• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

همزن برقی

۶-فروردين-۱۳۹۸, ۰۱:۲۴ عصر
ارسال: #2011
RE: همزن برقی
سلام من گفتم که فلر k800خریدم 1850000خراب بود .بعد از دیجی کالا بک همزن تامسون خریدم1250000 از شانس بد من اون هم اصلا روشن نشد وکارنکرد! وکیفیت ساخت بدنه اش خیلی ضعیف بود زه های دور قسمت پایین بدنه درجای خودشان فیکس نبودندالبته دربرابر کارکردش ریاد مهم نبود.دوباره اون هم مرجوع کردم.آخرش رفتیم مسافرت جلفا یک ماشین آشپزخانه بوش maximum xx40g 1600وات را خیلی گرون 7500000خریدم  .ظاهرا که خیلی قوی وخوبه بابد کارکنم باهاش که اظهار نظر کنم
نقل قول
۲۲-فروردين-۱۳۹۸, ۰۳:۴۹ عصر
ارسال: #2012
سلام همزن مولینکس خوبه یا فیلیپس کدوم مدلشون بهتره، تا یک میلیون تومن، بعدش کاسه پلاستیکی خراب میشه ایا??? و اینکه پره های همزن مولینکس خیلی نازکه انگار، با تشکر از سایت بینظیرتون

نقل قول
۲۲-فروردين-۱۳۹۸, ۰۳:۵۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-فروردين-۱۳۹۸ ۰۴:۰۰ عصر توسط mahboubeh71.)
ارسال: #2013
(۲۲-فروردين-۱۳۹۸ ۰۳:۴۹ عصر)'74330-نوعروس' نوشته است:  سلام همزن مولینکس خوبه یا فیلیپس کدوم مدلشون بهتره، تا یک میلیون تومن، بعدش کاسه پلاستیکی خراب میشه ایا??? و اینکه پره های همزن مولینکس خیلی نازکه انگار، با تشکر از سایت بینظیرتون

اگه مشکلی با گرونتر بودن فیلیپس نداری , معلومه فیلیپس معروفتره

(۶-فروردين-۱۳۹۸ ۰۱:۲۴ عصر)'ekamran' نوشته است:  سلام من گفتم که فلر k800خریدم 1850000خراب بود .بعد از دیجی کالا بک همزن تامسون خریدم1250000 از شانس بد من اون هم اصلا روشن نشد وکارنکرد! وکیفیت ساخت بدنه اش خیلی ضعیف بود زه های دور قسمت پایین بدنه درجای خودشان فیکس نبودندالبته دربرابر کارکردش ریاد مهم نبود.دوباره اون هم مرجوع کردم.آخرش رفتیم مسافرت جلفا یک ماشین آشپزخانه بوش maximum xx40g 1600وات را خیلی گرون 7500000خریدم  .ظاهرا که خیلی قوی وخوبه بابد کارکنم باهاش که اظهار نظر کنم

چرا فلر خراب بود , ضمانت داره خب چرا ایرادشو رفع نکردی ؟

تصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۲۷-فروردين-۱۳۹۸, ۱۰:۲۸ صبح
ارسال: #2014

(۲۲-فروردين-۱۳۹۸ ۰۳:۴۹ عصر)'74330-نوعروس' نوشته است:  سلام همزن مولینکس خوبه یا فیلیپس کدوم مدلشون بهتره، تا یک میلیون تومن، بعدش کاسه پلاستیکی خراب میشه ایا??? و اینکه پره های همزن مولینکس خیلی نازکه انگار، با تشکر از سایت بینظیرتون

تفال بخر یا بوش اونها زیر یک تمن خوبن
مولنکیس کنود و فلپیس خوبن
نه خواهر من ومامان دارند مارک خوب 14-15 سال همزن پلاستیک کاسه هیچی نشده

خدایا شکرت
نقل قول
۹-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۸:۰۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۸:۰۴ عصر توسط 74330-نوعروس.)
ارسال: #2015
ممنون گلممممممم، 
عزیزم مولینکس کدوم مدلش از بقیه بهتره؟ من الان دارم میام تهران به خاطر همزن،  راستی ادرس جاهایی که همزن داره رو بلدی؟

(۲۷-فروردين-۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ صبح)'nazgol22' نوشته است:  

عزیزم مولبنکس کدوم مدلش از بقیه بهتره من الان دارم میام تهران به خاطر همزن ادرس جاهایی که همزن داره رو بلدی بلدی

نقل قول
۹-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۰:۵۸ عصر
ارسال: #2016
من ماشین اشپزخانه بوش مدلMUM58020 رو دارم . چندبار از همزنش برای تهیه کیک استفاده کردم خیلی عالیه
نقل قول
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۸:۵۰ صبح
ارسال: #2017

(۹-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ عصر)'74330-نوعروس' نوشته است:  ممنون گلممممممم، 
عزیزم مولینکس کدوم مدلش از بقیه بهتره؟ من الان دارم میام تهران به خاطر همزن،  راستی ادرس جاهایی که همزن داره رو بلدی؟

(۲۷-فروردين-۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ صبح)'nazgol22' نوشته است:  

عزیزم مولبنکس کدوم مدلش از بقیه بهتره من الان دارم میام تهران به خاطر همزن ادرس جاهایی که همزن داره رو بلدی بلدی

اون مدل وات 550 وات اون
اما تفال ب نظرم از اون بهتره 
کجا قیمت بهتره نمیدونم چون تهران نیستم باید بگردی قبلنا امین حضور میگشتی همه جاش هم مناسب داشت اما گرون
شریعتی خوبه
https://www.digikala.com/product/dkp-318...9%84-hm615
https://www.digikala.com/product/dkp-453...4-mfq36460

خدایا شکرت
نقل قول
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۱:۴۳ صبح
ارسال: #2018
سلام بچه ها لطفا زود جواب بدین من بازارم بین همزن کاسه دار  مولینکسHM615و بوشMFQ36460کدومو بخرم????
نقل قول
دیروز, ۰۳:۲۴ عصر
ارسال: #2019
من امروز همزن بیشل خریدم، 290 تومن، امیدوارم خوب باشه.

نباشد همی نیک و بد پایدار  ****  همان به که نیکی بود یادگار
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام