• لی لی رضایی
  • مرضیه محمدی

هتل در مشهد یا تهران برای ماه عسل

۱۷-تير-۱۳۹۶, ۱۰:۱۴ صبح
ارسال: #231
RE: هتل در مشهد یا تهران برای ماه عسل
دوستانی که قصد دارن هتل 4 ستاره بگیرن به نظرم قیمتاشون با 5 ستاره اونقدر تفاوت نداره پولشونو حروم نکنن و یک دفعه بهترین کیفیت رو دنبال کنند من پارسال رفتم هتل قصر طلایی به نظرم بهترین سفرم به مشهد بود البته جدا از لذت زیارت آقا امام رضا!!!!
اما به نظرم هزینه کردن واقعا ارزش داره من تقریباً بهترین هتل های هر شهری رو رفتم میتونم بگم از نظر صبحانه بهترین و کاملترین صبحانه رو داشت و توی هتل هم استخر داشت که ما استفاده کردیم یعنی یا زیارت بودیم یا هتل برای سوقات خریدن هم یه ماشین گرفتیم رفتیم برادران حسینی که همه چیزش در حد عالیه و خیالتون راحته بهتون نمیندازن دیگه وقتمون رو صرف مغازه های بیخود نکردیم انشالله شما هم بهتون خیلی خوش بگذره و راضی باشید

من بینهایت خوشبختم Lub
خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط آرزو گلی ، pichak2014 ، goli_sh66
۱۷-تير-۱۳۹۶, ۱۰:۳۵ صبح
ارسال: #232
(۱۷-تير-۱۳۹۶ ۱۰:۰۵ صبح)Atefe6670 نوشته است:   سلام, هتل الجواد مشهد چطوره؟ از نظر نظافت و غذا و همه چی...
ممنون میشم کمکم کنین

هیچ کس در مورد هتل الجواد اطلاعاتی نداره, نمیخوام برم اونجا پشیمون بشم

نقل قول
۱۷-تير-۱۳۹۶, ۱۱:۰۷ صبح
ارسال: #233
هتل سینور
خیلی عالیه
10دیقه پیاده روی تا حرم
ویو رستوران و اتاقش هم به سمت حرمه

انجام ترجمه تخصصی،پروپوزال، سمینار و پایان نامه در زمینه مهندسی ژئوتکنیک با قیمت مناسب
نقل قول
 سپاس شده توسط مهتاب۰۵۱۳ ، آرزو گلی ، pichak2014
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۱۹-تير-۱۳۹۶, ۰۸:۵۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-تير-۱۳۹۶ ۰۳:۱۶ عصر توسط مهتاب۰۵۱۳.)
ارسال: #234
(۱۷-تير-۱۳۹۶ ۱۰:۳۵ صبح)Atefe6670 نوشته است:  
(۱۷-تير-۱۳۹۶ ۱۰:۰۵ صبح)Atefe6670 نوشته است:   سلام, هتل الجواد مشهد چطوره؟ از نظر نظافت و غذا و همه چی...
ممنون میشم کمکم کنین

هیچ کس در مورد هتل الجواد اطلاعاتی نداره, نمیخوام برم اونجا پشیمون بشم

سلام هتل جواد ۴ ستاره ست. من که تعریفش رو‌شنیدم. نزدیکه حرم

هتل الماس ۲ تقریبا تازه افتتاح شده من خیلی این هتل رو دوست دارم. داخلش که خیلی قشنگه پنج ستاره ست. یک هتل بزرگ هم تقریبا به حرم نزدیکه نماش کمپوزیت طلایی هست در حال ساخته!
هتلهای پنج ستاره خوب هم مثل هتل مدینه رضا.هتل درویشی، هتل قصر طلایی و هتل بین المللی قصر، ۴ ستاره هم مثل هتل خورشید تابان،هتل جواد، هتل کیانا و هتل توس و هتل سی نور و هتل اترک رو البته فکر کنم ۴ ستاره ست خیلی نزدیکه حرم واقع شده.

راه می روم و شهر زیر قدمهایم تمام می شود!
تو هیچ کجا نیستی!
نقل قول
 سپاس شده توسط lili_61
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام