هدایای سر سفره عقد

۳-مرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۳۳ عصر
ارسال: #41
RE: هدایای سر سفره عقد
بچه ها کمککک...
من اگر خدا بخواد شاید عید فطر عقد کنم. مهمونی بله برون رسمیم هم شب قبلشه. مامانم می خوان بله برون شام بدن. آیا روز عقدم باید مهمون کنیم بقیه رو؟
سوال زیاد داشتم یادم رفت آخه داره یه دفعه ای میشه همه چیز!

Lub
نقل قول
۴-مرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۵۰ عصر
ارسال: #42
مال ما به این شرح بود:ما برای عقد محضر شوهرم وقت گرفت،سر عقد محضر هم فقط مامانم کادو داد یه ربع به من ویه ربع به شوهرم داد،زیر لفظی هم همون نشونی که قرار بود2ماه پیشش بعد بله برون ومحرم شدنمون بدن،مادرشوهرم تو محضرداد بهم به عنوان زیرلفظی،البته شوهرم هزینه کرده بود،بعدش که حلقه هامون ودستمون کردیم،چون شب بود عقدمون ،مامانمینا همه خانوادشونو دعوت کرد رفتیم رستوران،چند روز بعدش هم ما جشن نامزدی گرفتیم تالار،همه هزینه هاش هم به عهده خودمون بود،به جزماشین عروس ،دسته گل وکیک،اونجا یه نیم ست و2پارچه مجلسی شوهرم بهم داد،اما یه چیزی من وناراحت کرد هنوز که هنوز برام هضم نشده ،با اینکه 2تاخانواده ها اصلیتشون تهرانی عید نوروز که عید اولم بود همه رسم دارن خانواده داماد میرن خونه خانواده عروس که از عروسشون دیدن کنن،رسمشون این بود که من اول برم،یعنی روزعید شوهرم اومد دنبالم من وبرد خونشون ناهار،عیدی هم شوهرم با هزینه خودش یه انگشتر داد ،خانواده شوهرم پارچه معمولی،بعدچندساعت من وشوهرم پاشدیم رفتیم خونه ما،بنده خدا مامانم چقدر ناراحت شده بود،مامانمم عیدی یه ربع سکه به شوهرم داد،شبش مادرشوهرم زنگ زد که بیاد خونمون وقتی فهمید بابام نیست نیومدن،بعدش همه رفتن مسافرت،اواسط اردیبهشت اومدن خونمون
هرچقدر رو خودم کار میکنم که فراموش کنم یهو بعضی موقع ها یادم میاد ناراحت میشم با خودم میگم این چه رسمیه که به هرکی میگی تعجب میکنه میگه تاحالا اینجوریشو ندیدیم،بعضی وقت ها خجالت میکشم که بگم
امان ازاین رسم ورسوم های من درآوردی که باعث دلخوری میشه
نقل قول
۴-مرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۵۵ عصر
ارسال: #43
(۴-مرداد-۱۳۹۱ ۰۲:۵۰ عصر)saray نوشته است:  مال ما به این شرح بود:ما برای عقد محضر شوهرم وقت گرفت،سر عقد محضر هم فقط مامانم کادو داد یه ربع به من ویه ربع به شوهرم داد،زیر لفظی هم همون نشونی که قرار بود2ماه پیشش بعد بله برون ومحرم شدنمون بدن،مادرشوهرم تو محضرداد بهم به عنوان زیرلفظی،البته شوهرم هزینه کرده بود،بعدش که حلقه هامون ودستمون کردیم،چون شب بود عقدمون ،مامانمینا همه خانوادشونو دعوت کرد رفتیم رستوران،چند روز بعدش هم ما جشن نامزدی گرفتیم تالار،همه هزینه هاش هم به عهده خودمون بود،به جزماشین عروس ،دسته گل وکیک،اونجا یه نیم ست و2پارچه مجلسی شوهرم بهم داد،اما یه چیزی من وناراحت کرد هنوز که هنوز برام هضم نشده ،با اینکه 2تاخانواده ها اصلیتشون تهرانی عید نوروز که عید اولم بود همه رسم دارن خانواده داماد میرن خونه خانواده عروس که از عروسشون دیدن کنن،رسمشون این بود که من اول برم،یعنی روزعید شوهرم اومد دنبالم من وبرد خونشون ناهار،عیدی هم شوهرم با هزینه خودش یه انگشتر داد ،خانواده شوهرم پارچه معمولی،بعدچندساعت من وشوهرم پاشدیم رفتیم خونه ما،بنده خدا مامانم چقدر ناراحت شده بود،مامانمم عیدی یه ربع سکه به شوهرم داد،شبش مادرشوهرم زنگ زد که بیاد خونمون وقتی فهمید بابام نیست نیومدن،بعدش همه رفتن مسافرت،اواسط اردیبهشت اومدن خونمون
هرچقدر رو خودم کار میکنم که فراموش کنم یهو بعضی موقع ها یادم میاد ناراحت میشم با خودم میگم این چه رسمیه که به هرکی میگی تعجب میکنه میگه تاحالا اینجوریشو ندیدیم،بعضی وقت ها خجالت میکشم که بگم
امان ازاین رسم ورسوم های من درآوردی که باعث دلخوری میشه

عزیزم این جا از مشکلات بچه ها با مادر شوهراشون بخونی . به خاطر این چیزای کوچیکغصه نمی خوری. تو یه تاپیک خوندم مادر شوهره عین گارسونا با عروسش رفتار می کرده . من به جای اون دختره حرص می خوردم . خدارو شکر می کردم. توام به این چیزا فکر کنی دیگه کارای اونا ناراحتت نمی کنه AngelAngelAngelAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط shaparaki ، Nadin
۴-مرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۰۱ عصر
ارسال: #44
برای ما که عقد محضری بود و بعد یه رستورانو طبقه بالاشو دربست کرده بودیم واسه شام طوری که راحت میشد مانتوت رو دربیاری بشینی.
واسه سر عقد من از قبل صحبت کردم با همه که به جز پدر و مادر و خواهر بردار عروس دوماد کسی کادو نده که تا عروسی خرج نشه.
بنابراین مامان و بابام 2 تا نیم دادن خواهرام 2 تا ربع.
خوانواده همسری هم یه گردنبند و یه ساعت که تک بود (یعنی ساعت جفتمون نیست) به علاوه یه مقداری پول
خب حلقه هامونم بود البته
نقل قول
۴-مرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۳۲ عصر
ارسال: #45
(۳-مرداد-۱۳۹۱ ۰۲:۳۳ عصر)shaparaki نوشته است:  بچه ها کمککک...
من اگر خدا بخواد شاید عید فطر عقد کنم. مهمونی بله برون رسمیم هم شب قبلشه. مامانم می خوان بله برون شام بدن. آیا روز عقدم باید مهمون کنیم بقیه رو؟
سوال زیاد داشتم یادم رفت آخه داره یه دفعه ای میشه همه چیز!

نه بابا . یه دفعه تازه اگه نمی خوای نامزدی بگیری اون یه دفعه رو هم میدی
روز بله برون رسمی همه می رن فقط داماد می مونه بعد از شام میره. ما رسممون این طوریه
نقل قول
 سپاس شده توسط shaparaki
۹-مرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۲۱ صبح
ارسال: #46
بچه ها به نظرتون زشته مامان و بابا و خواهری من پول بدن سر عقد؟
آخه خوانواده شوهر من آب از دستشون نمیچکه! فکر نمیکنم کادو بدن منم نمیخوام مامانینام به زحمت بیفتن و کادو بخرن بعدم هرکی دید فکر کنه کادو سر عقده قوم شوهره! میخوام پول بدن بعد بدم به خودشون
به نظرتون زشته؟
نقل قول
۹-مرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۱۲ عصر
ارسال: #47
هیچ اشکالی نداره خیلی ها سر عقد پول میدن
نقل قول
۹-مرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۴۰ عصر
ارسال: #48
خوب اکه میخوای برکردونی سکه بدن بهتره که

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
۱۰-مرداد-۱۳۹۱, ۰۶:۵۳ عصر
ارسال: #49
New3New3New3
شما فکر نمیکنید دارین زیادی تبلیغ میکنید و باعث میشه جواب عکس بگیرین از کارتون
تو هر تاپیکی رفتین این سایتو گذاشتین
نقل قول
۱۰-مرداد-۱۳۹۱, ۰۶:۵۸ عصر
ارسال: #50
منم میخواستم همینو بگم
دقیقااااااااااااااااااااا

كم طاقتي عادت آن روزهايت بود
اين روزها براي گرفتن خبري از من عجيب صبور شده اي!
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام