• مرضیه محمدی
  • آرایشگاه مدیس

نکات مهم در انتخاب تالار

۳-مرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۵۸ صبح
ارسال: #21
RE: برای عقد قرارداد تالار به چه نکاتی باید توجه کرد؟؟
به نظر من
منصف بودنشون
چقدر دارن بابت چی می گیرن
معایب و مزایا در مقابل بقیه جاها
اینکه اگر به هر دلیلی کنسل کنی چه شرایطی داره
سعی کنید با جزئیات بیشتر موارد ذکر شه
دیگه...چه هزینه هایی اضافه میشه؟ آیا این قیمت نهایی ه ؟
هر سوالی دارید ازشون بپرسید باید بتونن با دلیل منطقی قانعتون کنند
از اول توجه کنید دنبال اینن که از مجلس شما چند تا مشتری دیگه هم بگیرن با "کیفیت" بالاشون یا فقط می خوان از سر وا کنن بره...
حتما و حتما تو مجالسشون برید. تست غذا، خدمه، عرض کنم...کلیت برگزاری مجلس رو زیر نظر بذارید
حتی میشه از عروس دامادای قبلی که گاهی میان سر میزنن یا از صاحب مجلسی که بازدید میرید بپرسید طبق قرارداد عمل کردن یا کم و کسری داره؟
باز اگر چیزی به ذهنم اومد میگم. با آدمای با تجربه برید تنها نرید.

Lub
نقل قول
 سپاس شده توسط SaraRad ، Samaneh_R
۳-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۱۸ عصر
ارسال: #22
اول از همه برخورد صاحب تالار باید مهم باشه منصف بودنش این موارد خیلی مهمه
الان این موارد درکلیه تالارها یکسان و در زمان عقد قرارداد عنوان می شه حواستون باشه چیز دیگه ای غیراز این نباشه
تعداد مهمونا و نوع سفارش ذکر میشه حتما دقت کنید تمام موارد درخواستی تون در قرارداد ذکر بشه نوع غذاها کامل عنوان بشه برای خواهرخودمن تو قراردادش زد باقالی پلو دیدیم سر مجلس باقالی پلو با مرغ بود اعتراض که کردیم گفتن تو قرارداد چیزی نوشته نشده تمام موارد به جزئیات ذکر بشه
معمولا 3/1 قرارداد رو ابتدا میگیرن و نسخه قرارداد رو تحویل میدن حتما نسخه رو بیارید
تا 10روز قبل از مراسم هم باید تسویه کنید
تمام موارد ذکربشه
درخصوص افزایش نرخ هم حواستون باشه
بابت مهموناتون اگه اضافه بشه نباید پول اضافه بر هزینه غذا بگیرن مایه جا رفتیم برای قرارداد گفت اگر مهمون اضافه بشه روز مراسم 6تومان علاوه بر منو گرفته میشه اگه منو 10باشه بابت غذای اضافه از شما 16 میگیره اینم دقت کنید نباید باشه
ازشون بپرسید اگه به هردلیلی مراسم بهم بخوره نحوه برخورد تالارچه جوریه
و احتمال بهم خوردن مراسم از طرف تالارهست اگه بشه تالارچه کارمیکنه
همین جایی که میگم رفتیم برای قرارداد میگفت ممکنه بهم بخوره 1یا دوروز قبل مراسم این اتفاق براشون افتاده بود
به همین دلایل ما باهاشون قرارداد نبستیم

12مهر زيباترين روز در زندگي ماست
سال 91 پيوند يكي شدن من و همسرم
سال 93 دراغوش گرفتن زيباترين هديه خدا پسرم آرسين
نقل قول
 سپاس شده توسط هاله ، SaraRad ، paradisal ، Samaneh_R
۳-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۴۱ عصر
ارسال: #23
Huhسلام بچه ها منظورتون از سمرقند اونیه ک تو جنت آباده ؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه هنوز تصمیم برای انتخاب تالارتون نگرفتید من 1جای خوب ک بشه قاطی گرفت سراغ دارم قیمتشم مناسبه
نقل قول
  • بهرام بابایی
۳-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۵۶ عصر
ارسال: #24
بچه ها نمیشه یه مقداری از پول رو نگه داریم که اگه راضی نبودیم جای چک و چونه باشه؟هیچ ط.ری نمیشه یه مقداریشو نگه داشت؟
نقل قول
۳-مرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۴۷ عصر
ارسال: #25
(۳-مرداد-۱۳۹۱ ۱۲:۵۶ عصر)لالا نوشته است:  بچه ها نمیشه یه مقداری از پول رو نگه داریم که اگه راضی نبودیم جای چک و چونه باشه؟هیچ ط.ری نمیشه یه مقداریشو نگه داشت؟

10 روز تا 1هفته قبل از مراسم باید با تالار تسویه کنید

12مهر زيباترين روز در زندگي ماست
سال 91 پيوند يكي شدن من و همسرم
سال 93 دراغوش گرفتن زيباترين هديه خدا پسرم آرسين
نقل قول
۳-مرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۴۶ عصر
ارسال: #26
من فقط از تشریفات سالسا، آقای همتا شنیدم که میشه حدود 20-25% قرارداد رو یه چک بدیم برای یک ماه بعد از عروسی. هیچ جای دیگه نشنیدم. معلوم ه از کارش مطمئن ه.

Lub
نقل قول
 سپاس شده توسط histia
۱۸-فروردين-۱۳۹۲, ۰۸:۳۱ صبح
ارسال: #27
بچه هاااااا! Big Grin من امروز فهمیدم که از نظر قانونی ورودی تالارها در روزای عادی 200 و پنج شنبه و جمعه 300 تومنه. یعنی هر تالاری ورودیش بیشتره از نظر قانونی می تونید شکایت کنید. من چند تا از تالارایی که رفتم ورودی بالای یه تومن داشتن!
رفتم با تالار خودم قرارداد ببندم، گفت نرخ خدماتمون همه مصوب صنفشونه. ما بهش گفتیم که ورودی یه تومنی هم داریم، گفت از نظر قانونی خلافه. من اکثر حاهایی که رفتم همین 200 و 300 بود. اینا میان ورودی رو می برن بالا بعد آخرش به فرض یه تومن تخفیف میدن و ما هم خوشحال می شویم Big Grin

حتما دقت کنید که جزئیات غذاها و حتی درصدشون رو هم بنویسن. مقدار گوشت باقالی پلو حدودا 350 گرمه. مرغ رو هم می تونید بپرسید. ازشون مقدار غذا، دسر و خوراک ها بپرسید یا خودتون موقع بازدید از سالن یه نگاه بندازید که دسر و سالاد چندتا ظرفه.

دقت کنید قرارداد بازه (به نرخ روز عروسی) یا ثابت. اگر ثابته حتما براتون تو قرارداد بنویسن. طیق مصوبه صنف تالاردارا اگر می خوان به نرخ روز ازتون بگیرن فقط باید 1/3 مبلغ موقع عقد قرارداد گرفته بشه و مابقی 10 روز قبل از مراسم تسویه بشه. حتما بپرسید که اگر خواستید غذا اضافه کنید به چه نرخی حساب میشه؟ ساعت سرو شام رو هم هماهنگ کنید بد نیست. در مورد کنسلی هم خودشون یه قانونایی دارن که من درست یادم نیست.

همین دیگه. درسته که اصلا بدون اعتماد نمیشه با یه تالار قرارداد بست ولی از نوشتن چزئیات تو قرارداد ابا نداشته باشید، جتی اگر خیلی هم تو رودربایسی قرار گرفتید.
نقل قول
 سپاس شده توسط نینا ، masoumeh.p ، yasi_ce ، SaraRad ، maryam gol ، ساينا ، Samaneh_R
۲۹-تير-۱۳۹۲, ۱۰:۵۴ عصر
ارسال: #28
دوستان من تا حالا نزدیک 30 تالار رو دیدم و قیمت ها و منو ها ش رو بررسی کردم.
باغ تالار قائم توی پونک سیمون بولیوار واقعا عالیه یه سری معایب کوچیک داره ولی نسبت به تالار های دیگه که کیفیت خوبی ندارند و خیلی گرون هم هستند خیلی بهتره. این تالار به نظر من برای افرادی که می خوان هزینه ی عروسیشون خیلی زیاد نشه ولی در عین حال خوب و عالی باشه مناسبه.

تالار ماهان و الماس الوند هم برای کسایی خوبه که وضع مالیشون خوبه و می تونن حداقل در حد 20 الی 30 میلیون خرج تالار کنن.
تالار ماهان خیلی شیک تر و قشنگ تره ولی یه سری چیزا مثل آتش بازی رو نداره و برای 300 نفر مهمون با یک منوی معمولی (نه پایین ترین نه بالاترین) + اتاق عقد حدود 28 میلیون در میاد.
تالار الماس الوند رو که همین امروز دیدم واقعا عالی بود و پسندیدم با وجود اینکه قشنگی ش نزدیک به ماهان هست قیمتش از ماهان خیلی خیلی کمتر در میاد و حدود 20 میلیون میشه برای 300 نفر با کلی امکانات و خدمات زیبایی که ارائه می ده. واقعا عالیه.
ولی بازم می گم تالار قائم هم با وجود اینکه حدود 11 میلیون درمیاد هزینه ش برای 330 نفر حدودا ولی اونجا هم قشنگه و خدمات عالی و سرویس خیلی خوب.
ولی دوستان تا می تونید برید تالار های مختلف رو ببینید و از همه پیش فاکتور بگیرید. اینجوری با اطمینان بیشتری می تونید انتخاب کنید.
ایشاالله همگی خوشبخت بشیم Smile

دوستای خوبم هر سوالی در زمینه ی داروها عوارض دارویی مشکلاتی که از نظر سلامتی براتون ایجاد شده یا راهنمایی برای زندگی سالم تر با اصلاح رژیم غذایی و ... دارین بپرسین ازم.
نقل قول
 سپاس شده توسط @Gole naz@ ، SaraRad ، nazanin bano ، !mehrnaz ، sahra-1393
۲۴-شهريور-۱۳۹۲, ۰۸:۴۷ صبح
ارسال: #29
RE: نکات مهم در انتخاب تالار
بچه ها ما دیروز تالارمون اکی شد
چند تا نکته راجع به تالار بگم که حواستون جمع باشه:
1- اول دقت کنید وقتی قرارداد میبندید قطعی باشه یعنی قیمت رو فیکس کنید حدود 50 درصد میگیرن این کارو میکنن حتما تو قراداد بنویسید
2- حتما تست غذا بگیرید و تو قرارداد مقدار مثلا جوجه 350 گرم یا برنج ایرانی رو قید کنید
3- گل ارایی جایگاه عروس و اتاق عقد رو باهم نگیرید میتونید اتاق رو بگیرید بعدش که عقد تموم شد گل ها رو میارن جایگاه Smile
4- حتما قبل عروسی برید و موزیک رو گوش کنید که خوانندش بد نباشه اگه بود از بیرون بیارید
5- هرچه زودتر اقدام کنید بهتره ...همه تالارا واسه حاجی ها و بعد از محرم صفر افزایش قیمت میخورن و زمانتون رو هم راحت خودتون انتخاب میکنید هی نمیگن پره پره!
6- واسه اینکه بفهمید مهماندارا خوب هستند یا نه حتما تو یه عروسی قبلش برید و ازشون سوال کنید همه خوب جواب میدنSmile
7- اما از همه بهتره کشف دیروزه همسرمه یه سایت هست به اسمه banktalar اکثر تالارها اونجا عضو هستند برید یه جای سایت یه ایمیل و شماره میگیره با اون ایمیل و شماره سریع در عرض دو ساعت براتون یه معرفی نامه میفرسته که با اون تالارها مجبور میشن از شما ورودی نگیرننننننننننننننننننننننن Smile سایت و تو گوگل سرچ کنید راحت میاره
حتی اگه ورودی هم بگیرن یه هدیه بهتون میدن مثل اتیش بازی یا گل ارایی یا بادکنک
دوستتون دارم

من خدایی دارم، که در این نزدیکی است
نه در ان بالاها
مهربان، خوب، قشنگ
چهره اش نورانیست
او مرا می فهمد
او مرا می خواند، او مرا می خواهد
زندگي ساده تر از آن است که برايش گريه کني آن را کوتاه نگاهي کن .. و از ان بگذر چون او هر روز از ما ميگذرد
انتخاب های من بستن

آرایشگاه: مریم رهنما

لباس عروسی و نامزدی: مزون صفا

تالار و باغ: تالار تخت جمشید

نقل قول
 سپاس شده توسط کیتی ، Gazaal ، medis ، *آوا* ، sara h ، ✿ هانا ✿ ، Samaneh_R ، ویوونا
۲۴-شهريور-۱۳۹۲, ۰۹:۰۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-شهريور-۱۳۹۲ ۰۹:۰۵ صبح توسط asal star.)
ارسال: #30
RE: نکات مهم در انتخاب تالار
ساینا جان من با مورد اول و دومت موافق نیستم دلیل دارم یک اینکه قطعی اگه منظورتو درست متوجه شده باشم از لحاظ قیمت قطعی میگی اون تالاری که کارش درست باشه هیچوقت نمیاد قرارداد 4ماه بعد رو الان تععین کنه قیمتو چون تورم تو ایران روز به روزه بعدم اگه گرون بشه اون مطمئنا میخواد از کیفیت کم کنه تا اینکه از جیبه خودش اگرم منظورت مورد دیگه ای بود که پس این نکته در مورد تو درست نیست

دوم اینکه گفتی تست غذا بگیرین یه نکته هست که باید قبلا بدونی غذای اون تالار چهجوریه یعنی یه نفر اشنا قبلا خورده باشه یا اینکه وقتی عروسی دارن بری و تست کنی چون مطمئنا اگه همون لحظه بیارن یقینا از خوباش میارنو چربو چیلی که فکر کنیم این غذای واقعیه
در اخرم بگم این تجربه هارو از تالار خوبمون کسب کردم که واقعا مراسم مارو عالی برگذار کرد و تلاش یک سالامونو حدر نداد

:92.2.19 بهترین روز زندگیم
امير علي عشق منه Big Grin
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام