• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

هر چه دل تنگت می خواهد بگو...

۳۰-آبان-۱۳۹۱, ۱۱:۴۴ صبح
ارسال: #1
هر چه دل تنگت می خواهد بگو...
دوستان هرچی گله و شکایت از روابط مشترکتون دارین اینجا بریزید رو صفحه بلکه دل کو چیکتون خنک بشه

هرکی می گه ازدواج نکنی ها اشتباه محضه دروغ اقا خیلی هم خوبه برید شوهر کنید!
(انجمن دروغگوها مقیم مرکز)
نقل قول
 سپاس شده توسط مهاد ، Khanom Tala ، Maryam290
۳۰-آبان-۱۳۹۱, ۱۱:۵۶ صبح
ارسال: #2
RE: هر چه دل تنگت می خواهد بگو...
سلام
همسری من مریض شده
سرگیجه گرفته تو این 10 روز 20 بار دکتر رفتیم
تا اخرش که دیشب بود و گفتن باید M.R.I بشه کلی روحیمو باختم اخه من همش 4 ماه و نیم عقد کریدم
خانوادش به شوخی بهم گفتن سر استرس های عروسی و ... اینجوری شده
تو رو خدا همسر جونی منو خیلی دعا کنید
من نه خواهر دارم نه برادر نه پدر تازه مامانم هم مریضه فقط یه همسر جونی دارم برام این شرایط دیوونه کنندس

خدايا شكرت كه من چون تويي دارمتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط parasto parvaz ، pishi_gogoli ، وسعت ، دريا ، Mahoot ، tarlan 66 ، رویای آبی ، سحر ناز ، sori ، مانا26 ، Rijina ، ملودی 25 ، آبشار ، ghazale-mej ، نیکی 90 ، nasim.h ، nafiss ، Khanom Tala ، asal2012 ، ندا بالا ، Memole ، roksana ، عشقم حسن جون ، taranom25 ، hanakhanoom ، صنم جون ، آلاله 2 ، منا ، nikita617 ، maryam 247 ، سمیر ، marzie 1000 ، .mahta. ، roya khyal ، دختره تابستوون ، asal star ، s.alikhani ، maryam.na ، narges92 ، razieh.p12 ، shyton bala ، یلداجون ، ana110 ، sama z ، lidajoon ، zahra1212 ، فهیمه جون ، سمی بلا ، mmot ، ghzl ، شاه پریا ، mehrnoosh.goli ، samoon ، afrodite ، heven ، Maryam290
۳۰-آبان-۱۳۹۱, ۱۲:۰۴ عصر
ارسال: #3
الهی. عزیزم چیزی نیست خوب میشه منم قبل از عروسی سر دردهای عجیب میگرفتم خودم فکر میکردم تومور دارم از ترسم نمیرفتم دکتر، درست یک ماه قبل از عروسیم بود. همش گریه میکردم. همسرمم هم ناراحت بود یک شب بالاخره رفتم دکتر و دکتر گفت که از خستگی و فشارهایی بوده روت بوده با یه عالمه قرص و آمپول خوب شدم.
از mri نترس عزیزم اینا از مراحل کاری دکتراست فقط ما تا اسمش میاد می ترسیم.
نگران نباش گلم ایشاللللله هیچی نیست و زوده زود خوب میشه
نقل قول
 سپاس شده توسط parasto parvaz ، مانا26 ، حباب ، Khanom Tala ، zahrali ، خانم میم ، razieh.p12 ، ana110 ، فهیمه جون ، Maryam290
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۳۰-آبان-۱۳۹۱, ۱۲:۰۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-آبان-۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ عصر توسط مهاد.)
ارسال: #4
بچه ها مدیریت کردن زندگی مشترک خیلی سخته.. چقدر مجردی خوب بود.. ازدواج دیگه چی بود انداختن تو دامن ما......... ایششششش

زهرا جونم ایشالا که چیزی نیست عزیزم.. یه نذری بکن واسه تاسوعا عاشورا ایشالا که مشکلت حل شه
نقل قول
 سپاس شده توسط delnavaz ، parasto parvaz ، Khanom Tala ، hanakhanoom ، zahrali ، elii66 ، AVISA ، arostak ، Aroos jun ، *z.a.h.r.a* ، shiva1394 ، mmot ، soheilahamed ، من و خودم ، Maryam290
۳۰-آبان-۱۳۹۱, ۱۲:۱۶ عصر
ارسال: #5
ایشششششششششالا که خوببببببببببب میشه
ایشالااااااااااااااااااااااااااااااااا

3......... تیام و متینا منم عاشق مامان بابامم..........
خدایا شکرت همه چی عالی بودNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط soheilahamed ، Maryam290
۳۰-آبان-۱۳۹۱, ۱۲:۱۷ عصر
ارسال: #6

الهی بگردم.زهرا جونم ناراحت نباش.هیچی نیست.سردرد احتمال داره میگرن باشه که خطرناک نیست.نگران نباش گلم.توکل کن به خدا

❤ 4 اردیبهشت هم اومد و رفت, شد بهترین و به یاد ماندنی ترین روز زندگیمAngel خدایا شکرت ❤
نقل قول
 سپاس شده توسط parasto parvaz ، Khanom Tala ، zahrali ، Maryam290
۳۰-آبان-۱۳۹۱, ۰۱:۲۷ عصر
ارسال: #7
ایشالا هیچی نیست از بس که همه تو این شرایط تحت فشارن ای بابا هی میگن عروسی کنین عروسی کنین نمیگن که پدر ادم درمیاد مردم واسه این که یه شب بهشون خوش بگذره ما رو میندازن تو دردسرBig Grin

هرکی می گه ازدواج نکنی ها اشتباه محضه دروغ اقا خیلی هم خوبه برید شوهر کنید!
(انجمن دروغگوها مقیم مرکز)
نقل قول
 سپاس شده توسط tarlan 66 ، Khanom Tala ، mmot ، Maryam290
۱-آذر-۱۳۹۱, ۰۹:۴۴ عصر
ارسال: #8
(۱-آذر-۱۳۹۱ ۰۹:۲۳ عصر)baroon نوشته است:  بهار جون میدونم خودم زیادی شلوغش می کنم.ولی بار اول گفت منم قاطی کردم.با خودم گفتم دیگه حرفشم نمیزنه.دوباره به شوخی گفت می دونم عکس العملت چیه ها خودمو دارم سبک می کنم بعد با خنده دوباره تکرار کرد حرفشو به یه نحو دیگه.خیلی رک بهش گفتم تو که دیدی طرز فکرمو چرا خودتو سبک می کنی؟هر هر خندید گفت باشه عزیزم گفتم که تا خودت نخوای هیچ وقت اینکارو نمی کنم.از یه طرفم با خودم میگم نکنه دور شه ازم سر این چیزا.بعد فکر خودمو وجدانمو خانوادمو می کنم...قاطیم کلا"

اگه بخواد سر این چیزا ازت دور شه بهتره که دور شه...
دوما یه بار محکم بهش بگو که طرز تفکرت چیه...و دوس نداری....قاطع...بگو شوخی هم نداری....ببین گاهی شاید بخواد امتحانت کنه ببینه تو چی میگیHehe!

من باید مثل قبل مانکن شم Cool

وزن اولیه:72.200

وزن فعلی: 63

هدف اولیه:68
هدف دوم:63
هدف سوم:57

تاریخ شروع30 خرداد 94
نقل قول
 سپاس شده توسط baroon ، Maryam290
۱-آذر-۱۳۹۱, ۰۹:۵۰ عصر
ارسال: #9

بارون جان اگر ازت دور شد دیگه دور شده دیگه
ببین من به نظرم این میخواد امتحانت کنه مگرنه اونی که برای این چیزها دوست میشه 1ونیم سال صبر نمیکنه
نقل قول
 سپاس شده توسط baroon ، soheilahamed ، Maryam290
۲-آذر-۱۳۹۱, ۰۲:۳۶ صبح
ارسال: #10
کاش میشد با شوهرم حرف بزنم. ولی خیلی خسته است و خوابیده.همش سر کاره من هم تنهایی دق می کنم

وزن اوليه ١٢ تير : ٦٤.٨
وزن فعلي ١٦ مرداد : ٦٢.٣
چالش اين هفته : ٦١
***وزن هدف : ٦٠***

*اميدوارم تا اخر مرداد به هدفم برسم*
نقل قول
 سپاس شده توسط baran.aram ، maryam.r ، خانم میم ، elham22 ، samanehjoon ، arostak ، ana110 ، هلیس ، Maryam290
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام