• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

نکات مهم در انتخاب تالار

۲-بهمن-۱۳۸۹, ۱۱:۱۹ صبح
ارسال: #1

نکات مهم در انتخاب تالار
برای انتخاب یه تالار خوب از کسایی که اونجا مراسم برگزار کردن حتما" نظر بخواین فقط گول چرب زبونی صاحب تالار رو نخورید که ما مثلا" فلان کارو می کنیم و از این حرفها تا چیزی رو ندیدید باور نکنید اگه بتونید 1 روز که یه عروسی توی تالار مورد نظرتون هست برید اونجا خیلی خوبه ما این کارو کردیم هم نحوه پذیرایی و لباس پوشیدن مهماندارها رو می بینید هم می تونید از مهمونها به خصوص مثلا" مادر داماد یا کسایی که در جریان برگزاری مراسم هستن سوال کنید به ما که جواب دادن دکوراسیون تالار هم خیلی مهمه چون توی فیلم وعکس می مونه حتما" اگه از ارکستر تالار استفاده می کنید از کارشون مطمئن شید
نقل قول
 سپاس شده توسط NiKtA20 ، کیتی ، Baby jon ، Samaneh_R ، شیدا-69
۲-بهمن-۱۳۸۹, ۱۱:۳۱ صبح
ارسال: #2
RE: نکات مهم در انتخاب تالار
ما برا عروسی یکی از اقوام رفتیم یک سالن رو دیدیم و مخصوصا" ظرفهاش رو که خیلی مهم بود و رئیس تالار هم خیلی با افتخار بشقابهای چینی لب طلایی رو نشون داد و هم هم راضی رفتن تا روز عروسی !! Rolleyesشب عروسی میز شام رو به حالت خیلی شیک پشت یک پرده چیدن و وقتی پرده رو کنار زدن ما دیدیم که مادر داماد حالش بد شد افتاد!!Angryو وقتی صحنه چیدمان ظرفها رو دیدیم متوجه شدیم جریان چی بوده اون بشقابهای چینی لب طلایی تبدیل شده بود به بشقابهای ملامین با گلهای قرمز و نارنجی و... و هر کردم هم یک و خلاصه خر در چمن Big Grinشما مواظب باشید همچین بلایی سرتون نیادTongue

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
 سپاس شده توسط medis ، paridaryaee ، هنگامهه ، Samaneh_R ، goli_sh66
۲-بهمن-۱۳۸۹, ۰۳:۴۹ عصر
ارسال: #3

خیلی نامردیه چون می دونن روز عروسی به خاطر اینکه آبروریزی نشه مجبورید کوتاه بیاین اونا هم هر کاری دلشون می خواد می کنن واسه اینه که می گم حتما" یک عروسی که توی تالار مورد نظرتون برگزار شده رو برید ببینید
نقل قول
۲-بهمن-۱۳۸۹, ۰۶:۲۷ عصر
ارسال: #4
یعنی باید همونجا تالار رو رو سر طرف خراب می کردن! اینا گیر آدم خفن بیفتن حالشونو جا میاره. آخه بدبختی کل پول رو هم شب قبل میگیرن ، آدم دستش به جایی بند نیست.
نقل قول
 سپاس شده توسط فندق خندان
۳-بهمن-۱۳۸۹, ۰۸:۵۶ صبح
ارسال: #5

خب به همین دلیل می گم حتما" باید سابقه خوبی داشته باشه یک نکته دیگه در مورد تالار اینه که آدرسش نباید پرت باشه یه جایی که براحتی بشه پیداش کردنباید رفت و آمد به محل تالار سخت باشه توی خیلی از عروسیا دیدیم که مهمونا یا خیلی دیر رسیدن یا اصلا" آدرس رو پیدا نکردن و بی خیال شدن
نقل قول
 سپاس شده توسط goli_sh66
۴-بهمن-۱۳۸۹, ۰۵:۱۳ عصر
ارسال: #6
آخ چقدر خوب. غذاها میمونه واسه خودمون! Big Grin
نقل قول
۴-بهمن-۱۳۸۹, ۱۱:۳۷ عصر
ارسال: #7

تالار پیدا کردن خیلی سخته،من خودم برای نامزدیم کلی سالن گشتم ،بعدشم یه شب وقتی مراسم داشتن رفتم سالن وخدمه ونحوه برگزازی مراسم دیدم ،شماره خواننده سالنم گرفتم وباهاش در مورد اهنگای اون شب صحبت کردم.باید حتما جای مطمئن سالن گرفت.حالا به من کمک کنید که برای عروسیم سالن کجا بگیرم؟؟؟
نقل قول
 سپاس شده توسط هنگامهه ، Samaneh_R
۶-بهمن-۱۳۸۹, ۰۵:۲۴ عصر
ارسال: #8

بچه ها سالنا یی که رفتید و خوب بودن میشه اینجا بگید که من برم ببینم؟برام سالن مهمه
نقل قول
۶-بهمن-۱۳۸۹, ۰۶:۳۱ عصر
ارسال: #9

من سالن توی تهران زیاد نمیشناسم بیشتر یا خونه شخصی بوده یا باغ بوده ولی باز برات می پرسم
نقل قول
۶-بهمن-۱۳۸۹, ۰۶:۳۶ عصر
ارسال: #10

مرسی گلم چون ما غربیم و اونا شرق زیاد فرقی نمیکنه کدوم سمت باشه،گرچه خانواده شوهرم میخوان شرق بگیرن ام به نظر من باید نزدیک آرایشگام وآتلیه باشه،شرقم من آرایشگاه نمیخوام برم،دیگه نمیدونم چیکار کنم
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام