• مرضیه محمدی
  • لی لی رضایی

هتل اسپیناس

۲۵-فروردين-۱۳۹۱, ۰۳:۴۸ عصر
ارسال: #1
هتل اسپیناس
سلام
بچه ها کسی راجع به رستوران چشم انداز یا فرانسوی اونجا چیزی میدونه؟ طبقه 13! می خوام اونجا عروسی بگیرم!
نقل قول
۲۵-فروردين-۱۳۹۱, ۰۳:۵۸ عصر
ارسال: #2
RE: هتل اسپیناس
هتل اسپیناس کجا؟ من آستارا این هتلو رفتم خوب بود....

وقت خود را بیهوده تلف توضیح دادن ها نکنید،
مردم فقط آنچه را که دوست دارند بشنوند،
میشنوند.
نقل قول
۲۵-فروردين-۱۳۹۱, ۰۶:۰۴ عصر
ارسال: #3
نه اون یه شعبه دیگه از اونه!
هتل اسپیناس تو بلوار کشاورز!
نقل قول
  • اساطیر
  • تشریفات وندا
۲۵-فروردين-۱۳۹۱, ۰۶:۴۴ عصر
ارسال: #4

من فقط میدونم خیلی گرونه.میدونم زیاد نباید دور و برش آفتابی بشمBig Grin

Angel
نقل قول
۲۵-فروردين-۱۳۹۱, ۰۷:۱۱ عصر
ارسال: #5
آره یه کم بالاست قیمتهاش. از 55000 شروع میشه!الان مهم برام اندازه ی سالنشه!آخه گفت 150 ظرفیت داره! ما هم 135 نفر مهمون داریم. سفره عقدم گفت تو سالن میندازیم.می ترسم جای رقصش کم باشه! کسی بوده اونجا! من سالن خلیج فارسشو می خواستم بگیرم.زنگ که زدم گفت بزرگش کردیم شده 600 نفری خیلی زیاده براتون!
کسی این رستوران طقه 13 اونجا رو دیده؟
نقل قول
۲۷-فروردين-۱۳۹۱, ۰۱:۰۳ عصر
ارسال: #6
سلام ...دوستان اگر اطلاع داشته باشین و ان شاء ا... قصد مهاجرت یا ادامه تحصیل در خارج از کشور امتحان IELTS (سازمان سنجش) تو این هتل برگزار می شه...من اینجا امتحان دادم....همش هم تو زمان امتحان فکر می کردم چه پولی دادن به این هتل!!!!ما تو همون تالار خلیج فارس امتحان دادیم...رو همون صندلیای مهمون!!!!!فقط جولومون میزهای کوچک گذاشتن...اما به نظر من فوق العادس این هتل.....خیلی قشنگ بود...من که زمان امتحان فکر می کردم واقعا تو خارجم!!!!!حالا ببینین مراسماش چی می شه....
نقل قول
۲۸-فروردين-۱۳۹۱, ۰۵:۵۵ عصر
ارسال: #7
من اونجا یه عروسی رفتم همه چیزش عالیه هم جای رقصش هم اتاق عقدش خیلی قشنگه خیلی اما گرونه
نقل قول
۹-خرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۳۵ عصر
ارسال: #8
ما بالاخره هتل اسپیناس رو رزرو کردیم! با منوی نفری 55000! همه ی خدمات جانبی هم باید با خودشون باشه! نمیشه کس دیگه ای انجام بده! ولی خیلی محیط زیباییه!
نقل قول
 سپاس شده توسط nina.61 ، فرشته ی نجات
۳۱-خرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۵۳ عصر
ارسال: #9
دوستای گلم کسی از کیفیت شامش خبر داره؟ خیلی فوریه من میخوام برم واسه قرارداد
نقل قول
۳-تير-۱۳۹۱, ۰۱:۱۸ عصر
ارسال: #10
چون یکی از کاندیدام بود ،اطلاعاتی که کسب کردم رو میگم شاید به دردتون بخوره
منوی 1_ 85000 ت
منوی 2 _65000 ت
منوی 3 _55000 ت
ورودی اتاق عقد 300 ت
سفره عقد از 500 به بالا + 200 هزینه گل ارایی
گل میزها هر میز از 25 ت
گلارایی پله ها از 800 ت
جایگاه از 450 ت
2تا سالن داره که ظرفیت هر کدوم 400 نفره اگه مهونا کم باشن میشه توی 1 سالن پارتیشن کشید
اما اگه 2 تا سالن رو بخواید و مهمونا به حد نصاب نرسن باید 2 میلیون ورودی سالن بدید
شامشو من تست کردم خیلییی عالیه
مهمانداراشم بد نیستن
اشکال بزرگش ینه که موکت ها سالنش رنگیه با گلهای درشت صندلی هام رنگیه کلا خیلی شلوغ پلوغ میشه سالن وقتی چیده میشه و مهمون میاد توش و لابیشم همیشه شلووووووووووووغه ، یه چیز دگه شم که من دوست نداشتم این که مر کز شهره و جاش پر ترافیکه اما کلا جای بدی نیست به هر حال هتل 5 ستاره است و تو این سطح گزینه های زیادی وجود نداره.
نقل قول
 سپاس شده توسط shaparaki ، parasto parvaz ، کاملیا ، ida ، nazanin bano ، sasha5000 ، فرشته ی نجات ، Elham.mi
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام