• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

همدان

۱۹-شهريور-۱۳۹۱, ۰۳:۴۷ عصر
ارسال: #1

همدان
بچه ها کسی میتونه جاهایه دیدنی همدان رو معرفی کنه غیر غارش که معروفه
رستورانایه خوبشو
هتلاش

ممنونم
نقل قول
 سپاس شده توسط leyli ، forklift
۱۹-شهريور-۱۳۹۱, ۰۵:۳۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-شهريور-۱۳۹۱ ۰۶:۰۸ عصر توسط sharshar.)
ارسال: #2
RE: همدان
(۱۹-شهريور-۱۳۹۱ ۰۳:۴۷ عصر)nastaran نوشته است:  بچه ها کسی میتونه جاهایه دیدنی همدان رو معرفی کنه غیر غارش که معروفه
رستورانایه خوبشو
هتلاش

ممنونم

رستوران نعل اشکنه تو عباس اباد خیلی خوبه

خود عباس اباد خیلی قشنگه

هتل پارسیان ارم هم همون جاست و بهترین هتلشه بعد هتل باباطاهر خوبه که مرکز شهره

ارامگاه بوعلی و باباطاهر خوبه

به شهر لالجین هم حتما سر بزن واقعا سفالای خیلی خیلی خوشملی داره

شهر قدیمیه هگمتانه هم برو ، موزه هم داره ( تو خود همدانه )

رفتی همدان انگشت پیچ حتما بخری

با کماج های معروفشون ( اینا رم می تونی از اول خیابون پاستور بگیری ) نزدیکه همون میدونه ارمگاه بوعلیه

بعضی زخمها هست ، که هر روز باید روشونو واکنی و نمک بپاشی ! تا هیچ وقت یادت نره !!!!!!!!!! دیگه سراغ بعضی آدمها نباید رفت ....
نقل قول
 سپاس شده توسط nastaran ، madii ، ندا بالا ، Samaantaa ، z.s
۱۹-شهريور-۱۳۹۱, ۰۶:۴۰ عصر
ارسال: #3

ممنون گلم

هورااااااااااااااااااااااا

انگشت پیچ چی بید؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
نقل قول
 سپاس شده توسط sharshar
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۱۹-شهريور-۱۳۹۱, ۰۶:۵۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-آبان-۱۳۹۲ ۰۱:۱۷ صبح توسط rezvane.)
ارسال: #4

نسترن جان من 2 هفته پیش همدان بودم، انگشت پیچ مثل گز می‌مونه ولی مایع است، اگر می‌ری همدان بهت توصیه می‌کنم حتماً کرمانشاه هم بری، دوست من رفته بود هتل باباطاهر همدان می‌گفت اصلاً خوب نبود، 2 تختشم شبی 190 است، خونه هم اجاره می‌دن که به لعنت خدا نمی‌ارزه، غار علیصدر هم تو ایام پیک نیم ساعت بیشتر نیست، ولی نعل اشکنه رو شدیداً توصیه می‌کنم خیلی عالیه، راستی گنج‌نامه هم برو، تلکابین و سورتمه داره

دختر پاییز که باشی عاشقانه هایت را پایانی نیست
نقل قول
 سپاس شده توسط nastaran ، atrisa33 ، jojo gogoli ، z.s ، poooran
۱۹-شهريور-۱۳۹۱, ۰۶:۵۵ عصر
ارسال: #5
منم نعل اشکنه رو بشدت توصیه میکنم....بخصوص دنده کباب .الان بازم از هوش میرم........

توی خود غار هم 3 تا مسیر برای قایق ها هستش.اگر زمان پرت اونجا باشی .حتما ا زمسیر 1 و2 استفاده میکنند.اما در زمان پیک از مسیر 3 که مدتش 45 دقیقه هستش استفاده میشه......تو قایق هستی حواست به جلوت هم باشه.یکباره.از این قندیل تو سرت نخوره Smile

گنجنامه هم واقعا قشنگ.بادی جامپینگ داره......اما بازم نعل اشکنه رو حتما برو....

آرام باش،توکل کن،تفکر کن.
سپس آستین هایت را بالا بزن.
آنگاه دستان خدا را میبینی،که زود تر از تو دست به کار شده است
حضرت علی (ع)
نقل قول
 سپاس شده توسط nastaran ، madii ، jojo gogoli ، z.s
۱۹-شهريور-۱۳۹۱, ۰۷:۰۲ عصر
ارسال: #6

ولی اگر کرمانشاه هم بری کلی چیزای خوب داره، نعل اشکنه گردن و شیشلیک و کباب روسیش عالیه

دختر پاییز که باشی عاشقانه هایت را پایانی نیست
نقل قول
 سپاس شده توسط SAFFRON ، nastaran ، atrisa33 ، jojo gogoli ، z.s
۱۹-شهريور-۱۳۹۱, ۰۸:۳۸ عصر
ارسال: #7
عزیزم گنج نامه تو همون عباس اباد هستش ، واقعا زیباست بخصوص ابشارش

هتل هم همون پارسیان ارم برو . که همون جاست ، بالاشهر هم هست

انگشت پیچ هم راست می گه انگار گز مایعه ولی خیلی خوشمزه تره Wink

بازم می گم لالجین یادت نره تو جاده گنج نامه اس ( البته یکی از راهاش ) خیلی باحاله Wink

بعضی زخمها هست ، که هر روز باید روشونو واکنی و نمک بپاشی ! تا هیچ وقت یادت نره !!!!!!!!!! دیگه سراغ بعضی آدمها نباید رفت ....
نقل قول
 سپاس شده توسط SAFFRON ، nastaran ، madii ، atrisa33 ، jojo gogoli ، z.s
۱۹-شهريور-۱۳۹۱, ۰۹:۰۷ عصر
ارسال: #8
همدان یه منطقه به اسم حیدره داره خیلی هواش خوبه اون جا هم برو تو رستوران چهار فصل کشک بادمجان بخورین.کرمانشاه شهرش اصلا نمی ارزه ولی طبیعت شهرای اطرافش مثل صحنه خوبه.رستوران ساعی تو گنجنامه هم خیلی خوبه

خدایا بهم انرژی بدهNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط sharshar ، nastaran ، madii ، atrisa33 ، z.s
۱۹-شهريور-۱۳۹۱, ۰۹:۱۵ عصر
ارسال: #9
نسترن ملایر هم برو
معدن انگور و شیره و باسلق و این چیزاس (انگورایی ک واسه شرابه از اینجا صادرات میکننSurprisedBig Grin) ی نقلای سفیدی هم داره خیلی دوس دارم منLub
بعد ی بخش داره ب اسم سامن (بخش سامن) از روستا بزرگتره ی شهر زیرزمینی خیلی تاریخی توی سامن پیدا شده من خودم هنوز نرفتم ولی عکساشو دیدم خیلییییییییییییییی جالبه Cool
بازم اطلاعات خواستی درخدمتیم جیگر New1

الحبّ یقهر المستحیل Sleepy
نقل قول
 سپاس شده توسط sharshar ، nastaran ، madii ، atrisa33 ، مهگل ، z.s
۱۹-شهريور-۱۳۹۱, ۰۹:۱۹ عصر
ارسال: #10
سلام دوستان من همدانیم
از ورودی شهر همدان از سمت تهران واسه دیدن میتونی بری آرامگاه باباطاهر امامزاده عبدالله گنبد علویان همون دور میدان امامزاده عبداله کباب گلپایگانی از تولید به مصرف توصیه میشه
بعد عباس آباد و گنجنامه و ارم پارک مردم ارامگاه بوعلی دوتا روستای بسیار نزدیک به شهر داره که زیبا هستن روستای حیدره و دره‌مرادبیک لالجین واسه خرید سفال سراب گیان نهاوند حتما برید تو شهر ملایر هم میتونی بری از پارک سیفیه و کوه گرمه وسرده دیدن کنید به هر حال امیدوارم تو شهرمون بهت خوش بگذره کاری داشتی خصوصی پیام بزار تا شماره بدم راهنمایی کامل بکنم

اللهم صل‌ علي محمدو آل محمد
اللهم عجل لولیک الفرج مولانا صاحب العصر والزمان
نقل قول
 سپاس شده توسط raha-71 ، sharshar ، nastaran ، madii ، paniza ، atrisa33 ، jojo gogoli ، *ساناز* ، زر مري ، Samaantaa ، poooran ، zizi62zizi
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام