هدیه اعیاد مذهبی

۲۰-خرداد-۱۳۹۶, ۰۱:۰۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-خرداد-۱۳۹۶ ۰۱:۵۰ صبح توسط shiny shady.)
ارسال: #1721
RE: هدیه اعیاد مذهبی
انقدر لحن بیان تون انقدر خوبه که ترجیح میدم پیامم رو پاک کنم البته خوبه که ریپلای کردین و قابل خواندن هست برای بقیه. یک حمله 3 امتیازی به نفع شما. بعد از خواندن پاسخ تون که من رو زیر سوال بردین نه فقط من که هرکس دیگه ای هم جای من باشه فکر میکنه خواهرشوهر یا از اقوام همسر من هستید که توپ تون رو برای من پر کردین. نمیدونستم غیرقابل هضمه از خانواده همسر توقع کنم در ازای حداقل 5سال خرجی دادن همسرم، کمی احترام به من بذارن و بیش از این از مسئولیت های خودشون شونه خالی نکنن. اگر مناسبت ها رو اسم بردم برای گفتن این بود که نه در اعیاد مذهبی و نه به رسم ایرانی عمل نکردن نه اینکه تک تک اون ها رو توقع کرده باشم هرچند که برای خودمون هدیه دادن در همه شون مرسومه حتی با یک شاخه گل؛ و اگر هدایا رو گفتم صرفا برای درک شرایط بود. هرکدام از قومیت ها یک سری مناسبت ها براشون اهمیت داره و صحبت تمام عروس ها در این تایپیک نشون از همین داره و توقعات منطقی شون. اما احتمالا شما یا هیچ پیشینه و رسم و رسومی ندارید یا هیچ احترام و غروری، چون توقع اهمیت دادن و احترام گذاشتن از سمت خانواده همسر براتون بی معنی هست و این من رو از شما متعجب میکنه که آنقدر از فرهنگ به دور هستید.
متاسفم برای افرادی که همیشه حق به جانب هستن اما برای بقیه هیچ حق و حرمتی قائل نمیشن.
نقل قول
۲۹-خرداد-۱۳۹۶, ۰۴:۴۵ عصر
ارسال: #1722
دوستان طرز صحبت کردنتون اصلا درست نیست.یه نفر یه سوالی داشته احساس کرده این تاپیک میتونه براش مفید باشه و سوالشو پرسیده.دیگه دلیل نداره انقدر تند برخورد کنید.شرایط خونوادگی هر کسی فرق میکنه.
دوست عزیزم......اینکه انتظار داری جای تعجب نیست.هر عروسی انتظار داره.اگه بگه نه دروغ گفته.ولی چهار مراسم اصلی که شامل عید نوروز شب یلدا عید فطر و عید قربونه رو رسمه که کادو بیارن............برا روز زن و شب ارزوها و...........رسم نیست و تا حالا نشنیدم.از نظر من بهتره حساسیت رو کم کنی.برا ارامش خودت.خداروشکر شوهرت بت میرسه.نگران خرج عروسی م نباش ان شاالله کادو جمع میشه و جبران میشه.ولی بخاطر تبریک و.......خودتو ناراحت نکن.ارزشی نداره.خوشبخت بشیتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

زمانبندی خداوند بی نظیر است.
نه هیچ گاه دیر،نه هیچ گاه زود.
کمی بردباری میطلبد و ایمانی بسیار...
اما ارزش انتظار را دارد...

خدایا مدیونتم....
نقل قول
 سپاس شده توسط marall
۳-تير-۱۳۹۶, ۰۹:۰۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-شهريور-۱۳۹۶ ۰۳:۳۴ عصر توسط admin3.)
ارسال: #1723
من 6ماه که عقدم
واسه عید مبعث که ما رسم نداریم البته،مادرشوهرم یه سارافون برام گرفته بود که رفتم خونشون بهم داد.برای عید فطر هم اپلیدی،سشوار،بابلیس و یه النگو برام گرفتن.
منم برای همسر ریش تراش گرفتم.خواستیم یکم تو هزینه ها صرفه جویی کنیم واسه همین یه بخشی از خرید عروسی رو به عنوان هدیه اعیاد در نظر گرفتیم Smile
یادداشت مدیریت: عدم سا ن سو ر مناسب
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam_pedram ، *reihan*
۹-شهريور-۱۳۹۶, ۰۷:۳۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-شهريور-۱۳۹۶ ۰۷:۳۷ عصر توسط ♡بهاره♡.)
ارسال: #1724
هدیه عید قربان من
مانتو .روسری . دستبند چرم و طلا
[تصویر: هدیه اعیاد مذهبی]
[تصویر: هدیه اعیاد مذهبی]
نقل قول
 سپاس شده توسط nazbanoo98
۹-شهريور-۱۳۹۶, ۰۹:۳۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-شهريور-۱۳۹۶ ۰۹:۴۰ عصر توسط *reihan*.)
ارسال: #1725
من و نامزدم با هم قرار گذاشتیم عیدا بجای اینکه منتظر کادو از همدیگه باشیم، بریم باهم خوش بگذرونیم. یک روز کامل عید رو بریم بیرون، ناهار بخوریم، خوش بگذرونیم، شام بخوریم و شب برگردیم. من خودم کاملا با این روش موافق بودم چون هم وقتی باهم بیرون میریم خیلی بهم خوش میگذره، هم از کادوی اجباری خوشم نمیاد.  تصویر: images/smilies/biggrin.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط بارون* ، RAM!!!NAR ، najmehbu ، goli_sh66 ، mina.pirozi ، nazbanoo98
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام