هدایای سر سفره عقد

۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۱:۴۳ عصر
ارسال: #31
RE: هدایای سر سفره عقد
خانواده من سر عقد تو محضر هم به من کادو دادن هم به داماد.برادرامم همین طور.بهم زیر لفظی ندادن که ناراحتم شدم،مادر شوهر م گفت اوا یادم رفت.بعدشم میتونست بده ولی به روی مبارک نیاورد.من از دوستام شنیده بودم لباسای سر عقدم داماد باید بخره.البته من خودم خریدم.1جعبه شیرینی هم باید بیارن.ساعت که گفتم نمیخوام ولی معمولا میدن.سرویسم یا سر عقد میدن یا اگه خسیس باشن سر عروسیSmile
نقل قول
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۸:۱۳ عصر
ارسال: #32

کلن هر مراسمی تو خونه گرفته بشه، حالت صمیمانه بیشتری داره و البته دردسرهای بیشتر.
درمورد عقد هم اگه هدف تنها خوندن خطبه است، به نفع میزبانه که تو محضر برگزار بشه. اما اگه مسائلی دیگری هم مطرحه، مثل دادن کادو (که گاهی اوقات به علت زیاد بودن مهمان‌ها و بالطبع هدایا، به درازا کشیده میشه و محضردارا هم به علت مشغله راضی به این کار نیستند)، یا مراسم رقص، کیک، پذیرایی، سفره عقد مجلل و غیره بهتره که مراسم در خانه برگزار بشه.
نقل قول
۲۰-تير-۱۳۹۱, ۰۸:۵۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-تير-۱۳۹۱ ۰۹:۱۳ صبح توسط Titanium.)
ارسال: #33
به نظر من باید ببینی فامیلتون به شما چی دادهف شما هم یه کوچولو بالاتر، پایی تر براشون یه کادو بگیرینCool

دوستان یه سوال:
من سر عقدم خانومی بهم گفت قند و توری و عسل رو شما بیارین، ما رسم داریم خانواده داماد بیاره
سرهمینم کلی ناراحتی پیش اومد
(آخه توریو کله قند اتاق عقدمون رو می گفتن تمیز نیست)
تو مراسمای شما با داماد بوده این چیزا؟

عشق را خواهی که تا پایان بری بس که بپسندید باید ناپسند
زشت باید دید و انگارید خوب زهر باید خورد و انگارید قند
نقل قول
۲۰-تير-۱۳۹۱, ۰۱:۳۰ عصر
ارسال: #34
کلا خرید توری و کله قند با خونواده داماده ولی عزیزم این اصلا مسئله ای نیست که بخواد دلخوری و ناراحتی پیش بیاره

پروردگارا ،به من بیاموز،در این فرصت حیاتم آهی نکشم،برای کسانی که دلم را شکستند...!خداوندا ، جای سوره ای به نام “عشق” در قرآن تو خالیست که اینگونه آغاز شود : و قسم به روزی که دلت را میشکنند و جز خدایت مرهمی نخواهی یافت.....
نقل قول
۲۰-تير-۱۳۹۱, ۰۳:۳۲ عصر
ارسال: #35
بچه ها من عید فطر جشن عقدمه تو محضرم هست چون نامزدی مفصل بابام گرفت دیگه جشن عقد نمیگیریم
نمیدونم چه چیزایی با داماده چه چیزا با عروسه
آیا باید دسته گل هم دستم بگیرم؟
مادرشوهر من کلا راحته هیچ چیزی نمیگیره باید بگم خود نامزدم بگیره یا به مامانشو خواهرو برادراش بگه لطفا راهنماییم کنید
راستی من عموهام میخوان بهم سکه بدن سر عقد
خاله هام هم پول و مامان بابا و 2 تا خواهرام هم میخوان بهم النگو بدن هرکدوم جدا
نقل قول
۲۰-تير-۱۳۹۱, ۰۳:۵۲ عصر
ارسال: #36
(۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۱:۴۳ عصر)دی پری نوشته است:  خانواده من سر عقد تو محضر هم به من کادو دادن هم به داماد.برادرامم همین طور.بهم زیر لفظی ندادن که ناراحتم شدم،مادر شوهر م گفت اوا یادم رفت.بعدشم میتونست بده ولی به روی مبارک نیاورد.من از دوستام شنیده بودم لباسای سر عقدم داماد باید بخره.البته من خودم خریدم.1جعبه شیرینی هم باید بیارن.ساعت که گفتم نمیخوام ولی معمولا میدن.سرویسم یا سر عقد میدن یا اگه خسیس باشن سر عروسیSmile

عزیزم سرویس رو موقع عروسی دادن دلیل بر خساست نیستا Dodgy
بعضی ها سرویس رو موقع عروسی میخرن چون میخوان به روز تر باشن
بعضی ها به خاطر افزایش و کاهش قیمت میذارن سر وقت تر بخرن
بعضی ها هم میخوان شب عروسیشون برای بار اول سرویس رو بندازن و یه جلوه دیگه داشته باشهSmiling

دعا کنید کارهامون رو ب راه بشه تا منم بتونم مامان شم Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط roshanak7367
۲۵-تير-۱۳۹۱, ۱۱:۵۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-تير-۱۳۹۱ ۱۱:۵۸ صبح توسط سمیرا جوون.)
ارسال: #37
بچه ها من عید فطر جشن عقدمه تو محضرم هست چون نامزدی مفصل بابام گرفت دیگه جشن عقد نمیگیریم
نمیدونم چه چیزایی با داماده چه چیزا با عروسه
آیا باید دسته گل هم دستم بگیرم؟
مادرشوهر من کلا راحته هیچ چیزی نمیگیره باید بگم خود نامزدم بگیره یا به مامانشو خواهرو برادراش بگه لطفا راهنماییم کنید
راستی من عموهام میخوان بهم سکه بدن سر عقد
خاله هام هم پول و مامان بابا و 2 تا خواهرام هم میخوان بهم النگو بدن هرکدوم جدا
نقل قول
۲۵-تير-۱۳۹۱, ۰۱:۲۲ عصر
ارسال: #38
وای سمیرا جون چه جالب
عقد محضریه منم پارسال روز عید فطر بود Tounge
ببین عزیزم
بستگی به خودتون داره که چی با خودتون باشه یا باداماد
مثلا من دوست داشتم جای حلقه رو خودم درست کنم
جای عسل رو هم خودت با جای حلقه ست کردم
اما خانواده شوشو نون و پنیر و سبزی آوردن
یه دسته گل هم واسه من آوردن
زیر لفظی هم که باید پدر داماد بهت بده
حالا کادوها دیگه سلیقه ای و به نظر خود شخص مربوطه دیگه
ما چون عقد صوری داریم کادو ها رو تو محضر نگرفتیم
گذاشتیم عروسیمون تو اتاق عقد بهمون بدن Big Grin

دعا کنید کارهامون رو ب راه بشه تا منم بتونم مامان شم Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط سمیرا جوون
۱-مرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۴۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-مرداد-۱۳۹۱ ۰۴:۰۹ عصر توسط فروغ بانووو.)
ارسال: #39
من سوال همی برایم پیش آمده!

من جشن عقد یا نامزدی نداشتم.کلن هیچ جشنی نداشتم و بعد از ماه رمضون عروسیم میباشد همیCool

می خوایم 1 ساعت قبل از عروسی سفره ی عقد سوری بیندازیم همی!

سوال!

آیا آن کادوهایی که والدین و فامیل درجه 1 در سر سفره ی عقد می دهند جدای از کادوی عروسی و کادوی پاتختیست؟!

یعنی آیا 3 تا کادو باید اقوام درجه 1 بدهند؟ سر عقد جدا، عروسی جدا و پاتختی جدا؟!!!

من کمی از رسم و رسوم عقبم همی!

بعد با عرض معذرت! این کادوها به ترتیب در جیب عروس می رود یا داماد؟Big GrinBig GrinBig GrinTongue البته میدانم فرقی ندارد همی! می خوام بدونم برای سر معرکه گیری Big GrinBig Grin

ایا کسی نیست پاسخ دهد مرا؟!!

زیباترین آغاز را با تو تجربه کردم! پس تا زیباترین پایان با تو می مانمAngel
نقل قول
۱-مرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۱۵ عصر
ارسال: #40
فروغ جون شما در کل دو تا کادو میگیری همیBig Grin
یکی سر عقد و دیگری کادوی عروسیه که تو تو پاتختی میدن همیBig Grin
کادوی سومی موجود نمیباشد همیSad
سوال آخریتو من دیگه نمیدونم جوابشو همیSad
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام