• آرایشگاه مدیس
  • جوهرات نوبل

همدان

۳۱-خرداد-۱۳۹۲, ۰۱:۳۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-خرداد-۱۳۹۲ ۰۱:۴۰ عصر توسط SHAPAL.)
ارسال: #31
RE: همدان
من همدان مسافرت رفتم . عباس آباد و گنج نامه رفتم ... رستوران نعل اشکنه رو دوست داشتم . غار علی صدر رفتم . هتل آزادی بودم پایین عباس اباد .. خوب بود ولی مردمش خیلی مذهبی هستن ، یه خانومه چادری از کنار من رد شد ( کنار برج پاستور) بهم فش داد Surprised بی خود و بی جهت ... درگیر شد باهام .... البته یه مغازه دار اومد به ما گفت خانوم ولش کنید تازه اینقدر محترم بود گفت ما همدانی ها همه مثل این خانوم بی فرهنگ نیستیم ، من از شما جای این زن معذرت می خوام Undecided
اب و هواش خیلی خنک بود و تمیز راستی لاله جین خیلی باحاله Angel

Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط neda22
۱-تير-۱۳۹۲, ۱۰:۳۵ عصر
ارسال: #32
عزیزم خیلی جاش خوب بود و باصفا خود هتلشم خوب بود ...قیمتشو از همسرم می پرسم میگم عزیزم :*

Heart
نقل قول
۸-تير-۱۳۹۲, ۰۷:۱۹ عصر
ارسال: #33
shapal جون من از طرف اون خانوم بی شعور و تمام مردم همدان از شما معذرت میخوام.باور کنید ما اصلا اینجوری نیستیم. نمیدونم والا من که تا حالا نه فحش خوردم نه دادم!!!!! عزیزم باز شرمنده.

گاهی یک نفر با بودنش، با نفس هایش، با کلامش، با نگاهش برات بهشت را میسازد...
نقل قول
 سپاس شده توسط SHAPAL
  • گروه ژ
  • اساطیر
۹-تير-۱۳۹۲, ۱۱:۵۶ صبح
ارسال: #34
سلام
برای سالگرد ازدواج با آقامون رفتیم همدان. آب و هواش خوب بود.
شهر لالجین، سفالای خیلی خیلی خوشگلی داشت.
غار علیصدر، خیلی شگفت انگیز بود.
گنج نامه هم آب و هواش خوب بود و هم جای زیبایی بود.
فقط (بعضی)راننده هاش یکم بی انصاف بودن.
در کل عالیییییییییی بود.
نقل قول
۹-تير-۱۳۹۲, ۱۲:۰۸ عصر
ارسال: #35
خدا رو شکر بهت خوش گذسته دوستم....ای بابا...چرا بی انصافی کردن؟؟تو همدان که قیمت کرایه ها خیلی خیلی پائینه....طوری که من گاهی دلم میسوزه برا راننده ها....یه مسیر 11 کیلومتری از آرامگاه تا دانشگاه آزاد رو فقط 450 میبرن....!!
ایشالا بازم بیای و بهت خوش بگذره

دختر برگ گلم
قدمت روی چشامون.خوش اومدی به زندگی
نقل قول
 سپاس شده توسط نوعروس92 ، SHAPAL ، skyisup92
۱۴-تير-۱۳۹۲, ۱۰:۲۹ عصر
ارسال: #36
مین مینا ... LubHeartNew1

Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط مین مینا
۲۲-تير-۱۳۹۲, ۰۲:۵۹ عصر
ارسال: #37
(۱۱-تير-۱۳۹۲ ۱۲:۰۲ صبح)ساغر نوشته است:  وای عروس شیرازی
همیچین اولش تاریخهارو پشت سرهم نوشتی که حال کردم بعدش پریدی 5 سال بعد کپ کردم
ولی باحاله امضات

ساغر جون ازدواج و نامزدی ما داستان ها داره برا خودش...برا همینه که اینقد طول کشید و هنوزم تو عقدیم...تا خدا چی بخواد

دختر برگ گلم
قدمت روی چشامون.خوش اومدی به زندگی
نقل قول
۳۰-تير-۱۳۹۲, ۰۶:۰۳ عصر
ارسال: #38
سلام به همه همدانی های گل خوبین؟
نقل قول
 سپاس شده توسط عروس شیرازی ، مین مینا
۴-مرداد-۱۳۹۲, ۰۳:۱۴ عصر
ارسال: #39
من و شوور هم برنامه ماه عسل نداشتیم ولی 3-2 روز بعد عروسیمون چون شهرمون نزدیک به همدان هست ولی تا حالا نرفته بودیم رفتیم همدان و 1 شب هم هتل بابا طاهر موندیم، خیلی خوب بود و خوش گذشت بهمون ( حدودا 2-3 هفته پیش!) Smile
نقل قول
 سپاس شده توسط مین مینا
۱۴-شهريور-۱۳۹۲, ۰۹:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-شهريور-۱۳۹۲ ۰۹:۲۴ عصر توسط paarsis.)
ارسال: #40
دوست جونای مسافر اگه میخواین یه رستوران خوب برید همدان دلتا خیلی خوبه من چنجشو دوست دارم نعل اشکنه اصلا خوشم نمیاد سلیقه ای ولی من اصلا نمیپسندم غذاشو

نظر شخصی من اینه کرایه تاکسی تو همدان بالاس چون مسیرا طولانی نیس نسبت به تهران. من به شخصه همش پیاده میرم یا با اتوبوس

New2
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام