• تشریفات آدم و حوا
  • تخت جمشید

هواپز

۲۳-دي-۱۳۹۶, ۰۳:۱۴ عصر
ارسال: #531

RE: هواپز
عزیزم یه قاشق روغنی قیمت مناسب هست
بعد سولاردام که برنامه سرخ کن دارند و با یه قاشق روغن میشه سرخ کرد٢٠٠-٣٠٠بیشتر بدی رو١٦٠٠اون کار سرخ کن یه قاشقی میکنه
نقل قول
 سپاس شده توسط mohad3 ، hadis sh
۲۳-دي-۱۳۹۶, ۰۳:۵۰ عصر
ارسال: #532

اهان چون اسم بخارپز اومد من هرروز بروکلی طعمدار با هواپز گریل میزنم خیلی خوب میشه
یه جورایی کار بخارپزم ازش میکشم
چون توفر خیلی طول میکشه
ماکروفرم هم گریل خالی نداره گریلاش ترکیبیه برای همین باهواپز عادت کردم تند زود سریع اماده میشه
اگه حوصله یادگیریه برنامه های ماکروفرو داشته باشین خیلی خوب میتونین ازش استفاده کنین
امااگه حوصله نداشته باشین هواپز بخاطر اسونتربودن کاربردش بیشتر به کارتون میاد
من چون هواپزه هست تنبلی میکنم کار با ماکروفرمو یادنمیگیرم

رویایی دارم از جنس آزادی ....
نقل قول
 سپاس شده توسط mohad3 ، nazgol22 ، hadis sh
۲۴-دي-۱۳۹۶, ۰۱:۱۴ عصر
ارسال: #533

(۲۳-دي-۱۳۹۶ ۰۳:۱۴ عصر)'nazgol22' نوشته است:  عزیزم یه قاشق روغنی قیمت مناسب هست
بعد سولاردام که برنامه سرخ کن دارند و با یه قاشق روغن میشه سرخ کرد٢٠٠-٣٠٠بیشتر بدی رو١٦٠٠اون کار سرخ کن یه قاشقی میکنه

نازگل جون یعنی منظورتون این که ماکروفر هم میتونه کار هواپز و سرخ کن یه قاشقی رو انجام بده ؟؟
اگه اینطور باشه من هزینه الکی نکنم 6 تا وسیله با کارایی موازی هم بگیرم,
همین ماکروفر یا سولار خوب و عالی بگیرم و از این دو تا گزینه(
 هواپز و سرخ کن)  رد بشم 
ممنون میشم راهنمایی بفرمایی مهربون 
تصویر: images/smilies/heart.gif

instagram : hadisam_2تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۲۴-دي-۱۳۹۶, ۰۵:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-دي-۱۳۹۶ ۰۵:۳۲ عصر توسط nazgol22.)
ارسال: #534

عزیزم من این بچه که اینجا سولارداشتن سنیدم
اما چون خودم نداشتم و از نزدیک ندیدم نمیدوتم به نظرم بهتره از بچه داشتن بپرسی که سرخ کرذن بدون روغن سولاردام چه جورین

این مثلا ارسال یکی از بچه ها اینجا
عزیزم تو یه ظرف مسطح (ترجیحاً پیرکس گرد) دو عدد پیاز + یک ق غ روغن مایع (در حدی که پیازا به روغن آغشته بشن) یه ذره هم نمک
بعد با micro توان 900 یا 100% بین 6 تا 10 دقیقه (زمانش تقریبیه) میتونی کمو زیاد کنی بستگی به مدل مایکروفرت داره. بعد از 3 4 دقیقه از این زمان هر چند دقیقه پیازتو هم بزن تا طلایی بشه. یعنی عالی میشه ترد و طلایی

گریل .سرخ کن:grill
از این دکمه می توانید برای برشته کردن سطح غذای پخته شده استفاده کنید در این حالت غذا بدون در پوش وروی پایه قرار میگیرد.
گریل (1): حرارت زیاد وزمان کوتاه (فقط روی غذا برشته میشود وسریعتر عمل میکند) ماهی مرغ کیک پیتزا وهمیرگر
گریل (2): حرارت کم .زمان زیاد وفقط روی غذا را برشته میکند مثل مثالهای بالا با زمان طولانی تر تا حضور مهمان ...زمانی که ما فرصت به اندازه کافی داریم.
گریل (3): حرارت وزمان در حد هم .فقط زیر غذا را برشته میکند برای ته دیگ ..ته چین...زیر کیک ...زیر خمیرها

بال در ماکروویو

اول با زعفران و نمک و پیاز و آبلیمو مزه دار کردم و گذاشتم نیم ساعت موند بعد روی توری ماکروویو چیدمشون و روی دکمه کامبینیشن combination 6 به مدت 35 دقیقه گذاشتم و ایندفعه هم روی سینی که زیر توری گذاشته بودم سیب زمینی چیدم و روشو نمک ریختم و اونا هم خوب شده بودن

قاشق غذاخوری روغن آغشته می‌کنیم، در ظرف پیرکس می‌چینیم و منوی اتوماتیک سرخ کردن سالم بادمجان (Fd2) را انتخاب می‌کنیم
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۲۴-دي-۱۳۹۶, ۰۶:۴۵ عصر
ارسال: #535
(۲۴-دي-۱۳۹۶ ۰۱:۱۴ عصر)'hadis sh' نوشته است:  
نقل قول: 

نازگل جون یعنی منظورتون این که ماکروفر هم میتونه کار هواپز و سرخ کن یه قاشقی رو انجام بده ؟؟
اگه اینطور باشه من هزینه الکی نکنم 6 تا وسیله با کارایی موازی هم بگیرم,
همین ماکروفر یا سولار خوب و عالی بگیرم و از این دو تا گزینه(
 هواپز و سرخ کن)  رد بشم 
ممنون میشم راهنمایی بفرمایی مهربون 
تصویر: images/smilies/heart.gif

عزیزم من خودمم میخاستم هواپز یا سرخ کن یه قاشقی بگیرم در کنار ماکرو، اما دیروز سرچ کردم و دیدم سامسونگ داره ماکروهایی که ویژگی سرخ کردن با حداقل روغن داره. سامی 12 و 14 .و فک کنم بالاتر هم داره. ولی من خودم سامی 12 رو میخام بگیرم قیمتش رو دیجیکالا زده 1870. کانوکشن و گریل و پخت سه گانه و ... داره. تازه ماست ساز و خمیرساز هم داره. خودت ببین مشخصاتشو بخون خیلی خوبه  
https://www.digikala.com/Product/DKP-193...techspecs/

خدایا همه زوج هارو خوشبخت کن
منو آقامونم هم همینطور تصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۲۴-دي-۱۳۹۶, ۰۹:۲۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-دي-۱۳۹۶ ۰۹:۳۲ عصر توسط nazgol22.)
ارسال: #536

حدیث
اینجا بخون یکی از بچه که سولاردام داشت گفت همچی اینجوری توش سرخ میکردن

RE: انتخاب سرخ کن خوب
فاطمه جان
آره. میشه.
با هر مدل ماکروفری میشه.
حتمن نیاز نیست سولاردام باشه, با برنامه ی خاص اتوماتیک.
اول موادت رو به روغن و هر ادویه ای که میخوای آغشته کن.
بعد با برنامه ماکرو, قدرت 900, زمان 5 دقیقه مغز پخت کن.
بعدش با برنامه ی گریل 1 , به مدت 3 یا 4 دقیقه, برشته کن.
برای گریل از سه پایه استفاده کن. نتیجه مثل سرخکن میشه.
بادمجون...کدو... مرغ... هر چیزی رو میتونی سرخ کنی.
امیدوارم کمک کرده باشم.
ولازم نیست هواپز و سرخ کن خرید

اینجا ارسال
ta3
ببین سیب زمینی چیپیسی کرده عکس گذاشته با ماکرو
https://www.nowaroos.com/Thread-%D8%A2%D...pid6217243

ارسال سحر٨٩
برای مرغ بخون
https://www.nowaroos.com/Thread-%D8%A2%D...pid6459745
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۲۴-دي-۱۳۹۶, ۰۹:۳۳ عصر
ارسال: #537

(۲۴-دي-۱۳۹۶ ۰۵:۲۱ عصر)'nazgol22' نوشته است:  عزیزم من این بچه که اینجا سولارداشتن سنیدم
اما چون خودم نداشتم و از نزدیک ندیدم نمیدوتم به نظرم بهتره از بچه داشتن بپرسی که سرخ کرذن بدون روغن سولاردام چه جورین

این مثلا ارسال یکی از بچه ها اینجا
عزیزم تو یه ظرف مسطح (ترجیحاً پیرکس گرد) دو عدد پیاز + یک ق غ روغن مایع (در حدی که پیازا به روغن آغشته بشن) یه ذره هم نمک
بعد با micro توان 900 یا 100% بین 6 تا 10 دقیقه (زمانش تقریبیه) میتونی کمو زیاد کنی بستگی به مدل مایکروفرت داره. بعد از 3 4 دقیقه از این زمان هر چند دقیقه پیازتو هم بزن تا طلایی بشه. یعنی عالی میشه ترد و طلایی

گریل .سرخ کن:grill
از این دکمه می توانید برای برشته کردن سطح غذای پخته شده استفاده کنید در این حالت غذا بدون در پوش وروی پایه قرار میگیرد.
گریل (1): حرارت زیاد وزمان کوتاه (فقط روی غذا برشته میشود وسریعتر عمل میکند) ماهی مرغ کیک پیتزا وهمیرگر
گریل (2): حرارت کم .زمان زیاد وفقط روی غذا را برشته میکند مثل مثالهای بالا با زمان طولانی تر تا حضور مهمان ...زمانی که ما فرصت به اندازه کافی داریم.
گریل (3): حرارت وزمان در حد هم .فقط زیر غذا را برشته میکند برای ته دیگ ..ته چین...زیر کیک ...زیر خمیرها

بال در ماکروویو

اول با زعفران و نمک و پیاز و آبلیمو مزه دار کردم و گذاشتم نیم ساعت موند بعد روی توری ماکروویو چیدمشون و روی دکمه کامبینیشن combination 6 به مدت 35 دقیقه گذاشتم و ایندفعه هم روی سینی که زیر توری گذاشته بودم سیب زمینی چیدم و روشو نمک ریختم و اونا هم خوب شده بودن

قاشق غذاخوری روغن آغشته می‌کنیم، در ظرف پیرکس می‌چینیم و منوی اتوماتیک سرخ کردن سالم بادمجان (Fd2) را انتخاب می‌کنیم

نازگل جون گریل ماکروفر من ترکیبی با ماکرو هست
پس چجوری جرات کنم مثلا سه پایه فلزیش رو استفاده کنم
اصلاگریل تک ندارم
موقع خرید به این گزینه ها حتما دقت کنین
تواین مدت هربار خواستم گریلشو بزنم گفتم و ل کن یع بار اتیش بگیرع همون هواپزبی دردسر تره
حتی گزینه جوجه گرددنش هم ترکیبی با میکرو هس که باز سیخ جوجه هاش فلزیه... 
شایدم من زیادی ترسو هستم تواین زمینه ریسک پذیریم کمه
شایدم الکی زده گریل + میکرو
البته سولارنیست سادع است

رویایی دارم از جنس آزادی ....
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۲۴-دي-۱۳۹۶, ۰۹:۳۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-دي-۱۳۹۶ ۰۹:۳۹ عصر توسط nazgol22.)
ارسال: #538

گل صحرا
سیب زمینی سرخ کردن گقته
https://www.nowaroos.com/Thread-%D8%A2%D...8%AF%D9%86

ارسال ضحی٨١ببین
https://www.nowaroos.com/Thread-%D8%A2%D...pid1037645

---------
شاپرک
تو که هواپز داری از همون گریل داره استفاده تازه اشعه نداره البته هنوز ضرر دار داشتن و نداشتن اثبات نشده
حالا باز ارسال که من گذاشتم ببین شاید یکدوم کمکت کنه برای استفاده ببشتر ماکروفرت چون چندتا روش هس

دوتا ارسال دگه بعد اون ارسال تو نقل قول کردی گذاستم
نقل قول
 سپاس شده توسط shaparak103 ، hadis sh
۲۶-دي-۱۳۹۶, ۰۹:۵۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-دي-۱۳۹۶ ۱۰:۰۴ صبح توسط hadis sh.)
ارسال: #539

نقل قول: 

(۲۴-دي-۱۳۹۶ ۰۹:۳۳ عصر)'shaparak103' نوشته است:  نازگل جون گریل ماکروفر من ترکیبی با ماکرو هست
پس چجوری جرات کنم مثلا سه پایه فلزیش رو استفاده کنم
اصلاگریل تک ندارم
موقع خرید به این گزینه ها حتما دقت کنین
تواین مدت هربار خواستم گریلشو بزنم گفتم و ل کن یع بار اتیش بگیرع همون هواپزبی دردسر تره
حتی گزینه جوجه گرددنش هم ترکیبی با میکرو هس که باز سیخ جوجه هاش فلزیه... 
شایدم من زیادی ترسو هستم تواین زمینه ریسک پذیریم کمه
شایدم الکی زده گریل + میکرو
البته سولارنیست سادع است

نازگل جون گریل ماکروفر من ترکیبی با ماکرو هست ............................ این جمله یعنی چی ؟؟؟؟ ماکروفر ترکیبی دیگه چیه تصویر: images/smilies/huh.gif

(۲۴-دي-۱۳۹۶ ۰۶:۴۵ عصر)'Moh2265' نوشته است:  عزیزم من خودمم میخاستم هواپز یا سرخ کن یه قاشقی بگیرم در کنار ماکرو، اما دیروز سرچ کردم و دیدم سامسونگ داره ماکروهایی که ویژگی سرخ کردن با حداقل روغن داره. سامی 12 و 14 .و فک کنم بالاتر هم داره. ولی من خودم سامی 12 رو میخام بگیرم قیمتش رو دیجیکالا زده 1870. کانوکشن و گریل و پخت سه گانه و ... داره. تازه ماست ساز و خمیرساز هم داره. خودت ببین مشخصاتشو بخون خیلی خوبه  
https://www.digikala.com/Product/DKP-193...techspecs/

عزیزم این که شما(سامی 12 و 14 ) معرفی کردی بهتره یا سولار الجی
میخوام دیگه انکاناتش و همه چیش خوب و عالی باشه 

instagram : hadisam_2تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۲۶-دي-۱۳۹۶, ۱۰:۲۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-دي-۱۳۹۶ ۱۰:۴۹ صبح توسط nazgol22.)
ارسال: #540

حدیث
بعضی ماکروفر گریل جدا نیست برنامه دگه همزمان ونمیشه از اون همزمان استفاده کرد
ببین سامی هم خوبه قیمتاش نسبت به امکانت از ال جی کمتره
فقط سولار یه خوبی داره برنامه غذاهای ایرانی جدا داره

یه سوال غیر متربط
انلاین شاپ که گفتی از بالام لب اینها خریدی؟ادرس دقیق میدی؟

چون سرج میکنی چند سایت میاره
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام