• علیوثوق
  • موزیک احسان امینی

هزینه تمام شده بازسازی منزل + جزییات + عکسهای قبل و بعداز بازسازی

۱۳-خرداد-۱۳۹۴, ۰۳:۵۲ عصر
ارسال: #11
RE: هزینه تمام شده بازسازی منزل + جزییات + عکسهای قبل و بعداز بازسازی
تایپیک خوبیه من الان دیدم امیدوارم پر بار وپر ایده بشه
نقل قول
 سپاس شده توسط taraneh00
۱۳-خرداد-۱۳۹۴, ۰۴:۳۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-خرداد-۱۳۹۴ ۰۴:۳۴ عصر توسط سوسن 66.)
ارسال: #12
سلام اولین بار این تاپیک و میبینم منو همسری هم چند ماه دیگه میریم زیر یک سقف ب امید خدا و پدرهمسری یک خونه 78 متری زحمت کشیدنو خریدن و ماهم بازسازی کردیم و هزینه کل بازسازی 35تومن شد من از لحظه ب لحظه خونه عکس دارم ولی چون تعداد عکسام زیاده نمیدونم قانون این تاپیک ب من اجازه گذاشتن چند عکسو میده
ولی این یک سری عکس از قبل بازسازی و حین بازسازی میذارم خونمون کامل شده تقریبا فقط وسایلو باید بچینیم که چندماه دیگه عکس همشو میذارمSmiling
[تصویر: هزینه تمام شده بازسازی منزل + جزییات + عکسهای قبل و بعداز بازسازی]
امیدوارم واسه زیادی عکسا مدیرا ناراحت نشن بقیه عکسا رو یکساعت دیگه میذارم
نقل قول
 سپاس شده توسط yektaa ، نفس8008 ، zahre_asal ، snb113 ، mahtab87 ، nafas1404 ، hengamehh ، مامان آرشام ، ida ، دختر-زمستون ، الهه بانو ، مر مری (مهدیه) ، نیلوفر.حامد ، azinia25 ، nargol 69 ، nonoo ، naz goli ، bily ، s@maneh ، سعیده موشی ، eli meli joon ، عروس شیرازی ، smclassic ، sani.m ، fazi jon ، زهره جون ، bride1393 ، lovestar ، setare1392 ، queen of roses ، صفا جون ، Banoye khial ، sima 22 ، bahare jan ، فائقه ، Far.far.far ، **باران67** ، hello.stranger66 ، mohadi ، sepedeh70 ، marisa ، زهرا بانو ، mona.nmz ، B and I ، Maryam290 ، nasibe_603 ، mahak2
۱۳-خرداد-۱۳۹۴, ۰۸:۰۴ عصر
ارسال: #13
ادامه بازسازی خونمون
قبلا خونه سرامیک بود هالش و اتاقا کفش سیمان بود و ما کلا پارکت کردیم برای اتاقا کمد دیواری نصب کردیم و یک کتابخونه کل پریزو کلیدارو هم عوض کردیم سقف خونرو کناف کار کردیم کاغذ دیواری کردیم در ورودی عوض کردیم بقیه درارو سفید کردیم دستگیره های در و عوض کردیم و...

دسشویی و فقط ست کابینتو شلنگ و شیرالاتشو عوض کردیم کاشیا از قبل بود ولی کاشیای اشپزخونه رو تغییر دادیم
نقل قول
 سپاس شده توسط نوعروس دلشکسته ، raha nan ، golbaghali ، m_m ، سی سی خانم ، mohi1369 ، اeli1985 ، mahtab87 ، hengamehh ، yektaa ، شهردخت ، فیونا عشق شرک ، Hani Afsan ، ماهرخ تبریزی ، fery73 ، مامان آرشام ، Sami.7 ، ida ، Pishi pishi ، سیندخت ، لی لی 68 ، mahya .kh ، mahdira ، zi zi ، mahsa2015 ، hoda 65 ، aylin93 ، شکیبایی ، بهارخاتون ، نسیم عشق ، دختر-زمستون ، Sara6403 ، الهه بانو ، .Katy. ، مرمرین ، زیبای زیبا ، zahre_asal ، shimshah ، گل گیسو ، *z.a.h.r.a* ، bahar - shz ، Naceem ، asalii ، نیلوفر.حامد ، suphia ، Gol.bano ، فرین آفرین ، azinia25 ، mahak2 ، shiba ، nazi15 ، khatereh67 ، nargol 69 ، mahsa 92 ، mozhi 2 ، lo-iii Jlc ، re.ha ، gogosh ، maryam.azad ، nonoo ، گلدون ، naz goli ، samae ، bily ، samane.omid ، eli.me ، sara 94 ، میدیا ، Dokhtar Shiraziii ، Lady_70 ، نارنيا ، s@maneh ، mehr65 ، nargessss ، سعیده موشی ، m.v ، eli meli joon ، TiTi 92 ، aida-p ، گوله برف ، mehrabon1992 ، عروس شیرازی ، soheilahamed ، sani.m ، smclassic ، fakhte ، nastaran ss ، nazanin72s ، زهره جون ، bride1393 ، Adeleh Tsh ، feri feri ، lovestar ، termeh tala ، setare1392 ، فهیمه8569 ، samiii ، l.tabatabaee ، queen of roses ، 136383 ، س پ ی د ه ، amirfarnaz ، baran.aram ، lili joo joo ، فاطمه بانو ، عروس 67 ، عاشق مادرم ، توت فرنگی ، mary1365 ، mim mim ، zibagool ، Sir@ng ، صفا جون ، A.Bidel ، لیلی ممل ، baran1155 ، elham.voroOoOOjak ، mmot ، Banoye khial ، بانوی قصه ، nazi68 ، nafasiojojo ، Soieda ، Javid ، homajoon ، demiii ، veronika 2 ، peler ، golava ، mogharnas ، samiiira_ziba ، icegirl ، سپیده بانو ، HANIYA ، ZoOZoO goli ، فروزان 1369 ، nazanin khanoom ، Rezvaneh ، hello.stranger66 ، HP_22 ، iceflower ، نگارا ، رونیا بانو ، fatemeh1990 ، yasfar ، hheelleenn ، مهدیه58 ، sara..h ، fateme14k ، man59 ، دختری از تبار عشق ، Sa Ya ، Black Velvet ، خانم آقا هادي ، nasemma ، tala680067 ، sama-ali ، sima 22 ، fatmeh banooo ، bahare jan ، elham-ali ، فائقه ، Far.far.far ، نیکو68 ، hannane ، خگوشی ، **باران67** ، negarjooni ، mohadi ، فاطمه 70 ، ati_22 ، sepedeh70 ، Shiva - banoo ، دخت تهران ، ziba70 ، nasrin jun ، maramin ، پریماه گل عشق ، missL ، marisa ، آیسل خانومی ، mona1985 ، پرینـاز ، Bluegirl ، leydi ، حسینی دقیق ، + Negar ، parisa-kz ، nadiyaaa ، vafa ، مانازرین ، sabrina20 ، مامان ياسي ، ** قاصدک ** ، saman.m ، عسل 139396 ، Tati Beauty ، mona_ti ، mona.nmz ، ماهی قرمز ، عاطفه عروس ، مه نگار24 ، sollmaz ، shima21 ، گلسار ، fm94 ، B and I ، ترنمم ، busy ، Maryam290 ، dokhtar amoli ، طناز 325 ، ضحی جو و و و ن ، NISA ، nasibe_603 ، ساشا92
۱۳-خرداد-۱۳۹۴, ۰۹:۳۷ عصر
ارسال: #14
سوسن جان خیلی خیلی مبارکتون باشه .. نتیجه ی کار فوق العاده ست .. Lub
آشپزخونه عالی شده .. کابینت ها رنگ گرم و زنده ای دارن.
کاغذ دیواری ها هم بسیار زیبا انتخاب شدن .. چون فضای خونه یه مقدار کوچیکه رنگ روشن کاغذدیواری ها، فضا رو دلباز کرده.
مطمئناً وسیله هاتو بچینی خیلی قشنگتر میشه .. به طور حتم وسیله هاتم زیبا برداشتی.
امیدوارم خونه رو زیاد شلوغ نکنی .. چون خود فضا رو خوب ساختین ..
با شلوغی و وسیله های جور و اجور آرامش محیط مختل میشه.

بازم مبارکتون باشه .. ان شاءلله سالیان سال با خوشی و خرمی توش زندگی کنید. New1

پدرشوهرم یه خونه قدیمی داره که بیشتر مادرشوهرم اصرار داره بریم اونجا رو بازسازی کنیم و اونجا زندگی کنیم.
خونه ویلاییه و ظرفیت اینو داره که خییییلی مدرن و قشنگ بسازیش. منتها چون دیوار به دیوار خونه مادرشوهرمه دوس ندارم برم اونجا ..
با وجود اینکه خداروشکر رابطه هامون خوبه ولی خوب حرف یه عمر زندگیه دیگه. Wink

عید غدیر 90و91 سالگرد عقد و عروسیمون
عید غدیر 93 یه هدیه ی آسمونی
محیای نازم 38 هفتشه
.....
محیام 12 تیر 94 به دنیا اومد. شكرت خدا
دلم نیومد امضامو کامل تغییر بدم. Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط سوسن 66 ، bahar - shz ، نیلوفر.حامد ، azinia25 ، amirfarnaz ، نیکو68 ، Maryam290
۱۳-خرداد-۱۳۹۴, ۰۹:۴۰ عصر
ارسال: #15
بچه ها ما یه خونه خریدیم هالش حدودا بیست و پنج متره، نزدیک در ورودی یه آینه تقریبا بزرگ هست، بنظرتون بذاریم باشه یا دمده شده و برداریمش؟
دستشوییشم باریک و درازه، بنظرتون چه تغییری میتونیم توش بدیم؟
نقل قول
 سپاس شده توسط مامان آرشام ، Maryam290
۱۴-خرداد-۱۳۹۴, ۱۲:۳۶ صبح
ارسال: #16
آیینه اگه به کمد جاکفشی وصل باشه یعنی رو درش باشه امروزی تره .. به نظر من برش دارین بذارین تو اتاق خواب. کنار کمد لباساتون.
برا دستشویی یه توالت فرنگی اون ته بذارید .. یا 2تا کمد (قالب دیوارا) برا شوینده ها اون ته بالا بدین بسازن، میشه این ورشم توالت فرنگی گذاشت.

عید غدیر 90و91 سالگرد عقد و عروسیمون
عید غدیر 93 یه هدیه ی آسمونی
محیای نازم 38 هفتشه
.....
محیام 12 تیر 94 به دنیا اومد. شكرت خدا
دلم نیومد امضامو کامل تغییر بدم. Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط فیونا عشق شرک ، azinia25 ، Maryam290
۱۴-خرداد-۱۳۹۴, ۱۲:۴۵ صبح
ارسال: #17
سوسن جان هزینه کابینتا و اپن چقد شد عزیزم؟
شما کدوم شهری؟

وزن اولیه------>75.2
وزن فعلی------>69.4
وزن هدف------>54
من میتونم
نقل قول
 سپاس شده توسط سوسن 66 ، Maryam290
۱۴-خرداد-۱۳۹۴, ۰۱:۱۶ صبح
ارسال: #18
(۱۴-خرداد-۱۳۹۴ ۱۲:۳۶ صبح)yektaa نوشته است:  آیینه اگه به کمد جاکفشی وصل باشه یعنی رو درش باشه امروزی تره .. به نظر من برش دارین بذارین تو اتاق خواب. کنار کمد لباساتون.
برا دستشویی یه توالت فرنگی اون ته بذارید .. یا 2تا کمد (قالب دیوارا) برا شوینده ها اون ته بالا بدین بسازن، میشه این ورشم توالت فرنگی گذاشت.

آینه توی دیوار کار شده
دستشوییم تهش کاسه توالته نزدیک درم روشوییشه، حالا بنظرتون چه تغییری میشه داد
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290
۱۴-خرداد-۱۳۹۴, ۰۱:۲۹ صبح
ارسال: #19

وای وجود این تاپیک عالیه
بچه ها من قصد بازسازی خونه مون رو دارم

میخوام قیمت روز این چیزا رو بدونم

کابینت ام دی اف درجه 1
پارکت ترک عالی
کفپوش درجه 1
شیرالات درجه 1 به تفکیک
ست روشویی کابینتی و ...

من مهتابم
دختری از سرزمین ماه تابان

خدایا دختر کوچولوی من یه فرشته س مراقب سلامتیش باش
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290
۱۴-خرداد-۱۳۹۴, ۰۲:۱۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-خرداد-۱۳۹۴ ۰۲:۱۲ صبح توسط پرنسس النا.)
ارسال: #20
چه تاپیک باحالی.....HappyHappy
من عااااااااشق تغییر دکوراسیونم.....LubLubLub
منم یه بار سر فرصت عکسای تغییرات خونمونو میذارم...

سوسن جان خونتون عااااااالی شده، مخصوصا آشپزخونه،،، آفرین به سلیقت
نقل قول
 سپاس شده توسط bahar - shz ، مامان آرشام ، ne-gin-00 ، Maryam290
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام