• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

هتل با قیمت مناسب

۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۱۱:۳۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۱۱:۴۱ عصر توسط arooaha.)
ارسال: #11
RE: هتل با قیمت مناسب
مرسی بچه ها
خیلی جالبه بهمون نزدیکه اما تا حالا بهش فکر نکرده بودم
آره شیان باید خوشگل باشه
فردا میزنگم قیمتشو میگیرم

نرگس جون
من شب قبلشو بخاطر این میرم که استرسم کمتر باشه
چون ما یه سری مهمونامون از شهرستان یه شب زودتر میان نمیخوام تو شلوغی و سر و صدا باشیم
و صبحشم ساقدوشام با آرایشگرم میان تو هتل و اونجا میکاپ و حاضر شدنم انجام میشه و استرس بیرون آرایشگاه رفتن و این چیزا رو هم ندارم

شب عروسی هم یه سری هتل ها اتاق مخصوص برای عروس و داماد دارن و صبحانه مخصوص و.... خوبه دیگههههههه
نقل قول
 سپاس شده توسط مانا26
۲-شهريور-۱۳۹۲, ۱۲:۵۶ صبح
ارسال: #12
بچه هاکی هتل خوب وشیک وتمیز باقیمت معقول توکیش سراغ داره؟اگه رفته واطلاعاتی داره پیام بده لطفا

زندگی زیباست ای زیبا پسند زیبه اندیشان به زیبایی رسند..
نقل قول
 سپاس شده توسط دخت تهران
۳-مهر-۱۳۹۲, ۰۱:۵۲ عصر
ارسال: #13
پریسا جون یه سری به سایت helokishبزن هم میتونی قیمت هتل ها رو با توجه به بودجت پیداکنی هم بعضی بچه های کیش هستن تو سایت
میتونن کمکت کنن

3 (12)
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۸-مهر-۱۳۹۲, ۰۸:۵۱ عصر
ارسال: #14
سلام بچه ها،دنبال یه هتل خوب و مناسب توو کیش میگردم،کسی سراغ داره؟؟؟؟؟

الهی شکرتAngel
نقل قول
۸-مهر-۱۳۹۲, ۰۹:۳۶ عصر
ارسال: #15
(۸-مهر-۱۳۹۲ ۰۸:۵۱ عصر)love-me1 نوشته است:  سلام بچه ها،دنبال یه هتل خوب و مناسب توو کیش میگردم،کسی سراغ داره؟؟؟؟؟

عزیزم ما معمولا کیش خونه میگیریم که راحتتره مجتمع پارس که خونه هاش واقعا تمیزه

هتل هم تاحالا داریوش و ارم و هلیا رفتم ارمو ما از وقتی ساختن میرفتیم پارسال که رفتیم اخرین بار با اینکه همه میگفتن بد شده به نظرم هنوز اتاقاش خوب بود فقط دیگه مثه اولاش نیس
داریوش که عالیه هلیا هم ما گول قیمت مناسبشو خوردیم و امسال رفتیم افتضاااااااااااح بود به معنای واقعی اتاقاش کثیف بود!
توی هتلهای با قیمت مناسب لوتوس رو شنیدم خوبه
نقل قول
 سپاس شده توسط love-me1
۹-مهر-۱۳۹۲, ۱۲:۱۰ عصر
ارسال: #16
مرسی ترنم جون ولی هتل داریوش یکم گرونه و واسه عید قربان هم جاشون پر شده،چون اولین مسافرت دو نفرمونه و ماه

عسلمون محسوب میشه نمیخوام زیاد گرون باشه،

خونه قیمت هاش چطوره؟؟؟من دنبال هتل 5 ستاره نیستم،دنبال یه جای خوبم با سرویس دهی مناسب

الهی شکرتAngel
نقل قول
۹-مهر-۱۳۹۲, ۱۲:۱۳ عصر
ارسال: #17
عزیزم هتل شایان هم خوبه. 5 ستارس ولی به نسبت داریوشو اینا ارزونتره.
موقعیتش هم بسیار خوبه هم به ساحل نزدیکه هم به مراکز تجاری

عروس شدم.Lub
نقل قول
 سپاس شده توسط love-me1
۹-مهر-۱۳۹۲, ۱۲:۳۰ عصر
ارسال: #18
لوتوس هتل و اتاقاش خوب بود غذاش خیلی جالب نبود

3......... تیام و متینا منم عاشق مامان بابامم..........
خدایا شکرت همه چی عالی بودNew1
نقل قول
۹-مهر-۱۳۹۲, ۰۶:۱۶ عصر
ارسال: #19
(۹-مهر-۱۳۹۲ ۱۲:۱۰ عصر)love-me1 نوشته است:  مرسی ترنم جون ولی هتل داریوش یکم گرونه و واسه عید قربان هم جاشون پر شده،چون اولین مسافرت دو نفرمونه و ماه

عسلمون محسوب میشه نمیخوام زیاد گرون باشه،

خونه قیمت هاش چطوره؟؟؟من دنبال هتل 5 ستاره نیستم،دنبال یه جای خوبم با سرویس دهی مناسب

ما این دفعه که پرسیدیم یکی از اشناها واسمون خونه پیدا کرده بود توی شهرک صدف شبی 100ت
که چون ما این دفعه ماشین نداشتیم ترجیح دادیم هتل بریم که تاکسی همیشه جلوی در باشه!
شهرک صدف و پارس ماشین اگه بگیری خیلییییییی راحته ولی اگه ماشین نداشته باشی هم میشه زنگ بزنی تاکسی بیاد چون یکم از مرکز شهر دورن حتما ماشین و تاکسی لازمه
هتل مریم و شایان هم خوبه اهان یکی هم هست اسمش فکر کنم صدفه توی همون شهرک صدف اونم شنیدم خوبه

هتلها که همشون صبحانه دارن اگه میخواین گرون نشه واستون توی هتل غذا نخورین رستورانای بیرون بهترن هم تنوع دارن هم گرون نمیشه
مثلا بوف توی پردیس یا هایپرمارکت پشت بازار مرجانم یه فودکورت زدن که هرچیییییییییی دلت بخواد داره
اگه میخوای دیگه خیلی اقتصادی باشه میتونید ناهارا برید رستوران شرکت اب و برق که مال خود کارمنداشونه غذاهاش خوب و قیمتاش ارزونه
اگه بازم سوالی هست بپرسNew2
نقل قول
۹-مهر-۱۳۹۲, ۰۶:۲۰ عصر
ارسال: #20
ممنون ترنم جون ولی دیگه خیلییی با چشم خسیس بهم نگاه کردی!!!!!!!3 (12)

مرسی از راهنماییت،منم شنیدم هتل صدف خوبه،ببینیم چی پیش میاد حالاNew1

الهی شکرتAngel
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام