• جوهرات نوبل
  • لوستر

همدان

۱۳-مهر-۱۳۹۴, ۰۳:۲۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-مهر-۱۳۹۴ ۰۹:۲۲ صبح توسط nilooo24.)
ارسال: #411
RE: همدان
خیلی قشنگه با آب و هوای خوب

NILLo
نقل قول
 سپاس شده توسط lady1
۱۳-مهر-۱۳۹۴, ۰۳:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-مهر-۱۳۹۴ ۰۳:۴۷ عصر توسط atfe.)
ارسال: #412
من دلم خیلی برای همدان تنگ شده ، خیلی الان هوس اون جا رو کردم که با شوهرم قدم بزنم تو خیابوناش.
من اسم خیابون رو نمی دونم میدون بوعلی سینا (همدونیا می گن فلکه درسته؟) تا اون چهارراهی که خیلی ساختمونا های قدیمی داره و بازار قدیمی هستBig Grin ببخشید آدرسم مسخره شده. اون جا ها پر از کیف و کفشه. از مغازه‌های معمولی تا چرم

Lubخدایا سپاسگزارم من و احسان بهم رسيديم و فصل جديد زندگيمون عالي و رويايي شروع شد.
ممنون همه چي عاليه و ما بي نهايت خوشبختيم.
نقل قول
۱۴-آبان-۱۳۹۴, ۱۰:۳۴ صبح
ارسال: #413
سلام دوستان به نظرتون الان فصل خوبی برای رفتن به همدان هستش؟خیلی سرد؟
نقل قول
  • آرته
  • گروه ژ
۱۴-آبان-۱۳۹۴, ۱۱:۳۷ صبح
ارسال: #414
سلام عزیزم
سرد که واقعا سرده به نظر من(البته من یه آدم خیلی سرمایی هستم)
ولی خب پاییز همدان هم لطف خودش رو داره مخصوصا جاده گنجنامه که الان خیلی قشنگه

سفارش آنلاین غذا در همدان با همدان فود
http://www.hamedanfood.com
نقل قول
۳-بهمن-۱۳۹۴, ۰۳:۱۷ عصر
ارسال: #415
سلام بچه ها.
اگه خدا بخواد ما اواسط این هفته عازم همدان هستیم و احتمالا 3 روزی باشیم. میدونم که الان اونجا هوا سرده و کلا شهر سردی هست. اما نیاز به توصیه هاتون دارم که چه چیزایی و در چه حد بردارم؟ فکر میکنم باید کاملا زمستونی و خیلی گرم بیایم. درسته؟
الان با توجه به سرمایی که هست، همه چی همچنان به راهه؟ مثلا سفال فروشیای لاله جین هستن؟
بچه ها قیمت سوئیتا میدونید چنده؟ما دو نفریم و فقط یه جای تر و تمیز برای خواب میخوایم. امکانات آنچنانی مد نظرمون نیست. البته سوئیتش هم یه جای مناسب باشه که دسترسی به جاهای دیدنی و گشتنی، خیلی ازمون وقت رفت و آمد نگیره.
پیشاپیش مرسی از راهنماییتون

به تو "احتياج" نه،
به تو "اعتياد" دارم ...
نقل قول
۱۵-اسفند-۱۳۹۴, ۰۲:۱۵ عصر
ارسال: #416
دوستان همدانی میشه جاهای دیدنی شهرتون رو معرفی کنید؟برای ماه عسل یکی از گزینه هام همدان هست یه هتل خوب و قشنگ هم معرفی کنید لطفا و اینکه ما وسیله نقلیه همراه نداریم جاهایی که امکان رفتن نیست رو مشخص کنید واسم

زندگی گر هزار باره بود
بار دیگر تو
بار دیگر تو
نقل قول
۱۵-اسفند-۱۳۹۴, ۰۲:۱۹ عصر
ارسال: #417
من همسرم اهل همدان هست و ساکن تهران ... دیشب از همدان برگشتیم ... سه تا مهمونی پاگشا دعوت شده بودیم
من قبلا همدان رفته بودم اما اینبار واقعا خوش گذشت

خواستگارى اول ٩٤/٣/٢٧ ، خواستگارى دوم ٩٤/٧/٧، بله برون ٩٤/٧/٩(شب عيد غدير )
عقد محضرى٩٤/٩/٢٧
جشن عقد٩٤/١٠/٣،آرايشگاه ميترا زنديه، آتليه آرته 
عروسى ٩٦/٦/١
باغ تالار:فانوس
سالن:ويس، شبنم نظيف
آتليه:فراست 
مزون: كارولن
گل:؟ نارسيس

نقل قول
۱۵-اسفند-۱۳۹۴, ۰۴:۵۱ عصر
ارسال: #418
خداروشکر سحرناز که بهت خوش گذشته

دختر اهوازی جون، اگه جاهای تاریخی مد نظرت هست که خب از میدان اصلی شهر می تونی شروع کنی و به آرامگاه بوعلی، آرامگاه باباطاهر، مقبره استر و مردخای، گنبد علویان، حمام قلعه و تپه هگمتانه بری.
اگه جای تفریحی می خوای گنج نامه( خودش شامل آبشار، کتبیه ها و یه فضای خیلی قشنگه بعلاوه مرکز خرید و تفریح مثل تلکابین و سورتمه سواری)، تپه عباس عباس، شهربازی رنگین کمان هست. موزه تاریخ طبیعی و موزه دفاع مقدس هم تو همون مسیره.
هتل ها هم هتل بوعلی و هتل آرین تو شهرن و هتل آزادی یه کوچولو از وسط شهر دورترهWink هتل باباطاهر هم که دور میدان آرامگاه باباطاهر هست.
اگه فرصت داشتی تقریبا 60 کیلومتری همدان غارعلیصدر رو از دست نده. یا اگه به سفال علاقمندی علاوه بر میدان باباطاهر، شهر لالجین 15 کیلومتری همدان، مرکز سفال کشور.
سوغاتی هم که شیره انگورملایر، حلوا زرده، انگشت پیچ،کماج، شیرمال، چای بغدادی، نقل نهاوند و تویسرکان
صنایع دستی هم سفال و چرم
امیدوارم اگه اومدی بهت خوش بگذره

سفارش آنلاین غذا در همدان با همدان فود
http://www.hamedanfood.com
نقل قول
 سپاس شده توسط patrisa ، sevda khanum
۱۸-اسفند-۱۳۹۴, ۱۱:۰۲ عصر
ارسال: #419
همدانی های عزیز با سرچ کردن تو نت به این نتیجه رسیدم که بین هتل بوعلی و باباطاهر یکیو انتخاب کنم حالا 2تا سوال واسم به وجود اومده یک اینکه این هتل باباطاهر غربی و شرقی چه فرقی دارن و شما از بینشون کدومو پیشنهاد میدید؟ دوم اینکه اینترنتی رزرو کنم مشکلی پیش نمیاد؟

زندگی گر هزار باره بود
بار دیگر تو
بار دیگر تو
نقل قول
۲۴-اسفند-۱۳۹۴, ۰۳:۴۳ عصر
ارسال: #420
همدانیای عزیز چی شدید؟چرا هیچ کدومتون نیست؟

زندگی گر هزار باره بود
بار دیگر تو
بار دیگر تو
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام