هدایای سر سفره عقد

۱۸-آذر-۱۳۹۶, ۰۳:۳۶ عصر
ارسال: #571
RE: هدایای سر سفره عقد
(۱۶-آذر-۱۳۹۶ ۱۱:۴۸ صبح)'شکوه بنی عقیلی' نوشته است:  بچه ها من خانواده ی شوهرم رسم دارن یک سرویس موقع عقد بدن یکی هم موقع عروسی ! تصویر: images/smilies/dodgy.gif
نمی دونم توی چه حدود قیمتی در میاد !
حالا سوالم اینکه ما هم حتما باید دو تا سرویس بدیم ؟ 
یا مامان بابام همون سر عقد یکی بدن کافیه ؟تصویر: images/smilies/undecided.gif

خواهر برادرا چی میدن معمولا تصویر: /images/smilies/new/embarrased.png ؟

من بچه ی اخر خانواده ام همه بهم گفتن خودت رو هر چی می خوای بخر ما پولشو میدیم تصویر: images/smilies/sleepy.gif
من اصلا نمی دونم تا چقدر با هزینه کنم تصویر: /images/smilies/new/wink.png
کمکم کنید عزیزم مبارکه
مادرتون اینا همون یه سرویس به تو بدن یه سکه به داماد کافیه
به نظرم از طرف خواهر برادراتونم نیم سکه ربع سکه و یا تمام بسته به بودجه خوبه
به هر حال اینا میگذره زیاد بهش فک نکن خوشبخت باشی

قدرت
نقل قول
۳۰-دي-۱۳۹۶, ۰۱:۰۴ عصر
ارسال: #572
بچه ها یه سوالی داشتم نمیدونماینجا تاپیک مورد نظر هست یا نه
در مورد بکی از دوستانم هست .من نمیتونستم کمکش کنم.چند روز دیگه مراسم عقدشونه میخواست بدونه زیر لفظی دادن به عروس موقع گفتن بله وجود داره وهمه انجام میدن یا نه؟
نقل قول
۳۰-دي-۱۳۹۶, ۰۱:۰۸ عصر
ارسال: #573
(۳۰-دي-۱۳۹۶ ۰۱:۰۴ عصر)'زهرا1367' نوشته است:  بچه ها یه سوالی داشتم نمیدونماینجا تاپیک مورد نظر هست یا نه
در مورد بکی از دوستانم هست .من نمیتونستم کمکش کنم.چند روز دیگه مراسم عقدشونه میخواست بدونه زیر لفظی دادن به عروس موقع گفتن بله وجود داره وهمه انجام میدن یا نه؟

ما 3سال پیش انجام دادیم. از قبل هم به شوهرم گفتم که ما رسم داریم تدارک ببین  تصویر: images/smilies/biggrin.gif

تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۳۰-دي-۱۳۹۶, ۰۱:۲۵ عصر
ارسال: #574
الان خانواده دوستم رسم دارن اما نمیدونه چجوری مطرح کنه این قضیه روتصویر: images/smilies/biggrin.gif
نقل قول
۳۰-دي-۱۳۹۶, ۰۱:۳۴ عصر
ارسال: #575
(۳۰-دي-۱۳۹۶ ۰۱:۲۵ عصر)'زهرا1367' نوشته است:  الان خانواده دوستم رسم دارن اما نمیدونه چجوری مطرح کنه این قضیه روتصویر: images/smilies/biggrin.gif

خیلی راحت تصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gif
به همسرش بگه "همسر مهربانم آیا شما رسم زیر لفظی دارید ؟ چون ما رسم داریم و میخواستم زودتر بهت بگم که سر عقد یوقت از سمت خانواده من مطرح نشه و تو دست خالی باشی و جلوی جمع بد بشه برات ؟! "تصویر: images/smilies/biggrin.gif

تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۳۰-دي-۱۳۹۶, ۰۱:۵۸ عصر
ارسال: #576
مشکلش همینه .چون سنتی داره ازدواج میکنه وآشنایی قبلی نداشته روش نمیشه این قضایا رو مطرح کنه
نقل قول
۲۳-اسفند-۱۳۹۶, ۰۴:۲۶ عصر
ارسال: #577
دوستان سلام. یه سوال.ساعتهای ست رو باید سر عقد بخریم یا عروسی؟ من خانواده ام انشالله واسه عقد می خوان یه گردنبند به من و یکی به نامزدم بدن.به نظرتون خوبه؟
یا باید چیز خاصی باشه؟

نقل قول
۲۳-اسفند-۱۳۹۶, ۰۴:۳۶ عصر
ارسال: #578

(۲۳-اسفند-۱۳۹۶ ۰۴:۲۶ عصر)'shiningdiamond' نوشته است:  دوستان سلام. یه سوال.ساعتهای ست رو باید سر عقد بخریم یا عروسی؟ من خانواده ام انشالله واسه عقد می خوان یه گردنبند به من و یکی به نامزدم بدن.به نظرتون خوبه؟
یا باید چیز خاصی باشه؟

عزیزم تبریک میگم تصویر: images/smilies/heart.gif

به نظرم کادوی خانواده ات خوبه و مبارک جفتتون باشه 
در مورد ساعت باید بگم بستگی به خودتون داره 
خیلی ها برای عقد می خرن 
ولی خیلی هام برای عروسی می خرن 
ولی اصلش اینکه برای خرید عقد باشه 

اپلیکشن بیکیوت (Becute) 

برای دانلود به بازار و گوگل پلی مراجعه کنید .

اپلیکشن بیکیوت ویژه آرایشگران بر روی سیب آپ قرار گرفت .

بیکیوت سامانه ارتباط آنلاین شما و آرایشگاههای زنانه است .
نقل قول
 سپاس شده توسط MH:)
۲۴-اسفند-۱۳۹۶, ۱۲:۱۹ صبح
ارسال: #579
ما که اصلا تو فاز این قضیه زیرلفظی نبودیم خونواده ها هم نبودن ولی جالبیش این بود که عاقد بعد بار دوم گیر سه پیچ داده بود که زیرلفطی رو بدید!
حالا همه جا خورده بودن همسرم که چیزی آماده نکرده بود پدرشوهرمم کلی جیباشو گشته یه 100 تومنی پیدا کرد به عنوان زیرلفظی داد تا عاقد کوتاه اومد تصویر: images/smilies/biggrin.gif یعنی صحنه ای بودا ! کم مونده بود من بگم آقا زیرلفظی نمیخوام، بله تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif

نقل قول
 سپاس شده توسط بارون*
۲-خرداد-۱۳۹۷, ۰۱:۱۴ عصر
ارسال: #580
سلام ببخشید نمیدونم جاش اینجاست یا نه؟
برای عقد محضری کدوم مهمونها رو دعوت میکنید؟ میشه فقط آقایون درجه یک باشند؟
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام