• مهناز
  • گل سنتر

ورزش در خانه

۱۰-آبان-۱۳۹۷, ۰۸:۱۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-آبان-۱۳۹۷ ۰۸:۲۱ عصر توسط زندگی سالم.)
ارسال: #181

RE: ورزش در خانه
بچه ها من چون چند وقته باشگاه نمی ریم حرکات ورزشی و توی خونه انجام میدم و خیلی راضی هستم
به نظرم شما هم بهونه اینکه باشگاه سخته / پول نداریم / وقت نداریم ... رو بزارید کنار و حرکات ورزشی رو تو خونه انجام بدید !

تصویر: ./uploads/201811/post_86590_1541090995_5c9bbc98d7e426b407e1e78c0014f148.attach

حرکت فوق اعاده خوب برای اینکه باسن بره بالا
میتونید توی اینستاگرام ویدیوهای ورزشی رو دنبال کنین تا هم باهاشون ورزش کنید هم حرکات رو اشتباه نزنید

فایل‌های ضمیمه
.jpg  Dumbbell-Lunges.jpg (اندازه: 35.97 KB / دانلودها: 0)

سالم تغذيه كن ، سالم زندگى كن
عروس آینده ...
نقل قول
دیروز, ۰۳:۵۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۰۴:۰۰ عصر توسط hi life.)
ارسال: #182
RE: ورزش در خانه
(۲۰-مرداد-۱۳۹۷ ۱۰:۵۰ صبح)'عروس شیطونک' نوشته است:  سلام به همه دوستان عزیزم
من قبل ازدواج 58 کیلو بودم با قد 168 بعد از ازدواج متاسفانه ورزش و رزیم اصولی نداشتم و مخصوصا تو دوران نامزدی خیلی غذای بیرون...ولی طی 4 ماه گذشته تصمیم جدی به ورزش مرتب و تغذیه اصولی گرفتم و با 17 کیلو کاهش وزن تو 4 ماه کلییییی الان خوشحالو خوشتیپ و خرسندم...تمام لباسام که تنگ شده بود الان سایزمه و از 75 رسیدم دوباره به 58 کیلو ...و حالا از تجربیاتم بگم..اولا من کلااا از نوجوانی ورزش میکردم ایروبیک و بسکتبال و ...واسه همین کلا عاشقق ورزشم...تو این 4 ماه اول از همه که سبزیجات و میوه فراوون خوردم و گوشت قرمز تقریبا حذف و تا دلتون بخواد ماهی و میگو و مرغ و البته اونام با هواپز طبخ میکردم (ازین سرخ کن های بدون روغن که من مارک فیلیپسشو دارم و فوووق االعاده راضی ام....دوما برنجو 2 ماه اول کلااا حذف کردم و 2 ماه باقیمونده 3 بار در هفته هر دفعه 6 قاشق...ورزششش که عشق ابدی من بوده هم از روزی یه ساعت شرو کردم تا این اواخر که به روزی 2 ساعتم میرسید و بیشتر روزا عصرا ورزش میکردم تو خونه...ورزش هامم که اول واسه گرم کردن یه مقدار هوازی کار میکردم بعد هم کلیپ های نیم ساعته جیلیان رو که خیلی هم معروفه میذاشتم و باهاشون ورزش میکردم و 80 درصد لاغریمو مدیون این خانومم چون حرکات حساب شده و فوق العاده داره هم کاردیو هم شکم و هم باسن و بازو ...خلاصه اصولی رو تک تکشون کار میکنه و عااالیه من واقعا باسنم لیفت شده تو این 4 ماه با ورزشای ایشون و بازوهام چربی دیگه نداره و بعد کلیپ 30 دقیقه ای با اپلیکیشن six pack in 30 days که عملا 90 روز هست و 30 روز اول هدفش آب کردن چربی 30 روز بعدی حرکاتو سنگینتر میکنه و 30 روز بعدی سیکش پک...البته من به سیکس پک که نرسیدم ولی شکمم فوق العاده تخت شده و 2 تا خط خوشکل 2 تا طرفش افتاده پهلوهام کااامل آب شده و توصیه میکنم حتماااااااااااا این اپ رو دانلود کنین و لذتشو ببرین...بهد هم روزی حدود 3 کیلومتر بعضی وقتا کمتر بعضی وقتا بیشتر تردمیل کار میکردم که تیر خلاصی بود و کلللی عرق میریختم اینم بگم نهایتا 5 روز در هفته ورزش میکردم چون خود حرکات شکم هر روز نباید انجام شه و ریکاوری عضلات نیازه که خود اپلیکیشن بهتون میگه مثلا امروز استراحت دارین...الان علاوه بر لاغری شدید بدنم انعطاف پذیر شده و کلی با خودم جلو آینه حال میکنم...خلاصه اینکه رژیم به تنهایی شاید لاغرتون کنه ولی هیچ وقت خوش فرمی ورزشکاری رو نخواهید داشتم در ضمن چون منو همسرم هر 2 تو خونه تصمیم به ورزش گرفتیم تجهیزات لازم مث تردمیل چندین ست دمبل و هالتر و میز کار با وزنه و ... رو گرفتیم و تو خونه کار میکنیم...امیداورم به دردتون خورده باشه تجربیاتم....موفق و شاد باشید

سلام دوستم
روز بخیر
چقدر با خوندن کامنت‌ شما حس خوب گرفتم
من البته اضافه وزن ندارم
ولی شکم و پهلو دارم
با شگاه هم که رفتم از فرایندش چندان راضی نبودم
الان که کامنت شما رو خوندم امیدوار شدم که بتونم با رژیم مناسب و ورزش توو خونه به خودِ مطلوبم برسم

فقط اینکه ورزش‌های جیلیان که گفتید از کجا می‌تونم‌تهیه کنم و دقیقا اسم کلیپ‌هاشون چیه؟
الان که نت سرچ کردم آورد کلیپ اروبیک جیلیان!
منظور شما همینه؟
اگه لطف کنی عنوان دقیق کلیپ‌ها رو بگی ممنون میشم و اینکه آیا از نت میشه پیداشون کرد یا نه
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام