• آرایشگاه گیوا
  • تقی زاده

همزن برقی

۲۲-شهريور-۱۳۹۲, ۱۱:۳۸ صبح
ارسال: #11
RE: همزن برقی
عزیزم چند لیتری بود؟ سه لیتر باشه خوبه. قیمتشم که عاللللللیه. اگر قدرتش خوبه همین رو بردار.

الهی شکر
نقل قول
۲۲-شهريور-۱۳۹۲, ۱۱:۴۱ صبح
ارسال: #12
سارا جون تو صفحه قبل ویرایش کردم ویژگیشم نوشتم قیمتش نمیدونم 140 بود یا 160همین حدود بود

خدایا فقط به امید تو
دختر مرداد پسر تیر ---> عروس و داماد مهر
نامزدی:91/01/01
عقد:91/04/11
عروسی:94/07/10

اخه ی یادش بخیر منم عروس شدم رفتLub
نقل قول
 سپاس شده توسط s_sara_j7788
۲۲-شهريور-۱۳۹۲, ۱۱:۴۵ صبح
ارسال: #13
من این برندر نمیشناسم.نمیدونم کجاییه. ولی مشخصاتش عالیییییییییه. به نظر من همین رو بخر عزیزم

الهی شکر
نقل قول
 سپاس شده توسط miss zahra
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۲۲-شهريور-۱۳۹۲, ۰۹:۱۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-شهريور-۱۳۹۲ ۰۹:۲۰ عصر توسط HaD3.)
ارسال: #14
من دیروز دنبال همزن کاسه دار می گشتم بوش قدرتش 450بود اما احساس میکنم یکم خود هوک هاش یکم ضعیفه قیمتش هم 315 بود.هوک های همزن های کاسه چرخان فیلیپس هم به نظرم همینطور بود و قیمتشون هم 315 بود.

همزن های گاسونیک رو که خودمون هم داریم و خیلی ازش راضی هستیم رو دیدم متاسفانه اصلا مدل 802 که کاسش هم میچرخه رو پیدا نکردم و اینکه اصلا با مال ما فرق میکنه و جنسش مرغوب نبود کاملا چینی بود.
همزن هایی کاسه چرخان سانی رو هم که دیدم که متاسفانه اصلا مقاوم نیستن پلاستیکش مث پلاستیک های بازیافتی میمونه .
فکر کنم مجبور بشم همون بوش یا فیلیپس رو بگیرم.

(۲۱-شهريور-۱۳۹۲ ۰۱:۰۴ عصر)zahrasadegh نوشته است:  بچه ها این کاسه دارا خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مثلا پودر کیک توش جا میشه؟ یا یه چیزی که بیشتر بخوایم همش بزنیم؟ یا چن تا بخوایم هم بزنیم که باید جدا جدا باشه و تو ظرفای جدا. اون وقت هی باید کاسه شو بشوریم؟
به نظرتون اون همزن قدیمیا که الان البته مدلای جدیدش اومده بهتر از این کاسه دارا نیستن؟ منم واسه جهیزیم (میکسر)123 خریدم و میخوام یه همزن بخرم . به نظرتون قدیمیا بهتره؟؟؟؟؟؟

کاسه دار های که کاسه هاشون هم خودشون میچرخن و حجم زیادی رو میگیرن خیلی خوبن. ما که از وقتی خریدیم واقعا راحت شدم.البته دقت کن که همزنی بخری که همزنش رو هم بتونی جداگانه استفاده کنی و بر داری و داخل ظرف دیگه ای مواد رو بتونی هم بزنی.

خدا رو صد هزار بار شکر.خدایا شکرت .New1
نقل قول
 سپاس شده توسط zahrasadegh
۲۲-شهريور-۱۳۹۲, ۰۹:۲۶ عصر
ارسال: #15
به نظر من اصلا کاسه دارا خوب نیستن
وقتی داره مواد مخلوط میشه بخوای یه چیزی اضافه کنی همش اینور اونور میریزه
بعدشم همش باید با لیسک مواد و توی کاسه جمع کنی تا با هم مخلوط بشن من که میگم معمولی ها بهترن
و بهترینشون هم بوشه

اولین جلسه خواستگاری:93/7/21
نامزدی:93/9/1
عقد مجضری:93/10/4
جشن عقد: 94/1/8
عروسی:95/6/26 همه چی کنسل
بابام رفت یه سفر طولانی سفر ابدی،کل زندگیم نابود شد...
نقل قول
۲۲-شهريور-۱۳۹۲, ۰۹:۳۲ عصر
ارسال: #16
دختر مرداد اگه کاسه دارت بچرخه که نیازی به استفاده از لیسک نیست . و اگه کاست بزرگ باشه و با سرعت مناسب تنظیم کنی جای کثیف نمیشه .
با کاسه دارا موادت رو میزاری هم بخوره و خودت به کارهای دیگت میرسی.
اره بوش قدرت و کیفیت خوبی داره

خدا رو صد هزار بار شکر.خدایا شکرت .New1
نقل قول
 سپاس شده توسط bita94
۲۲-شهريور-۱۳۹۲, ۰۹:۴۵ عصر
ارسال: #17
اینطوری شاید بشه ولی من کلا" با کاسه دارا حال نمیکنم Big Grin

اولین جلسه خواستگاری:93/7/21
نامزدی:93/9/1
عقد مجضری:93/10/4
جشن عقد: 94/1/8
عروسی:95/6/26 همه چی کنسل
بابام رفت یه سفر طولانی سفر ابدی،کل زندگیم نابود شد...
نقل قول
۲۲-شهريور-۱۳۹۲, ۱۰:۰۲ عصر
ارسال: #18
(۲۲-شهريور-۱۳۹۲ ۱۱:۳۴ صبح)jojonaz1370 نوشته است:  خب حالا چی پیشنهاد میکنین بگیریم؟
من عاشق پختن کیکم دوس دارم همه لوازم کیکو خوبشو رو جهازم داشته باشم ولی درمورد این همزنا شک دارم
چند وقت پیش رفتیم یه فروشگاه از این مدل خیلی تعریف کرد زدش تو برق 16تا سرعت داشت
ولی من حس کردم کاسش کوچیکه مامان خیلی اصرار کرد بگیرم قیمتشم 140 تومن بود مارک برینا بود
چند تا فروشنده دیگه هم جاها دیگه پرسیدیم گفتن خوبه ولی من ترجیح دادم بیام بپرسم بعد بگیرم راستی همزنشم جدا میشد سرعتشم خیلی بود
اینم عکسش
[تصویر: همزن برقی]
اینم ویژگی هاش
همزن با کاسه
قدرت 300 وات
گنجایش کاسه 3 لیتر
دارای 16 سرعت مختلف
دارای کاسه استیل قابل چرخش
دارای پره های خمیر زن و سس زن
درجات قابل تنظیم قدرت موتور
نمایشگر سرعت برای تنظیم دقیق تر
بدنه استیل

عزیزم شما که این همه به کیک علاقه داری خب بوش بگیر.من چند ساله کلاس آشپزی شیرینی پزی میرم.مربیم یکی از بهترینهای تبریزه از بوش استفاده میکنه،چون کار اصلیشم کیک و شیرینی هس دایم از همزناش استفاده میکنه .خودشم برا ما بوش رو توصیه میکنه.قدرت ایده ال برا همزن هم ٤٥٠ هس.زن دایی من قبل عید کاسه دار بوش رو خرید.خیلی راضیه،نه مواد پخش میشه،نه جاش کمه.همزن جدا میشه،کاسه اش میچرخه.کلن عالیه.من خودمم میخوام یکی بگیرم.

من یه دیوونم، وقتشه عاقل شم
تو ته خوبی، حق بده عاشق شم
عمرمو گشتم تا که تو پیداشی
هیچی نمیفهم، فقط میخوام باشی.....Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط miss zahra ، soroor64000 ، nasibe_603
۲۲-شهريور-۱۳۹۲, ۱۰:۱۶ عصر
ارسال: #19
منم خیلی کیک میپزم مامانم برام همزن کاسه ای مولینکس خرید ولی از نظر من پول زور بود پارسال 150ت! منم بردم پسش دادم یه همزن معمولی خریدم 30ت. اتفاقا خونه یکی از اقوام دیدم اونم داره 5سال ازش استفاده مداوم میکنه خیلی خوشحال شدم.
زیاد از مارک بازی و تجملات خوشم نمیاد.
همزن خونه مامانم از سال 70 تا حالا داره استفاده میشه خیلی هم عالیه

من نظرمو به کسی تحمیل نمیکنم
اما کسی که نظرش با من مخالفه خر است...3 (12)
فامیل دووووووووووووور
نقل قول
 سپاس شده توسط soroor64000
۲۲-شهريور-۱۳۹۲, ۱۰:۲۳ عصر
ارسال: #20
عزیزم همزنی که خریدی 30 تومن مارکش چیه؟
نقل قول
 سپاس شده توسط liasam
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام