش خوبه به شرطی که المنتش نشکزه و قطعه ایش نشکنه.

نیستم خصوصی هامو بخونم
لطفا ناراحت نشین و پیغام نزارین تا ناراحت نشین
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22
  • آرته
  • خرید اقساطی
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام