• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

هتل در مشهد یا تهران برای ماه عسل

۶-تير-۱۳۹۱, ۰۱:۳۳ عصر
ارسال: #11
RE: هتل در مشهد یا تهران برای ماه عسل
هتل پردیسان مشهد هم من خیلی تعریفشو از دوستام شنیدم نمی دونم وان داره یا نه؟ از حرم یکم دوره ولی چون سمت وکیل آباده میگن آب و هواش خیلی عالیه.
نقل قول
۲۱-دي-۱۳۹۱, ۰۲:۰۰ صبح
ارسال: #12
اتاق ویژه درویش شبی 1 تومن بود گلم البته بالاترم بود
من خودم شخصا با مدیر داخلیش صحبت کردم
یک مهمونی هتل درویش گرفتم بعد به همین بهانه قیمتا رو هم میپرسیدم
اما کفتم میشه اتاق رویایی تون ببینم گفت نههههههههههههه نمیشه

نقل قول
۲۱-دي-۱۳۹۱, ۰۲:۱۱ صبح
ارسال: #13
چه خبره شبی 1تومنننننننننننننننننننننننن؟؟؟
تو کشتی هم بریم انقدر نمیشه.

در انتظار وصال Heart
نقل قول
  • گروه ژ
۲۲-اسفند-۱۳۹۱, ۰۸:۰۵ عصر
ارسال: #14
من ماه پیش رفتم با آبجی و مامان
دوشب هتل با پرواز رو از این سایت http://www.mashhadnet.net گرفتم نفری 230 اطاق معمولی
هتلش هتل خیلی شیکیه ، به نظر من از هتل قصر هم بهتره . چون نوسازه
ولی اگه میرید حتما یا با پرواز ماهان برید یا با پرواز معراج
بقیه پروازهای مشهد به درد نمیخوره
نقل قول
۱۷-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۸:۵۲ عصر
ارسال: #15
بچه ها چند تا سوال برام پیش اومد:

- اتاق عروس و داماد فرقش با اتاق های دیگه چیه؟
- چ نیازی ب جکوزی و خصوصا حموم شیشه ای هست تو اتاق؟

اگر خواستید خصوصی بهم بگید

من خودمم نظرم اینه ک برای شب عروسی بریم هتل. ولی ب این امکاناتش توجه نکرده بودم برای همین پرسیدم این امکانات ضرورتی داره؟

روز عشقمون تا آخــــــــــــــــــــــر دنیا

Heart
25/ مـــــهـ♥ــــــر/ 92
نقل قول
۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۱۲:۲۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-دي-۱۳۹۴ ۰۳:۳۳ عصر توسط شیم شیم.)
ارسال: #16
عزیزم فقط شیک تر هست و عشقولانه تر مثلا شکلات گذاشتن رو تخت!!و تختش دو نفره هست با پرده و..
بچه ها حتما هتل دیپلماتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تو مشهد امتحان کنین
تمیز و برخورد پرسنلاش عالی قیمت خوب امکانات خوب ترنسفر به بازار و حرم و...
با همسرم رفتیم من رزرو کرده بودم باورش نمیشد دو ستاره باشه!!!!!!!!فقط یه سال تاسیس شده.تا قیمتاش بالا نرفته برینNew1
من و همسرم ابان رفتیم خیلی خوب بود.عکس از اتاقمون گرفته بودیم Big Grinمیگفتن 4 ستارس یا 5 ستاره؟؟؟3 (12)3 (12)
نقل قول
 سپاس شده توسط shaparak103 ، sahar-f
۹-خرداد-۱۳۹۲, ۰۵:۳۸ عصر
ارسال: #17
من با کمک این سایت رفتم مشهد خیلی خوب راهنمایی کردن http://www.epersianhotel.com
نقل قول
۱۰-خرداد-۱۳۹۲, ۰۵:۴۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-خرداد-۱۳۹۲ ۰۱:۵۴ صبح توسط khoodka.)
ارسال: #18

ما مشهد زیاد رفتیم ...بابام خیلی رو همه چیز حساسه..تو انتخابش دقت میکنه..همیشه قبل از رفتن رزرو میکنه.اوناییو که رفتم و خوب بود و یادمه معرفی میکنم.

پردیسان : خیلی خوب بود که فقط یه مقدار دوره به حرم برای کسایی که میخوان نزدیک باشن به حرم. پارکینگ بزرگ سرویس دهی خوب اتاقای مرتب ..سوئیتاشم خوب بود تقریبا و کیفیت رستورانشم خیلی خوب بود. استخرشم تمیز و خلوت بود.(از وقتی رفتیم این هتل دیگه دفه های بعد دنبال هتل نگشتیم و همینجارو رزرو کردیم بابام اینجارو ترجیح میده!!) پرسنل آموزش دیده و مودبی داره .کسایی که شکموان این هتل نزدیک رستوران معروف معین درباریه Smile .صبحانشو از دست ندید. . راستی لابیشم جزو بزرگترین لابیای موجوده! کافی شاپ رساوران معمولی و فست فودش هرکدوم جداس همشم خوبه. این هتل پنج ستارست

توریس توس :دنج و دور از هیاهوی شهرو قشنگ..خصوصا فضای خاص رستورانش جالبه .فضای بیرونشم واقعا قشنگه..البته چندیساله نرفتم. اضافه میکنم که خارج از شهره یه جورایی. بار سالادش خوبه..ویلاییه یه جورایی و4ستارس.

هتل قصر1: نزدیک به حرمه و بسیار شلوغه جاش. این هم عیبه و هم مزیت. اتاقاش تمیز سرویسش مرتب کارکناش خوش رفتار و کیفیت غذاشون خوبه. فک میکنم 5ستارست.

هتل قصر طلایی یا قصر2: خیلی خوشکل بود..جاش از هتل فبلی حدودا یه خیابون دورتره. نه اون شلوغی رو داره و نه اون مسیر طولانی تا حرم رو مثل پردیسان.. اتاقاش شیک و تمیزه و غذاشم خوبه..فعلا نو حساب میشه .صبحانشم قابل توجه هست.این هتلم 5ستارست.

هتل هما 2: این هتلم چون خیلی نزدیک حرم نیست شلوغ نیست. سرویس دهیش خوبه اتاقاش خصوصا سوئیتهاش شیک و غذاشم خوبه. استخرش هم تمیزو خوبه.این هتلم 5ستارست.

هتل درویشی: نزدیک حرمه تقریبا و خوب جاش یه مقدار شلوغ..سوییتاش خیلی خوشکله اما اتاقای معمولیش از هتلای دیگه معمولی تره!! ینی اون شیکی فقط مال سوییتهاشه گویا..استخرش الان باید راه افتاده باشه و شبانه روزیم هست انگار.. اگه زیادی لوکسین بد نیست یه سری به اینجا بزنین. اینجام 5ستارست .(قیمتاش زیادی بالاس )

هتل جم: اینجارو هم چندین سال پیش رفتم. زیاد شیک نیست و به حرم هم نزدیک نیست ولی راحته و اتاقاش دلباز و خوبه. نسبتا هم تمیزه. خیلی اقتصادی تر از هتلای بالاس.رستورانشم بد نبود.. اینجا 4ستارست الان .

هتل تهران: خیلی نزدیک حرمه. یه هتل با ظاهر معمولی..خیلی معمولی اما راحته. هیچ چیز خاص یا شیکی نداره ولی رستورانش همون غذاهایی رو که داره باکیفیته و باز خیلی اقتصادی تر از هتلایی که بالا گفتم. واسه ایام عید و تعطیلی از 2ماه جلوتر جا نداره چون قیمتش مناسب کیفیتش قابل قبول و جاش نزدیک به حرمه. 3ستارست.

هتل طرقبه: جاش که خوب مشخصه بیرون از شهره. خیلی بزرگه ولی اصلا شیک نیست. سوئیتهای درندشتتتتتتتت داره و هوای خوب . تنها مزیتهای این هتل این بود. نمیدونم چندستارس..من 24 ساعت هم توش نبودم چون جارو عوض کردم اصلا یادم نیست.

هتل اترک : تو اون میدون اصلیه نزدیک حرم که توش بازار رضا هست.. تمیزو و خوبه بدی و خوبیش نزدیکیش به حرمه و جاش که خیلی خیلی شلوغه و از در هتل که بیرون میاید میرید تو جمعیت..سرویسش خوب کارکناش مودبن..کیفیت غذاشم خوبه.. این هتل 4ستارست.

این نکته رو بگم هتلای نزدیک حرم پارکینگاش همیشه پره اگه ماشین ببرین ممکنه مجبور شین اصلا از پارکینگ درنیارین چون جا پیدا نمیکنید دیگه..
نکته ی بدی خصوصا واسه نوعروسا که با شوهرشون میرن و شوهرشون از حدنرمال حساسترن روشون اینه..نزدیک حرم خیلی خوبه اما منطقه ی خوبی نیست شلوغه..ممکنه میرین بیرون چون همه تیپ آدمی هست اونجا زیاد نگاهتون کنن و خدایی نکرده جنگ ناموسی راه بیوفته. واسه حفظ آرامش خودتون لوازم آرایش خرید عروسیتونو اونجا زیاد استفاده نکنید.
بعدی اینکه هتلایی که دورترن معمولا خودشون سرویس ایاب ذهاب به حرم دارن ..و بعضیاشونم سرویس گشت داخل شهر که برنامش رو بهتون میدن..اگر با آژانس هتل رفت و آمد میکنید بهتره شماره ی خود راننده رو بگیرید مستقیم -اگه خوشتون اومد ازش- بعدا دسترسی بهش راحت تره.
نکته ی آخر هم اینکه هرجا به جیبتون میخوره برین.. سخت نگیرید.. امام رضای مهربون نمیزاره بهتون بد بگذره.
نقل قول
 سپاس شده توسط marziye1987 ، ( پدیده ) ، Leyla6774 ، lopasali ، bahar.7007 ، Eli Koochooloo ، zibaye ziba ، nila1360 ، sepidehrad ، ساغر ، tapesh ، goli_sh66
۵-تير-۱۳۹۲, ۰۹:۵۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-تير-۱۳۹۲ ۱۰:۰۴ عصر توسط ( پدیده ).)
ارسال: #19
دوستان تجربتون و در مورد هتلای مشهد بگین.... کجا رفتین؟ راضی بودین یا ناراضی؟

دوستان کسی تجربه هتل هاترا مشهد و داره؟

بارها به این اندیشیدم که ای کاش، هیچ‌گاه دل به تو نداده بودم؛ اما بعد پشیمان شدم.
آخر اگر دل به تو نداده بودم که تا حالا بارها جان داده بودم.
لبخند بزن... نازنینت دل داده است تا جان نبازد...Heart
نقل قول
۱۰-تير-۱۳۹۲, ۰۵:۳۰ عصر
ارسال: #20
کسی هتل عماد یا ایران مشهد را رفته؟

خدایا بهم انرژی بدهNew1
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام