• چم
  • آتلیه اساطیر

هدیه ازدواج بیمه تامین اجتماعی به شاغلین

۱۸-بهمن-۱۳۹۱, ۰۴:۳۷ عصر
ارسال: #1

هدیه ازدواج بیمه تامین اجتماعی به شاغلین
mastane65 نوشته است:سلام سمیرای عزیزم
سمیرا جون میشه یه تاپیک داشته باشیم برای هدیه ازدواج بیمه ....
میخوام به دوستامون اطلاعات خوبی بدم اگه بشه که مثل من کلی الاف نشن ممنون دوستم بوس خوشگلمNew1

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence
(Charles Bukowski)
نقل قول
 سپاس شده توسط پرپرپری
۱۸-بهمن-۱۳۹۱, ۰۵:۱۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-بهمن-۱۳۹۱ ۰۵:۳۹ عصر توسط mastane65.)
ارسال: #2
RE: هدیه ازدواج بیمه تامین اجتماعی به شاغلین
ممنون از سمیرای عزیز

دوستان سلام
درخواست کردم این تاپیک ایجاد بشه تا دوستانی که نمی دونن این هدیه بهشون تعلق میگیره بدونن و اونایی که میدونستن با مسیرش آشنا بشن
اول بگم که این هدیه به کسانی تعلق میگیره که تا 5 سال قبل از تاریخ عقدشون 720 روز سابقه بیمه داشته باشن یعنی چی ؟؟
یعنی اینکه من که عروس خانوم باشم چندسال قبل از عقدم سابقه کار داشته باشم و بیمه هم شده باشم تعداد روزهایی که برام حق بیمه رد شده به 720 روز رسیده باشه در این صورت به من این هدیه تعلق میگیره

دوستان خودم هنوز هدیه رو دریافت نکردم اما مراحلشو طی کردم که براتون میگم حتما حتما به حرفام خوب گوش کنید
دوستان دیگه هم که هدیه رو گرفتن حتما واسه راهنماییی بقیه دوستان بیان اینجا و تجربیات خودشون رو بگن ممنون

خوب اول از همه
این هدیه هم به عروس خانوم هم به آقا داماد تعلق میگیره در صورتی که شرایطش رو هرکدوم جداگانه داشته باشن در ضمن در تاریخ ثبت عقد شما باید بیمه باشید یعنی شاغل هم باشید
من و همسرم چون فقط من 720 روز سابقه داشتم می تونم این هدیه رو دریافت کنم و همسرم نمی تونه

اما برای شروع اگر شاغل هستین و چند سالی هم هست (بیشتر از 2 سال ....)و بیمه هم بودین به سایت اعلام سوابق تامین اجتماعی مراجعه کنید و سوابق بیمه ای خودتون رو ببینیدو ترجیحا یه پرینت ازش بگیرید.....
من کارمند اداره دولتی هستم و تواین چندسال چون کارمند شرکتی بودم هرسال با یه شرکت قرارداد میبستیم و طبیعتا حق بیمه ما هر سال از یکی از شعب بیمه تامین اجتماعی واریز میشد یه سال 19 یه سال 22 و آخرین هم که 29 بود....
برای شروع باید به شعبه ای که از اون حق بیمه اتون واریز میشه مراجعه کنید ...
اونجا که میرید بهتون میگن باید مدارک بیارید .
( اینم بگم متاسفانه بعضی از کارمندا حرفی رو که باید اول بزنن آخر میزنن مثلا من وقتی بار اول به بیمه مراجعه کردم آقایی که مسئول این کار بود یه تیکه کاغذ جلوم گذاشت و گفت برو هر وقت این مدارک رو اوردی بیا !!!!!! منم از قبل مدارک همراهم بود گرچه تا چهار بار رفت و آمد به بیمه به مدارک من هیچ نیازی نبود!!
گفت :پس شماره بیمه رو بگو !
گفتم و زد تو سیستم و گفت :باید برید واحد جمع آوری سابقه چون هر سال از یه شعبه حق بیمه واریز شده و باید سوابق شما از شعب بیمه جمع آوری بشه که 1ماه طول میکشه !
رفتم واحد سابقه یه فرم رو پر کردم و رفتم خونه !دوستان دقت کنید اگر من نگفته بودم مدارکم همراهمه باید میرفتم و یه روز دیگه با مدارک میرفتم تا تازه آقا به من بگن که چه خبره !! یعنی من بدبخت وقت و انرژیم هیچ ارزشی نداشت ...خلاصه
)
ما رفتیم به هوای 1 ماه بعد که 2 ماه طول کشید البته با پیگیری های ما و یه مراجعه حضوری به یکی از شعبی که سوابق رو ارسال نمیکرد خلاصه سوابق اومد

بعد از اینکه سوابق من اومد رفتیم که دیگه مدارک رو تحویل بدیم
این بار مدارک رو گرفت و گفت : باید یه حساب همراه رفاه باز کنی !!!
یعنی این همه رفتیم و اومدیم و نگفتن که این حساب و رو هم باز کنید بعد ...تازه باید منتظر باشیم بشیننن حساب کنن که پاداش ما چقدر میشه ....

اما کاری که شما دوستان باید انجام بدین
مدارک مورد نیازتون
اصل سند ازدواج + کپی از صفحات
اصل کارت ملی و کپی
اصل شناسنامه ها و کپی از تمامی صفحات
و 720 روز سابقه بیمه و دفترچه بیمه اتون
حتی اگه یکی از شماها این هدیه رو بخواد باید همه این مدارک و اصلش همراتون باشه
اگه شناسنامه هاتون المثنی باشه حتما حتما باید از همون شعبه یه برگه بگیرین و ببرین دفتر خونه مهر و امضا کنید ...
اگرم که کل حق بیمه اتون از یه شعبه واریز میشد دیگه نیازی به جمع آوری سوابق نیست و خودشون باید زودتر کار رو انجام بدن امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم ...سوالی بود در خدمتم

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ
نقل قول
 سپاس شده توسط Samaantaa ، samira mz ، lady ، NiKtA20 ، سي سي ، ghazal_89 ، وانا ، ani tah ، ostooreh ، safar7 ، nill ، sm2 ، فرشته ی نجات ، Rijina ، Fahime ، Hasti93 ، *mahsa ، نیکو68 ، نسیم گل ، najmehbu ، نسترن 2016
۱۹-بهمن-۱۳۹۱, ۰۸:۰۳ صبح
ارسال: #3

عزیزم این هدیه حالا چقدر هست که اینهمه مکافات داره؟

لباس عــــروس ماهیمو اجاره مدم

لینکوکپی کنین اون بالا

nowaroos.com/Thread-%D8%A7%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3--5536?pid=6463270#pid6463270
نقل قول
  • ارشادی
  • خرید اقساطی
۱۹-بهمن-۱۳۹۱, ۱۱:۴۴ صبح
ارسال: #4
شامل حال منم شد فقط یه روز کار داشت بعد یکهفته هم به حسابم ریختن

باید قبل از تاریخ عقد حدود 2 سال سابقه بیمه تأمین اجتماعی داشته باشید.
و زمان خاصی هم واسه دریافت نداره ولی طبق حقوقی که موقع عقد کردن داشتید پرداخت میشه البته طبق پایه حقوق

من بعد از یکسال عقدم رفتم گرفتم

*(*(*(*زیباترین آغاز را با تو تجربه کردم *)*)*)*

»»»»» پس تا زیباترین پایان با تو می مانم «««««
نقل قول
۱۹-بهمن-۱۳۹۱, ۰۱:۳۹ عصر
ارسال: #5
مبلغش رو من نمی دونم
همسرم گفت دوستش 700 گرفته
بعضی هام میگن به حقوق مربوطه ...مثل دوستمون ....
به هرحال هدیه است و فک میکنم بیارزه

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ
نقل قول
 سپاس شده توسط shk ، *mahsa
۱۹-بهمن-۱۳۹۱, ۰۴:۴۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-بهمن-۱۳۹۱ ۰۴:۵۸ عصر توسط زن باران (مهتاب65).)
ارسال: #6

دوستان تاپیک تکراریه
من این تاپیک رو تو قسمت بیمه درست کردم برا همه انواع بیمه

عزیزان من توضیح دادم 1 بار
اما مبلغش برابر میانگین حقوق فرد در 1 سال اخره
البته میدونید که اگه رسمی نباشید فرمالیته 1 عددی براتون با توجه به سمتتون میزنن

مثلا همسر من 3 ماه براش حقوق 1200 رد شده 3 ماه 900
3 ماه ...........
تمام اینا جمع میشه تقسیم بر 12 میشه حقوق میانگین ماهانش میشه
که اونقد بهش هدیه ازدواج میدن

از من که تمام ماه های امسال رو 450 زدن تو بیمه نامم

ما حساب کردیم تقریبا حدود 1600 دوتامون رو هم باید بگیریم

و اینکه راستی برای جلوگیری از تبانی حداکثر هم داره مجموع دو نفر بالای 4 تومن نمیدن

من مهتابم
دختری از سرزمین ماه تابان

خدایا دختر کوچولوی من یه فرشته س مراقب سلامتیش باش
نقل قول
 سپاس شده توسط mastane65 ، *mahsa
۱۹-بهمن-۱۳۹۱, ۰۵:۱۹ عصر
ارسال: #7
منم این هدیه رو گرفتم و شامل حالم شد . گرفتنش هم زیاد کار نداشت .

عطرین خانم هجدهم دی ماه اومد تو بغلم
خدا رو شکرت واسه این فرشته
نقل قول
۱۹-بهمن-۱۳۹۱, ۰۵:۲۳ عصر
ارسال: #8
یعنی دو سال بیمه داشته باشه حتی اگه مال چند سال پیش باشه؟
ا

عب نداره این روزا هم میگذرهRolleyes
نقل قول
۲۱-بهمن-۱۳۹۱, ۱۱:۳۴ صبح
ارسال: #9
حدودا دوسال بیمه میخواد حتی اگه برای چند سال پیش باشه میدن آخرین جایی که لیست بیمه ات رد شد بزنگ بپرس

*(*(*(*زیباترین آغاز را با تو تجربه کردم *)*)*)*

»»»»» پس تا زیباترین پایان با تو می مانم «««««
نقل قول
۲۱-بهمن-۱۳۹۱, ۰۲:۴۴ عصر
ارسال: #10
آخ جون سامل حال منم میشه. فقط مونده شوهر کنمSmile

Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط bahmas ، اسپارو . ، safar7 ، هانیه 1368 ، پرپرپری ، nazanin khanoom
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام