• آتلیه اساطیر
  • چم

وقتی خیلی غم دارید......

۲۵-اسفند-۱۳۸۹, ۰۹:۱۴ صبح
ارسال: #11

RE: وقتی خیلی غم دارید......
من وقتی خیلی خیلی نارحتم چندتا اشک کوچولو سریع می ریزه رو گونه هام, این برای زمانی هستش که قلبم شکسته Crying

وقتی ناراحتم شب ها خوابم نمی بره میام یا تو اینترنت می چرخم یا اگه فیلمی جدید دانلود کرده باشم می شینم نگاه می کنم.
فرداش سعی می کنم باهاش صحبت کنم اونم که ماشاا... از خودش یه بت ساخته که هیچ بدی ای نداره به حرفم گوش نمی ده و من رو حسابی عصبانی می کنه Angry

دوست داشتم یه اتفاقی میوفتاد قدر فداکاری های من رو می فهمید و اون هارو به دید وظیفه نگاه نمی کرد Angry

مشکلش اینه که همچی رو وظیفه می دونه نه لطف Angry

✿ ✿ ✿ دوستای گلم اگر نبودم, می تونید منو تو سایت زیورآلات پرتره یا قانون جذب پیدا کنید ✿ ✿ ✿
نقل قول
 سپاس شده توسط ماهور ، reyrey ، susi ، كاشوني . فاطمه ، nazgol71
۲۵-اسفند-۱۳۸۹, ۱۰:۰۳ صبح
ارسال: #12
ای وایییی همه مشکلشون همینه بیچاره خانمها که اینقدر مظلوم واقع شدن ولی خوب خانمهای غیر مظلوم هم وجود دارن که آقاهاشون خیلی مظلومن خدا از اون آقا ها قسمت همه بکنه Smile

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
 سپاس شده توسط كاشوني . فاطمه
۲۵-اسفند-۱۳۸۹, ۱۰:۴۸ صبح
ارسال: #13

نمی دونم چرا باید مدام یادآوری کرد به مردا حافظه خیلی ضعیفی دارن نمی دونم چرا هر کاری همسرشون میکنه زود یادشون میره ولی اگه مامانشون توی 2 روزگیشون یه کاری کرده باشه یادشون میمونه و هی قدردانی میکنن نمیگم نسبت به پدر مادر قدرنشناس باشن میگم چرا فرق میذارن چرا اینجا یادشون میره ولی اونجا نه
نقل قول
 سپاس شده توسط reyrey ، Minaaa_R
  • خرید اقساطی
  • ارشادی
۲۵-اسفند-۱۳۸۹, ۱۱:۳۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-اسفند-۱۳۸۹ ۱۲:۳۱ عصر توسط nilaa.)
ارسال: #14
بله درست میگید

من وقتی خیلی ناراحتم بیشتر میخوابم فک میکنم با خواب یادم میره البته نا خوداگاه خوابم میگیره و هی هم میرم چیز میز میخورم ولی اگه ناراحتی خیلی شدید باشه نه میتونم بخوابم نه اینکه چیزی بخورم وقتی پدر بزرگم فوت کرده بود 2هفته هیچی نخوردم فقط آب خوردم خدا بیامرزتش Sad

نقل قول
۹-خرداد-۱۳۹۰, ۰۸:۴۳ صبح
ارسال: #15
گاهی خیلی تنها و درمانده هستی که نمیدونی چه کار کنی!!
شده که شما هم احساس تنهایی و خستگی کنید و ببینید هر کاری میکنید بی نتیجه هست؟ و یا ببینید طرفتون فقط یه بعد قضیه رو میبینه و به هیچی دیگه توجه نمیکنه؟!!!
اگه اینطوری هست چه کار میکنید؟!

نقل قول
۹-خرداد-۱۳۹۰, ۰۹:۳۳ صبح
ارسال: #16
RE: گاهی خیلی تنها و درمانده هستی که نمیدونی چه کار کنی!!
خوب کلا آدما هر چیزی رو از یه سمت میتونن ببینن. خیلی وقتها تا به کسی نفهمونی که یه دیدگاه دیگه هم وجود داره ، طرف اصلا نمیتونه اونجوری فکر کنه. ذهن ما اغلب تک بعدیه. گاهی طرف مقابل هرچی زور بزنه هم نمیتونه به ما بفهمونه.
به نظر من مشکل شما دوریه. چرت ترین کار دنیا حرف زدن از پشت تلفنه.
نقل قول
۹-خرداد-۱۳۹۰, ۱۰:۱۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-مهر-۱۳۹۰ ۰۹:۴۷ صبح توسط nilaa.)
ارسال: #17
من که واقعا" دیگه بریدم Crying احساس میکنم اصلا" منو درک نمیکنه و همه این کارهارو مخصوصا" میکنه که منو ناراحت کنه !!! هر چی میگم درست برعکسش میشه هر کاری میکنم برداشت خودشو میکنه انگار اصلا" منو نمیشناسه !!!! واقعا" شما هم فکر میکنید دوریه؟!! یعنی اگه نزدیک باشیم اینا حل میشه؟Huh

نقل قول
 سپاس شده توسط reyrey
۹-خرداد-۱۳۹۰, ۱۰:۲۱ صبح
ارسال: #18
آره. ما خودمون این مشکلو زیاد داشتیم. پشت تلفن همش دعوا داشتیم.
نقل قول
۹-خرداد-۱۳۹۰, ۱۰:۲۷ صبح
ارسال: #19
هیچ راه حلی به ذهنتون نمیرسه؟

نقل قول
۹-خرداد-۱۳۹۰, ۰۳:۵۷ عصر
ارسال: #20
صبر تا وقتی که این دوران دوری تموم بشه.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام