• تقی زاده
  • آرایشگاه گیوا

هتل در مشهد یا تهران برای ماه عسل

۱۹-تير-۱۳۹۲, ۱۲:۰۹ صبح
ارسال: #31
RE: هتل در مشهد یا تهران برای ماه عسل
سلام دوستان
من شنبه میرم مشهد هتل هلیا رو رزرو کردیم
کسی تا حالا اونجا رفته؟ من خودم اینجارو رزرو کردم و شوهرم خیلی حساسه به هتل و این چیزا نمیخوام جلوش ضایع شم...
ما دی ماه پارسال 2 شب هتل قصر طلایی رفتیم بعد پروازمون کنسل شد 2 شبم رفتیم درویشی :-)
همچیش خوب بود و حدودا 3 تومن خرجمون شد ولی به نظر من نمیارزید. امام رضا رو باید ساده رفت و یه هتل کنار حرم هم کافیه این نظر منه....
ولی خدایی هرکی از هتل هلیا آمار داره بیا بگه که من آمادگیداشته باشم..هههههههه

http://joorabcenter.blogfa.com/
گلچینی از بهترینهای بازارHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط khoodka
۲۲-تير-۱۳۹۲, ۰۳:۵۵ عصر
ارسال: #32

بچه ها ما دیروز از مشهد برگشتیم چشتون روز بد نبینه به نظرم به هیچ عنوان در ماه رمضون نیرید مشهد چون پر از عرب هست و به نظر من رفتارشون خیلی بد بود
هتل عماد خودش خوب بود ولی جاش فاجعه بود تو یه کوچه تنگ که پر از عرب بود حتی مغازه دارا هم عربی حرف میزدند و بسیار پرسر و صدا بودش روی هم رفته من و شوشو تصمیم گرفتیم هیچ وقت دیگه نریم مشهد

http://www.nozaad.com/Thread-%E2%99%A5%D...97?page=46
نقل قول
 سپاس شده توسط pari joon
۲۲-تير-۱۳۹۲, ۰۵:۱۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-تير-۱۳۹۲ ۰۵:۲۳ عصر توسط lopasali.)
ارسال: #33
بچه‌ها خوب میاید مشهد میرید هتل اطراف حرم می‌گیرید و مسیرتون از هتل به حرم از حرم به هتل و به همون بازار‌های اون اطراف کفایت می‌کنید

خیابونای اطراف حرم جزو پایین شهر مشهد محسوب میشه خوب، فرهنگاشون متفاوته ، با چشماشون میخرنتون، حتا مثلا لباساتون تنگ کوتاه اینا باشه تو کوچه پس کوچه هاش تنها باشید یه انگولی هم میشید به سلامتی Big Grin

یه هتل تو خود شهر بگیرید مثل پردیسان ، و به غیر از حرم برید بقیه جا‌های شهر رو هم بگردید

پاساژ ها، آلتون، وصال، زمرد، پروما، الماس شرق، ویلاژ توریست ، مجتمع خورشید اینا
از چرم مشهد هم غافل نشید
شعبه هاش زیادن

دیگه کوهسنگی، باغ وکیل آباد، سد چالیدره، شهر بازی پارک ملت، طرقبه، شئندیز، جاغرق، مجتمع کوهسر بولینگ و بیلیارد هم داره، طبقه بالا پروما هم بولینg داره، اگه مجردی میاین شب برین ریس Big Grin ، بعد دیگه اینکه اینجا رستوتانای غذا ایتالیایی، لبنانی، ترکی‌ و ... داره این رستوراناش رو برید

مرکز ریلکسیشن هم داریم، ماساژ و طبّ سوزنی و دکتر فیش داره

دیگه اینکه کارتینگ و پینت بال و ‌اسب سواری هم داریم
پیست هم داریم برید تماشا هم واسه موتور هم ماشین، اگه ماشین خودتونم مدل بالاست یآا دست فرمون خوبی‌ هم دارید خودتونم میتونید برید در معرض نمایش Big Grin

آها تو خیابون امام رضا ( اطراف حرم نیست‌ها سمت طرقبه ‌ست) سفره خونه‌های سنتی‌ داره، سفره خانه سنتی‌ ایرانیان از پیکان جوانان جلوش پارک می‌کنن تاا پورشه Smile، فضا سنتی‌، موسیقی‌ سنتی‌، غذا سننتیش که خیلیم خوشمزه ‌ست، نون سنتی‌ هم همونجا داغ از تنور در میارن که خیلیم خوشمزه ‌ست

بریید اینجا‌ها که بهتون خوش بگذره

بشر دوپا هررر کاریو که اراده کنه میتونه انجام بده منم یه بشرم. بی ارادگی مایه سرافکندگی و عدم تمایز من با مخلوق چهارپاست!

وزن اولیه: 73
وزن فعلی: 70
هدف: 64
نقل قول
 سپاس شده توسط فشفشه ، Moonlight ، مهرنوش جون ، s65 ، زن باران (مهتاب65) ، وفا ، katy ، شیم شیم ، bimbo ، حباب ، shaparak103 ، Nanas ، a_aroosha ، ساغر ، ساچلی ، sahar-f ، فاطیما_66 ، zibaye ziba ، خانم لورا ، nila1360 ، tapesh
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۲۳-تير-۱۳۹۲, ۱۰:۴۷ صبح
ارسال: #34

لپ عسلی کاش زودتر می گفتی منکه خیلی از این مسافرتم بدم اومد

http://www.nozaad.com/Thread-%E2%99%A5%D...97?page=46
نقل قول
 سپاس شده توسط lopasali
۲۳-تير-۱۳۹۲, ۰۵:۲۲ عصر
ارسال: #35
خانوم گلایی که مشهد میان اگه میخایم ماه عسل رویایی داشته باشین چند شب برین هتل سحاب سمت بند گلستان.از شمال چیزی کم نداره اون منطقه و به طرقبه شاندیز هم نزدیکه.اگه واسه سیاحت میاین هتل اطراف حرم نگیرین.من باشم میرم هتل اپارتمان ارزو سمت 4راه ابوطالب که هم مستقیم با تاکسی و اتوبوس و وسیله شخصی راحت میشه رفت حرم.هم نرخش بهتره.شبا حرم.صبحا استراحت ظعر ناهار شاندیز یا طرقبه و خرید سوغاتی از همونجا عصر هم پاساژگردی و خریدا اصلی...کمک خاستین بگین تا راهنماییتون کنم

دوستان کمک خواستین واسه زدن تشکر تعارف نکنیدا من درخدمتمCool
بانو نیلو به مامان نیلو مبدل میشود.....
نقل قول
 سپاس شده توسط katy ، حباب ، lopasali ، bahar.7007
۲۳-تير-۱۳۹۲, ۰۵:۳۳ عصر
ارسال: #36
اطراف حرم انگار شده مالِ همون عربا

به خصوص هتل های گرونش و

البته

که پول ِ ایران که بی ارزش شده اینا خیلی راحت میان و استفاده میکنن

به نظر من هتل اطراف حرم نرین

برین خیابونای خوب ِ مشهد هتل بگیرین

"من از روییدن خار بر سر دیوار دانستم/که ناکس،کس نمی گردد بدین بالانشینی ها"
نقل قول
 سپاس شده توسط nila1360
۲۴-تير-۱۳۹۲, ۱۱:۰۶ عصر
ارسال: #37
منم همین امروز از مشهد برگشتم...
هتل هلیا بودیم که تا حرم 5 دقیقه فاصله داشت..هتل خیلیییییییییییی مسخره ای بود ...شوهرم کلی دعوام کرد که اونجارو رزرو کردم و شام و ناهارم رفتیم هتل قصر... مثلا خواستیم خیلی هزینه نکنیم هههههه
بچه ها مهرنوش راس میگه مشهد پر عرب بود ولی ما معمولا واسه تفریح مشهد نمیریم.. این همه شهر و کشور واسه تفریح
ما واسه پابوسی امام رضا سالی یکی 2 بار میریم مشهد که هر وقتم بر میگردیم کلی سبک و آرومیم...
در هر صورت اگه میرید تفریح یا واسه استراحت یا اصلا به مشهد فکر نکنید یا به توصیه های لپ عسلی جون عمل کنید...

http://joorabcenter.blogfa.com/
گلچینی از بهترینهای بازارHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط مهرنوش جون ، lopasali ، Gandom ، مهرانه 1356
۲۵-تير-۱۳۹۲, ۱۲:۳۹ صبح
ارسال: #38

ما سالهاست که مشهد میریم و مشتری دائم هتل هما هستیم که تو بلوار سجاد هستش و خیلی به مرکز خرید پروما نزدیکه و کلا پیاده 10 دقیقه س تا پروما
دیگه اینکه الماس شرق هم عالیه
ما همیشه طرف طرقبه هم میریم یه جا هم هست که پارسال برا اولین بار رفتم اگه اشتباه نکنم اسمش چناران بود تو جاده زشک
خیلی جای باصفایی هستش
البته من بد ماشین هستم ما همیشه با هواپیما میریم و اونجا ماشین میگیریم برا گشت و گذار
میگن کلات نادر هم خیلی با صفا هستش البته 3 ساعت با مشهد فاصله داره انگار من که تاحالا نرفتم

کلا هتلهای هما به نظرم خیلی عالی هستن

برا تهران هم هفته پیش کار اداری داشتیم با همسرم تهران هتل انقلاب بودیم که نسبت به اسم بلند اوازه و قیمت اتاقهاش به نظرم اصلا نمی ارزید
من اسپیناس و فردوسی نرفتم اما تعریفشونو شنیدم
( گرچه تعریف انقلاب هم شنیده بودم خوب نبود)
همون نزدیکها 1 هتل بی اسم و رسم بود که از نصف هتل انقلاب هم کمتر بود قیمتش اما امکاناتش تفاوت محسوسی نداشت

من مهتابم
دختری از سرزمین ماه تابان

خدایا دختر کوچولوی من یه فرشته س مراقب سلامتیش باش
نقل قول
 سپاس شده توسط خانم لورا ، nila1360
۲۹-تير-۱۳۹۲, ۰۲:۰۱ عصر
ارسال: #39
Question RE: هتل در مشهد یا تهران برای ماه عسل
کسی تا حالا هتل جواهری مشهد رفته؟
هتله خوبیه از همه نظر؟

دوستای خوبم خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی واسه حل شدن مشکلاتم دعا کنید.
نقل قول
۲۹-تير-۱۳۹۲, ۰۶:۰۰ عصر
ارسال: #40
ما هم امروز برگشتیم.هتل قصر نیلی بودیم نوساز و تمیز بود ما راضی بودیم.سارا جان جواهری را از بیرون دیدم اصلا ظاهر خوبی نداشت.خیلیییییییییی قدیمی بود

خدایا بهم انرژی بدهNew1
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام