• لی لی رضایی
  • مرضیه محمدی

هزینه تمام شده سیسمونی با جزئیات

۱۵-آذر-۱۳۹۱, ۰۹:۱۳ عصر
ارسال: #1

هزینه تمام شده سیسمونی با جزئیات
لطفا هزینه تمام شده سیسمونی با اشاره به جزئیات خریدتون رو اینجا با هم درمیان بگذارید .
بحث آزادهم ایجاد نشه لطفا
متشکرم

-گذاشتن عکس ایرانی مطلقا ممنوع و پیگرد قانونی دارد
-لباس عروس خارجی بایدباپوشش سر و دست باشد
-به منظور حفظ حریم خصوصی، از گذاشتن عکس خود برای سایر اعضاءبصورت آنلاین جداخودداری نمائید
- به هر گونه مطلب وبحث خارج ازموضوع تاپیکها اخطار داده میشود . پس دوستان گلم خودتون بیشتر رعایت کنید تا دچار مشکل نشیم New1
نقل قول
 سپاس شده توسط atrisa33 ، parnian ، sepiide ، shaparak103 ، سراب ، nasibe_603 ، elinaz khanomi ، Maryam290
۱۶-آذر-۱۳۹۱, ۱۱:۱۷ عصر
ارسال: #2

RE: هزینه تمام شده سیسمونی با جزئیات
عزیزم نوه خاله من 3 ماهش هست برا سیسمونی میدونم گفت 4ونیم خرجش شد
اما در جریان ریز جزییاتش نیستم
میدونم هزینه تخت و کالسکه و کریر از همه بیشتر شده بود

من مهتابم
دختری از سرزمین ماه تابان

خدایا دختر کوچولوی من یه فرشته س مراقب سلامتیش باش
نقل قول
 سپاس شده توسط سحر ناز ، سراب ، sahraaa ، nasibe_603 ، Maryam290
۱۷-آذر-۱۳۹۱, ۰۹:۵۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-آذر-۱۳۹۱ ۱۰:۰۴ صبح توسط nastaran.)
ارسال: #3

سال پیش با الان قیمتا زمین تا اسمون متفاوته

چیزایی که یادمه
کریر و کالسکه 550

ست میز و اینه
1 میلیون

نزدیک ÷انصد تومن لباس خریدم
نقل قول
 سپاس شده توسط HiddenBride ، sepiide ، فائقه ، bahar.7007 ، taranom25 ، nasibe_603 ، Maryam290
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۱۷-آذر-۱۳۹۱, ۱۰:۵۶ صبح
ارسال: #4
من پار سال شهریور90 واسه دخترم سیسمونی خریدم تخت و کمدش شد 800هزار تومن کریر و روروک رو چون دیده بودم زیاد استفاده نمیشه ایرانیشو گرفتم 250هزار تومن اما کالسکه مارک کانگورو گرفتم350هزار تومن چون میدونستم زیاد استفاده میشه در ضمن من یه اشتباه بزرگ کردم که تجربه ام رو میگم من واسه دخترم کمد دو در گرفتم یک در ویترین یک در کمدولی پشیمون شدم چون دراور بیشتر احتیاجه باید میگفتم نیم دراور کمد برام بسازه اخه من سفارش دادم حتما عکسهاشو میذارم تا بهتر متوجه شیدو سیسمونی کلی دخترم سه وپونصد درومد

یه دوش اب گرم.
یه لباس راحت.
یه فنجون چای تازه دم.
یه موسیقی ملایم.
به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه...
نقل قول
 سپاس شده توسط HiddenBride ، sepiide ، asal2012 ، bahar.7007 ، nedam ، nasibe_603 ، فروغ بنی ، hayahoo ، Maryam290
۱۷-آذر-۱۳۹۱, ۰۱:۰۳ عصر
ارسال: #5
من با 2 تومن سیسمونی دخترمو جمع کردم اشتباهه براش زیاد لباس بگیری
نقل قول
 سپاس شده توسط zoho1381 ، شه بانو ، asal2012 ، دخترصبور ، bahar.7007 ، nedam ، دختر-زمستون ، nasibe_603 ، samae ، فروغ بنی ، hayahoo ، Maryam290
۱۷-آذر-۱۳۹۱, ۰۱:۲۶ عصر
ارسال: #6
سیسمونی برادر زادم سال 89New2
ست کالسکه و کریر و روروئک 600تا 700 تومن از خیابون بهار
لباس های بیرونی و لباس زیر و راحتی همراه کاپشن تا 1سالگی براش خرید کرده بودن 1میلیون تا 1/300
از خیابون بهار و پاساژ میلاد و پاساژ سفید و چهار راه کوکاکولاوامام زاده حسن
تختش هم نوزادی میشه هم بزرگسال و کمدو ویترین و شلف شدش 2/500 که از پاساژ میلاد سرویس خوابشو سفارش دادن.
اسباب بازی و سرویس بهداشتی و عروسک و پرده و موکت طرح کودک و ساعت و... 700 الی 800 تومن
دیوارای اتاقشم که رنگ شدش 200 تومن اینطورا شد.
ماشین و دوچرخه هم که واسه تولد 1سالگیش گرفتن شدش باهم 400تومن
لباس زیراش و راحتی هاش اکثرا برند آشور بودش.
وسایل بهداشتی هم ناک
وسایل حمام و لوسن بهداشتی همmothercare و یه برند دیگس که الان یادم نیس.
بپرسم میگم.
مامان هم واسه جیگیلی عمه کلی لباس از مکه آورده بودش که واسه 1سال به بالا بود.
اون دوره خیلی ارزون بودش بودش.
اما الان همه چی گرون شده.مخصوصا لباس بچه.Huh

خدا جونم شکرت مامانیم خیلی بهتر شده اما همه چی بازم دسته خودته میدونم
خداجون تو اوجه سختی و ناامیدی دکترا تو امیدمون دادی
بقیه راهم کمکموم کن
با دعای شما دوستان مامانیم بهتره
☼☼☼ ☼☼☼ ☼☼☼ ☼☼☼
در این دنیای تکراری , فقط تکرار تو زیباست ... !
☼☼☼ ☼☼☼ ☼☼☼ ☼☼☼
وزن شروع امروز 1دی 79کیلو
نقل قول
 سپاس شده توسط sepiide ، asal2012 ، چشم عسلی ، فائقه ، bahar.7007 ، nasibe_603 ، فروغ بنی ، Maryam290
۱-دي-۱۳۹۱, ۰۴:۳۵ عصر
ارسال: #7
مال منم شد 3 تومن!Smile الان پسرم 50روزشه و من سیسمونی رو وقتی 7ونیم ماهم شده بود رفتم خریدم!
* سرویس چوبی مارک آوید شامل تخت 2کاره و کمد و ویترین شد 1300 (البته با تشک نوجوانش)
* سرویس 4تکه کالسکه مارک کاپلا شامل کالسکه و کریرو رورویک و ساک شد 630
* تو دوران بارداری و قبل از اون هرجا میرفتیم شوهرم همینجوری عشقی عروسک میخرید که بعدا حدودی حساب کردم فکر کنم تقریبا 200 تومنی عروسک و اسباب بازی بود (که زیادم نبود چون من اصلا از شلوغ کردن اتاق خوشم نمیاد)
* لباساش و وسایل بهداشتی و ... چیزای دیگه هم حدود 900 شد دیگه(کمتر البته)!

حالا اگه با جزئیات بیشتری هم بخواین میتونم براتون بگم چون فاکتورارو کامل دارم!Smile

یک سری لباس غیر مجلسی و یک سری هم لباسای بچگونه تو حراجیهای مربوطه دارم. دیدن کنید لطفاNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط raha4171 ، parnian ، sepiide ، shaparak103 ، el ham ، asal2012 ، mahi19 ، فائقه ، nasibe_603 ، فروغ بنی ، Maryam290
۲۳-بهمن-۱۳۹۱, ۰۴:۱۰ عصر
ارسال: #8
مام واسه کوچولوی خواهرم گرفتیم 3.5 شد
عکساشم میزارم ببینید

:heart:93/7/12 Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط فروغ بنی ، Maryam290
۲۹-خرداد-۱۳۹۲, ۱۱:۱۷ عصر
ارسال: #9
والا من یه جاری دارم, تازه بچه دار شد... سیمسمونی بچه و همه چیز بچه رو خودشون خریدن... این جاریم فقط 40 میلیون دادن فرش دستباف واسه خونشون و 20 تومن هم دکور و کریستال و وسایل شیک واسه بچه دار شدنش واسه خونش خرج کرد... حالا خودشم 11 ماه بود اومده بود خونش ها!( دو ماه بعد عروسیش باردار شده بود) یعنی بگم که جهیزیش پر و پیمون بود و دهن همه وامونده بود... بماند که برادرشوهرم یه عالمه به جهیزیش اضافه کرده بود...!! این جاریم واسه بچه اش آی خرج کرد,آییییییییی..... یعنی شما به zoho میگین چه خبره, درحالی که این جاریم تنها 7 تومن سرویس خواب و کمد و درآور و اینای بچه 7 تومن شده بود... سه تا فرش فانتزی!لوستر مدرن!گهواره! روروک! سبد بچه! یعنی هرچیزی که تو عمرتون فکرشو کنین این بابا واسه بچه اش خریده بود...لباسای بچه که نگو... از اول تو کمد جا نبود!از در و دیوار اتاق بچه عروسک میریخت... نه این که من ندید بدید باشما!! نه!
ولی دیگه خیلی خیلی از حدش گذشته بود... تازه اینم بگم که واسه بچه 20 تا النگو و یه عالمه دستبند و گردنبند و انگشتر اینا جمع شد... کلی کادوی خونه واسه مامانش! کلی سکه و چن میلیونی پول... یعنی تو عمرم به این عظمت مراسم بچه به دنیا آوردن ندیده بودم.... هرشب خونشون شام همه دعوت بودن از موقع به دنیا اومدن بچه تا دهمش... ببخشید اگه اسپم شد,اینم بگم که پارسال تیر که اینا ازدواج کردن دو بار عروسی گنده گرفتن با کلی خرج و مخارج اضافی که دهن همه واموند! یه 200 میلیونی خرج عروسیشون بود...آخر تجمل گراییه یعنی این جاریم! خودش در لباسی مظلومانه!

شدم عروس 14 شهریور 94...
همه چیز به بهترین نحو برگزار شدHeartخدایا شکرت
13 شهریور جشن حنا، ،14شهریور جشن عروسیمون، 17 شهریور سالگرد عقدمون، 19 شهریور تولدم!!! شهریور ماه شانس من
نقل قول
 سپاس شده توسط fati asali ، asal2012 ، چشم عسلی ، fereshteh8 ، mahi19 ، tina_sheytoonak ، kiana1390 ، nillgoon ، یاسمین گلی ، nedam ، فروغ بنی ، Maryam290
۱۴-تير-۱۳۹۲, ۱۰:۱۲ عصر
ارسال: #10
من کالسکه،روروئک،کریر،ساک،صندلی ماشین با صندلی غذاخوری مارک چیکو گرفتم،همه باهم شد 600(یعنی6 نیکه)

تا الان 1 تومن خرید کردم،ولی هنوز کامل نشده.

وصیت نامه تکان دهنده شهید زقاقی به مادرش:
مادرم زمانی که خبر شهادتم را شنیدی گریه نکن...
زمان تشییع و تدفینم گریه نکن...
زمان خواندن وصیت نامه ام گریه نکن...
فقط زمانی گریه کن که مردان ما غیرت را فراموش می کنند و زنان ما عفت را...
وقتی که جامعه ما را بی غیرتی و بی عفتی گرفت، مادرم گریه کن که اسلام در خطر است...
نقل قول
 سپاس شده توسط immortal ، tina_sheytoonak ، Fatima H ، فائقه ، nikita617 ، nedam ، فروغ بنی ، Maryam290
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام