• مرضیه محمدی
  • آرایشگاه مدیس

نکات مهم در انتخاب تالار

۲۹-شهريور-۱۳۹۲, ۱۱:۲۱ عصر
ارسال: #31
RE: نکات مهم در انتخاب تالار
ساینا جان ما واسه انتخاب تالار خیلی جاها رفتیم.شاید بیست تا تالار دیدیم ولی بجز یکی هیچ کدوم قیمتشون رو نهایی نمیکردن.اون یکی هم قیمتش نسبت به بقیه خیلی بالاتر بود.
به نظرم با این وضعیت تورم نمیتونن اینکارو بکنن

کاش یه مراقب بالا سرمون بود گاهی داد میزد; آهای سرت تو زندگی خودت باشه
انتخاب های من بستن

آرایشگاه: آرایشگاه گل آرا

آتلیه: آتلیه ساقدوش

لباس عروسی و نامزدی: مزون پریا

تالار و باغ: تالار الوند

نقل قول
۲۸-مهر-۱۳۹۲, ۰۷:۳۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-مهر-۱۳۹۲ ۰۷:۳۷ عصر توسط setiya.)
ارسال: #32
RE: برای عقد قرارداد تالار به چه نکاتی باید توجه کرد؟؟
من یه دفتر برداشتم تو هر صفحه اش اسم هر تالار رو که دیدم رو نوشتم
بعد جدول بندی کردم هر چی که داره رو تیک میزنم مثل پارکینگ. صندلی مبله و جای رقص شیک .... همه چیشو با جزئیات هم مینوسیم رنگ و تعداد صندلی دور هر میز
بعد فاکتوری که میدن یا کارت میچسبونم روش
یه جاهایی از منوها هم عکس میگیرم که قیمتا دستم باشه
پیشنهاد میکنم همین کارو کنید چون وقتی تعداد زیادی تالار میبینید یادتون میره کدوم چه شکلی بود یا قیمتش چند بود
اینجوری راحت انتخاب میکنید.
موقع عقد هم همه چیزارو ریز به ریز تو قرارداد بگید بنویسه. وزن جوجه و گوشت. برنج ایرانی بودن
خدمات هم بنویسن مثل نورپردازی و یا ال سی دی ....
برای داداشم بهش گفته بود نورپردازی و ای سی دی هدیه ولی تو عروسی برای قسمت خانوما رقص نور رو روشن نکردن فقط برای اقایون گذاشته بودن
ال سی دی هم روشن نکردن
ما هم که خبر نداشتیم چیزی نگفتیم وقتی اومدیم خونه داداشم گفت چرا بهشون نگفتین
نقل قول
 سپاس شده توسط SaraRad ، nazanin bano
۲۴-آبان-۱۳۹۲, ۰۱:۰۱ صبح
ارسال: #33
مرسی بچه ها

عروس 93/3/28
نقل قول
  • بهرام بابایی
۲۷-آذر-۱۳۹۲, ۱۱:۱۵ عصر
ارسال: #34
قانون اکثر تالاردارها این هست که اگر عروسیتون تا یک ماهه دیگه باشه حتی تا یک سوم کل مبلغ قرارداد رو هم ازتون میگیرند و قیمتها رو قطعی میکنند ولی اگه مراسمتون مثلا 4-5 ماهه دیگه باشه میگن قیمت غذاها رو به نرخ اون روز حساب می کنیم یا اینکه باید کل مبلغ قرار داد رو یکجا الآن پرداخت کنید تا قیمتهای الآن براتون حساب بشه،نه قیمتهای 4-5 ماه آینده.
نقل قول
۷-دي-۱۳۹۲, ۰۴:۲۵ عصر
ارسال: #35
منم تمام تالارایی که رفتم پیش فاکتور گرفتم تا بتونم مقایسشون کنم، تمام ریزه کاریها باید در قرداد ذکر بشه، نوع و میزان مواد مصرفی برای غذا و پذیرایی قبل از شام،زمان پذیرایی،میزان گل آرایی و آتش بازی بطور دقیق و کامل و خلاصه هر چیزی که به نظرتون مهمه باید تو قرداد نوشته بشه، با نظر maryamini در مورد تالار الماس موافقم، ماهان رو ندیدم ولی اینجور که دوستان میگن قیمتش خیلی بالاس، ولی الماس الوند واقعا زیبا بود، اونجارو که دیدم دیگه هیچ جایی به دلم نمیشینه ولی برای ما کمی گرونهSadSad
ایشالا که همه خوشبخت بشن و همیشه شاد باشنHeartHeart
نقل قول
۲۳-دي-۱۳۹۲, ۰۱:۴۴ عصر
ارسال: #36
دوستان یه خبر خوب طبق گفته یکی از این سالن دارها اتحادیه بهشون گفته حق افزایش قیمت تا خرداد ماه رو ندارن حواستون باشه

.
نقل قول
۱۵-فروردين-۱۳۹۳, ۰۵:۲۸ عصر
ارسال: #37
سرویس بهداشتی هم مهمه به این مورد هم دقت کنید، اتاق پرو و فضاش و امنیت وسایل مهمانها، تنگ نبودن فاصله بین میز و صندلها
نقل قول
۱۱-آبان-۱۳۹۳, ۰۲:۵۱ عصر
ارسال: #38
یعنی همین چیزایی که بچه ها گفتن برای قرارداد کافیه یا چیزهای دیگه ای هم لازمه؟
میشه لطفا راهنمایی کنید؟
یعنی آپشنایی که بعنوان هدیه میدن رو هم باید توی قرارداد قید کنیم؟
یا مثلا وزن جوجه یا گوشت یا هرچیزی رو باید قید بشه حتما؟
واییی چه کار سختیه اینجوری خیلی استرس به آدم وارد میشه
نقل قول
۱۱-آبان-۱۳۹۳, ۰۳:۰۳ عصر
ارسال: #39
خب تو شهر ما اینجوری نیست ... تالارو که رزرو میکنی 10..20..30%مبلغ رو بیعانه میدی و بقیه رو بعد مراسم تسویه میکنی...Smileتو قرارداد هم قید میشه اگه از فلان چیز راضی نبودم و مشکلی داشت فلان درصد از مبلغ قرارداد کم میکنم...تالاراتونم خیلی گرونه:(20تومن!!!!!!!!البته مسلما تالارای تهران خوشگلتره ولی خب 20تومن خیلی گرونه بهترین تالار ما شیرینی بعدش شام یعنی از3تا12شب با500نفرشام میشه 12تومن

دلم تنگ شده...برای پارسال اینموقع هاHuh
نقل قول
۱۶-آذر-۱۳۹۳, ۱۲:۰۱ عصر
ارسال: #40
دوستان معمولا تسویه با تالار چجوریه؟قبل از مراسم تسویه میکنن یا بعد از مراسم؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام