• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

هر هفته یه برنامه ساده ،برای بهتر کردن روابط با همسرمون

۲۵-مرداد-۱۳۹۲, ۱۲:۱۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-دي-۱۳۹۲ ۱۰:۴۸ عصر توسط RL92.)
ارسال: #1

هر هفته یه برنامه ساده ،برای بهتر کردن روابط با همسرمون
این تاپیک با تاپیک های دیگه این قسمت متفاوته!

قضیه از این قراره که

موضوع بحث طوری هستش که هرهفته یه برنامه ساده ای(یه کار کوچیک) درنظر گرفته میشه برای بهتر کردن روابط بین ما و همسرمون.
هرکسی اونکارو کرد و نتیجه گرفت میاد گزارش میده و عکس العمل همسرشو مینویسه

برنامه هر هفته رو تو صفحات آخر تاپیک دنبال کنید

هدف این تاپیک اینه که از کارای کوچیک شروع کنیم. رفتارهایی که شاید به چشم نیاد ولی بتونه نتیجه خوبی بده

و اما نکاتی که باید رعایت شه

1- موضوع بحث هر هفته روز جمعه هفته قبل اعلام میشه و بچه ها تا جمعه هفته بعد وقت دارن این کار رو امتحان کنن. اگه نتونستن و نخواستن تا هفته بعد و موضوع بعد منتظر میمونن. پس با این جسب هر شخص فقط میتونه یه پست گزارش بذاره تو هفته

و اما جوابایی که اینجا باید ببینیم :

2- فقط و فقط باید گزارش باشه. تو پستی که میذارین توضیح میدین که عکس العمل ها چطور بود و آیا تونست تاثیر بذاره یا نه

3- وقتی دوستتون پستی گذاشت به هیچ وجه نباید نظر بدین درموردش (باید تمرین کنیم بخونیم استفاده کنیم از مطلب و چیزی نگیم. نظرات رو ببریم تو پیام های خصوصی مون )

شرط اول این تاپیک اینه که دقیقا بر اساس قانون پیش بره. و اسپم و ... نباشه. پس حتما پست رو کامل بخونین .درغیر اینصورت بسته میشه

ممنون

اگر کسی تاپیک رو خوند و خواست شرکت کنه فقط "تشکر " بزنه برای پست

پیشنهاداتتون برای موضوع هفته های بعد رو پیام خصوصی بزنید

I hear and I forget

I see and I remember

I do and I understand

Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط fan2gh ، pegah 999 ، بهار669 ، دریا تنها ، SAHAR NAZ ، خوشگل خانم ، rahai ، فاطمه بانو ، ariaki ، yarauf ، farnaz12 ، tarlan 66 ، biti ، eli_khanoom ، satinik ، s65 ، lilinaz ، ایگال ، mahdieh ، مژي ، SaraRad ، darvag ، جیران ، notiktak ، فوژان ، شکوفه بهار ، روشانا ، nneda89 ، شهرزاد بانو ، رُز ، MONAMONA ، perlamato ، Fariba-65H ، bily ، ** کــــژال ** ، goleyakh22 ، tahereh1362 ، ساهور ، ElM!ra ، نازی ناز ، maral1234 ، hamnafas ، sevdayi ، arOOse naz ، setiya ، shaghayegh.r ، nastaran ، mahpishooniii ، pikard ، maryam 247 ، nazgol22 ، HANIYA ، parisan ، ابراهام ، ماهتیسا ، دختر ایرونی ، masoumeh.p ، fatemeh64 ، خورشید بانو ، رضوانه ، saraiiii ، somosi ، rosha kiyan ، Goli khanom ، وفا ، BaNoO FaRiDeH ، عروس دو سال پیش ، vanya ، atish ، آ.ر.ا.م ، tootia ، hedyeh ، میناااا ، Fatima H ، sali21 ، طاهره گلی ، آوینا ، suroor ، sayeh_rn ، سارا خانوم ، hachiko ، bayanih1 ، sima_zm ، شبنم68 ، من و خودم ، mona_eos ، ghazal_89 ، baharak7 ، elhaaam ، kimiasokoot ، علوس ملوس ، patricia ، negaramin ، sweeety ، سحر بانی ، andromeda ، nahid _m ، Judy ، ریحانه مهر ، Gazaal ، نفس64 ، ay naz ، Beh.Naz ، باران-65 ، sajede shadoone ، mozhi 2 ، elma-e ، alfred ، mawe ، Aroose Maloos ، sara_mb ، zori ، پاییز87 ، فاطمه23 ، leila_h ، فرشته آسمونی ، رومی نا ، znm1365 ، ITGirl ، هستی75 ، Nafasaak ، سراب ، Ghazal1366 ، asena ، susi ، samane74 ، هستی مقدم ، اسمای من ، ماهی خانم ، googy_86 ، roonika ، پالیذ ، سيم سيم ، 30ma-20 ، parastoO 66 ، sm2 ، m_lovely ، گل بنفشه ، elham.voroOoOOjak ، maedeh_r ، fa1fa1 ، reyhane70 ، سميه جوني ، Aidah ، hediyeh bano ، شایناااا ، مهربان دخت ، bahar ، 3pid1991 ، sepide67 ، zari.zargande ، s h i r i n ، saraamiss ، سها7 ، نسیم 68 ، aroose paeiz ، MaloooS ، Khanuom gol ، sama-ali ، آرزو گلی ، تاتی ، السانا ، shadi93 ، زنبور خانوم ، @hasti ، bahar - shz ، یار پنهان ، ***نفس*** ، خرگوشک ، Rest life ، *نهال* ، sollmaz ، fahimeh.1369 ، فائقه ، nazanin_banoo ، Maryam290
۲۵-مرداد-۱۳۹۲, ۱۲:۲۲ عصر
ارسال: #2
RE: هر هفته یه برنامه ساده ،برای بهتر کردن روابط با همسرمون
دوست جونی ها عزیزای من فقط لطف بفرمایید اسپم نذارید همونطور ک میدونین مدیرا ب سختی قبول میکنن ک همچین تاپیک هایی ک اسپش بالاست بذارن پس بیاین همکاری کنیم
اگه ایده هارو متوجه نشدین اگه خاستین ب من پ خ بدین من کمکتون کنم
با این حساب هرکس میتونه هر 7ه ی پست بذاره چون باید ی بار انجام بده دیگهSmiling

این فقط ی مثاله...
تو ذهنم بود ک ی 7ه وقت دارم تا با هم تو ی بشقاب غذا بخوریم و اینکه منم از گروه تاپیک جا نمونم
با خوشحالی میزو چیندم ولی یدونه بشقاب گذاشتم با دو تا قاشق و چنگال و لیوانNew2
صداش کردم غذا حاضره مهربااااااااانHeart
اومد گفت ا مگه خودت نمیخوری فافا جان؟؟؟
با ی ناز خاصی گفتم چرا میخایم تو ی بشقاب بخوریمNew2 گفت ا پس از هرچی یدونه بذار یدونه قاشق چنگال هارو بردار لیوان هم همینطور درضمن یدونه صندلیNew2 پیش خودم بشین عزیزمNew1
خیلی عالی بود کلی ذوق داشتیم هر دو
بم غذا میداد میگفت دهن بار دهن باز ماشینه بیاد تو گاراااااژژژBig Grin
اول من اب خوردم وقتی میخاست اب بخوره دقیقا از همون جایی خورد ک من خوردمTongueTongue
خیلی حس خوبی بود کلی بمون خوش گذشت کلی شیطونی کردیمBig Grin

تازشم ظرف -تر شستیم
نقل قول
 سپاس شده توسط rozi.hamid ، دریا تنها ، خوشگل خانم ، نازی ناز ، مهرانه 1356 ، rahai ، ariaki ، zahrasadegh ، tarlan 66 ، s65 ، مهتاب69 ، مژي ، SaraRad ، khoshhalam ، notiktak ، ميشانه ، روشانا ، ستاره بانو ، naghash ، رُز ، perlamato ، bily ، RL92 ، goleyakh22 ، اسپارو . ، ساهور ، maral1234 ، baran65 ، setiya ، HANIYA ، ashoosan ، masoumeh.p ، یاسی65 ، eternal ، سانی ساناز ، somosi ، Zendegim ، monamoni ، joody ، وفا ، BaNoO FaRiDeH ، آنجلیک ، atish ، آ.ر.ا.م ، hedyeh ، گل جان ، sunsun ، parmisam ، گلک ، elhaaam ، JOOJOO ، patricia ، دختره تابستوون ، samira khosh ، Gazaal ، ay naz ، saye_roshan88 ، ghoghnoose ، روناک بیزمارک ، melody68 ، bahar khanom ، elma-e ، جیگر طلا ، Aroose Maloos ، تك ستاره ، sara_mb ، taba ، فاطمه23 ، فرشته آسمونی ، shima_t ، sara_dl_960 ، سراب ، mahsa.mohamad ، maryam khatoon ، susi ، arezoo67 ، Banoye khial ، مریم* ، sevdayi ، roonika ، bahar ، moj ، m_lovely ، sara kian ، گل بنفشه ، elham.voroOoOOjak ، maedeh_r ، reyhane70 ، ELAK ، Baby jon ، Aisa ، شایناااا ، لاله خانوم ، MOJDE_19 ، sepide67 ، فرناز93 ، pari.h ، فلفل بانو ، مهلین ، mahta_65 ، eli.naz ، Far.far.far ، لیدی تبسم ، Cinderella4 ، lilia93 ، میدیا ، azinia25 ، نسیم 68 ، hiva73 ، yeşil elma ، naziDli69 ، آرزو گلی ، توپراک ، فیونا عشق شرک ، a1371 ، parienaz ، fereshte.t ، maryamhamta ، bahar - shz ، یار پنهان ، zari.zargande ، lilinaz ، ***نفس*** ، jooje soorati ، goldokhtar2 ، shadi93 ، آنا گاوالدا ، ahael ، fahimeh.1369 ، فائقه ، Maryam290
۲۵-مرداد-۱۳۹۲, ۰۶:۰۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-مرداد-۱۳۹۲ ۰۶:۰۸ عصر توسط rahai.)
ارسال: #3
هورااااااا منم اینکارو کردم. Big Grinهمسرم امروز سر ساختمان بود و قرار بود بیاد خونه ما (البته همونطور که میدونید ما نامزدیمTongue) از شانس خوب من زنگ زد گفت شما نهار بخورید من دیر میام. مامانم اینا خوردن و من منتظر شوشو موندمCool
حدود ساعت پنج اومد حالا من شده بودمNew3
خلاصه منم رفتم غذامونو گرم کردم و بردم تو اتاقم که تنها باشیم. اولش یه بشقاب دید فکر کرد من خوردم یکم ناراحت شد. یعنی قشنگ تو چهرش زار میزد انتظار داشت منتظر بمونماAngel

منم نشستم کنارش دیدم شروع کرد خوردن!!! میخواستم کلشو بکنم اما خب ازونجایی که شوهر بی کله دوس ندارم گفتم منم گشنمهSleepy گفت شکمو شدی توکه ساعت دو زنگ زدی گفتی بیا منتظرنMad گفتم نخوردم منتظر تو موندمLub بعدم یه قیافه ی مظلوم گرفتم و لبامو ورچیدم و اونم بقلم کرد و عشقولانه تا دونه ی آخر برنجو خوردیم. و البته تموم مخلفات و گوشت و ... البته بیشترشو خودش خورد و من طبق معمول بزور سیر شدمHuh خلاصه که خیلی حال داد. بعدم کلی ازم تشکر و البته عذرخواهی کرد.
نتیجشم برای من یه سبد پراز بوسه بودNew1

باورت دارم خداجونم... میدونم کنارمی... بهت اعتماد دارم و از هیچی نمیترسمCool
نقل قول
 سپاس شده توسط ariaki ، fan2gh ، zahrasadegh ، farnaz12 ، tarlan 66 ، نازی ناز ، s65 ، lilinaz ، مژي ، SaraRad ، دریا تنها ، خوشگل خانم ، khoshhalam ، notiktak ، یک ناشناس ، s.alikhani ، ميشانه ، مهسا نادری ، روشانا ، naghash ، ستاره بانو ، مهرانه 1356 ، رُز ، perlamato ، bily ، RL92 ، goleyakh22 ، tahereh1362 ، اسپارو . ، setiya ، pikard ، maryam 247 ، khorshidkhanum ، nillgoon ، masoumeh.p ، دریا73 ، eternal ، saraiiii ، Zendegim ، وفا ، BaNoO FaRiDeH ، atish ، آ.ر.ا.م ، hedyeh ، میناااا ، نیلوفرم ، شبنم68 ، من و خودم ، patricia ، samira khosh ، shirin bano ، saye_roshan88 ، روناک بیزمارک ، تك ستاره ، sara_mb ، taba ، zori ، فاطمه23 ، leila_h ، sara_dl_960 ، شادی.خ ، سراب ، سراب ، mahsa.mohamad ، susi ، samane74 ، arezoo67 ، مریم* ، sevdayi ، roonika ، سيم سيم ، m_lovely ، گل بنفشه ، elham.voroOoOOjak ، Baby jon ، Aisa ، لاله خانوم ، baran1989 ، فلفل بانو ، مهلین ، zizi jo0n ، eli.naz ، Far.far.far ، azinia25 ، hiva73 ، layali1390 ، آرزو گلی ، maryamhamta ، یار پنهان ، zari.zargande ، ***نفس*** ، jooje soorati ، goldokhtar2 ، آنا گاوالدا ، fahimeh.1369 ، فائقه ، Maryam290
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۵-مرداد-۱۳۹۲, ۱۰:۴۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-مرداد-۱۳۹۲ ۱۲:۵۵ عصر توسط نازی ناز.)
ارسال: #4
سلام فافاجونم
ما اوایل تو یه بشقاب غذا میخوردیم ولی بخاطر نفسم که گرسنه می موند دیگه این کار و نکردم!!!!!!!!
دیروز نفسم مجبور شد بره سرکار و عصری اومدش خونه بسیار خسته بود الهی فداش بشم چشاش باز نمیشد!!!!!!
البته بنده دیشب کاری داشتم شب ساعت ده بود رسیدم خونه و نفسم رو در این حال و روز دیدم .
سریع بلند شدم شام درست کردم دیگه ساعت یازده و نیم شد که غذا حاضر شد مثل همیشه اومد کمکم و میز و چید.
من قبل شام یه کم هله هوله خورده بودم.
وقتی اومدم شام و بکشم تو یه بشقاب ریختم نفسمم هی مرتب میگفت چرا یه بشقاب اگر تو شام نخوری منم نمیخورم منم همینطور به کار خودم ادامه میدادم اونم رفت نشست جلو تی وی گفت اگر تو هام هام نمیخوری منم نمیخورم پس برام غذا نکشه منم خنده ام گرفته بود هیچی نمیگفتم!!!!
بعدش گفتم بیا سر میز منم غذا میخورم کی گفته نمیخورم بازم اومد دید یه بشقاب سر میزه گفتم عزیزم میخوام امشب تو یه بشقاب با هم غذا بخوریم !
شروع کردیم خوردن مثل قبلا که مشترک میخوردیم وایستاد به من غذا دادن و نگاه کردن به خوردن من بهش میگفتم بخورررررر دیگه میگفت نه اول شما بخور من نگات میکنم خوردن تو که تموم شد من میخورمممممممممممم!
الهی فداش بشم دیدم دوباره داره گرسنه میمونه دیگه دست از غذا کشیدم گفتم نوبته توئه بشین بخور من نگات کنم.
لیوان آبم که مثل همیشه خودش میگیره دستش میده من بخورم بعدش تو لیوان من میخوره دقیقا مثل مهربان فافا دقیقا از همون جایی که من آب خوردم میخوره این کار و همه جا میکنه حتی تو مهمانی هامون!
فافا جون با اجازه ات من این کار و تا اخر هفته انجام نمیدم چون میدونم نفس جان گرسنه می مونههههههههه گناه داره.
بووووووووووووووووووس

خدا جونم تمام امیدم به خودتهHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط دریا تنها ، fan2gh ، خوشگل خانم ، khoshhalam ، rahai ، ariaki ، ميشانه ، روشانا ، naghash ، nneda89 ، رُز ، bily ، RL92 ، goleyakh22 ، tahereh1362 ، اسپارو . ، perlamato ، setiya ، pikard ، masoumeh.p ، fatemeh64 ، saraiiii ، Zendegim ، وفا ، BaNoO FaRiDeH ، atish ، آ.ر.ا.م ، hedyeh ، میناااا ، patricia ، znm1365 ، setarehkhanoom ، روناک بیزمارک ، melody68 ، تك ستاره ، zori ، فرشته آسمونی ، سراب ، سراب ، susi ، samane74 ، arezoo67 ، sevdayi ، roonika ، m_lovely ، گل بنفشه ، elham.voroOoOOjak ، Baby jon ، دختر پـــاییز ، Moni Jooni ، مهلین ، eli.naz ، لیدی تبسم ، mah-d-yeh ، pari.h ، hiva73 ، mahsa and saeed ، آرزو گلی ، یار پنهان ، zari.zargande ، s@mira ، ***نفس*** ، اوریانا6969 ، Maryam290
۳۰-مرداد-۱۳۹۲, ۱۲:۴۵ صبح
ارسال: #5

بچه ها از تاپیک خیلی استقبال شده و پیامهای زیادی در این مورد داشتم که موضوع پیشنهادی هفته بعد چی باشه.

بعضی ها هم گفتن که چون نامزدن نمیتونن اینکارو انجام بدن یا ...

اینو بگم قراره موضوعات متنوع باشه و اگه یه هفته نتونستین امتحان کنین شاید برنامه هفته بعدی رو تونستین انجام بدین

از اینکه رعایت کردین و اسپم نمیذارین. ممنونم. یادمون باشه شرط اول این تاپیک برای نگه داشتن این موضوعه.

پس همچنان رعایت کنین.
ممنون

و داریم به آخر هفته نزدیک میشیم. موضوعات پیشنهادیتون رو میتونین برام پیام خصوصی بزنین تا تو نوبت بذارم

I hear and I forget

I see and I remember

I do and I understand

Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط satinik ، rahai ، goleyakh22 ، سیماsima ، tahereh1362 ، fan2gh ، bily ، Fariba-65H ، خوشگل خانم ، nneda89 ، نازی ناز ، setiya ، نرگسی ، pikard ، masoumeh.p ، Zendegim ، BaNoO FaRiDeH ، آ.ر.ا.م ، نیلوفرم ، سراب ، سراب ، susi ، sevdayi ، roonika ، elham.voroOoOOjak ، آرزو گلی ، مریمی78 ، Maryam290
۱-شهريور-۱۳۹۲, ۱۱:۲۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-شهريور-۱۳۹۲ ۱۲:۰۴ صبح توسط fan2gh.)
ارسال: #6
ببخشید این هفته دیر شد
عذر خاهی میکنم
برنامه این 7ه:
«فرمول عشق و قدرت»
1. در چهار موقع از روز، همسر خود را به طور عمیق، در قلب خود جای دهید. (در این چهار زمان به مدت چند ثانیه عمیقاً حس کنید که همسرتون در قلبتون هست و به زندگی شما معنا می‌دهد این جریان احساسات چه همسرتان بداند و چه نداند به طرز چشمگیری در روابط شما اثر می‌گذارد)
2. روزی شش مرتبه، همسرتان را به مدت شش ثانیه، در آغوش بگیرید. (در ابتدا ممکن است این اغوش گرفتن حالت اجباری دارد اما مطمئن باشید که در ثانیه‌های چهارم و پنجم حالت صادقانه پیدا می‌کند، کسانی که از همسرشون دور هستن میتونن تو فکرشون همسرشون و در اغوش بگیرن)
3. در مورد رابطه‌ی خود افکار مثبتی داشته باشید. (در برخی از مواقع طی ساعات کاری، به مدت ده ثانیه افکار مثبتی را در مورد همسرتان در ذهن خود مرور کنید).
4. قراردادی امضا کنید و طبق آن، عشق را با محبت و سخاوت هدیه دهید. (در این قرارداد می‌توانید کارهایی را که باید برای همسرتان انجام دهید و او هم باید برای شما انجام دهد مثل یک قرارداد بنویسید و هر روز برای خود تکرار کنید.)

تا 7ه بعد وقت داریم
لطفا اسپم نشه سوال هارو تو خصوصی بپرسین
ممنون

توجه: این هفته دو تا ایده داریم دلیلشم اینه ک میخایم اون دوستانی هم ک نامزدن و پیش هم نیستن هم بتونن ب گروه ما بپیوندنNew1 خوشحال میشیم بیان
فقط یادتون باشه فقط یکی از ایده هارو میتونین انجام بدین دوستان فقط یکیش

ایده 2: تو جمع ک همه هستن رو ب همه بگین ک ب همسرتون افتخار میکنید و از دید شما بهترین همسر دنیاست
نقل قول
 سپاس شده توسط ساچلی ، RL92 ، خوشگل خانم ، ساهور ، jigili ، ایگال ، SaraRad ، نازی ناز ، s65 ، setiya ، masoumeh.p ، shab afroz ، Goli khanom ، وفا ، BaNoO FaRiDeH ، آ.ر.ا.م ، نیلوفرم ، hachiko ، ay naz ، روناک بیزمارک ، سراب ، سراب ، H.fard ، susi ، sevdayi ، roonika ، elham.voroOoOOjak ، Baby jon ، tarlan 66 ، فرناز طهرانی ، میعاد ، فلفل بانو ، مهلین ، Far.far.far ، hiva73 ، آرزو گلی ، 2015 ، zari.zargande ، bily ، Maryam290
۲-شهريور-۱۳۹۲, ۱۱:۱۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-شهريور-۱۳۹۲ ۱۱:۴۱ عصر توسط fan2gh.)
ارسال: #7
قبلش بگم من رو ی سری مسائل حساسم غرور ندارم اصلا همه بم میگن چیزی ک تو نداری غروره اما جلو همه هرکاری نمیکنم!! خصوصا جلو خاهرش... از بعضی لحاظ راحت نیستم
تاز ه از بیرون اومده بودیم خونه خاهرش، داشتم کمکش میکردم ک لباس هاشو عوض کنه ک بش گفتم امشب جورابتو من بشورم؟Wink تا حالا نگفته بودم چنین حرفیو ینی اصا امکان نداشت من چنین چیزیو بگم در کمال تعجب گفت تو؟؟؟!!SurprisedSurprisedSurprisedHuh گفتم اره فدات شم گفت نههههههههههSurprisedSurprisedSurprised نه خودم میشورم گلم چرا شما
خلاصه ازش گرفتمو داشتم میشستم انگار داشتم ی کار خیلی مهم میکردم همش کنارم بود بوسم میکرد میگفت ماهی عزیزم جیکمل منی و...
بعد میرفت با خنده و ذوق ب همه نگاه میکرد...
(خیلی براش جالب بود چون خودشم میدونست حتی حرفشم من نمیزنم هیچوقت)
بعد ک اومدم تو + همه با تعجب نگام میکردن ک من باز چیکار کردم ک مهربانHeart انقدر عاشق شده و چشماش برق میزنه
از نگاشون فهمیدم گفتم من ب همسرم افتخار میکنم برام بهترینه، خیلی خوبه! این بار من جورابشو براش شستمSmiling اخه خیلی دوسش دارم خاستم بگم همه کار براش میکنمNew2
یدفعه همه شرو کردن ب دست زدن...
(خودم ک از خودم راضیم اخه انگار ی کار جالب کردم ک مهربانHeart انقد ذوق داره! انگار ازون کارایی بود ک فکر میکرد من هرگز حاضر نیستم انجام بدم حتی ب قیمت خیلی چیز ها وقتی فهمید خودش برام از همه چی مهم تره کلی خوشحال شد
دیدگاه من ک این بود)
نقل قول
 سپاس شده توسط perlamato ، nneda89 ، نازی ناز ، zibaye ziba ، SaraRad ، خوشگل خانم ، baran65 ، سیماsima ، s65 ، setiya ، ساهور ، ایگال ، مژي ، rahai ، nillgoon ، RL92 ، masoumeh.p ، fatemeh64 ، naghash ، شهرآشوب ، وفا ، BaNoO FaRiDeH ، آ.ر.ا.م ، hedyeh ، میناااا ، نیلوفرم ، bily ، Gazaal ، sara_mb ، leila_h ، سراب ، سراب ، mahsa.mohamad ، susi ، arezoo67 ، sevdayi ، roonika ، asal khanoom ، elham.voroOoOOjak ، Baby jon ، لاله خانوم ، Moni Jooni ، sepide67 ، eli.naz ، Far.far.far ، لیدی تبسم ، saehdeh ، میدیا ، azinia25 ، hiva73 ، گل جان ، naziDli69 ، آرزو گلی ، رویا منوچهری ، یار پنهان ، 2015 ، zari.zargande ، s@mira ، Maryam290
۳-شهريور-۱۳۹۲, ۰۵:۳۲ عصر
ارسال: #8
من این ایده که گفتید در روز 4 با حسش کنم و اینارو انجام دادم خیلیییییییییی خوب بود
یه آن همه ی خوبیاشو خوشیامون اومد تو ذهنم حس کردم چه قدر دوستش داررررررررررررم

دوستی:9/6/91
نامزدی رسمی:16/7/94
عقد:21/12/94
عروسی:سال 95
درکنار عشقم بهترین روزای زندگیمو دارم میگذرونم ... خدایا شکرت
شروع ب خرید جهیزیه ....
نقل قول
 سپاس شده توسط نازی ناز ، hamnafas ، fan2gh ، perlamato ، RL92 ، s65 ، setiya ، خوشگل خانم ، SaraRad ، سیماsima ، rahai ، masoumeh.p ، shab afroz ، saraiiii ، Goli khanom ، وفا ، BaNoO FaRiDeH ، آ.ر.ا.م ، نیلوفرم ، سراب ، سراب ، سارا خانومی ، roonika ، elham.voroOoOOjak ، Baby jon ، bahar ، لیدی تبسم ، azinia25 ، hiva73 ، آرزو گلی ، یار پنهان ، zari.zargande ، s@mira ، Maryam290
۵-شهريور-۱۳۹۲, ۰۵:۵۷ عصر
ارسال: #9
ما ک هنوز تو عقدیم اما از روز اول همه جا تو ی ظرف غذا میخوریم حتی مهمونی ک میریم میدونن و واسه ما دیس میکشن.....3 (12) اینجوری هیچکدوم گرسنه نمیمونیم.
اوایل قاشق اول غذا (لقمه محبت) رو اون ب من میداد منم ب اون اما چون نمیشد همه جا این کارو انجام داد از سرمون افتاد.
تازشم من زیادی عجولم تا اون بیاد لقمه اولو درست کنه من غذام تموم میشهBig Grin3 (12)
اما منم تصمیم میگیرم ک این لقمه اول حتما مجددا ب برناممون برگرده.
همیشه میگه ناراحتم میکنی اگه من دیر برسم واسم صبر کنی اما من همیشه منتظرش میمونم میگم خوردم اما میخوام با شما هم بخورم تو ماه رمضون دستم ضربه دید تا رسیدیم ی ساعت از افطار گذشته بود مادر جونم گفت فقط ی چایی خورده وااااااای سر سفره اشکم داشت در می اومد بهم گفت واسه خدا کل روز چیزی نخوردم این ی ساعتم واسه عشقم چیزی نیست ک......
AngelAngelHeartHeartCryingCryingLubLub
منم پایه برنامه ها هستم شدییییییییییییییییییدNew1

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
امروز فهمیدم ی دختر آسمونی قراره بیاد بغلم...مرسی ک هوام و داری خدا جون
واسم دعا کنیدHeart
دوست ندارم امضای قبلیم و پاک کنم،اما دختر نازم الان پیشمه...مهرسا ناز من 15 مهر اومد بغلم..
نقل قول
 سپاس شده توسط perlamato ، نازی ناز ، ati05 ، leiano ، سیماsima ، SaraRad ، مژي ، shaghayegh.r ، nneda89 ، فندق ، parisan ، hannaneh ، elize ، eternal ، saraiiii ، یک ناشناس ، naghash ، خوشگل خانم ، Goli khanom ، آ.ر.ا.م ، marii ، bily ، سراب ، سراب ، susi ، roonika ، elham.voroOoOOjak ، Baby jon ، بهاار ، فلفل بانو ، مهلین ، میدیا ، hiva73 ، آرزو گلی ، maryamhamta ، یار پنهان ، zari.zargande ، s@mira ، goldokhtar2 ، فائقه ، Maryam290
۶-شهريور-۱۳۹۲, ۰۸:۰۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-شهريور-۱۳۹۲ ۰۸:۰۶ عصر توسط نازی ناز.)
ارسال: #10
1. در چهار موقع از روز، همسر خود را به طور عمیق، در قلب خود جای دهید.
من همیشه نفسم تو قلبمه یعنی ضربان قلبم به عشق اونه که میزنهHeartHeartHeart
چهار بار در روز جا دادنش تو قلبم خییلی کمهههههه من می میرم اونطوری!!!!!!!!!

2.روزی شش مرتبه، همسرتان را به مدت شش ثانیه، در آغوش بگیرید.
من از لحظه ای که همسرم از در میاد تو بغل همیم تا فردا که میخواد بره سرکارNew2
ما فیلم و تو بغل هم میبینیم. تو بغل هم تا صبح میخوابیم . تو بغل هم آشپزی میکنیم و.....ما کلا به هم چسبیدیمBig Grin

3.ر مورد رابطه‌ی خود افکار مثبتی داشته باشید.
این افکار مثبتم نسبت به نفسم باعث میشه که بتونم دوام بیارم توی زندگی این افکار مثبت بهم انرژی و نیرو میده برای ادامهLub

4.قراردادی امضا کنید و طبق آن، عشق را با محبت و سخاوت هدیه دهید.
ما وقتی عقد کردیم یه قرداد با هم نوشتیم هر روزم به قانون هاش اضافه میکنیم الهی فداش بشم منNew1

اما اولین مورد از لیست قراردادمون و میگم تا دوستان حتما این مورد و به قانون هاشون اضافه کنن خیلییییییییی قانونه توپیه البته این قانون و همسری عزیز گذاشته و تو زندگیمون خییییییلی تاثیر خوبی داشتهWink
و اما این قانون:
هر وقت یه مشکلی پیش اومد و دنبال مقصر قضییه میگشتیم تا عذر خواهی کنه تقصیر فقط گردن یک نفره اونم همسر جان بندهSurprised
اینطوری هیچوقت دعوایی پیش نمیاد بینمون چون همیشه اون مقصره و اونه که معذرت خواهی میکنه!3 (12)

خدا جونم تمام امیدم به خودتهHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط fan2gh ، سیماsima ، nneda89 ، SaraRad ، shaghayegh.r ، sahroorah ، perlamato ، Ordibeheshtiyam ، RL92 ، hannaneh ، ماهتیسا ، fatemeh64 ، مژي ، elize ، eternal ، مهتاب69 ، saraiiii ، Zendegim ، خوشگل خانم ، tarlan 66 ، آ.ر.ا.م ، نیلوفرم ، bily ، m khanumi ، taba ، سراب ، سراب ، asal khanoom ، elham.voroOoOOjak ، مهلین ، نیروانای ، میدیا ، hiva73 ، آرزو گلی ، nazanin khanoom ، zari.zargande ، Maryam290
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام