• آرایشگاه گیوا
  • تقی زاده

هتل با قیمت مناسب

۲۴-خرداد-۱۳۹۶, ۰۳:۴۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-خرداد-۱۳۹۶ ۰۳:۴۶ عصر توسط elaheh.k.)
ارسال: #61
RE: هتل با قیمت مناسب
بچه ها ما رفتیم که بریم رامسر هتل بگیریم دیدم شبی 300 تا 400 هتل رامسر اتاق دو تخته داره دیدم اندازه یه استانبول آب میخوره واسه آدم بعد رفتیم تو سایت اقامت 24 دیدیم هتل ملکشاه 3 ستاره شبی 130 تومان اتاق دو تخته داره البته با تخفیف اقامت 24 صبحانه ام روش بود رفتیم خود هتل خیلی تمیز تا ساحل با ماشین 7 دقیقه خیلی تمیز چای ساز و یخچال و ملافه تمیز و حوله تمیز سرویس بهداشتیا عالی خلاصه خیلی خوب بود ما یه دفعه یه ویلا داغون کوچولو 30 متری اجاره کردیم با کلی تخفیف شبی 100 از اینجا خیلی راضی بودیم محوطه خوب هتل تازه بازسازی شده بود صبحانه خوب به قیمتش خیلی خوب بود سوییتا و اتاقای بزرگتر و کاملترم داشت اما ما نمیخواستیم واسه شمال زیاد هزینه کنیم همون کافی بود برامون

هتلیار معتبره اما اصلا خوب نیست من از چند نفر شنیدم یهو کنسلی اعلام کرده تو راه بودن گفته هتل پره 
نقل قول
۱۵-اسفند-۱۳۹۶, ۱۰:۴۶ صبح
ارسال: #62
RE: هتل با قیمت مناسب
سلام بچه ها برای اول فروردین تا ۴ م من مشهد میخوام برم برم با مامان و داداش و دایی م.تعدادمون ۱۲ نفره
کسایی مسافرخونه یا خونه سوئیتی تو مشهد سراغ داره خوب و تمیز باشه؟!

خدایا کمکم کن
عروس مرداد 94
خدایاشکرت...راضیم به رضای تو
آخ جون بلاخره دفاع کردم
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام