هدایای سر سفره عقد

۱۴-آذر-۱۳۹۵, ۱۱:۰۲ عصر
ارسال: #551
RE: هدایای سر سفره عقد
دوستان سلام.
من با یک مسئله ای مواجه شدم که نیاز به کمک دارم.
این رسم اعلام کادوها سر عقد رو من هیچوقت نمیپسندیدم. همیشه دوست داشتم برای مراسم خودم این اتفاق نیفته. نامزدم هم با من هم عقیدست. چون نمیخوایم همه بشینن بررسی کنن که هرکس چقدر کادو داده و ممکنه حالت مقایسه پیش بیاد و یه عده ته دلشون ناراحت بشن که کادوشون کمتر از فلانی بوده.Sad

اما حالا میبینم که خانواده ها مخالف اعلام نکردن هستن. به دو دلیل. اول اینکه میگن خیلیا دوست دارن توی جمع کادویی که میدن اعلام بشه و زحمتشون دیده بشه. مثل تولد که همه ذوق باز شدن کادوها رو دارن...

دوم اینکه میگن خودمون لازمه کادوها رو بدونیم که بعدا برای بچه های اقوام خدای نکرده کادوی کمتری ندیم و دلخوری پیش نیاد و زحمتشونو جبران کنیم... و اگر اعلام نشه همون لحظه، کادوها قاطی میشن و نمیتونیم بفهمم بعدا هر کادو مال کی بوده... خلاصه که این موضوع خیلی ذهنمو درگیر کرده...CryingSad
لطفا اگر راه حلی دارین یا نظری دارین بهم بگین خیلی خیلی ممنونم

عروسی: 97.03.30 خدا رو شکرتصویر: images/smilies/heart.gif
آتلیه: الیما فتوگرافی
مزون: هستی

نقل قول
۲۴-آذر-۱۳۹۵, ۰۸:۲۱ عصر
ارسال: #552
بچه ها من میخوام گیره کروات طلا بدم اما اصلا نمیدونم بازار داره یا نه؟اگه بخوام سفارش بدم جایی رو میشناسید معرفی کنید عجله دارم خیلییییییییییییی
نقل قول
 سپاس شده توسط Royaiy
۲۵-آذر-۱۳۹۵, ۱۱:۴۹ صبح
ارسال: #553

(۲۴-آذر-۱۳۹۵ ۰۸:۲۱ عصر)ویوونا نوشته است:  بچه ها من میخوام گیره کروات طلا بدم اما اصلا نمیدونم بازار داره یا نه؟اگه بخوام سفارش بدم جایی رو میشناسید معرفی کنید عجله دارم خیلییییییییییییی

منم نمیدونم کجا داره میتونی بری بازار و از خود طلا فروشی ها بپرسی - خودشون میدون کی این کارها رو درست میکنه و می فروشه ویونا جون Wink

instagram : hadiis_sweet_home     
اشتراک تجربه های خرید جهیزیه 
نقل قول
 سپاس شده توسط Royaiy ، ویوونا
۲۵-آذر-۱۳۹۵, ۱۱:۵۵ صبح
ارسال: #554
(۱۴-آذر-۱۳۹۵ ۱۱:۰۲ عصر)marjantt نوشته است:  دوستان سلام.
این رسم اعلام کادوها سر عقد رو من هیچوقت نمیپسندیدم. همیشه دوست داشتم برای مراسم خودم این اتفاق نیفته. نامزدم هم با من هم عقیدست. چون نمیخوایم همه بشینن بررسی کنن که هرکس چقدر کادو داده و ممکنه حالت مقایسه پیش بیاد و یه عده ته دلشون ناراحت بشن که کادوشون کمتر از فلانی بوده.Sad

اما حالا میبینم که خانواده ها مخالف اعلام نکردن هستن. به دو دلیل. اول اینکه میگن خیلیا دوست دارن توی جمع کادویی که میدن اعلام بشه و زحمتشون دیده بشه. مثل تولد که همه ذوق باز شدن کادوها رو دارن...

دوم اینکه میگن خودمون لازمه کادوها رو بدونیم که بعدا برای بچه های اقوام خدای نکرده کادوی کمتری ندیم و دلخوری پیش نیاد و زحمتشونو جبران کنیم... و اگر اعلام نشه همون لحظه، کادوها قاطی میشن و نمیتونیم بفهمم بعدا هر کادو مال کی بوده... خلاصه که این موضوع خیلی ذهنمو درگیر کرده...CryingSad

بهتره بهانه ی خانواده ها را با این راه حل که هرکسی کادو داد روی پاکتش روی کادو پیچش روی جعبش اسمش رو یه نفر بنویسه رفع کنید.

پیش به سوی یه شروع جدید تصویر: images/smilies/cool.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط marjantt
۲۵-آذر-۱۳۹۵, ۱۲:۰۰ عصر
ارسال: #555

Heart RE: هدایای سر سفره عقد

ببین عزیزم میتونی به ی نفر یه دفتر بدی و بهش بگی یه گوشه بشینه و هر کی خواست کادو بده همونجا ببره به اون شخص بده و تسم و مبلغش رو بنویسهWink

instagram : hadiis_sweet_home     
اشتراک تجربه های خرید جهیزیه 
نقل قول
 سپاس شده توسط Royaiy ، marjantt
۲۵-آذر-۱۳۹۵, ۰۱:۲۴ عصر
ارسال: #556
به نظر منم اعلام کنید اگه دوست نداشتیسکه ها رو نیم و ربع و تمامو کلا بکو یک سکه بهار آزادی مقدارشو نگو ولی بع نظر من بگو که خلنواده هاتون بدونن
نقل قول
 سپاس شده توسط marjantt
۲۵-آذر-۱۳۹۵, ۰۳:۵۴ عصر
ارسال: #557
خب مگه قراره هدیه ها یهو دود بشن که خانواده ها خبردار نشن؟بعد از مراسم میشه هدیه هارو به خانواده ها نشون داد تا هرکسی بدونه برای جبران محبت فامیلش تا کجا پیش بره.
من شخصا با اعلام هدیه ها تو هررررررررر مراسمی مخالفم چون دیدم بعضی وقتا کسی توانش کمتر از بقیه بوده و با اعلام یهو خیلی به چشم اومده و خجالت کشیده.

پیش به سوی یه شروع جدید تصویر: images/smilies/cool.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط marjantt ، saraOnavid ، *آرتیستون*
۲۸-آذر-۱۳۹۵, ۰۲:۲۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-آذر-۱۳۹۵ ۰۲:۲۷ عصر توسط marjantt.)
ارسال: #558

خدا رو شکر مراسم عقد ما هم برگزار شد. میخواستم تشکر کنم از همه دوستانی که توی این تاپیک و تاپیک جای من بودین... تشکر کنم که بهم راهنمایی دادن.
فیلمبردارمون گفت مقدار کادوها رو اعلام نکنید چون وقتتون کمه و فرصت نمیشه عکس یادگاری بگیرید، ما هم استقبال کردیم و گفتیم بله اینجوری بهتره. زندایی همسرم هم که اومدن جلو برای معرفی اقوام موقع دادن کادوها، خدا رو شکر تمایلی به اعلام کادوها نداشتن. فقط هر کس که میومد جلو، ایشون میگفتن به افتخار فلانی...
واقعا ازین موضوع خوشحالم که این قضیه همونجوری پیش رفت که دلم میخواست. اکثر اقواممون هم روی پاکتهاشون اسمشونو نوشته بودن. اونایی هم که ننوشتن از روی عکسهامون تونستیم بفهمیم هر کادو مال کی هست. که انشالله بعدا بتونیم جبران کنیم براشون. Shy

عروسی: 97.03.30 خدا رو شکرتصویر: images/smilies/heart.gif
آتلیه: الیما فتوگرافی
مزون: هستی

نقل قول
 سپاس شده توسط aramis ، sanazjoonn ، مهرایین ، maraal ، heven ، gole soorati
۱۵-اسفند-۱۳۹۵, ۱۰:۵۶ عصر
ارسال: #559

ما جشن عقد نداشتیم و فقط تو محضر خواهر و برادرامون رو دعوت کردیم. ما سر عقد کادو کوچیکی رسم داریم میدیم. ولی خانواده همسرک رسم ندارن سر عقد کادو بدن .
کادوهای سر عقدم یه گوشواره ی خورشیدی بعنوان زیر لفظی از مادرشوهر عزیزم.
پدرم یه ربع سکه
خواهرام هرکدوم صدتومن پول
برادرم سکه یک گرمی

من قصه ی تو را تا ابد اینگونه آغاز میکنم:
یکی بود
هنوزم هست
خدایا همیشه باشد...
خاستگاری اصلی 95/4/20
بله برون 95/5/22
عقد 95/12/13 Angel
عروسی ؟

نقل قول
 سپاس شده توسط maraal ، آرزو بانو ، heven ، major ، ShadFari ، sara87
۱۸-مرداد-۱۳۹۶, ۰۵:۳۵ عصر
ارسال: #560
 سلام. من جشن عقدم توى خونه اس. جشن عروسى هم چند ماه دىگه. حالا سوالم اینه که واسع عقد ک مىخوام برم اتلیه با حلقه ها و ساعتمون عکس بگیریم یا واسه اتلیه ى عروسى باهاشون عکس بگیریم؟

اشنایی کاملا سنتی : 12/ 6/ 95
بله برون و نامزدی : 26/ 9/ 95
عقد : 1 / 6 / 96
شهر: آبادان . آرايشگاه: الماس شهر -> فوق العاده بود
کيک و شيرينى : قنادى روز --> خيلى بد
اتليه: پاريس . فيلم بردار: نوبل--> توى مجلس که بد بود
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام