• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

نکات نگهداری و نظافت فرش

۲۳-بهمن-۱۳۹۶, ۰۴:۵۹ عصر
ارسال: #71
RE: نکات نگهداری و نظافت فرش
بچه ها کسی ازین روفرشی های ترکیه ک میچسبه به فرش و پشتش کش میخوره، استفاده کرده؟
خوبه جنسشون؟ واقعا سر نمیخورا؟

دوست ترت دارم از هرچه دوست
ای تو به من از خود من خویش تر
دوست تر از آنکه بگویم چقدر
بیشتر از بیشتر از بیشتر

لباس عروس،الیس100%
گل فروشی،100%

نقل قول
 سپاس شده توسط N.golchin
۲۹-بهمن-۱۳۹۶, ۰۳:۵۳ عصر
ارسال: #72
شما میدونید جای پایه میز رو که مونده روی فرشم چطور از بین ببرم فرشم ابریشم هست و میزم سنگین بوده خرابش کرده البته الان از این زیر پایه ای ها گرفتم اونم جاش میمونختصویر: /images/smilies/new/new3.gif
نقل قول
۱۶-فروردين-۱۳۹۷, ۰۷:۱۱ صبح
ارسال: #73
سلام > ممنون میشم راهنمایی کنید برای رفع پرز و کرک فرش ماشینی نو باید چکار کنم که بنظرتون با فرچه کوچیک پلاستیکی نمدار روش بکشم جواب میده ؟
نقل قول
  • گروه ژ
۱۶-فروردين-۱۳۹۷, ۰۹:۳۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-فروردين-۱۳۹۷ ۰۹:۳۶ صبح توسط marcopolo.)
ارسال: #74

(۱۶-فروردين-۱۳۹۷ ۰۷:۱۱ صبح)'ساحل آرامش' نوشته است:  سلام > ممنون میشم راهنمایی کنید برای رفع پرز و کرک فرش ماشینی نو باید چکار کنم که بنظرتون با فرچه کوچیک پلاستیکی نمدار روش بکشم جواب میده ؟

راه رهایی از پرز فرش چیست؟

بهترین کار برای از بین بردن پرز فرش نو جارو کردن ان با جارو های قدیمی (جارو شمالی-جارو چوبی)میباشد جاروهای سنتی بدون آسیب زدن به بافت فرش، پرزهای مزاحم را جمع میکنند و تا اندازه زیادی از حجم این مشکل می کاهند. اگر میخواهید این شیوه موثرتر واقع شود، لبه های جارو را کمی مرطوب کنید. خواهید دید که جاروی مرطوب با دقت بیشتری پرزها را از سطح فرش جمع میکند. پس از چند مدت از مقدار این کرک دهی تا اندازه زیادی کاسته می شود. بعضی از افراد برای از بین بردن پرز فرش، فرش رو با فرچه میکشند که این باعث تحریک شدن و پریز دادن بیشتر فرش میشود یا بعضی از افراد فرش رو میشویند که این کار لازم نیست، چون با جارو زدن راحت تر به خواسته خود می رسید.   

راه دیگری این است که یک کیسه حمام را مرطوب کرده به دست بکشید و از راه خاب قالی کیسه بکشید. هر دو روز یکبار فرش ها را جارو بکشید. حداقل سالی چند بار با شامپو فرش فرش ها را شامپو بکشید.برای درخشان کردن رنگ های فرش کمی سرکه را با خاک اره مخلوط کرده و به ارامی برسی را در این مخلوط بزنید و روی فرش بکشید وقتی که خشک شد با جارو برقی سطح ان را جارو کنید.

اپلیکشن بیکیوت (Becute) 

برای دانلود به بازار و گوگل پلی مراجعه کنید .

اپلیکشن بیکیوت ویژه آرایشگران بر روی سیب آپ قرار گرفت .

بیکیوت سامانه ارتباط آنلاین شما و آرایشگاههای زنانه است .
نقل قول
۱۶-فروردين-۱۳۹۷, ۱۲:۵۸ عصر
ارسال: #75
(۲۹-بهمن-۱۳۹۶ ۰۳:۵۳ عصر)'N.golchin' نوشته است:  شما میدونید جای پایه میز رو که مونده روی فرشم چطور از بین ببرم فرشم ابریشم هست و میزم سنگین بوده خرابش کرده البته الان از این زیر پایه ای ها گرفتم اونم جاش میمونختصویر: /images/smilies/new/new3.gif

دوست عزیزم من موکت اتاقمون ک تراکمش بالا بود رد پایه  یا چیزای دیگه مونده بود جاروبرقی با مکش بالا کشیدم تار و پودش اومد بالا، بعد با دستم صافش کردم. برای فرش هم شاید جواب بده.

نقل قول
۱۶-فروردين-۱۳۹۷, ۱۱:۴۱ عصر
ارسال: #76
(۲۹-بهمن-۱۳۹۶ ۰۳:۵۳ عصر)'N.golchin' نوشته است:  شما میدونید جای پایه میز رو که مونده روی فرشم چطور از بین ببرم فرشم ابریشم هست و میزم سنگین بوده خرابش کرده البته الان از این زیر پایه ای ها گرفتم اونم جاش میمونختصویر: /images/smilies/new/new3.gif

با فرچه بکش روش
زیر زیرپایه ای هم یه تکه موکت بذار

نقل قول
۸-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۸:۱۶ صبح
ارسال: #77
عصر پنج شنبه طی یک عملیات جهت معدوم کردن پرزهای فرش به اتفاق عزیزم . برای از بین برده پرز فرش ماشینی اول ی فرچه نرم رو خیس کردم و آروم رو فرش کشیدم ، جارو برقی با قدرت بالا ، یکبار دیگه فرچه با شامپو فرش ، جارو برقی با قدرت بالا ، دست آخر هم یکی دو بار طی رو سرامیکا کشیدم . فکر کنم هشتاد نود در صد رفع شد
اولش با کمک عزیزم شروع کردیم به فرچه کشیدن از این همه پرز و کرک که می اومد به فرچه تعجب کردیم بعد بخاطر کارش منو با یک بوسه عاشقانه پر از انرژی تنها گذاشت و رفت سر کار . اما در پایان کار از نتیجه راضی بودم خونه برق میزد و نقشه فرش هم بهتر مشخص شد .
نقل قول
 سپاس شده توسط shah navaz
۱۴-مرداد-۱۳۹۸, ۰۹:۳۷ صبح
ارسال: #78
تجربه یکی از بچه ها

پری روز یکی از فرشهارو شستم انداختم پشت بوم انباری چون لبه پشت بوم صاف نبود فرش همش سر میخورد میومد پایین شوهرم دوتا موزاییک رو هم گذاشت از زیر وسط فرش وقتی خشک شد دیدیم جا انداخته بدجور دیگه من تاپیک گذاشتم به حرف خانومها روش راه رفتیم اتو سشوارکشیدم درست نشدبدتر نخوابش خوابید اخرش انداختم بیرون کلی تی کشیدم حسابی تا اب زرد خشک شده داخلش خارج شد وصاف شد وقتی خواستم لول کنم نرم کننده حوله با اب قاطی کردم ریختم روش بعد 5دقیقه تا جایی که تونستم تی کشیدم اب داخلش اصلا نموند لوله اش کردم بردیم بالای سه طبقه که دیوارش صاف بود انداختیم الان انقدرتمیزشده برق میزنه درحالی که یکیشوخواهرم موقع لول کردن اب میگرفت روش در کنارهمین زردیش میزنه توچشم ادم بدونید جای درست حسابی بندازید نزاریدداخلش اب بمونه وزیرش چیزی نزارید زبر فرش جابندازه

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام