• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

همدان

۶-تير-۱۳۹۷, ۱۰:۰۶ عصر
ارسال: #441
RE: همدان
دوستان ما هفته دیگه قراره بیایم همدان کسی از ساعت بازدید غار علیصدر و گنجنامه خبر داره که از چند تا چنده؟
واینکه هوا چطوره الان؟

نقل قول
 سپاس شده توسط سپید8998
۷-تير-۱۳۹۷, ۰۹:۴۵ صبح
ارسال: #442
(۶-تير-۱۳۹۷ ۱۰:۰۶ عصر)'aliisam' نوشته است:  دوستان ما هفته دیگه قراره بیایم همدان کسی از ساعت بازدید غار علیصدر و گنجنامه خبر داره که از چند تا چنده؟
واینکه هوا چطوره الان؟

دوستای همدانی کسی نیست؟

نقل قول
 سپاس شده توسط سپید8998
۷-تير-۱۳۹۷, ۱۰:۳۰ صبح
ارسال: #443
سلام عزیزم خیلی خوشحالم که همدان به عنوان مقصد سفرت انتخاب کردی امیدواذم حسابی بهت خوش بگذره و لذت ببری
همدان شهر خیلی خنکی و الان نسبت تقریبا همه استان های کشور از همجا خنک تره هوا افتابی اما خب به نسبت دمای خود شهر کمی گرم تر شده اما بازم خیلی خنک
برای گنج نامه ساعت خاصی نداره هر ساعت از شبانه روز که اراده کنی میتونی بری روز شبش حسابی شلوغ و خنک و دل انگیز
برای غار علیصدر من خودم چند ساله نرفتم اما تا جای که یادمه. از 8 9 صبح شروع میشه بیرون غار یکم گرمه اما نگم برات از خود غار خخخخنننننککککک یعنی دلت نمیخواد بیای بیرون

یادت نره بقیه جاهای استان ببینی همدان جاهای دیدنی و طبیعت قشنگی داره بعت پیشنهاد میکنم حتما حتما سراب گیان بری

❤❤❤
نقل قول
 سپاس شده توسط 136383
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۷-تير-۱۳۹۷, ۱۱:۲۸ صبح
ارسال: #444
ممنون عزیزم از توضیحاتت..
من قبلا همدان اومدم همسرمم تقریبا5.6باری اومده ولی با دسته جمعی دوس داشتیم دوباره بیایم..
میخواستم بدونم غار تا چند غروب بازه؟..ممنون دوست جان..
نقل قول
 سپاس شده توسط سپید8998
۷-تير-۱۳۹۷, ۱۱:۳۹ صبح
ارسال: #445
عزیزم تا 6 بازه

❤❤❤
نقل قول
 سپاس شده توسط aliisam
۹-اسفند-۱۳۹۷, ۰۱:۱۴ عصر
ارسال: #446
سلام ما نوروز قصد سفر به همدان داریم کدوم روستاها قشنگه برای دیدن؟تویسرکان، وردنه؟ واینکه شب میشه روستاها موند یا بریم ببینم و باز عصر برگردیم خودهمدان؟
همدان کجاش اقامت بگیریم بهتره؟

به لطف پروردگار آغاز می کنیم
زیستن را
پیوستن را و
یکی شدن را
Heart
نقل قول
۹-اسفند-۱۳۹۷, ۰۵:۰۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-اسفند-۱۳۹۷ ۰۶:۴۳ عصر توسط maryam8842.)
ارسال: #447
سلام
پیشاپیش خیر مقدمتصویر: images/smilies/heart.gif
همدان شهر کوچیکیه پس رفت و آمد تو شهر یا به اطراف خیلی زمانبر نیست، داخل شهر یه ربع از این سر شهر به اون سر شهر، شهرستان هاش هم دورترینش رو 1 ساعت در نظر بگیرید.
بعلاوه اینکه تو تعطیلات نوروز چون هوا سرده خیلی مسافر نداره و با توجه به مسافرت خود ساکنین، تو ایام نوروز، شهر خلوت تره شاید اصلا حوصله تون از خلوتی سر برهتصویر: images/smilies/biggrin.gif
از شهرستان ها ملایر و تویسرکان جاذبه دیدنی داره و شما صبح میتونید برید و شب هم برگردید همدان.
ورکانه خیی نزدیکه به همدان. من خودم نرفتم ولی فکر نکنم بیشتر از یک ربع باشه.
برای اسکان هم بستگی به بودجه تون داره، هتل بخواید یا خونه اجاره ای؟
ولی خب گفتم چون شهر کوچیکه هر جا که مستقر بشید به لحاظ دسترسی زمان زیادی رو صرف نخواهید کردید.
باز سوالی بود در خدمتم.

نقل قول
 سپاس شده توسط باران68
۱۰-اسفند-۱۳۹۷, ۱۰:۴۴ صبح
ارسال: #448
(۹-اسفند-۱۳۹۷ ۰۵:۰۰ عصر)'maryam8842' نوشته است:  سلام
پیشاپیش خیر مقدمتصویر: images/smilies/heart.gif
همدان شهر کوچیکیه پس رفت و آمد تو شهر یا به اطراف خیلی زمانبر نیست، داخل شهر یه ربع از این سر شهر به اون سر شهر، شهرستان هاش هم دورترینش رو 1 ساعت در نظر بگیرید.
بعلاوه اینکه تو تعطیلات نوروز چون هوا سرده خیلی مسافر نداره و با توجه به مسافرت خود ساکنین، تو ایام نوروز، شهر خلوت تره شاید اصلا حوصله تون از خلوتی سر برهتصویر: images/smilies/biggrin.gif
از شهرستان ها ملایر و تویسرکان جاذبه دیدنی داره و شما صبح میتونید برید و شب هم برگردید همدان.
ورکانه خیی نزدیکه به همدان. من خودم نرفتم ولی فکر نکنم بیشتر از یک ربع باشه.
برای اسکان هم بستگی به بودجه تون داره، هتل بخواید یا خونه اجاره ای؟
ولی خب گفتم چون شهر کوچیکه هر جا که مستقر بشید به لحاظ دسترسی زمان زیادی رو صرف نخواهید کردید.
باز سوالی بود در خدمتم.

خیلی ممنون دوست عزیز. یعنی نوروز خیلی سرده؟ما از یزد میایم. روزهاش سرده یا شبهاش؟میشه چادر زد؟

به لطف پروردگار آغاز می کنیم
زیستن را
پیوستن را و
یکی شدن را
Heart
نقل قول
۱۰-اسفند-۱۳۹۷, ۱۲:۴۴ عصر
ارسال: #449
سلام تو چادر قطعا سردتون میشه حتی با کاپشن پر کیسه خواب پر 

نقل قول
 سپاس شده توسط باران68
۱۰-اسفند-۱۳۹۷, ۰۱:۵۰ عصر
ارسال: #450
همدان امسال سردتر از هرسال بود و چون کوهها پر برفه بیرون حتی روزشم نمیشه تو چادر بود چه برسه به شب و احتمال بارندگی هم هست 
حتما برای مکان برنامه ریزی داشته باشید.

نقل قول
 سپاس شده توسط باران68
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام