• آرایشگاه مدیس
  • جوهرات نوبل

همدان

۱۷-خرداد-۱۳۹۵, ۰۸:۳۸ عصر
ارسال: #431
RE: همدان
مدیر رستوران عطر سیب عوض شده.آقای طاهری که مدیر رستوران ساحله، عطر سیب هم گرفته.ساحل که غذاهاش عالیه.جدیداً کسی عطر سیب نرفته؟غذاهاش تغییر کرده؟

Angel
عروس خوشگل مهر
خدا جونم هوامونو داشته باش
نقل قول
۱۲-مرداد-۱۳۹۵, ۰۴:۳۷ عصر
ارسال: #432
سلام به همه دوستان عزیز
ما تعطیلات گذشته یعنی هشت مرداد رفتیم همدان البته با اطلاعات خوبی که از اینجا برداشتم ؛؛؛ اولین توصیه ام آینه که توی چند روز تعطیلی نرید چون شلوغه و اجاره جا گرون ما یه جایی کرایه کردیم یه سوییت یه خوابه که حیاط دار بود شبی صدو هشتاد تومن که صاحبخانه خودش میگفت ایام عادی شبی شصت تومن هم میدم ؛؛؛دوم اینکه اگه ایام شلوغی رفتید حتما ساعت هشت و نه غار علیصدر باشید چون بعدش مشکل بلیط و جای پارک پیدا میکنید که خداروشکر چون ما زود رفتیم همه چی خوب بود یه رستوران نزدیک محوطه غار هست ترحیحا اونجا غذا نخورید زیاد تعریفی نداره ؛؛؛؛ کماج پذیرش واقعا خوشمزه و عالیه ؛؛؛؛؛سفت فود اسپی یاس پیتزاش خیلی خوشمزه بود و قیمت خوب ؛؛؛؛؛ لاله جین هم رفتیم اونجا هم قشنگ بود و چند تا سفال گرفتم البته دم مقبره بابا طاهر یه دستفروش بود که ظرفای سفال مینا کاری میفروخت که ده هزارتومن ارزونتر از لاله جین بودش؛؛؛؛ هوا هم خیلی خوب بود و ما توی خونه اصلا کولر روشن نمیکردیم ؛؛؛؛؛داخل غار هم چون جمعیت زیاد بود و جلیقه بهمون دادن هوا خوب بود ولی اگه خلوت باشه شاید یه کم سرد باشه ؛؛؛؛

زندگی یک اثر هنریست
نه یک مساله ریاضی !!
بهش فکر نکن
ازش لذت ببر .
نقل قول
 سپاس شده توسط setareh2300
۱۴-شهريور-۱۳۹۵, ۰۲:۳۶ عصر
ارسال: #433
دوستان همدانی یه سوال داشتم
ما میخواستیم سه روز قبل از عید قربان بیایم همدان ( یا قبل عید غدیر)
الان شلوغه مراکز تفریحی؟ یه جیزی که هست من از شلوغی بدم میاد ، اصلا ببینم یکجا شلوغه دلم میخواد برم بشینم خونه
میخوام ببینم این روزها هم که آخر شهریوره وضعیت شهر چجوره؟
مثلا غار یا عباس آباد یا گنجنامه
از طرفی میترسم تو مهر سرد بشه ، نتونیم خیلی بریم بیرون
چه کنم؟ راهنمایی پلیز

برای همه دعا کنید مثل پروردگار
که مهربانیش بر همه 
سایه افکنده است
ای دوست مرا دعا کن
شاید نزدیکتر از من به خدا ایستاده ایتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
  • گروه ژ
  • اساطیر
۱۵-شهريور-۱۳۹۵, ۰۸:۵۱ صبح
ارسال: #434
ساغر عزیز سلام
پیشاپیش خوش اومدی
الان چون هوا دیگه رو به خنکی میره، مثل اوایل تابستون شهر شلوغ نیست.
مهرماه دیگه تقریبا میشه گفت سرما شروع شده
الان بهترین فرصت واسه اومدن به همدانWink
( اگه آدم سرمایی هستی یه لباس گرم با خودت بیار شب ها واقعا هوا خنک شده)

سفارش آنلاین غذا در همدان با همدان فود
http://www.hamedanfood.com
نقل قول
۲۳-شهريور-۱۳۹۵, ۰۳:۱۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-شهريور-۱۳۹۵ ۱۱:۰۷ صبح توسط ساغر.)
ارسال: #435
ممنون ستاره جان
ما اومدیم همدان
هوا خیلی خوب و معمولی. نه خنک نه گرم. ما تو خونه هم کولر روشن می کردیم البته روزها ولی شبها خنک بود
نه خیلی شلوغ بود نه خلوتWink
برای سکونت هم ورودی شهر که رسیدیم ایستاده بودن برای سوییت و منزل اجاره ای که چندین جا دیدیم. ما توی تایم شلوغی اونجا بودیم که منزل از 70 تومن بود به بالا که با کلی جستجو و گشتن ( ما گفتیم ما دنبال جایی شبی 100 میگردیم برای 3 شب البته ) آخر سر یه جایی رفتیم بلوار جانبازان بلوار رجایی که شبی 150 بود که به ما شبی 100 داد که از لحاظ تمیزی خوب بود و بزرگ و با امکانات کامل ال سی دی ماهواره ، فقط عیبش این بود که تختخواب و مبل نداشت، مدل سنتی باید حال کنی. البته ما دو نفر بودیم یه جای نقلی هم کافی بود برامون. که البته همین جا توی زمان خلوتی از این ارزونتر هم باشه شاید. حالا اگر کسی خواست بگه شماره اش رو بدم بهش. آخر سر اومد بهمون شماره داد که اگه خواستید بازم بیاید زنگ بزنید. به مراکز دیدنی خیلی نزدیک و خوش مسیر بود
ما 4 روز که اونجا بودیم گنجنامه، تپه عباس آباد، آرامگاه باباطاهر و بوعلی سینا، شیر سنگی ، لالجین و غار علیصدر رفتیم. البته سر حوصله می رفتیم ما Big Grin
لالجین هم رفتیم که دیزای سرای محمد دیزی خوردیم . دوتاش شد 25 Embarrased خیلی خوبه قیمتش و خلوت خلوت بود و عالی . فقط شیک نیست ، معمولیه
توی فروشگاههای لالجین من دلم نمیخواست بیام بیرون. که از فروشگاههای بوعلی خرید کردم واسه دم دستی یه سرویس دو نفره غذاخوری سرامیک که گلهای نقاشی شده روش داشت خریدم خیلی خوشگلHeart
گنجنامه هم رستوران عطرسیب غذا خوردیم کباب ثریا که اونم خوشمزه بودTongue چقدر قیمت غذا ارزون بود همدان. فضای باز زیبا و خنک
یه جا هم دم شیرسنگی شام کباب خوردیم که زیاد دلچسب نبود
غار هم بلیط مسیر جدید 35 بود . مسیر قدیم 23 که ما مسیر جدید رفتیم که شامل مسیر قدیم هم میشه
بلیط مسیر قدیم زودتر فروش میره که بری بلیط بخری بلیط مسیر جدید با معطلی کمتری میری به نسبت بلیط مسیر قدیم
مثلا ما ساعت 3 بلیط خریدیم بلیط مسیر جدید برای ساعت 5 داشت اما مسیر قدیم ساعت 6:30 که ما زودتر میخواستیم بریم همون مسیر جدید رو گرفتیم. دیگه صف هم نداره بلیط میخری میری تو محوطه میچرخی ساعت 5 که بلیطته میری میری داخل

برای همه دعا کنید مثل پروردگار
که مهربانیش بر همه 
سایه افکنده است
ای دوست مرا دعا کن
شاید نزدیکتر از من به خدا ایستاده ایتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط سپید8998 ، setareh2300 ، sarahsl
۲۶-مهر-۱۳۹۵, ۰۸:۴۱ صبح
ارسال: #436
سلام به همگی . ببخشید میشه منو راهنمایی کنید. ما قصد داریم از اراک شهر آلوده نجات پیدا کنیم البته تا 1 سال آینده. میخاستم بدونم همدان چطور شهری هست؟
1- آب و هواش خوبه؟ تمیزه؟
2- شهر خوبیه برای زندگی؟ جای پیشرفت داره؟
3- مسافتش تا تهران چقدره؟ و اتوبانه؟
4- قیمت رهن تو جاهای خوبش چقدره؟ خرید چقدره؟
5- امکانات شهر خوبه؟

حضور آرامت مدتهاست در کنارم نیست......
ولی یادت مهمان همیشگی قلبم است.New1
خدایا بچمو در پناه خودت حفظ کن، 36
نقل قول
۶-اسفند-۱۳۹۵, ۱۲:۰۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-اسفند-۱۳۹۵ ۱۲:۰۲ صبح توسط fatemenazz.)
ارسال: #437
(۱۵-شهريور-۱۳۹۵ ۰۸:۵۱ صبح)'setareh2300' نوشته است:  ساغر عزیز سلام
پیشاپیش خوش اومدی
الان چون هوا دیگه رو به خنکی میره، مثل اوایل تابستون شهر شلوغ نیست.
مهرماه دیگه تقریبا میشه گفت سرما شروع شده
الان بهترین فرصت واسه اومدن به همدانWink
( اگه آدم سرمایی هستی یه لباس گرم با خودت بیار شب ها واقعا هوا خنک شده)

عزیزم شما همدانید؟ما هفته دیگه با مامان اینام میاییم همدان واس خرید مانتو اینا خاستم ببینم کدوم پاساژا مانتوهای خوبی دارن مانتوهای شیک لباسای شیک واس عید میارن
تصویر: images/smilies/shy.gif

بهر حال خــدا را دارم Heart
.
.
.
پذیرش ترجمه انگلیسی و فرانسه مقاله های دانشگاهی و علمی
نقل قول
۸-اسفند-۱۳۹۵, ۰۵:۴۶ عصر
ارسال: #438
سلام
پیشاپیش خوش آمدی
خیابان بوعلی پاساژ شهر آرا مناسبه
خیابان جهان نما، برج جهان نما و مجتمع میلاد
خیابان سعیدیه برج سعیدیه
اینا لباس های شیک و قشنگ زیاد دارن، ولی من خودم شهر آرا رو می پسندم
البته توی همون خیابان بوعلی به جز شهرآرا،  پاساژ و مرکز خرید زیاد هست

سفارش آنلاین غذا در همدان با همدان فود
http://www.hamedanfood.com
نقل قول
۵-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۲:۰۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-ارديبهشت-۱۳۹۶ ۰۳:۲۹ عصر توسط golden dream.)
ارسال: #439
 سلام
بچه ها کسی اینجا هست برای اجاره سویبت یا خونه برای مسافرا بتونه شماره یا آدرس به من بده؟
منظورم تو همدانه؟

خدایا هوای ما جوونا رو داشته باشAngel
نقل قول
۱۶-مرداد-۱۳۹۶, ۱۰:۵۸ عصر
ارسال: #440
سلام دوستان عزیز همدانی ما دو روز مهمان شهر زیباتون همدان بودیم از افراد سرراهی دوتا سوییت اجاره کردیم که درواقع دو تا واحد کنار هم بودن خوشبختانه از جایی که ساکن بودیم خیلی راضی بودیم هر دو سوییت دارای یه اتاق خواب و یه آشپزخانه ویه حمام وپذیرایی
تو حیاط هم به راحتی سه تا ماشینامونو پارک کردیم
روز اول رو منطقه تفریحی گنج نامه رفتیم با تله کابین رفتیم بالا تو ارتفاعات از مناظر زیبا و بکر نهایت استفاده کردیم بعدم اومدیم پایین رفتیم سمت آبشار گنج نامه که اونم عالی بود وبعد از غار اکواریوم دیدن کردیم که خیلی قشنگ و جالب بود
روز دوم هم یه سری به ارامگاه بو علی سینا زدیم که اونجا هم برامون کاملا جذاب ودیدنی بود دیدن موزه و وسایل قدیمی کتاب های کهن همه و همه سفر دو روزه همدان رو برامون دلنشین کرد
اینم شماره تماس سوییتی که ما ساکن شدیم
09188139538آقای احمد لو
برای دوتا سوییت شبی 150تومن که به نظر نسبت به قیمت دیگران منصفانه بود
خودشون هم طبقه بالای سوییت ساکن بودن
ما فردا صبح عازم شهر تبریز هستیم
نقل قول
 سپاس شده توسط setareh2300
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام