• علیوثوق
  • دکتر فاطمه خانی زاده

هزینه تمام شده بازسازی منزل + جزییات + عکسهای قبل و بعداز بازسازی

۱۵-خرداد-۱۳۹۴, ۰۳:۲۵ عصر
ارسال: #31
RE: هزینه تمام شده بازسازی منزل + جزییات + عکسهای قبل و بعداز بازسازی
ممنونم جالبه فضای منم دقیقا ۲۰ متره

هر روز که میگذرد بیشتر دوستت دارم
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290
۱۵-خرداد-۱۳۹۴, ۰۳:۴۹ عصر
ارسال: #32
سوسن جون خونتون خیلیییییییییییییییییی زیاد خوشگل شده عزیزم....مبااااااااااارکه. امیدوارم کلی روزهای شاد و پر از عشق داشته باشید عزیزNew1LubHeartLubHeartLubHeart
من عاشق گل و گلدونات شدم در ضمنLub
ان شالله به زودی جهیزیت رو بچینی و عکسای خوشگلشو برامون بذاری
با دیدن عکس های خونت هی به مامانم میگم بیا خونه رو بریزیم به هم از نو بسازیمBig GrinBig Grin3 (12)

و در یک روزِ آذرماهی من هم به جمع نوعروسان پیوستم
آشنایی: خرداد 95
نامزدی: شهریور 95

عقد: آذر 95
هفده آذر یک عروسِ خوشگل شدم و پای سفره عقد با یارِ دلیارم نشستم
نقل قول
 سپاس شده توسط سوسن 66 ، amirfarnaz ، eli meli joon ، Maryam290 ، گیسوو کمند
۱۵-خرداد-۱۳۹۴, ۰۴:۰۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-خرداد-۱۳۹۴ ۰۴:۰۹ عصر توسط سوسن 66.)
ارسال: #33
(۱۵-خرداد-۱۳۹۴ ۰۳:۴۹ عصر)سیندخت نوشته است:  سوسن جون خونتون خیلیییییییییییییییییی زیاد خوشگل شده عزیزم....مبااااااااااارکه. امیدوارم کلی روزهای شاد و پر از عشق داشته باشید عزیزNew1LubHeartLubHeartLubHeart
من عاشق گل و گلدونات شدم در ضمنLub
ان شالله به زودی جهیزیت رو بچینی و عکسای خوشگلشو برامون بذاری
با دیدن عکس های خونت هی به مامانم میگم بیا خونه رو بریزیم به هم از نو بسازیمBig GrinBig Grin3 (12)

مرســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی دوست گلم نظر لطفتهNew1New1 منم امیدوارم شما و بقیه دوستای گلم روزای پر عشق و سرشار از شادی داشته باشیدHeartHeart

گلامم قابلتو نداره خودت البته گلیWinkNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط سیندخت ، amirfarnaz ، Maryam290
۱۵-خرداد-۱۳۹۴, ۰۴:۳۱ عصر
ارسال: #34
سوسن جون خونت خیلی عالی شده
اگه میتونی عکسای بیشتری بزار مخصرصا از کابینت و کمد دیواریات خیلی نازن Lub
نقل قول
 سپاس شده توسط سوسن 66 ، Maryam290
۱۵-خرداد-۱۳۹۴, ۰۹:۱۷ عصر
ارسال: #35
بچه ها کناف متری 38 تا 40 تومان هست. متر مربع. مثلا 20 متر میشه 800. حالا این 20 متر بخاید دورشو مثل خونه این دوستمون کادب بزنید توش هالوزن بخوره اونم متری حساب میشه اکر شهر خشک هستید سفید و اگر شهر مرطوب هستید کناف به رنگ سبز زده میشه و باید بعد از کناف روش نقاشی بشه. یکی از بدی های کناف اینه که بعد مدتی خط هاش معلوم میشه. کناف مثل مربع های بزرگ کنار هم قرار می گیره. و نقطه اتصال مربع ها کنار هم دقت کنید مشخصه. از مزایاش میشه زمان کم برای نصبش رو بیان کرد. مثلا 200متر رو تو یک هفته میزنن

خدایاهمه چیزو بتو می سپرم
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290
۱۵-خرداد-۱۳۹۴, ۰۹:۳۹ عصر
ارسال: #36
قیمت خام کناف 40 تومنه و هزینه دستمزد اجرا ب این مبلغ اضافه خواهد شد و بسته ب نوع کار و میزان کار قیمت نصب متفاوتر خواهد بود
کناف یک برند میباشد در اصل اسم شخصیه که اولین بار این سازه ساختمونی و درست کرده مارکهای دیگه هم در بازار هست ولی ب دلیل مشهور بودن شرکت کناف این نوع مصالح ساختمانی ب کناف معروف شده(بیشتر شبیه یک پنل گچی)
در جواب دوست خوبم که گفتن بعد یک مدت خط هاش معلوم میشه بگم بسته ب نصابتون داره و اون نقطه اتصال هم با بتنه یکدست میکنن و رنگ میکنن و اصلا دیده نمیشهHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط maahboobeh ، نگارا ، Maryam290
۱۵-خرداد-۱۳۹۴, ۰۹:۴۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-خرداد-۱۳۹۴ ۰۹:۵۱ عصر توسط MiNoShKa.)
ارسال: #37
من تا حالا چن جا با چند نفر متفاوت کار کرده باشن کناف دیدم همشون بعد یه مدت ترک میخورن و جایی بین درزا که بتونه خورده معلوم میشه حتی بعد از رنگ خونه خودمون بعد ۲ سال با وجود مراقبت زیاد بازم همین اتفاق افتاد...شما دیواری که ترک خورده هم بعد بتونهبتونه کاری رنگ کنید هم بعد مدتی بتونه ترک میخوره این یه امر عادیه و حتما هم اتفاق میفته کناف هم همینجوره میتونید همین طرحو از راویز استفاده کنید

البته سوسن خانم ایشالا برا شما اینجور نشه و مبارکتون باشه..

کنار تو درگیر آرامشم...
نقل قول
 سپاس شده توسط سوسن 66 ، Maryam290
۱۵-خرداد-۱۳۹۴, ۱۰:۴۹ عصر
ارسال: #38
رابیتس کاری و راویز خوبن موافقم ولی زمان اجرا بیشتری لازم دارن
مرسی عزیزم امیدوارم همچین اتفاقی نیفتهBig GrinHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط maahboobeh ، Maryam290
۱۶-خرداد-۱۳۹۴, ۱۲:۰۹ صبح
ارسال: #39
دوستای گلم منم خونمو بازسازی کردم ولی متاسفانه اصلا به فکر عکس گرفتن نبودیم که. به جای کناف بهتره بگیم سقف کاذب. واسه ما هم الان خطوط بینش معلوم شده. ولی ما عجله داشتیم واسه عروسی خونمون آماده شه و نشد وقت بذاریم واسه سقف. معمولا میگن باید چندبار بتونه شه و بگذارید خوب خشک شه دوباره بتونه کنید. شنیدم اگر بعد بتونه گچ کاری بشه بعدش رنگ بشه این خطوط معلوم نمیشن و صاف و یکدست میشه. نمیدونم چقدر حقیقت داره ولی خب حدس میزنم خوبه. با این حال من ایشالله واستون فردا عکس میذارم از سقف خونم که خیلی رنگشو دوس دارم.
نقل قول
 سپاس شده توسط سعیده موشی ، maahboobeh ، Maryam290
۱۶-خرداد-۱۳۹۴, ۰۸:۲۹ صبح
ارسال: #40
سوسن جون خونه ات چقدر عالی شده عزیزمLub

یادش به خیر داشتی کاغذ دیواری انتخاب مبکردی عکس میذاشتی نظر بدیمEmbarrased

اتاقات هم که کامل شد عکس بذار حتماNew1

زمانبندی خدا بی نظیر است ، نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود
کمی بردباری می طلبد و ایمان بسیار ، اما ارزش انتظار را دارد . . .Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط سوسن 66 ، سعیده موشی ، Maryam290
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام